BMW 1 Serisi 5-Kapı’nın güçlü motorları unutulmaz, dinamik anlar yaşatır ve BMW M140i'de bulunan M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motorla zirveye ulaşır. Manuel 6-ileri şanzıman veya 8-ileri Steptronic şanzıman hassas bir çeviklik sağlar. BMW ConnectedDrive'ın sunduğu akıllı iletişim ve eğlence çözümleri sayesinde BMW 1 Serisi 5-Kapı modeli, bireysel mobilite ve günlük faaliyetler arasında bir arayüze dönüştürülür. Böylece yeni hedeflere ulaşabilmeniz konusunda sizi güçlendirir.


BMW 1 Serisi, M genlerine sahiptir. BMW M140i 5-Kapı modelinde bulunan BMW M Performance TwinPower Turbo benzinli motor, etkileyici bir verimlilik sunar. BMW M Performance Otomobillerinin karşı konulmaz dinamikleri, otomobilin içinde ve dışındaki çeşitli çarpıcı detaylarla daha da vurgulanır. Kısacası, bu otomobiller gerçek dinamizm, konfor ve günlük kullanım özelliklerinin nefes kesici bir bileşimini sunar.


Aradığınız BMW 1 Serisi otomobil ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW 1 Serisi 5-Kapı modellerini test etmek için, Hızlı Erişim menüsünden Test Sürüşü formuna kolayca ulaşabilirsiniz.