BMW Dilediğin Yerde | BMW Türkiye

BMW DİLEDİĞİNİZ YERDE.

Dilediğiniz yerde ve zamanda BMW modelleri ile test sürüşüne çıkın.

Şimdi BMW Dilediğiniz Yerde ile dilediğiniz yerde ve zamanda yetkili satıcılarımızı ziyaret etmeden test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test sürüşü yapmak istediğiniz modeli seçin, sizin için uygun bir tarih ve saat aralığını belirleyin ve test etmek istediğiniz BMW modeli size gelsin.

Devamı
BMW DİLEDİĞİNİZ YERDE.Dilediğiniz yerde ve zamanda BMW modelleri ile test sürüşüne çıkın.

  MODEL SEÇİN.

  Model Seçin.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile bir kaç adımda randevunuzu oluşturarak test sürüşü gerçekleştirmek artık çok kolay.  Test etmek istediğiniz modeli formu doldurken seçmeniz yeterli.

  YERİ VE ZAMANI SEÇİN.

  Yeri ve Zamanı Seçin.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW Modelini belirledikten sonra tercih ettiğiniz test sürürüşü zamanını ve  test sürüşü için size gelmesini istediğiniz lokasyonu ve açık adresinizi paylaşarak randevu talebinizi oluşturun.

  KEYFİ DENEYİMLEYİN.

  Keyfi Deneyimleyin.

  Ve hepsi bu kadar, şimdi keyfi deneyimle zamanı BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW modeli sizinle buluşmaya hazır.

  SIKÇA SORULAN SORULAR.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile ilgil Sıkça Sorulan Soruları sizin için derledik.

  Devamı
  • Hangi modellerle test sürüşü gerçekleştirebiliyor?
  • Randevumu oluşturdum, benimle kim iletişime geçecek?
  • BMW Dilediğiniz Yerde Test Sürüşü Randevumu Değiştirebilir miyim?
  • Test sürüşü sırasında bana bir görevli eşlik edecek mi?
  • Test sürüşüne bir arkadaşım/yakınım bana eşlik edebilir mi?
  • Pandemi koşullarında alınan önlemler nelerdir?
  • Test sürüşü esnasında yanımda bulundurmam gerekenler nelerdir?

  BEKLERKEN JOY BLOG’A GÖZ ATIN.

  BMW Joy Blog’da e-mobiliteden modern sanata, teknolojiden müziğe pek çok konuda yayınladığımız yazı ve röportajları incelemeyi unutmayın.
  BMW Joy Blog | BMW Türkiye
  Elektrikli Otomobiller için 9 Faydalı İpucu.| BMW Türkiye

  Elektrikli Otomobiller için 9 Faydalı İpucu.

  Elektrikli otomobillerin bataryasını hem verimli hem de olabildiğince az enerji tüketerek kullanmanın ipuçlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. “Menzil avcıları”nı tatmin edeceğini düşündüğümüz faydalı tüyoları BMW Joy Blog’da bir araya getirdik.
  Okuyun
  Elektrikli Otomobillerde Şarj: 10 Soru, 10 Cevap. | BMW Türkiye

  Elektrikli Otomobillerde Şarj: 10 Soru, 10 Cevap.

  BMW Group, 2023 yılına kadar tamamen elektrikli ya da plug-in hybrid model yelpazesini oldukça genişletmiş olacak. Peki elektrikli otomobiller nasıl şarj oluyor? Soket tipleri hakkında bilmeniz gerekenler neler? Şarj istasyonlarını nerelerde bulabilirsiniz? Bu ve diğer soruların cevapları için Joy Blog’a göz atın.
  Okuyun
  Elektrikli Wingsuit Nasıl Ortaya Çıktı? | BMW Türkiye

  Elektrikli Wingsuit Nasıl Ortaya Çıktı?

  Avusturyalı Peter Salzmann’ın elektrikli wingsuit’i ile yüksekten atlayarak gerçekleştirdiği uçuşu #NEXTGen kapsamında heyecanla izlemiştik. Salzmann, “Electrified Wingsuit” projesinde hem BMW hem de BMW Group’un gelecek mobil konseptleri için çalıştığı ajans Designworks ile birlikte yepyeni bir alana adım attı ve bazı engellere rağmen başarıya ulaştı. Elektrikli wingsuit ile yapılan bu öncü uçuşunun ilginç öyküsü Joy Blog’da.
  Okuyun
  Sürüş Asistan Sistemleri Neler Yapabiliyor? | BMW Türkiye

  Sürüş Asistan Sistemleri Neler Yapabiliyor?

  Sürüş asistan sistemleri modern otomobillerin vazgeçilmezlerinden ve yakın gelecekte sürüş görevini tamamen otomobile bırakmaları, çok daha kompleks bir hale gelmeleri bekleniyor. Teknolojiin gelişmesiyle birlikte, aktif sürücü katılımına ihtiyaç gittikçe azalacak ve belki de sıfırlanacak. Bu yazımızda cruise control, park asistanı, mesafe kontrolü gibi popüler ve yenilikçi sürüş asistan sistemlerini tanıyor ve hangi koşullarda hangi sistemlerin uygun olduğunu inceliyoruz.
  Okuyun
  X’İN KEŞFETTİKLERİ. | BMW Türkiye

  X’İN KEŞFETTİKLERİ.

  Özgürlük, yeni keşifler, cesur hayaller…Dışarı çıkıp o çok özlediğimiz yollara düşmeyi, sevdiğimiz yerlere gitmeyi iple çekiyoruz. O sırada, evinizin konforunda deneyimleyebileceğiniz; sinemadan modern sanata, gastronomiden iyi yaşama çeşitli alanlardan önerileri sizin için her ay “X’İN KEŞFETTİKLERİ” takviminde derliyoruz.
  Okuyun
  Otonom Sürüşe Yolculuk. | BMW Türkiye

  Otonom Sürüşe Yolculuk.

  Herkes otonom sürüşten bahsediyor ama otonom sürüş konusunda dünya hangi aşamada? İlk sürücüsüz otomobili ne zaman göreceğiz ve sonraki adımlar neler olacak? Sürücü, otomobil ve otomobilin kullanıldığı dünya arasındaki beş etkileşim seviyesini meraklıları için açıkladık.
  Okuyun
  BMW i8: Vizyondu, Bir Simge Oldu. | BMW Türkiye

  BMW i8: Vizyondu, Bir Simge Oldu.

  İlerici tasarımın, sürdürülebilir ve dinamik sürüş keyfinin öncüsü olan BMW i8 Coupé ve BMW i8 Roadster, üretim sürecini tamamladı. BMW’nin ilk plug-in hybrid modeli olan BMW i8, dünyanın en başarılı elektrikli spor otomobili olarak şirket tarihine geçti. Bu ilham verici öyküyü birlikte keşfedelim.
  Okuyun
  Efsaneler Asla Ölmez, 1. Bölüm. | BMW Türkiye

  Efsaneler Asla Ölmez, 1. Bölüm.

  Radyo Eksen’in genel yayın yönetmeni ve aynı zamanda en sevilen DJ’i Gülşah Güray’ın BMW Home Studio canlı yayınlarını bu yaz Instagram’dan severek takip etmiştik. Gülşah Güray, hepimizi büyüleyen müzik hikayelerini bu kez BMW Joy Blog’a anlattı; hem de efsanevi BMW 5 Serisi’nin “eşliğinde”... Serinin ilk bölümünde, 5 Serisi’nin ilk iki nesli boyunca şahit olduğumuz müzik olaylarını Gülşah Güray’ın kendi anılarıyla süslendirdiği anlatımıyla keşfediyoruz.
  Okuyun
  Yolculuğun Hikayesi. | BMW Türkiye

  Yolculuğun Hikayesi.

  BMW Türkiye’nin ilk podcast serisi olan ‘Yolculuğun Hikayesi’, Mirgün Cabas’ın anlatımı ile yayında. Seriyi henüz dinlemediyseniz paniğe hiç gerek yok, sizi bu yazıya alalım.
  Okuyun