BMW Excellence Club | BMW Türkiye

BMW EXCELLENCE CLUB.

BMW EXCELLENCE CLUB.
  Sizce lüks nedir? Bir rengi var mı? Peki bir biçimi? Belki eşsiz detayların tutkularla birleşmesi belki de tutkuların peşinden gitme cesaretidir. Siz tutkularınızı takip edersiniz. Diğerleri sizi. Ama bilirsiniz ki zirve sadece yeni ufukları görebilenler içindir. Geleceğe ilham veren yeni bir lüks anlayışı işte bu noktada doğar: BMW Excellence Club’a hoş geldiniz.

  BMW EXCELLENCE CLUB NEDİR?

  Lüksün tutkuyla buluştuğu, ayrıcalıklı deneyim ve hizmetler dünyasıdır. Yalnızca seçili BMW müşterilerinin dahil edildiği bu kulüpte lüksü yeniden keşfedeceksiniz.

  Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisleri’nde sunulan ayrıcalıklı hizmetler, anlaşmalı Premium markalarda geçerli avantajlar ve benzersiz deneyimler içeren bu programın detaylarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Devamı

  BMW EXCELLENCE CLUB’DA SİZİ NELER BEKLİYOR?

  BMW EXCELLENCE CLUB ÖZEL ÇAĞRI HATTI

  BMW EXCELLENCE CLUB ÖZEL MÜŞTERİ HATTI

  0850 250 33 33 numaralı BMW Excellence Club hattı.

  SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE AYRICALIKLAR

  SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE AYRICALIKLAR

  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nde siz BMW Excellence Club üyelerine özel sunulan ayrıcalıklar:

  • Ücretsiz vale hizmeti
  • Ücretsiz lastik depolama hizmeti
  • İkame otomobil hizmeti
  • BMW Lifestyle Shop’da geçerli %15 indirim
  • Yetkili Servis Cafeleri’nde ücretsiz ikram hizmeti
  PREMİUM MARKALARDAN ÖZEL TEKLİFLER

  PREMIUM MARKALARDAN ÖZEL TEKLİFLER

  Seyahatten modaya, spordan sanata birçok seçili markada değişen oranlarda indirim ve ayrıcalıklar

  BMW’NİZİ YENİLERKEN SUNULAN AYRICALIKLAR

  BMW’NİZİ YENİLERKEN SUNULAN AYRICALIKLAR

  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda siz BMW Excellence Club üyelerine özel sunulan ayrıcalıklar:

  • Dilediğiniz yerde test sürüş imkanı
  • Yerinde teslimat hizmeti
  • Üst segment danışman hizmeti
  BENZERSİZ DENEYİMLER

  BENZERSİZ DENEYİMLER

  BMW Excellence Club ile sıradışı anlar yaşamaya hazır olun. Topluluk üyelerine özel tasarlanan benzersiz deneyimleri ve etkinlikleri keşfedin.

  BMW EXCELLENCE CLUB ÖZEL MÜŞTERİ HATTI.

  Acil yol yardım, servis randevusu ya da test sürüş talebi gibi farklı ihtiyaçlarınıza tek bir hat üzerinden yanıt bulabileceğiniz 0850 250 33 33 numaralı BMW Excellence Club Müşteri Hattı'nı arayarak tüm talep ve sorularınızı iletebilirsiniz.
   

  BMW EXCELLENCE CLUB’A ÖZEL ACİL SERVİS HİZMETİ.

  Acil yol yardım, servis randevusu ya da test sürüş talebi gibi farklı ihtiyaçlarınıza tek bir hat üzerinden yanıt bulabileceğiniz 0850 250 33 33 numaralı BMW Excellence Club Müşteri Hattı'nı arayarak tüm talep ve sorularınızı iletebilirsiniz.  

  BORUSAN OTOMOTİV AYRICALIKLARI.

  BORUSAN OTOMOTİV AYRICALIKLARI.
  ÖZEL ÇAĞRI HATTI

  Dilediğiniz yerde test sürüş imkanı

  İlgilendiğiniz BMW otomobillerini deneyimlemek için artık showroomlarımıza uğramanıza gerek yok. Otomobile dair tüm bilgileri öğrenebileceğiniz BMW Genius ve satış danışmanı eşliğinde adresinizde test sürüşü gerçekleştirin.
  ÖZEL TESLİMAT HİZMETİ

  Yerinde teslimat hizmeti

  Sizi yormayalım, satın aldığınız otomobilinizi tercih edeceğiniz adrese getirip teslim edelim.
  SERVİS AYRICALIKLARI

  Üst segment danışman hizmeti

  Satın alım işlemleriniz esnasında yalnızca size özel olarak atanacak üst segment danışmanı ile ayrıcalıklı satın alım sürecini deneyimleyin.
  Ücretsiz vale hizmeti

  Ücretsiz vale hizmeti

  Servis işlemleriniz için otomobilinizi valeyle istediğiniz yerden teslim alıp işlemler tamamlandığında istediğiniz adrese teslim edelim.
  Ücretsiz lastik depolama hizmeti

  Ücretsiz lastik depolama hizmeti

  Mevsim geçişlerinde değiştireceğiniz lastiklerinizi sizin için lastik depomuzda uygun saklama koşulları altında ücretsiz muhafaza edelim.
  BMW Lifestyle Shop’da geçerli %15 indirim

  BMW butiklerinde geçerli %15 indirim

  BMW Yetkili Servis ve Yetkili Satıcılarında bulunan BMW Lifestyle butik mağazalarımızda yapacağınız alışverişlerinizde size özel uygulanacak %15 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

  ÖZEL SATIŞ VE SERVİS DANIŞMANLARI

  Yetkili Servis kafelerinde ücretsiz ikram hizmeti

  Otomobilinizin Yetkili Servis işlemleri esnasında beklerken kafelerde yararlanabileceğiniz ücretsiz ikram ayrıcalığı sizi bekliyor.
  İkame otomobil hizmeti

  İkame otomobil hizmeti

  Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için ikame otomobil tahsisi gerçekleştirilir. Böylece sürüş keyfiniz yarıda kalmaz.
  Yetkili Servislerde Öncelikli Randevu

  Yetkili Servislerde Öncelikli Randevu

  BMW Yetkili Servisleri’nden alacağınız bakım ve onarım randevuları için öncelikli olma ayrıcalığından yararlanın.
  BMW Excellence Club Yol Yardım Hizmeti

  BMW Excellence Club Yol Yardım Hizmeti

  Otomobilinizde yaşadığınız herhangi bir kaza veya arıza durumunda BMW Özel Müşteri Hattı üzerinden yol yardım hattına bağlanarak destek otomobil talebinde bulunabilir, yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  SİZE ÖZEL BENZERSİZ DENEYİMLER.

  Lucca Beach indirim ve rezervasyon önceliği ayrıcalıkları

  Mandarın Orıental Bodrum Lucca Beach'te BMW Excellence Club Üyelerine Ayrıcalıklar.

  Lucca Beach'te yapacağınız 2500 TL'ye kadar olan harcamalarınızda 250 TL'ye varan indirim ve rezervasyon önceliği ayrıcalıkları sizleri bekliyor. 

  Devamı
  The Stay otellerinde ayrıcalıklı konaklama.

  The Stay otellerinde ayrıcalıklı konaklama.

  Samimiyet ve tasarım odaklı, ilham verici mekânlarda unutulmaz ve heyecan verici deneyimler sunan The Stay’in; Alaçatı, Nişantaşı, Ortaköy ve Bebek’te bulunan otellerinde %10 avantajlı fiyatlarla konaklama fırsatını kaçırmayın.

  Devamı
  Bowers & Wilkins’te BMW Excellence Club’a özel ayrıcalıklar

  Bowers & Wilkins’te BMW Excellence Club’a özel ayrıcalıklar.

  Dinleyicilerini hayran bırakan bir performans ile olağanüstü bir müzik deneyimi yaşatan Bowers&Wilkins, şimdi BMW Excellence Club üyelerine özel %20 indirim, VIP servis ve özel demo imkanları sunuyor.

  Devamı
  Doğum günlerinizde kutlama pastası gönderimi.

  Doğum günlerinizde kutlama pastası gönderimi.

  Doğum günlerinizde adresinize göndereceğimiz kutlama pastasının tadını çıkarın.

  Devamı
  Lansman etkinlikleri için öncelikli davetiye.

  Lansman etkinlikleri için öncelikli davetiye.

  Türkiye’ye gelen özel BMW modellerini ilk siz görün. Yalnızca sınırlı sayıda kişinin davetli olduğu bu özel etkinlerde yeni BMW modellerini keşfetmenin ayrıcalığını yaşayın.

  Devamı

  BMW EXCELLENCE CLUB ÖZEL
  YAZI SEÇKİSİ.

  ÖZEL ÇAĞRI HATTI

  MICHELIN YILDIZI KAZANAN RESTORANLAR.

  Her şefin rüyalarını süsleyen Michelin Rehberi’nde 2022 yılında da farklı ülkelerden restoranlar yer almayı başardı. 2022 Michelin Rehberi’nin en çok dikkat çeken tarafı ise listede İstanbul’da bulunan restoranların da yer alıyor olması. Hem İstanbul’dan hem de dünyadan Michelin Yıldızı kazanan restoranları keşfetmeye ne dersiniz?

  Okuyun
  SERVİS AYRICALIKLARI

  TÜRKİYE’NİN EKOTURİZM ROTALARI.

  Çevreye zarar vermeden gerçekleştirilen, doğal ortamın sürdürülebilirliğine ve yerel halkın sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayan ekoturizm rotaları hangileri? Orman Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı, Türkiye’nin dört bir yanındaki lokasyonları keşfedin.

  Okuyun
  SERVİS AYRICALIKLARI

  ŞÜKRETMENİN ARKASINDAKİ BİLİM.

  “Şükretmek” kelime anlamı olarak “Mutlu bir olay veya yapılan bir iyilikten dolayı duyulan hoşnutluğu bildirmek” şeklinde tanımlanıyor. Sadece spiritüel ya da duygusal konularla ilgilenenler değil, birçok uzman mutluluğa giden yolun şükretmekten geçtiğini söylüyor. Peki mutluluk duygusunu pekiştirmek içinse hayatınıza hangi adımları eklemeniz gerekiyor? Cevabı bu yazıda saklı.

  Okuyun

  BMW EXCELLENCE CLUB İLE İLGİLİ DETAYLAR

  • BMW Excellence Club’a Kimler Üye Olabilir?
  • BMW Excellence Club Ayrıcalıklarından Nasıl Yararlanırım?

  BMW LUXURY MODELLERİNİ KEŞFEDİN

  BMW 7 Serisi

  BMW 7 Serisi

  BMW 7 Serisi'nin, BMW lüks sınıfında çok özel bir yeri var. Bu model, kendinden emin duruşu, üstün performansı ve maksimum konforu temsil ediyor. BMW 7 Serisi, gerçek liderler için tasarlandı. Şık tasarım dili, detaylardaki üstün kalite, bireysel stil seçenekleri ve teknolojisiyle kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Akıcılık ve ayrıcalık, lüks ve performans bir arada.

  Devamı
  BMW X7

  BMW X7

  Lüks sınıfın yeni üyerlerinden BMW X7, gösterişli görünümüne rağmen minimalist tasarımı ve atletik stili sayesinde hafif ve çevik bir izlenime sahip. Aynı zamanda iç tasarımın ferahlığı ayrıcalık, işlevsellik ve özgürlüğün etkileşimiyle birlikte üçüncü koltuk sırasına kadar üstün bir konfor sunuyor. BMW'nin mevcut olan en geniş modelini keşfedin.

  Devamı
  BMW 8 Serisi Coupé

  BMW 8 Serisi Coupé

  Güçten taviz vermeyen, gerçek bir centilmen. BMW 8 Serisi Coupé, spor otomobilin karakterini BMW lüks sınıfının ruhu ile birleştirerek tamamen yeni bir estetik standardı yaratır.

  Devamı
  BMW 8 Serisi Cabrio

  BMW 8 Serisi Cabrio

  BMW 8 Serisi Cabrio ile lüks sportiflik, üstü açık sürüş keyfiyle birleşiyor. Modern tarzı ile BMW lüks sınıfının karakteristik özelliklerini taşıyan bu ayrıcalıklı model, üstün dinamikleri ve nefes kesen yüksek performanslı ile son derece de iddialı.

  Devamı
  BMW 8 Serisi Gran Coupé

  BMW 8 Serisi Gran Coupé

  Dinamik özelliklerin ve kışkırtıcı lüksün birlikteğinden doğan benzersiz bir deneyim. Cömert bir alan duygusuna sahip nefesleri kesen BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin tasarımı, estetiği en heyecan verici biçimiyle sunar. Güçlü motor, devir sayacını yüksek seviyelere çıkarır çıkarmaz yolcuların kalp atışları da yükselmeye başlar.

  Devamı
  BMW M8 Coupé

  BMW M8 Coupé

  BMW M8 Coupé, M genlerinin günlük kullanıma şık bir biçimde dönüştürülmüş halidir ve hem yolda hem pistte sürüşün zirvesini oluşturur. BMW akıllı dört çeker xDrive sistemine sahip BMW M8 Coupé, gerçek motor sporları hissi ile lüks bir ortam sunmanın yanı sıra dinamik performansın sınırlarını zorlamak üzere tasarlanmıştır.

  Devamı
  BMW M8 Cabrio

  BMW M8 Cabrio

  Gösterişli ve güçlü BMW M8 Cabrio lüksün yeni standartlarını belirliyor. BMW M8 Competition, üstü açık ve iddialı sürüş keyfini temsil eden yüksek performanslı bir spor otomobil. BMW M8 Competition Cabrio ise motor sporlarından ilham alan performans, benzersiz tasarım vurgusu ve lüks iç tasarım arasında sağlam ve sarsılmaz bir denge kuruyor.

  Devamı
  BMW M8 Gran Coupé

  BMW M8 Gran Coupé

  BMW M8 Gran Coupé, BMW M’in benzersiz mühendislik dehası ile BMW Luxury sınıfının ayrıcalıklı dünyasını bir araya getiriyor. BMW M8 Gran Coupé eşine az rastlanan ambiyansı ve dinamik karakteriyle ön plana çıkıyor. BMW M8 Gran Coupé Competition ise çarpıcı performansı ve yüksek seviyede lüksü temsil ediyor.

  Devamı
  BMW M8 Gran Coupé

  Yeni BMW XM

  Yeni BMW XM otomobillerinin öne çıkan tüm özelliklerini şimdi keşfedin.

  Devamı
  This is Forwardism: Geleceğin İlerisinde | BMW Türkiye

  FORWARDISM: GELECEĞİN İLERİSİNDE

  Forwardism, geleceğin ilerisinde olmayı; düne, bugüne, yerinde saymaya ve alışılagelmişe sürekli olarak meydan okumayı ifade ediyor.

  Devamı