BMW 1 Serisi 3 kapılı modeline bir kez baktığınızda, onu asla unutamayacaksınız. Bu çarpıcı kompakt model atletik tasarımından kaynaklanan heyecan verici şıklık ve sportif karakterle ön plana çıkar. Sportif ve verimli BMW TwinPower Turbo 3 silindirli benzinli ve dizel motorlardan heyecan verici BMW TwinPower Turbo 4 silindirli motorlara uzanan ve BMW M135i modelinin M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoruyla zirveye çıkan portföyüyle güçlü motorlar unutulmaz, dinamik anlar yaşatır.
Seçtiğiniz motor hangisi olursa olsun kompakt sınıfta eşdeğer bir hareketli aksama sahip olabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu başarıda hiç şüphesiz Otomatik Start/Stop Fonksiyonu, Optimum Vites Değiştirme Göstergesi ve Fren Enerjisi Geri Kazanımı’nı içeren BMW EfficientDynamics teknolojileri büyük rol oynar.

Aynı motorlar, sayısız saklama olanaklarıyla ve esnek bagaj bölümüyle ergonomik iç tasarım sayesinde günlük kullanım açısından ideal bir otomobil olan BMW 1 Serisi 5 kapılı modelinde de kullanılmıştır. Düz 6 ileri şanzıman veya 8 ileri Steptronic şanzıman olağanüstü bir çeviklik sağlar. Urban Line, Sport Line ve M Sport paketleriyle daha kişisel bir stil garantidir. BMW ConnectedDrive'ın akıllı iletişim ve eğlence çözümleri sayesinde BMW 1 Serisi 5 kapılı model mobilite ve günlük aktiviteler arasında bir arayüze dönüşür. Yeni hedeflere ulaşmaya giden yolda size güç verir.
Aradığınız BMW 1 Serisi otomobil ister yeni isterse kullanılmış olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW 1 Serisi modelleri için finansman ve leasing ile test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı önerileri de mevcuttur.