HER ŞEYE AÇIK.

Sonbahar ve kış için Orijinal BMW Aksesuarları ve hizmetleri.

HER ŞEYE AÇIK.

Sonbahar ve kış için Orijinal BMW Aksesuarları ve hizmetleri.

Kış ayları size ne sürpriz hazırlarsa hazırlasın Orijinal BMW Kış Jant Setleri ile endişelenmenize gerek kalmaz. Diğer bir deyişle, başka hiçbir donanımın kış mevsiminde, yol tutuşu ve güvenlik üzerinde kışlık jant ve lastikler kadar etkisi yoktur.

Orijinal BMW Kış Jant setlerinin kış aylarında bile eşsiz sürüş keyfini mümkün hale getirmesinin nedenlerini keşfedin.

HER ŞEYE AÇIK.Sonbahar ve kış için Orijinal BMW Aksesuarları ve hizmetleri.

Kış ayları size ne sürpriz hazırlarsa hazırlasın Orijinal BMW Kış Jant Setleri ile endişelenmenize gerek kalmaz. Diğer bir deyişle, başka hiçbir donanımın kış mevsiminde, yol tutuşu ve güvenlik üzerinde kışlık jant ve lastikler kadar etkisi yoktur.

Orijinal BMW Kış Jant setlerinin kış aylarında bile eşsiz sürüş keyfini mümkün hale getirmesinin nedenlerini keşfedin.

BMW KIŞ JANT-LASTİK SETLERİ.

Kışı rahatça geçirin. BMW Kış Jant Setleri, oldukça çekici bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra yaz jantlarına kıyasla 7 °C'den itibaren sıcaklıklarda belirgin faydalar sunarak BMW'nizle uyumlu şekilde, buz ve kar üstünde bile her virajın keyfini çıkarmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sürüş güvenliği için diğer bir önemli kriter ise lastik basıncıdır. Mart 2014'den itibaren, tüm yeni BMW otomobilleri bir lastik basınç kontrolü sistemi (RDC) ile donatılmıştır. Bu, her zaman doğru lastik basıncına sahip olduğunuz anlamına gelir. BMW, tüm kış için tam jant setlerini RDC sensörü ile birlikte sunar. 17 Ekim 2016 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri'nden randevu alarak BMW orijinal kış jant-lastik setlerinde %40'a varan fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BAGAJ VE ULAŞIM.

Ailenizle tatile çıktığınızda bavullarınız için ekstra alana mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Ya da en küçük yolcularınızın seyahati maksimum güvenlikle gerçekleştirmesini mi istiyorsunuz? Orijinal BMW Aksesuarları, güvenli ve konforlu bir biçimde ve elbette üst düzey BMW kalitesi ile her duruma uygun ideal çözümü sunar.

Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 4

BMW Port Bagaj

Çok sayıda bagajınız olduğunda da konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. BMW port bagajları, ilave saklama kapasitesi yaratır ve farklı hacimlerde (320 l, 350 l veya 460 l) ve birçok renkte sunulur. Şık port bagajlar, kolay yükleme olanağı ve yenilikçi bir iki taraflı açma sistemi sunar. Altı kilitleme noktası ve hırsızlık önleyici özelliklerle donatılan taşıma kutuları, oldukça yüksek güvenlik standartlarını karşılar. BMW tavan ve ray taşıyıcısına sahip tüm otomobiller için uygundur.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 3

BMW Temel Taşıyıcı

İster port bagaj, ister bisiklet rafı veya kayak tutucusu olsun, BMW Temel Taşıyıcı, Orijinal BMW Aksesuarları ürün yelpazesinde bulunan çok sayıda yenilikçi taşıma sistemleri için güvenli temeli oluşturur. Birkaç dakika içinde monte edilebilir ve gerekirse genişletilebilirdir. BMW tarafından sunulan modele özel temel taşıyıcı, 100kg'lık ilave yük kapasitesi sunarak en yüksek güvenlik gerekliliklerini karşılar. Taban çubukları, oldukça sağlam alüminyum borulardan üretilmiştir ve hırsızlık önleyici korumaya sahiptir. Cabrio, roadster ve BMW 6 Serisi otomobilleri dışındaki BMW modelleri için sunulur.

İÇ TASARIM KONFORU.

BMW, sürüşünüzü daha keyifli hale getirmek üzere bir dizi kullanışlı aksesuar ürünleri sunar. Kir tutmayan paspaslardan, uzaktan uygulama becerisine sahip yardımcı ısıtıcıya ve taşınabilir navigasyona kadar, burada her türlü koşula uygun doğru çözümü bulabilirsiniz.

BMW Entegre Navigasyon Hizmeti

Doğrudan geleceğe ilerleyin. Birçok BMW modeliyle kusursuz bir entegrasyon sağlayabilmek için kolaylıkla sonradan takılabilir parçalar. BMW Entegre Navigasyon, BMW iDrive Butonu kullanımı sayesinde, ekranda görüntülenen 6,5 inç yüksek çözünürlüklü harita aracılığıyla son derece rahat ve güvenli bir navigasyon sunar. Aynı şekilde, sonradan takılabilecek şekilde tasarlanan BMW Head-Up Screen, navigasyon yönlerini, hızı ve yakıt deposu seviyesi ile diğer önemli otomobil verilerini de görüntüler. Bu bilgileri doğrudan görüş alanınıza yansıtır.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 1

Apple iPhone™ 6 için BMW Snap-In Adaptörü

Connect snap-in adaptör, Apple iPhone™ 6'nın güvenli bir biçimde saklanmasını ve hızlı bir biçimde şarj edilmesini sağlar; ayrıca cihazda saklanan müzikleri de çalabilir. Otomobile ve donanıma bağlı olarak, albüm kapakları da otomobilin ekranında görüntülenebilir.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 5

Her türlü hava koşuluna uygun paspas

Özellikle kötü hava koşullarında otomobilinizde mutlaka bulunması gereken her türlü hava koşuluna uygun paspas. Oldukça sağlam bir malzemeden yapılmıştır, kir ve suya karşı dayanıklıdır ve temizlemesi kolaydır. Fırçalanmış paslanmaz çelikten ve antrasit renkli dinamik tasarım çizgileri ile paspas örneğin BMW X6'nın sportif iç tasarımına uyum sağlar. Hem ön hem arka kısım için sunulur; çeşitli BMW modelleri için mevcuttur.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 2

BMW Yedek Isıtıcı

Uzaktan kumanda ile rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz. BMW Yedek Isıtıcı siz henüz yola çıkmadan pencerelerdeki buzu çözer ve soğuk günlerde otomobilinizin içinde keyifli bir sıcaklık olmasını sağlar. Otomobilinizin modelinden bağımsız olarak akıllı telefon üzerinden BMW Remote Uygulaması ve BMW ConnectedDrive aracılığıyla BMW Yedek Isıtıcıyı evdeyken etkinleştirmek oldukça kolaydır.
care set

KIŞ BAKIM SETİ.

Kış bakım seti, aşağıdaki bakım ürünlerini içerir: Donma Önleyici Ön Cam Temizleyicisi (500 ml), Cam Buz Sökücü (500 ml), İç Yüzey Temizleyici (250 ml) ve buz kazıyıcı. Set, bagaj bölümünü düzenli tutmak için BMW yazılı kullanışlı bir çanta ile birlikte sunulur. Böylece, BMW'niz soğuk havalardan sonra da temiz ve pırıl pırıl kalabilir. Ne de olsa otomobilleri hava koşullarına bağlı hasardan korumanın en iyi yöntemi kış aylarında uygulanan düzenli yoğun bakımdır.

BMW'NİZ İÇİN SERVİS.

Bir BMW otomobili satın aldığınızda, dinamik performans ve kalitenin yanı sıra bireysel servis ve kişiye özel bakımı da tercih etmiş olursunuz. İster koruma ister muayene, onarım veya bakım olsun, BMW Yetkili Servislerindeki personelimizin uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 10

BMW Jant ve Lastik Hizmeti

Soğuk mevsimlerde doğru lastikleri kullanabilmek için bir BMW Lastik Servisini ziyaret edebilirsiniz. Burada lastiklerinizi değiştirme olanağının yanı sıra diş derinliği ve fren kontrolünden de yararlanabilirsiniz. Maksimum kolaylık için yaz lastiklerinizi temizleyip sizin için bahar ayına kadar saklamayı teklif ediyoruz.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 9

BMW Alaşım Jant Onarımı

BMW Alaşım Jant onarımı, küçük kusurların hızla ortadan kaldırılmasını ve boyanmasını sağlar. Özellikle maks. 1mm’lik derinlikte ve jant flanşına 5cm mesafede olan hasarlara uygundur.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 6

BMW Sonbahar/Kış Kontrolü

BMW sonbahar/kış kontrolü soğuk mevsimin zorluklarına ve tehlikelerine hazır olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. BMW Servis Uzmanı frenlerinizi, akünüzü, ön cam sileceklerinizi, ısıtma sisteminizi, lastiklerinizi, soğutma sıvısını ve donmaya karşı koruma konsantresi ile yağ seviyesini kontrol eder.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 8

BMW Işık Kontrolü

Günler kısalıyor ve gün ışığı azalıyor. Kasvetli günlerde bile temiz ve güvenli bir görüş elde edebilmek için BMW Işık Kontrolü randevusu alın. BMW Yetkili Servis çalışanları tüm aydınlatma sisteminizi kontrol edecek ve farlarınızın mesafesi ile yüksekliğini ideal şekilde ayarlayacaktır. Üstelik size kontrol yapıldığına dair bir sertifika sunulacaktır.
Kışa Özel Aksesuarlar ve Hizmetler - Görsel 7

BMW Akü Değişimi

Kış aylarına hazır olun. Birçok arıza tamamen boşalan akülerden kaynaklandığı için kış aylarından önce otomobil aküsünü serviste kontrol ettirmek oldukça önemlidir. Akünün, sıcak ve soğuk havalarda güvenilir bir enerji kaynağı sağlamak üzere genellikle yeni bir Orijinal BMW Aküsü ile değiştirilmesi gerekir. Akü değiştirildiğinde, otomobildeki yeni akünün kaydedilmesi kritik öneme sahiptir. Bu, ısıtmalı koltuklar, elektrik ayarlı koltuklar ve EfficientDynamics gibi aküyle ilişkili konfor fonksiyonlarının sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamanın tek yoludur.