BMW Uzatılmış Garanti

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

  Garanti+, BMW otomobil sahiplerinin, otomobillerinin yasal garanti süreleri dolduğunda satın aldıkları paket dahilinde kullanabildikleri, yasal garantiden bağımsız, ek garanti hizmetinin adıdır. Garanti+ sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatmanız mümkündür. Dahil olduğunuz Garanti+ paketinde var olan yıl ya da kilometre sınırından hangisi önce dolarsa Garanti+ paketinin geçerliliği sona erer. Satın aldığınız Garanti+ paketi, otomobilinizin taahhütnamede belirtilen parçalarını teminat kapsamına dahil eder ve oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı otomobilinizi seçtiğiniz Garanti+ paketi dahilinde bir nevi koruma altına alır. Garanti+’ın sağladığı, yasal garanti süresi bittiğinde kullanılabilen bu ek koruma nasıl gerçekleştirilir? Oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalar karşısında Garanti+, hiçbir dış neden olmaksızın işlevini yitiren bir parçanın onarılması ya da değiştirilmesini sağlayarak bunu gerçekleştirir. Böylece oluşabilecek sorunun en kesin ve profesyonel çözümüne ulaşmış olursunuz.

    

  Devamı
  • Garanti+ paket seçenekleri nelerdir?
  • Garanti+ paketine sahip olmanın en avantajlı yolu nedir?
  • Garanti+ ile sınırlama yok.
  • Garanti+, otomobilinizin garanti süresi bittiğinde kullanabileceğiniz bağımsız ek paketler sunar.
  • Garanti+ paketine sonradan dahil olmak için yapmanız gerekenler çok basit.
  • Garanti+ paketinizi online olarak satın alın.

  *200.000 km’lik üst limitten, 01.01.2022 tarihinde ve sonrasında Garanti + paketi satın alan müşterilerimiz ya da 01.01.2022 tarihi öncesinde Garanti + paketi satın almış olmakla birlikte 01.01.2022 tarihi itibari ile paketi devam eden müşterilerimiz faydalanabilecektir.

  Devamı

  GARANTİ+ YOL YARDIM HİZMETİ DE SUNUYOR.

  GARANTİ+ YOL YARDIM HİZMETİ DE SUNUYOR.

  Garanti+ güvence paketi süresi devam eden veya yıl sonuna kadar paket sahibi olacak olan BMW otomobil sahipleri 01.01.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Yol Yardım Hizmeti kapsamında olan BMW Mobil Servis Hizmeti ve Kurtarıcı Hizmeti’nden yararlanabilecek*. Yani, Garanti+ güvence paketini satın aldıktan sonra size BMW Yetkili Servisleri tarafından iletilen Garanti+ kitapçığının, 5.4/c maddesinde yer alan Yol Yardım Hizmeti’ne ilişkin istisna, 31 Aralık 2022 tarihine kadar uygulanmayacak.* Otomobiliniz herhangi bir harici müdahale olmaksızın arızalananırsa, bu hizmet kapsamında otomobilinizin en yakın BMW Yetkili Servisi’ne çekilmesi ve sizin* de toplu veya özel ulaşım sağlayabileceğiniz en yakın noktaya transferinizin sağlanması sürecinden yararlanabileceksiniz.

  * Bu hizmet araç hasarlanmaları ile yerinde onarımları kapsamamaktadır. Satın alınan Garanti+ güvence paketinin 31 Aralık 2022 sonrası sürecinde Yol Yardım Hizmeti ayrıca ücretlendirilecektir. Transfer süreci, söz konusu aracın içinde bulunan sürücü ve yolcuları kapsamaktadır.

  BMW Garanti+ Paketi | BMW Türkiye

  GARANTİ+ PAKETİNİZİ ONLINE SATIN ALIN.

  Garanti+ güvence paketini My BMW web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.