AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW’nin güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BMW’nin güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BMW'nin satış ve servis kampanyaları güncelleniyor.
O sırada hayalinizdeki BMW’yi seçmek, rezervasyon yaptırmak ve tercih ettiğiniz BMW Yetkili Satıcımızdan otomobilinizi satın almak gibi pratik adımlarla BMW dünyasına hızlı bir giriş yapmak için BMW'ni Bul'u ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

İYİ BİR İKİLİ OLACAKSIN. YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÊ.

Kusursuz sürüş dinamikleri ve üst düzey teknoloji kombinasyonuyla Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé şimdi kaçırılmayacak 300.000 TL’ye %0 faiz oranı, 15.000 TL’ye varan takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 2 Serisi Gran Coupe | BMW Türkiye

KEYFİNE VARIN. YENİ BMW 1 SERİSİ.

Yeni BMW 1 Serisi, hayranlık dolu bakışları üzerinde toplamaya hazır. Üstelik şimdi kaçırılmayacak 200.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni BMW 1 Serisi | BMW Türkiye

KEYFİNE VARIN. BMW 3 SERİSİ.

Mükemmel yol tutuşu, sportif kullanım ve üst düzeyde çeviklikle sürüş dinamiklerini yeni bir seviyeye taşıyan BMW 3 Serisi şimdi 300.000 TL’ye %0 faiz oranı, 20.000 TL’ye varan cazip takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle.

BMW 3 Serisi | BMW Türkiye

KEYFİNE VARIN. YENİ BMW X1.

Atletik tasarımı, etkileyici dinamikleri ve çevikliği ile hayranlık uyandıran Yeni BMW X1, şimdi kaçırılmayacak 250.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni BMW X1 | BMW Türkiye

CESARETİNİ GÖSTER. BMW X2.

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı BMW X2 sDrive16d, şimdi 250.000 TL’ye %0,69 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW X2 | BMW Türkiye

DEĞİŞİMİN LİDERİ. YENİ BMW 5 SERİSİ.

Sportif business sedanı yepyeni bir zirveye taşıyan Yeni BMW 5 Serisi, 20.000 TL’ye varan cazip takas desteği avantajı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni BMW 5 Serisi  | BMW Türkiye

ELEKTRİĞİN EN ÇARPICI HALİ. BMW İ3.

BMW i3s (120 Ah) kaçırılmayacak 250.000 TL’ye %0,99 faiz oranı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Üstelik, evde kolay ve hızlı şarj etmenizi sağlayan BMW i Wallbox, BMW i3s (120 Ah) ile birlikte ücretsiz.

BMW i3s | BMW Türkiye

İŞİNİ TUTKUYLA YAPANLARI BMW TUTKUSUNA DAVET EDİYORUZ.

Tüm BMW modellerinde tıp doktorları, diş hekimleri, eczacılar, havayolu pilotları, avukatlar ve noterlere özel avantajlar.

BMW’den Hekim, Eczacı, Pilot, Avukat ve Noterlere Özel Avantajlar

KIŞLIKLARI ÇIKARMANIN TAM ZAMANI.

BMW Kış Jant Lastik Setleri avantajlı fiyatlarıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri'nde sizi bekliyor.

BMW Kış Jant Lastik Setleri | BMW Türkiye

HER YAŞIN BİR GÜZELLİĞİ VAR.

5 yaş ve üstü BMW otomobiliniz için motor yağı, parça ve işçilikte %30 indirim fırsatı 31 Aralık’a kadar Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

Garanti+ Fırsatları Geri Döndü | BMW Türkiye

GARANTİ+ FIRSATLARI GERİ DÖNDÜ.

Garanti+ sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatabilirsiniz. Üstelik 31 Aralık’a kadar Garanti+’a cazip avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Garanti+ Fırsatları Geri Döndü | BMW Türkiye