BMW 1 Serisi, sportif ve kendinden emin görünüme sahiptir. Olağanüstü tasarımı, daha ilk bakışta kalabalıktan sıyrılmasını sağlar. BMW 116d ve 118i’de bulunan en son sürüş ve yürüyen aksam teknolojileri, dinamikleri ve çevikliği garanti ederken, yenilikçi teknolojiler ve sürüş asistan sistemleri maksimum güvenlik ve konfor sağlar.
 

Yenilenen BMW 1 Serisi’nin hareketli aksamı, kompakt sınıfında standartları belirler. Verimli BMW TwinPower Turbo motorlar, önden çekiş ve hassas şekilde ayarlanmış yürüyen aksam teknolojileri arasındaki etkileşim, üst düzey sürüş dinamikleri ve çeviklik sunar. Bu dinamikler aynı zamanda tutarlı hafif yapı konsepti ve standart olarak sunulan ECO PRO modu gibi verimliliği artıran BMW EfficientDynamics önlemleri ile desteklenir. Aynı zamanda, mevcut sürüş asistan sistemleri ve dijital hizmetler maksimum güvenlik ve konfor sunar.

Yeni 1 Serisi’nin ilerici dış tasarımı, otomobilin sportif karakterini öne çıkaran çarpıcı özelliklere sahiptir. Yolcuları premium kalite ve ferah iç tasarım beklerken sürücü odaklı kokpit ise dinamik sürüşün habercisi niteliğindedir. Yeni BMW 1 Serisi’nde M Sport ve Sport Line paketleri mevcuttur. Yenilikçi teknolojilerin yanı sıra geniş tasarım seçenekleri, hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri, bu sportif BMW kompakt otomobilin daha da kişiselleştirilmesine olanak sağlar.

Aradığınız BMW 1 Serisi otomobil ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW 1 Serisi 5-Kapı modellerini test etmek için, Hızlı Erişim menüsünden Test Sürüşü formuna kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

BMW 116d:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 4.7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 123

BMW 118i:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 5.9
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 135

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.


Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı