BMW X MODELLERİNE GENEL BAKIŞ.

BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaç ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. SAV orantıları etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve M Sport aracılığıyla, iç tasarımda ve dış tasarımda vurgular yaratmanıza olanak sağlayan tasarım seçenekleri sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW Twinpower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, BMW X1 tüm motor versiyonlarında son derece düşük tüketim ve emisyon seviyeleri sergiler.

Benzeri görülmemiş ve şimdiden vazgeçilmez hale gelen BMW X2. BMW X ailesinin en dışadönük modeli, yeni rotalar keşfetmekten ve çevik dinamik özellikler, hassas kullanım ve birinci sınıf bağlantıdan hoşlananlar için idealdir. Peki siz BMW X2 için hazır mısınız?

Üretilen ilk Spor Aktivite Aracı olan BMW X3 kendi otomobil sınıfının kurucusudur. Mevcut nesil şimdi yeniden kendi segmentinde, yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi gibi ilerici fonksiyonlarla yenilikçiliğin öncülüğünü yapıyor ve BMW X3 sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor. Bunu da iddialı, atletik duruş, iç tasarımda özellikle kaliteli bir ortam ve yüksek torklu BMW TwinPower Turbo dizel ve benzinli motorlarla gerçekleştiriyor. Nerede olursanız olun, yeni maceralara hazır olun.

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3, emisyonsuz sürüş keyfinde yeni bir dönemin habercisi. İki dünyanın en iyilerini bir araya getiren tamamen elektrikli ilk BMW SAV’ını keşfedin: BMW X3'ün sürüş dinamikleri ve üstün kalitesi ile beşinci nesil BMW eDrive teknolojisinin yüksek performansı ve verimliliği bir arada. Tamamen elektrikli ve tamamen yeni: BMW iX3 geleceği bize bugünden gösteren, heyecan verici bir pencere.

Kendi sınıfında bir simge olan BMW X7 otomotivde yeni bir lüks anlayışını temsil eder. Birinci sınıf şıklığı ve olağanüstü duruşuyla eşsiz sürüş keyfinin yeni çağını tanımlar. Çığır açan tasarımıyla daha ilk bakışta etkisini uzun süre koruyan bir izlenim bırakır.

Aradığınız BMW X modeli ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri, test raporlarını ve özel satış tekliflerini model sayfalarında keşfedebilirsiniz. 

Devamı