AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW’nin güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BMW’nin güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BMW'nin satış ve servis kampanyaları güncelleniyor.
O sırada hayalinizdeki BMW’yi seçmek, rezervasyon yaptırmak ve tercih ettiğiniz BMW Yetkili Satıcımızdan otomobilinizi satın almak gibi pratik adımlarla BMW dünyasına hızlı bir giriş yapmak için BMW'ni Bul'u ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

İYİ BİR İKİLİ OLACAKSIN. YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ.

Kusursuz sürüş dinamikleri ve üst düzey teknoloji kombinasyonuyla Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé şimdi kaçırılmayacak 250.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé | BMW Türkiye

YENİ BİR HEYECAN. BMW 1 SERİSİ.

BMW 1 Serisi, hayranlık dolu bakışları üzerinde toplamaya hazır. Üstelik şimdi kaçırılmayacak 250.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 1 Serisi | BMW Türkiye

TUTKUNUN GÖVDE GÖSTERİSİ. BMW 3 SERİSİ.

Mükemmel yol tutuşu, sportif kullanım ve üst düzeyde çeviklikle sürüş dinamiklerini yeni bir seviyeye taşıyan BMW 3 Serisi şimdi 350.000 TL’ye %0,69 faiz oranı, 25.000 TL’lik takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle.

BMW 3 Serisi | BMW Türkiye

ÖZGÜR RUH. BMW X1.

Atletik tasarımı, etkileyici dinamikleri ve çevikliği ile hayranlık uyandıran BMW X1, şimdi kaçırılmayacak 300.000 TL’ye %0,69 faiz oranı, 25.000 TL’lik takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW X1 | BMW Türkiye

ONUN GÜCÜ, SENİN CESARETİN. BMW X2.

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı BMW X2 sDrive16d, şimdi 300.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW X2 | BMW Türkiye

DEĞİŞİMİN LİDERİ. YENİ BMW 5 SERİSİ.

Yeni BMW 5 Serisi, şimdi kaçırılmayacak 400.000 TL’ye %0,69 faiz oranı, 25.000 TL’lik takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

Yeni BMW 5 Serisi  | BMW Türkiye

İŞİNİ TUTKUYLA YAPANLARI BMW TUTKUSUNA DAVET EDİYORUZ.

Tüm BMW modellerinde tıp doktorları, diş hekimleri, eczacılar, havayolu pilotları, avukatlar, hakimler ve savcılara özel avantajlar.

BMW’den Hekim, Eczacı, Pilot, Avukat ve Noterlere Özel Avantajlar

İZ BIRAKAN YAZ FIRSATLARI.

BMW Yaz Jant Lastik Setleri avantajlı fiyatlarıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri'nde sizi bekliyor.

BMW Yaz Jant Lastik Setleri | BMW Türkiye