ÖZETLE: GÜVENLİ.

  Garanti.

  Yeni veya bir BMW Premium Selection kullanılmış otomobil satın aldığınızda en üst düzey kalite ve güvenilirliği bekleyebilirsiniz, ayrıca uzun vadede eşsiz sürüş keyfi sağlayarak, sizi beklenmedik onarım masraflarına karşı koruyacak kapsamlı teklife güvenebilirsiniz.

  Devamı

  BMW YETKİLİ SATICI GARANTİSİ.

  Yeni bir BMW sahibi olarak en üst düzeyde kalite standartları ve güvenilirliği beklentisi içinde olmanız doğaldır. BMW’nizin ileride çıkabilecek sorunlarına karşı, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi, maksimum 2 yıla kadar beklenmedik onarım masraflarına karşı dünyanın her yerinde kapsamlı bir koruma sağlar.
   
  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi, geniş çaplı premium hizmetleri içerir:

  • Yılın 365 günü, 7/24 BMW Yol Yardımı,
  • En yakındaki Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi’ne çekme maliyetlerinin karşılanması (Garanti kapsamındaki otomobilleriçin geçerlidir. Kullanılmış otomobiller için geçerli değildir.),
  • Onarım gerekmesi durumunda kapsamlı ulaşım teklifleri.

  Ek olarak, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisiniz aşağıdaki hizmetleri de sunar:

  • 3 yıl boya garantisi,
  • Paslanma dolayısıyla delinmeye karşı 12 yıl garanti.

  BMW’nin sürdürülebilir ve geleceğe odaklı ulaşım taahhüdü kapsamında, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi özel olarak aşağıdakileri sunar:
   

  • BMW plug-in hybrid ve BMW i elektrikli otomobillerde yüksek gerilimli batarya hariç diğer komponentler için 2 yıl garanti.
  • Yüksek gerilimli bataryalar için, BMW plug-in hybrid otomobillerde 8 yıl ve/veya 120.000km, BMW i elektrikli otomobillerde 8 yıl ve/veya 160.000km garanti.

  BMW Yetkili Satıcı Garantiniz sayesinde eşsiz sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Gerekli olan tüm onarımlar ve ihtiyaçlarınızın giderilmesine yönelik olarak hızlı ve profesyonel çözümler üretilmesi konusunda Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri ağına güvenebilirsiniz.

  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Servisleri ile temasa geçin.

  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servis Garantisi hakkında daha fazla bilgi

  GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

  Garanti Plus | BMW Türkiye

  Garanti+ sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatmanız mümkün.
   

  PREMIUM SELECTION
  GÜVENCESİ.

  BMW Premium Selection Güvencesi ile içiniz rahat olsun. Borusan Otomotiv BMW Premium Selection Yetkili Satıcınız, tüm özelliklerini ve fonksiyonlarını dikkatle kontrol ederek otomobilinizin BPS standartlarını sağladığından emin olurlar. Satın aldığınız otomobilin en iyi durumda olduğundan ve BMW Premium Selection Güvencesi ile bu durumunu uzunca bir süre koruyacağından emin olabilirsiniz.


  BMW Premium Selection Güvencesi hakkında daha fazla bilgi için, Borusan Otomotiv BMW Premium Selection Yetkili Satıcıları sizleri bekliyor.

  Devamı

  PREMIUM SELECTION
  GÜVENCESİ.