BMW Joy Blog | BMW Türkiye

BMW JOY BLOG.

 • BMW JOY BLOG.

   Joy Blog’a hoş geldiniz!

   BMW’nin büyüleyici dünyasından en son gelişmeler, ilham veren yazılar ve çok daha fazlası BMW Joy Blog’da.

   Devamı

   ÖNE ÇIKANLAR.

   Yeni BMW Vision Neue Klasse X | BMW Joy Blog

   Yeni BMW Vision Neue Klasse X.

   Bir otomobilden çok daha fazlası: Neue Klasse modelleri, gelecek neslin tamamen elektrikli BMW modellerini temsil ediyor. Yeni BMW Vision Neue Klasse X, Neue Klasse’nin felsefesini ve teknolojisini öncü bir Spor Aktivite Aracına aktarıyor. Geleceğe ilk kez bu modelin gözünden bakmaya ne dersiniz?

   Okuyun
   Yeni BMW X2 Rebelle Rally’nin Kahramanı Oldu | BMW Joy Blog

   Rebelle Rally.

   Sürücü Rebecca Donaghe ve yön gösterici Sedona Blinson, Yeni BMW X2 ile Rebelle Rally’de yarışken, biz de onlara tuttukları günlükler aracılığıyla Joy Blog’da eşlik ediyoruz.  

   Okuyun
   Lüksün Yeni Tanımı | BMW Joy Blog

   Lüksün Yeni Tanımı.

   Geleceğin lüks anlayışı, maddi nesnelere odaklanmak yerine, onlarla ilişkilendirdiğimiz değerli anlar ve duygusal deneyimlerle ilgili. Hayattaki sıra dışı şeyleri hem kendileri hem de bizim için yeniden yorumlayan heyecan verici kişilikleri keşfedin.

   Okuyun
   BMW Vision Neue Klasse – Bölüm 4: Yeni Bir Hareket Tarzı | BMW Joy Blog

   Bir BMW Otomobilinin Yaşam Döngüsü.

   Almanya, Unterschleißheim’da bulunan BMW Group Geri Dönüşüm ve Parça Ayırma Merkezi’nde park halindeki bir BMW iX1 seri öncesi modelinin geçtiği aşamaları Joy Blog yazımızda kaleme aldık.

   Okuyun
   BMW Vision Neue Klasse – Bölüm 4: Yeni Bir Hareket Tarzı | BMW Joy Blog

   BMW Vision Neue Klasse Bölüm 4: Yeni Bir Hareket Tarzı

   BMW Vision Neue Klasse, bedeni, kalbi ve zihni nasıl harekete geçirecek? Sorunun cevabı Joy Blog’da.

   Okuyun
   Cumhuriyetin Yüzü. | BMW Joy Blog

   Cumhuriyetin Yüzü.

   1922-1942 yıllarına odaklanan ve Erken Cumhuriyet Dönemi’nin farklı kültür disiplinlerine ve toplumsal yaşama bakışını yansıtan Cumhuriyetin Yüzü Sergisi’ni Joy Blog’da inceledik.

   Okuyun
   Yeni BMW 5 Serisi ile Pratik ve Güvenli Yolculuk | BMW Joy Blog

   Yeni BMW 5 Serisi ile Pratik ve Güvenli Yolculuk.

   Yeni ve yabancı bir şehirde geçen bir gün. Tamamen Elektrikli Yeni BMW i5’in akıllı destek sistemleri, mobiliteyi nasıl yeniden tasarlıyor? Bu sistemleri nasıl sezgisel ve ilham verici bir şekilde sunuyor? Cevapları Joy Blog yazımızda.

   Okuyun
   Hofmeister Kıvrımı | BMW Joy Blog

   Hofmeister Kıvrımı.

   “Böbrek Izgaraları” olmayan bir BMW otomobili düşünemiyoruz, değil mi? Çok iyi bilinen bu BMW tasarım özelliğine ek olarak, 60’lı yılların başından beri neredeyse tüm BMW otomobillerin olmazsa olmaz özelliği haline gelen başka bir tasarım öğesi daha var: Hofmeister Kıvrımı.

   Okuyun
   BMW Vision Neue Klasse Bölüm 3: Yeni Bir Sürüş Tarzı | BMW Joy Blog

   BMW Vision Neue Klasse Bölüm 3: Yeni Bir Sürüş Tarzı.

   BMW Vision Neue Klasse çığır açan bir deneyim vadediyor. En çok merak edilen üçüncü soru ise şu: Neue Klasse, otomobil kullanmanın ve otomobil sahibi olmanın verdiği hissi nasıl değiştirecek?

   Okuyun
   Efsanevi BMW Art Car Koleksiyonunun Yeni Üyesi | BMW Joy Blog

   BMW Vision Neue Klasse Bölüm. 2: Yeni Bakış Açısı.

   BMW Vision Neue Klasse’nin tanıtımı devam ederken 5 temel soruyu ele alıyoruz. İkinci soru: Neue Klasse dünyaya bakış açımızı nasıl değiştirecek?

   Okuyun
   Efsanevi BMW Art Car Koleksiyonunun Yeni Üyesi | BMW Joy Blog

   BMW Vision Neue Klasse. Bölüm 1: Yeni Mobilite.

   BMW Vision Neue Klasse’nin tanıtımı devam ederken 5 temel soruyu ele alıyoruz. İlk soru: Neue Klasse mobiliteye bakış açımızı nasıl değiştirecek?

   Okuyun
   Kendin Olmaya Cesaret Et | BMW Joy Blog

   Kendin Olmaya Cesaret Et.

   Naomi Campbell ile Yeni BMW XM’in ortak noktası: Kendisi olma cesaretini göstermek. Kendine inanma kavramını vurgulayan yazımızda; sahip olduğumuz bağlılık, kararlılık ve azmin neden bizi özgün karakterler haline getirdiğini öğreniyoruz.

   Okuyun
   Kashiwaya’da Sürdürülebilir Lüks.. | BMW Joy Blog

   Kashiwaya’da Sürdürülebilir Lüks.

   Lüksün yeniden yorumlanmış hali, sürdürülebilirlik, inovasyon ve duyguların öne çıktığı, çevreye duyarlı bir lezzet menüsü sunuyor. Tıpkı vizyoner şeflerin yaptığı gibi. Bu yazımız dizimizde, sürdürülebilirliği vizyoner düşünceyle birleştiren restoranlara Yeni BMW i7 ile yapacağımız bir mutfak yolculuğunda bize katılmak ister misiniz? İkinci durağımız: Japonya’nın Osaka kentinde bulunan Kashiwaya restoranı.

   Okuyun
   Le Jardin de Berne’de Sürdürülebilir Lüks. | BMW Joy Blog

   Le Jardin de Berne’de Sürdürülebilir Lüks.

   Sürdürülebilirliği vizyoner düşünce yapısıyla birleştiren restoranlara Yeni BMW i7 ile yapacağımız bir mutfak yolculuğunda bize katılmak ister misiniz? İlk durağımız: Provence’da bulunan Le Jardin de Berne.

   Okuyun
   BMW X'in Keşfettikleri | BMW Joy Blog

   X'İN KEŞFETTİKLERİ.

   NİSAN AYININ ETKİNLİKLERİ.

   Özgürlük, yeni keşifler, cesur hayaller… Sinemadan modern sanata, gastronomiden seyahate birbirinden farklı alanlardan oluşan önerileri sizin için her ay “X’İN KEŞFETTİKLERİ” takviminde derliyoruz. Ufkunu genişleterek hayatın ve iş temposunun yoğunluğunda hiçbir etkinliği kaçırmak istemeyenler: Doğru yerdesiniz.

   SÖYLEŞİLER VE KONUKLAR.

   Güher & Süher Pekinel 8 Mart Röportajı | BMW Joy Blog

   Güher & Süher Pekinel ile Müziğin Ruhuna Dair Bir Söyleşi.

   Başarılarla dolu kariyerleri ve yetenekleri ile uzun yıllardır uluslararası müzik çevrelerinde hayranlıkla izlenen Güher ve Süher Pekinel ile gerçekleştirdiğimiz 8 Mart'a özel röportajı Joy Blog’da keşfedin.

   Devamı
   Contemporary Istanbul Jeff Koons’u Ağırladı | BMW Joy Blog

   Jeff Koons ve Ali Güreli’den Sanat Dolu Bir Söyleşi.

   Contemporary Istanbul’un 17. edisyonu hem uluslararası üne sahip sanatçı Jeff Koons'a hem de Koons’un özel olarak tasarladığı BMW M850i xDrive Gran Coupé modeline ev sahipliği yaptı ve “The 8 X Koons” herkesi kendine hayran bıraktı. Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli, Tersane İstanbul’da düzenlenen çağdaş sanat fuarında Jeff Koons ile bir araya gelmenin yanı sıra, sanat dünyası ve bu dünyayı etkileyen teknolojik gelişmelere dair keyifli ve samimi bir söyleşi gerçekleştirdi.

   Devamı
   Kerem Ozan Bayraktar ile Nesnelerin İlişkilerinin Çevreye Etkisi | BMW Joy Blog

   Bir Araya Gelen Nesnelerin Anlattıkları.

   Çevre algısını fiziksel ve kavramsal bir perspektiften ele alan sanatçı ve akademisyen Kerem Ozan Bayraktar, üretimlerine dijital görselleştirme, fotoğraf, animasyon, maket, gündelik nesne, metin ve grafik gibi farklı teknikleri dahil ediyor. Kerem Ozan Bayraktar ile doğal ve yapay sistemlerin davranışları ve çevre algısına dair BMW Joy Blog’a özel bir söyleşi gerçekleştirdik.

   Devamı
   Nergiz Yeşil’in Gözünden Biyo-Sanat | BMW Joy Blog

   Biyo-Materyallerden Sanat Eserlerine.

   Nergiz Yeşil, doğaya zarar vermeyen, sürdürülebilir materyallerle çalışmayı tercih eden bir biyo-sanatçı. Kombucha scoby, miselyum ve daha pek çok biyo-materyali sanat eserlerine dönüştüren, atık gıdaların değerlendirilmesiyle vegan deri ve kağıtlar üreten, adeta doğa ile iş birliği yapan Nergiz Yeşil ile BMW Joy Blog’a özel bir söyleşi gerçekleştirdik.

   Devamı
   Ünlü Kaykaycı Ishod Wair ile Söyleşi | BMW Joy Blog

   Ünlü Kaykaycılar Ishod Wair ile Söyleşi.

   Ishod Wair profesyonel bir kaykaycı, moda ikonu, vintage otomobil meraklısı ve gerçek bir BMW tutkunu. Los Angeles’ta ziyaret ettiğimiz Ishod Wair ile “şans” ve “özgün olma” kavramlarının yanı sıra, ünlü kaykaycının BMW tutkusu hakkında gerçekleştirdiğimiz özel söyleşiye hemen göz atın.

   Devamı

   KATEGORİLER.

   Sürdürülebilirlik | BMW Joy Blog

   SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK.

   X'in Keşfettikleri | BMW Joy Blog

   X’İN KEŞFETTİKLERİ.

   BMW E-BÜLTENE ÜYE OLDUNUZ MU?

   BMW E-BÜLTENE ÜYE OLDUNUZ MU?

   BMW modelleri hakkında en güncel haberlere ulaşabileceğiniz aylık olarak yayınlanan e-bültenimizde; BMW dünyasındaki en son gelişmeleri ilk siz duyabilir, geleceğin BMW’lerini şekillendirecek inovasyon ve konseptlerden ilk siz haberdar olabilir ve yıl boyunca sunulan çok özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.