BMW ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİ.

DİNAMİK. RAHAT. %100 ELEKTRİKLİ.

BMW e-mobilite dünyasına adımınızı atın. Elektrikli otomobillerimiz modern sürüş tarzını verimli teknolojilerle bir araya getiriyor. Şık sedan modellerinden yüksek performanslı SUV’lara kadar çeşitli seçenekler arasından kendi yaşam tarzınıza uygun otomobili bulun. Konforlu şarj altyapısı dahilinde modern şarj teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin. Günlük hayatınızda ve uzun yolculuklarda sizi gideceğiniz yere yakınlaştıracak tamamen elektrikli otomobil ürün yelpazesinden en iyi şekilde yararlanın.

BMW ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİN AVANTAJLARI.

BMW elektrikli otomobilleri sürdürülebilir mobilite

SIFIR YEREL EMİSYON

Kısa yolculuklarda veya şehir içinde dolaşırken artık otomobilinizi emisyonsuz ve neredeyse sessiz şekilde kullanabilirsiniz. Bu şehir içinde CO2 emisyonunuzu ve gürültü seviyesini azaltmanıza yardımcı olurken aynı zamanda çevre bilinci içeren bir mobiliteye yönelik örnek oluşturmanızı sağlıyor. E-mobilitenin çevremizi nasıl etkilediğine dair daha fazla bilgi edinin.

BMW elektrikli otomobilleri BMW Wallbox

OTOMOBİLİNİZİ ŞARJ ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY.

Elektrikli otomobilinizi kendi evinizin konforunda rahatlıkla şarj etmek için kendi wallbox cihazınızı kullanın. Güne dolu bir bataryayla başlamak için gece boyunca şarj edin. Kendi şarj istasyonunuza sahip olarak zamandan tasarruf edebilir ve elektrikli otomobilinizi güvenle evinizde şarj edebilirsiniz.

BMW elektrikli otomobilleri bakım maliyetleri

DÜŞÜK KULLANIM MALİYETİ.

CO2 emisyonunu azaltın ve maliyetten tasarruf edin. Bir elektrikli otomobilin sürekli servis maliyeti bir içten yanmalı motora sahip otomobile kıyasla daha düşüktür. Bujiler, yağ filtreleri veya egzoz sistemi gibi yıpranmaya maruz kalan parçalara sahip olmadığından servis maliyeti de daha düşüktür.

ELEKTRİKLİ MOTOR TEKNOLOJİSİ.

BMW elektrikli otomobilleri seri hızlanma

SERİ HIZLANMA.

Bir elektrikli motor sahip olduğu tüm gücü verimli şekilde ve anında kullanabiliyor. En başından itibaren sahip olduğunuz maksimum tork sizi vites değiştirmenize gerek kalmadan azami hıza ulaştırıyor.

BMW elektrikli otomobilleri güvenli kullanım

ALÇAK AĞIRLIK MERKEZİ SAYESİNDE GÜVENLİ KULLANIM.

İyileştirilmiş yol tutuşu ve daha sportif bir sürüş deneyimi. Motor ve batarya elektrikli otomobilin gövdesinin altında yer alıyor. Bu sayede otomobil yolda olduğu kadar virajlarda da sağlam şekilde zemine oturuyor.

BMW elektrikli otomobilleri BMW IconicSounds

ÖZELLEŞTİRİLEBİLEN OTOMOBİL SESİ.

Otomobilin sesi sürüş tarzınıza uyum sağlıyor. Farklı sportif, verimli ve kişiselleştirilmiş senaryolar için Hans Zimmer tarafından tasarlanan BMW IconicSounds Electric.

BMW elektrikli otomobilleri elektrikli menzil

ELEKTRİKLİ OTOMOBİL MENZİLİ

UZAĞA. DAHA UZAĞA. ELEKTRİKLİ MENZİL.

Elektrikli otomobillerimizin sahip olduğu menzille en uzak yerlere kolayca ulaşın. Otomobilde yer alan şarja göre optimize edilmiş rota planlayıcı ihtiyaçlarınıza uygun olarak rotanız üzerindeki en iyi ve en hızlı şarj seçeneklerini otomatik olarak buluyor. Aynı zamanda öngörülü ve istikrarlı bir sürüş tarzı da elektrikli otomobilinizin menzilini daha da artırıyor.

ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİNİZ İÇİN SORUNSUZ ŞARJ İŞLEMİ.

Şarj yöntemleri hakkında daha fazla bilgi alın. İster uzun bir yolculuk sırasında bir kafenin yakınında ister evinizin konforunda wallbox kullanarak hızlı şarja ihtiyacınız olsun Elektrikli otomobiliniz için yaşam tarzınıza uygun doğru şarj seçeneğini bulun.

GELECEĞİN MOBİLİTESİ.

0:00
0:00 /  0:00

Yeni BMW iX1 xDrive30: Ortalama enerji tüketimi (WLTP) (kWsa/100 km) [1]: 18,1– 16,8; Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 417-440

Yeni BMW i5 eDrive40: Ortalama enerji tüketimi (WLTP) (kWsa/100 km) [1]: 18,8– 15,9; Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 477-582

Yeni BMW i7 xDrive60: Ortalama enerji tüketimi (WLTP) (kWsa/100 km) [1]: 19,6– 18,4; Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 590–625

Yeni BMW i4 eDrive40: Ortalama enerji tüketimi (WLTP) (kWsa/100 km) [1]: 19,1– 16,1; Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 493-589

Yeni BMW iX M60: Ortalama enerji tüketimi (WLTP) (kWsa/100 km) [1]: 24,7– 21,7; Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 566*

BMW elektrikli otomobilleri finansman ve leasing teklifleri

ELEKTRİKLİ BMW MODELLERİNE ÖZEL TEKLİFLER.

Tamamen elektrikli BMW i modelleri şimdi özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Size uygun tamamen elektrikli BMW modelinizi seçerek, eşsiz sürüş keyfini yaşarken sürdürülebilir bir geleceğe öncülük edin.

BMW ELEKTRİKLİ OTOMOBİL MODELLERİNİN GENİŞ YELPAZESİ.

BMW i Serisi elektrikli modellerle geleceğin mobilitesini keşfedin. Aradığınız ister kompakt bir elektrikli otomobil, ister şık bir sedan, geniş bir touring veya tamamen elektrikli bir SUV olsun, BMW’nin elektrikli otomobil ürün yelpazesi herkes için uygun bir otomobil seçeneği sunuyor. BMW i Serisi elektrikli otomobil modelleri yenilikçi teknoloji ve malzemeleri etkileyici tasarım ve en üst düzeyde verimlilikle bir araya getiriyor.

BMW elektrikli otomobil maliyetleri

TASARRUFUNUZU HESAPLAYIN.

Tamamen elektrikli bir BMW i otomobili kullandığınızı hayal edin: Yakıt tüketiminin olmadığı, emisyonun sıfır olduğu bir senaryoda maliyet tasarrufunuz nasıl olurdu? CO2 salınımı açısından çevreye ne kadar katkı sağlardınız? Hesaplamak için doğru yerdesiniz.

BMW elektrikli otomobilleri Yeni BMW iX5 Hydrogen

HİDROJEN: GELECEĞİN YAKITI.

Yeni BMW iX5 Hydrogen BMW’nin yenilikçi hidrojenle çalışan otomobilidir. Bu konsept otomobile yaklaşık 504 km menzil için yakıt doldurmak yalnızca 3-4 dakika sürer. Kısacası e-mobilitenin tüm avantajlarıyla birlikte tıpkı bir içten yanmalı motora sahip otomobil gibi kullanabilirsiniz.

ELEKTRİĞİN ÖNCÜSÜ OLUN

GELECEĞE YÖN VERMEYE HAZIR MISINIZ?

BMW elektrikli otomobiller yeni otomobiller

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ TOPLULUĞU.

Elektromobilitenin öncüsü BMW, tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına özel bir topluluk sunuyor: Elektriğin Öncüleri.

BMW elektrikli otomobilleri ikinci el otomobiller

DEĞİŞİME ÖNCÜLÜK EDİN.

Değişime Öncülük Et ile, sizin aracılığınızla çeşitli sivil toplum kuruluşlarına bağış yaparak sosyal sorumluluk faaliyetlerimizi artırmayı ve iyiliğe katkıda bulunmayı amaçlıyoruz ve çevreye duyarlı bir sürüşü tercih eden müşterilerimizi de bu inisiyatife katılmaya davet ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR.

DAHA FAZLA BİLGİ.

BMW elektrikli otomobilleri test sürüşü

DİLEDİĞİNİZ YERDE TEST EDİN.

Şimdi BMW Dilediğiniz Yerde ile dilediğiniz yerde ve zamanda yetkili satıcılarımızı ziyaret etmeden test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test sürüşü yapmak istediğiniz modeli seçin, sizin için uygun bir tarih ve saat aralığını belirleyin ve randevunuzu kolayca alın.

BMW elektrikli otomobilleri Tavsiye BMW Yetkili Servisi

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİNİ GÖRÜN.

BMW modelleri şimdi özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Size uygun tamamen elektrikli BMW modelinizi seçerek, eşsiz sürüş keyfini yaşarken, sürdürülebilir bir geleceğe öncülük edin.

BMW elektrikli otomobilleri BMW müşteri hizmetleri

BMW CANLI DESTEK.

İlgilendiğiniz BMW modelleri, kampanyaları ve tüm merak ettikleriniz için BMW Canlı Destek yanınızda. Görüşmenizi bir temsilci ile sesli, yazılı ve hatta görüntülü olarak gerçekleştirebilirsiniz.

BMW Evde Şarj BMW Online Genius

BATARYA GARANTİSİ.

BMW’nin sürdürülebilir ve geleceğe odaklı ulaşım taahhüdü kapsamında, Tamamen Elektrikli BMW i otomobillerinde tam 8 yıl ve/veya 160.000 km boyunca batarya garantisi sunulur.

Tüketim ve CO2 emisyonu.

BMW iX1 eDrive20: Ortalama WLTP enerji tüketimi (kWsa/100 km) [1]: 17.2– 15.4 Elektrikli menzil (WLTP) (km) [2]: 430-474

Yeni BMW i5 eDrive40: Enerji tüketimi, ortalama WLTP (kWh/100 km) [1]: 18,8–15,9; Elektrikli menzil, WLTP (km) [2]: 477 -582

BMW i7 xDrive60: Güç tüketimi (kWsa/100 km) (WLTP ortalama) [1]: 19,6–18,4 Elektrikli menzil (km) (WLTP) [2]: 590–625

BMW i4 eDrive40: Enerji tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama) [1]: 19,1-16,1

BMW iX M60: Enerji tüketimi (kWsa/100 km) (WLTP) [1]: 24,7-21,7 Elektrikli menzil (km) (WLTP) [2]: Yaklaşık 499–561 km


[1] Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil verileri, öngörülen ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve şu anda yürürlükte olan 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatına (EC) uygundur. Menzil için WLTP uyarınca belirlenen veriler tüm opsiyonel donanımları hesaba katar (bu durumda Almanya pazarında mevcut olan donanımlar). Yeni tip onayı 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yapılmış otomobiller için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak EC mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 itibarıyla uyumluluk sertifikalarından kaldırılmıştır. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.com.tr/wltp adresini ziyaret edin.

Yeni binek otomobiller için yakıt tüketimi ve modele özgü resmi CO2 emisyonu hakkında daha fazla bilgiyi "Yeni binek otomobiller için yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu" içerisinde bulabilirsiniz. Kılavuza ücretsiz olarak yetkili satıcılarımızdan, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2/ sitesinden ulaşılabilir.

[2] Menzil başta kişisel sürüş stili, rotanın özellikleri, harici sıcaklık, ısıtma/klima ve ön şartlandırma koşulları olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır.