BMW Uzatılmış Garanti

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

  Garanti+, BMW otomobil sahiplerinin, otomobillerinin yasal garanti süreleri dolduğunda satın aldıkları paket dahilinde kullanabildikleri, yasal garantiden bağımsız, ek garanti hizmetinin adıdır. Garanti+ sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatmanız mümkündür. Dahil olduğunuz Garanti+ paketinde var olan yıl ya da kilometre sınırından hangisi önce dolarsa Garanti+ paketinin geçerliliği sona erer. Satın aldığınız Garanti+ paketi, otomobilinizin taahhütnamede belirtilen parçalarını teminat kapsamına dahil eder ve oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı otomobilinizi seçtiğiniz Garanti+ paketi dahilinde bir nevi koruma altına alır. Garanti+’ın sağladığı, yasal garanti süresi bittiğinde kullanılabilen bu ek koruma nasıl gerçekleştirilir? Oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalar karşısında Garanti+, hiçbir dış neden olmaksızın işlevini yitiren bir parçanın onarılması ya da değiştirilmesini sağlayarak bunu gerçekleştirir. Böylece oluşabilecek sorunun en kesin ve profesyonel çözümüne ulaşmış olursunuz.

    

  Devamı
  • Garanti+ paket seçenekleri nelerdir?
  • Garanti+ paketine sahip olmanın en avantajlı yolu nedir?
  • Garanti+ ile sınırlama yok.
  • Garanti+, otomobilinizin garanti süresi bittiğinde kullanabileceğiniz bağımsız ek paketler sunar.
  • Garanti+ paketine sonradan dahil olmak için yapmanız gerekenler çok basit.
  • Garanti+ paketinizi online olarak satın alın.

  GARANTİ+3 PAKETLERİNDE %30 İNDİRİM.

  Garanti +3 Paketine Özel Tüm Modellerde İndirim | BMW Türkiye

  BMW Garanti+ ile sürüş keyfiniz garanti altında. 36 ay veya 80.000 km’yi geçmemiş tüm BMW otomobiller için %30’a varan indirim ile 5 Kasım 2023 – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında sizleri bekliyor*.

  * Kampanya 5 Kasım 2023 – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında, ilk trafiğe çıkış tarihinden itibaren 36 ayı veya 80.000 km’yi (hangisi önce dolarsa) aşmamış BMW marka otomobiller için Borusan Otomotiv BMW yetkili servislerinden satın alınacak Garanti+ paketleri için geçerlidir.  Kampanya Borusan Otomotiv ithalatı olan BMW otomobiller için ve kampanyaya katılmayı tercih eden BMW Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Garanti+ paketi, yasal garanti süresinin sona erdiği tarihten itibaren uygulanan özel süre ve kapsamlı ücretsiz onarım garantisi sağlayan bir ihtiyari garanti ürünü olup, bunun kapsam ve koşullarını içeren kitapçıklar yetkili servis tarafından teslim edilir. Tüketicilerin ilgili mevzuattan kaynaklanan yasal hakları saklıdır.

  BİLGİ ALIN.

  *200.000 km’lik üst limitten, 01.01.2022 tarihinde ve sonrasında Garanti + paketi satın alan müşterilerimiz ya da 01.01.2022 tarihi öncesinde Garanti + paketi satın almış olmakla birlikte 01.01.2022 tarihi itibari ile paketi devam eden müşterilerimiz faydalanabilecektir.

  Devamı