BMW Dilediğin Yerde | BMW Türkiye

BMW DİLEDİĞİNİZ YERDE.

Dilediğiniz yerde ve zamanda BMW modelleri ile test sürüşüne çıkın.

Şimdi BMW Dilediğiniz Yerde ile dilediğiniz yerde ve zamanda yetkili satıcılarımızı ziyaret etmeden test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test sürüşü yapmak istediğiniz modeli seçin, sizin için uygun bir tarih ve saat aralığını belirleyin ve test etmek istediğiniz BMW modeli size gelsin.

Devamı
BMW DİLEDİĞİNİZ YERDE.Dilediğiniz yerde ve zamanda BMW modelleri ile test sürüşüne çıkın.

  MODEL SEÇİN.

  Model Seçin.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile bir kaç adımda randevunuzu oluşturarak test sürüşü gerçekleştirmek artık çok kolay.  Test etmek istediğiniz modeli formu doldurken seçmeniz yeterli.

  YERİ VE ZAMANI SEÇİN.

  Yeri ve Zamanı Seçin.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW Modelini belirledikten sonra tercih ettiğiniz test sürüşü zamanını ve  test sürüşü yapmak istediğiniz adresi veya yetkili satıcıyı seçerek randevu talebinizi oluşturun.

  KEYFİ DENEYİMLEYİN.

  Keyfi Deneyimleyin.

  Ve hepsi bu kadar, şimdi keyfi deneyimle zamanı BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW modeli sizinle buluşmaya hazır.

  SIKÇA SORULAN SORULAR.

  BMW Dilediğiniz Yerde ile ilgil Sıkça Sorulan Soruları sizin için derledik.

  Devamı
  • Hangi modellerle test sürüşü gerçekleştirebiliyor?
  • Randevumu oluşturdum, benimle kim iletişime geçecek?
  • BMW Dilediğiniz Yerde Test Sürüşü Randevumu Değiştirebilir miyim?
  • Test sürüşü sırasında bana bir görevli eşlik edecek mi?

  BEKLERKEN JOY BLOG’A GÖZ ATIN.

  BMW Joy Blog’da e-mobiliteden modern sanata, teknolojiden müziğe pek çok konuda yayınladığımız yazı ve röportajları incelemeyi unutmayın.
  BMW Joy Blog | BMW Türkiye
  Joy Blog'a Göz Atın | BMW Joy Blog

  Parmaklarınızın Ucundaki Dünya.

  Mobil uygulamalar her yerde. Her gün kullandığımız hizmetlere ve ürünlere doğrudan erişmemizi sağlayarak hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Peki bu noktaya nasıl geldik? Uygulama ekolojisi için sırada ne var? BMW Türkiye uygulaması bu ekolojide nasıl bir yer tutuyor? Tüm bu soruların yanıtları yazımızda.

  Okuyun
  Yeni BMW i7’nin Kristal Farları | BMW Joy Blog

  Yeni BMW i7'nin Kristal Farları.

  Yeni bir yüz, yeni bir ışıltı. Yeni BMW i7, yoldaki diğer her şeyi gölgede bırakan bir far ile karşımıza çıkıyor. BMW’nin Swarovski ile iş birliğinde tasarladığı kristal farlar, benzersiz etki yaratan bir görünümü garanti ediyor.

  Okuyun
  Vegan İç Tasarıma Sahip BMW Otomobilleri. | BMW Joy Blog

  BMW’de Sürdürülebilir İnovasyon: %100 Vegan İç Tasarıma Sahip Otomobiller.

  Vegan malzemelerle hayata geçen tasarımların popülaritesinin her geçen gün arttığını gözden kaçırmak mümkün değil. Stella McCartney’den Hermes’e dev moda markaları alternatif, vegan malzemeler kullanılarak hazırlanan koleksiyonlarını ardı ardına sunarken, bu iklim pozitif trendin sınırları otomobil dünyasına da uzanıyor. Hayvan temelli ham maddelerin yerine yenilikçi biyolojik temelli malzemelerin kullanımıyla otomobil üretiminde sürdürülebilirlik adına önemli bir adım daha atılıyor. Zira deri malzemenin kullanılmaması CO2 emisyonunu yüzde 85 oranında azaltıyor.

  Okuyun
  Mutlaka Göz Atın | BMW Joy Blog

  Yeni BMW 8 Serisi ile Rüya Gibi Bir Seyahat.

  Kelimelerle tarif edilemeyen bir otomobil ile dünyada benzeri bulunmayan bir seyahat: Konuk yazarımız Andrew Maness’in Yeni BMW 8 Serisi eşliğinde Münih’ten Como Gölü’ne doğru çıktığı yolculuğa katılın.

  Okuyun
  Yeni BMW i4 M50 Salzburgring Pistinde | BMW Joy Blog

  Sürüş Dinamiklerinin En Saf Formu.

  Bildiğiniz ve sevdiğiniz BMW sürüş keyfine yeni teknolojilerin eklendiğini düşünün. BMW i ve BMW tarafından üretilen tamamen elektrikli ilk spor otomobil ünvanına sahip Yeni BMW i4 M50 geliştirilirken, uzun mesafe konforuyla hassas ve üstün aksam özelliklerine odaklanıldı. Otomobili ve sürüş dinamiklerini Salzburgring pistinde test ettik.

  Okuyun