YENİ

THE i5

BMW i

BİR İLK: TAMAMEN ELEKTRİKLİ YENİ BMW i5.

Yeni BMW i5 eDrive40: Enerji tüketimi, ortalama WLTP (kWh/100 km): 18,8–15,9; Elektrikli menzil, WLTP (km): 477 -582
Yeni BMW i5 xDrive40: Enerji tüketimi, ortalama WLTP (kWh/100 km): 20,0–17,2; Elektrikli menzil, WLTP (km): 463 -538

TEKNİK VERİLER

MODELLER.

Modeller

    BMW i5 eDrive40

    Güç

    160 kW / 218 bg

    0-100 km/sa

    7.9  sn

    Maksimum hız

    193 km/sa

    Menzil

    582 km (maksimum)

    Yeni BMW i5: Enerji tüketimi, ortalama WLTP (kWh/100 km): 18,8–15,9; Elektrikli menzil, WLTP (km): 477 -582    MENZİL VE ŞARJ

    YENİ BMW i5 İLE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ.

    DÜNYAYA ÖNCÜLÜK EDİN.

    Tamamen elektrikli Yeni BMW i5 ile yepyeni bir dünyaya hoş geldiniz.

     

    AYIN ÖZEL TEKLİFİ.

    Yeni BMW i5 eDrive40 şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya iş birliği içinde olunan finansman kuruluşunca tüzel kişilere özel kredi avantajlarından birinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun.

    BMW i5 Ayın Özel Teklifi | BMW Türkiye
    0:00
    0:00 /  0:00

    SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK.

    Yeni BMW i5 çok daha sürdürülebilir bir geleceğe de katkıda bulunuyor. Yeni BMW i5, geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanılması ve yeşil enerjiden faydalanılması ile karbon ayak izini iyileştirmeye önemli bir katkı sağlıyor. Yolculuk sırasında EfficientDynamics'e ait yenilikçi teknolojiler verimlilik ve performans arasındaki en iyi dengeyi sağlıyor. Üstelik Yeni BMW i5 ilk kez olmak üzere vegan iç tasarım seçeneği de sunuyor.    MAKSUT AŞKAR VE TAMAMEN ELEKTRİKLİ YENİ BMW i5.

    Maksut Aşkar ve tamamen elektrikli Yeni BMW i5: “Bugünün liderliğinin tarifinde sadece yıldızları değil, gezegenin yarınlarını da düşünmek var.”

    Tasarım

    DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

    İÇ TASARIM.

    İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

    Teknolojiler

    ASİSTAN SİSTEMLERİ VE BAĞLANTI.

    Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede.

    Sürüş Asistanı Professional otomobilinizi güvenle kendi şeridinde tutar ve maksimum 210 km/sa hıza kadar mesafeyi korur. Özellikle yoğun trafikte oldukça faydalıdır. Acil bir durumda BMW'niz hareketsiz kalana kadar fren uygulanır ve yeniden otomatik olarak kalkış yapar.

    BMW otomobilinizi park etmeyi sizin adınıza üstlenir.

    Otomobilinizin içinde olmadan park etme. Park Asistanı Plus BMW'nizi otomatik olarak park eder ve park yerinden çıkarır. Maksimum 200 m'ye kadar manevra yapın ve bunu kaydedin.

    Değişime Öncülük Et | BMW Türkiye

    DEĞİŞİME ÖNCÜLÜK ET.

    Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarından Tamamen Elektrikli Yen BMW i5’i satın alarak sürdürülebilir dönüşüme destek olan müşterilerimiz adına Sivil Toplum Kuruluşları’na bağış yaptığımız; müşterilerimizin de dilerlerse bu kurumları bireysel olarak bağış yapabilecekleri platformumuzu keşfedin.


     

    BMW i OTOMOBİLLERİNDE BATARYA GARANTİSİ

    BMW i OTOMOBİLLERİNDE BATARYA GARANTİSİ.

    BMW’nin sürdürülebilir ve geleceğe odaklı mobilite anlayışı doğrultusunda Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi, BMW i modelleri için ayrıcalıklı bir batarya garanti kapsamı sunuyor. BMW i otomobillerde yüksek gerilimli batarya hariç diğer komponentler için 2 yıl batarya garantisi; yüksek gerilimli bataryalar için ise, 8 yıl ve/veya 160.000 km’ye varan batarya garantisi sağlanıyor. 


     

    SIKÇA SORULAN SORULAR.

    Yeni BMW i5 hakkında en çok merak edilen soruları ve yanıtlarını sizin için derledik.