KEYİFLİ YAZ YOLCULUKLARI İÇİN DOĞRU SEÇİM.

İlkbahar ve yaz için BMW aksesuarları ve servis teklifleri.

KEYİFLİ YAZ YOLCULUKLARI İÇİN DOĞRU SEÇİM.İlkbahar ve yaz için BMW aksesuarları ve servis teklifleri.

Heyecan verici yol gezilerini, aile ile kaliteli zaman geçirmeyi ve yeni yerel lezzetler keşfedeceğimiz günleri biz de sabırsızlıkla bekliyoruz. Yeni deneyimler için yola çıkmadan önce ihtiyacınız olan her şey tam olmalı. Önce sağlığınız, sonra da doğru parça ve aksesuarlar.

Devamı

KEYİFLİ BİR YOLCULUK.

Sıcak mevsimlere hızlı bir geçiş. Yola koyulmayı, keyifli bir otomobil yolculuğu yapmayı, yeni yerler keşfetmeyi ve özgür hissetmeyi biz de çok özledik. Maceraya hazır olduğumuz günler geldiğinde aşağıdaki ipuçlarına göz atmaktafayda var.

Devamı

KEYİFLİ BİR YOLCULUK.

YOLCULUĞA HAZIR.

BMW Port Bagaj.

Çok sayıda bagaj ile konforlu şekilde seyahat etmeyi kolaylaştıran BMW Port Bagajları, ilave saklama alanı sağlar ve birçok farklı renkte ve boyutta (320 l, 350 l, 460 l veya 520 l) sunulur. Şık şekilde tasarlanmış port bagajlar, kolay yükleme olanağı ve her iki taraftan erişim sağlayan yenilikçi açılış sistemi ile etkileyicidir. Altı kilitleme noktası ve hırsızlık önleyici koruma, en yüksek güvenlik standartlarını karşılar. BMW Port Bagajlı ve Tavana Monte Port Bagaj Sistemleri olan tüm otomobiller içindir.
Devamı

Çakmak yuvası için USB Adaptörü.

Tamamen metal konnektörler ile sağlam şekilde üretilmiş USB Adaptör kablosu, otomobil içinde kişiselleştirilmiş müzik dinleme keyfi sunar. Apple iPod™/iPhone™ cihazlarının entegre edilmesine ve çakmak bağlantıları ile otomobilde eş zamanlı olarak şarj edilmesine olanak sağlar. USB Adaptörü, cihazda saklanan müziğin otomobilin ses sisteminde kolayca çalınmasını sağlar. Harici müzik kaynakları, iDrive Butonu, direksiyon veya radyo üzerindeki çok fonksiyonlu tuşlar aracılığıyla kontrol edilebilir.
Devamı

BMW Tatil Öncesi Kontrolü.

Tatil zamanı, seyahat zamanı geldi. Tatil öncesi kontrolünüz için bizi ziyaret edin, sizi tatil sezonuna hazırlayalım. Frenlerinizi, ışık sistemlerinizi, bataryanızı, yakıt düzeylerini, ön camı, silecek lastiklerini ve lastiklerinizi inceleyelim.

Ayrıca, BMW'nizin bakım-onarım işlemleri için, My BMW üzerinden seçeceğiniz BMW Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu kolayca alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, BMW’niz için önerilen bakım paketini ve ücretlerini yetkili servisinize gitmeden de öğrenebilirsiniz.
Devamı

YENİ ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEYE HAZIR.

YENİ ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEYE HAZIR.

BMW X3'ün yeni özellikleri, sportif bir yolculuğu eşsiz bir deneyime dönüştürür. Provence'te bir dağ bisikleti turu yapan sporcularımıza katılmaya ne dersiniz? Bagajınız ve diğer ekipmanınız için geniş saklama alanı sayesinde BMW X3, her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazırdır. Aktivite dolu bir günün ardından X3'e binmek tam uyumlu ve üzerinde X3 yazısı bulunan zemin paspasları iç tasarımı neme ve toza karşı koruduğundan rahatlatıcı bir deneyim sunar. Böylece bir sonraki maceraya hemen hazır olursunuz.

HER TÜRLÜ ARAZİDE EVİNİZDE HİSSEDİN.

Yolda ve arazide kendinden emin kullanım.

Orijinal BMW jant ve lastik setleri ile yolda veya arazide her engelin üstesinden gelebilirsiniz. BMW'nize özel olarak hassas şekilde uyarlanmış jantlar ve lastikler, en yüksek kalite gerekliliklerini karşılar ve lider lastik üreticileri (örn. Bridgestone, Goodyear ve Pirelli) ile yakın iş birliği içinde geliştirilmiştir. Buna ek olarak, her bir jant ve lastik seti, yıldız etiketli runflat lastikler ve RDC sensörleri ile donatılmıştır. Bu sayede, arazi yollarında dahi her zaman yolda kalmanızı sağlar.

Devamı

HER TÜRLÜ ARAZİDE EVİNİZDE HİSSEDİN.

Yolda ve arazide kendinden emin kullanım.

ORİJİNAL BMW JANT VE LASTİK SETLERİ.

Y-Kollu 701M.

21 inç Jant ve Lastik Seti, X3 (2017’den itibaren) ve X4 (2018’den itibaren) için yıldız işaretli lastikler ve TPMS sensörleri, Run-flat teknolojisi ile, monte edilmiş ve dengelenmiş.
Devamı

V-Kollu 687.

21 inç Jant ve Lastik Seti, 6 ve 7 serisi için (2015’ten itibaren) yıldız işaretli lastikler ve TPMS sensörleri, Run-flat teknolojisi ile, monte edilmiş ve dengelenmiş.
Devamı

Çift kollu stil 624M.

20 inç Jant ve Lastik Seti, 3 ve 4 serisi için (2011’ten itibaren) yıldız işaretli lastikler ve TPMS sensörleri, Run-flat teknolojisi ile, monte edilmiş ve dengelenmiş.
Devamı

Çapraz Kollu 669M.

20 inç Jant ve Lastik Seti, 5 Serisi için (2017’den itibaren) yıldız işaretli lastikler ve TPMS sensörleri, Run-flat teknolojisi ile, monte edilmiş ve dengelenmiş.
Devamı

Y-Kollu 763M.

19 inç Jant ve Lastik Seti, M2 için (2014’ten itibaren) yıldız işaretli lastikler ve TPMS sensörleri ile, monte edilmiş ve dengelenmiş. Ayrıca M3/M4 için 19/20 inç Jant ve Lastik Setleri ile sunulur.
Devamı

BMW JANT VE LASTİK SERVİSİ.

BMW JANT VE LASTİK SERVİSİ.

Soğuk mevsimlerde doğru lastikleri kullanabilmek için bir BMW Lastik Servisini ziyaret edebilirsiniz. Burada lastiklerinizi değiştirme olanağının yanı sıra diş derinliği ve fren kontrolünden de yararlanabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için yaz lastiklerinizi sizin için ilkbahara kadar saklamayı teklif ediyoruz.

AİLENİZLE BAŞ BAŞA.

AİLENİZLE BAŞ BAŞA.

KARŞINIZA NE ÇIKARSA ÇIKSIN HER ŞEYE BİRLİKTE HAZIRSINIZ.

Sırtlık Çantası.

Yüksek kaliteli Sırtlık Çantası, ön koltukların sırtlıklarına takılabilir ve arka koltuktaki yolculara yeterli saklama alanı ve seyahat ederken ihtiyaç duyabilecekleri her türlü küçük eşyaya kolay erişim sunar. Sırtlık çantası, her biri fermuarlarla ayrı olarak kapatılabilen iki bölüme ayrılır. Üst bölümde, yalıtılmış bir şişe bölümü ve bazıları ayrı olarak kapatılabilen çeşitli boyutlarda iç cepler bulunur. Alt bölümde, iki saklama bölmesi daha ve peçeteler için kolayca erişilebilen bir cep bulunur. Sırtlık Çantası, dayanıklı ve kolay yıpranmayan polyester kumaştan yapılmıştır.
Devamı

Güneşlikler.

Kullanışlı Güneşlikler, yaz aylarında özellikle uzun yolculuklarda önemli bir yol arkadaşıdır. Güneşlikler, pencere çerçevelerine kolay ve hızlı şekilde takılabilir ve pencereler açık olduğunda da takılı kalabilir. Uygun boyutu sayesinde yolcuları ve özellikle çocukları doğrudan güneş ışığından korumak için idealdir ve yolcu bölümünde sıcaklığın çok yükselmesini önlemeye yardımcı olur.
Devamı

Seyahat ve Konfor – Temel Taşıyıcı.

Modüler Seyahat ve Konfor Sistemi, yolculuk ederken otomobilin için tasarımında daha fazla konfor ve rahatlık sağlamak üzere çok çeşitli tutucuları ve bağlantı çözümlerini tek bir sistemde birleştirir. Temel Taşıyıcı, ön koltuk başlık sütunları arasına takılır ve modüler Seyahat ve Konfor Sistemi’nin tüm bileşenleri için güvenli bir zemin oluşturur. Örneğin, çeşitli Apple iPad™ ve Samsung Galaxy Tab modelleri için tutucular, şık BMW stilinde tasarlanmış, yüksekliği ayarlanabilen, kullanışlı katlanır masa, GoPro kameraları için bir tutucu, kıyafet askısı veya kıyafet asmak için üniversal askı veya koltuk arkalarında hafif çantalar, kullanımı kolay, fişli bağlantı parçaları ile kolaylıkla yerine sabitlenebilir.
Devamı

Seyahat ve Konfor – Kıyafet Askısı.

Kıyafet Askısı, fişli bağlantı parçası sistemi aracılığıyla Temel Taşıyıcı (ayrı olarak sunulur) üzerine tutturulabilir ve otomobil dışında da kullanılabilir.
Devamı

Seyahat ve Konfor Universal Tutucu.

7-11 inçlik Apple veya Samsung tabletler için Universal Tutucu, Seyahat ve Konfor Tablet Güvenliği Kutusunda güvenli şekilde tutulur. Kusursuz uyumlu silikon Güvenlik Kutuları, Apple ve Samsung tablet çeşitleri için ayrı olarak sunulur. Bunlar, ekran koruma filmi ile eksiksiz olarak sunulur, tabletleri düşme, vuruk veya darbeler nedeniyle hasara karşı dayanıklı hale getirir ve çarpışma durumunda hasarı önlemek için cihazların tutucuya klipslenmesine olanak sağlar. Ayarlanabilir Tutucu, ilgili Güvenlik Kutusunun boyutuna göre otomatik olarak uyarlanır. 360° dönme özelliği ve açı ayarı sayesinde, tutucu istenilen konumda sabitlenebilir, örn. otomobil içinde kusursuz bir sinema deneyimi için doğrudan başlığın arkasına veya sırtlığın arkasında konforlu, açılı çalışma konumunda ayarlanabilir.
Devamı

Seyahat ve Konfor – Katlanır Masa.

Kullanışlı tak ve sabitle montaj sistemi sayesinde, Katlanır Masa saniyeler içinde takılabilir ve ideal yüksekliğe ve açıya kolaylıkla ayarlanabilir. Bu, arka koltuktaki yolcular için kusursuz bir masa veya saklama seçeneği sunar ve entegre bardak tutucu sayesinde içecekler için güvenli bir yere sahip ideal bir masa haline gelir.
Devamı

YAZLIK BAKIM KİTİ.

YAZLIK BAKIM KİTİ.

Bakım Kiti’nde yer alan ürünler, yaz temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak seçilmiştir. Şık ve çok yönlü çanta, temizlenmesi kolay brandadan üretilmiştir. Çantanın sade ancak dinamik stili, Bakım Kiti'nin ve içerdiği Orijinal BMW Bakım Ürünleri’nin yüksek kalitesini vurgular. Çantanın tasarımı ayrıca, dizüstü bilgisayar çantası olarak kullanım için idealdir. Setin içindekiler: 1x Jant Temizleyici (500 ml), 1x Böcek Temizleyici (500 ml), 1x Ön Cam Yıkama Konsantresi (1000 ml).

YEREL LEZZETLERİN PEŞİNDE.

Bir lezzet yolculuğu.

Birbirinden ilginç lezzet duraklarında farklı yiyeceklerden ilham almak ister misiniz? Yolculuk sırasında ise ALPINE HiFi sistemi ile en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Berrak ses, yolculuğunuzu keyfe dönüştürecek. Cihazlarınızı bağlayıp kablosuz şarj yuvası veya kablosuz şarj kapağı aracılığıyla şarj edebilirsiniz. Yolculuğunuzda mutlaka görmekten, dinlemekten, koklamaktan ve tatmaktan heyecan duyacağınız bir şeyler bulacaksınız.

Devamı

YEREL LEZZETLERİN PEŞİNDE.

Bir lezzet yolculuğu.

DUYULARA HİTAP EDER.

Kablosuz Şarj Yuvası.

Kablosuz Şarj Yuvası, cep telefonları için güvenli ve sağlam bir saklama seçeneğidir ve kablosuz şarj ve otomobilin dış antenine bağlantı sağlar. Kablosuz şarj özelliği (LED şarj durumu göstergesi dahil), Qi standardı uyumlu endüktif şarj kapasitesine sahip tüm cep telefonları ile kullanım için uygundur.
Devamı

Kablosuz Şarj Yuvası.

Kablosuz Şarj Yuvası, Apple iPhone™ 5, 5S, 6, 6S, 6S Plus, 7 ve 7 Plus modellerinin şarj kablosu olmadan endüktif olarak şarj edilmesine olanak sağlar. Cep telefonları için yenilikçi şarj yuvası, Qi onaylı tüm şarj cihazlarıyla uyumludur ve koruyucu kapak görevi yapar.
Devamı

Bağlantı Modülü.

Yenilikçi Bağlantı Modülü, BMW Advanced Car Eye 2.0'ı internet bağlantısı ve canlı yayın akışı, tüm video kayıtlarının cloud'da saklanması, GPS otomobil konumu ve acil durumlarda anlık bildirimler gönderilmesi gibi sayısız özellik içeren uygulama ile tamamlar.
Devamı

Snap-In Adaptörü.

Üniversal Snap-In-Adaptörü, aydınlatma bağlantısı ile donatılmış tüm Apple iPhone™ cihazlarının güvenle yerleştirilmesini ve özellikle hızlı şekilde şarj edilmesini sağlar. Ayrıca sürücülerin gelen aramaları yanıtlamasına ve kişiselleştirilmiş eğlence için cihazda saklanan çalma listelerini otomobilin ses sisteminde dinlemesine olanak sağlar.
Devamı

ALPINE HiFi Sistemi.

ALPINE HiFi Sistemi, doğal ses kalitesi ile ses performansını önemli ölçüde artırır. 420 W üç yollu hoparlör sisteminin tüm bileşenleri, BMW için özel olarak geliştirilmiştir ve otomobilin akustik özelliklerine göre özel olarak uyarlanmıştır.
Devamı

Zemin Astarı.

Tam uyumlu, kenarı kalkık ve su akışı için özel oluklara sahip olan sağlam Zemin Astarı ön ayak boşluğunu nem ve toza karşı koruyarak ayakların kuru olmasını sağlar. Siyah renkteki zemin astarları, paslanmaz çelik desenli yapısıyla şık şekilde tasarlanmıştır.
Devamı