X’İN KEŞFETTİKLERİ.

Mayıs ayında öne çıkan her şey bu takvimde.

X’İN KEŞFETTİKLERİ.Mayıs ayında öne çıkan her şey bu takvimde.


08.05.2020


Özgürlük, yeni keşifler, cesur hayaller…Dışarı çıkıp o çok özlediğimiz yollara düşmek, sevdiğimiz yerlere gitmek için bolca zamanımız olacak ama şimdilik evdeyiz. Mayıs ayında da evinizin en rahat köşesine yerleşerek deneyimleyebileceğiniz; sinemadan modern sanata, gastronomiden iyi yaşama çeşitli alanlardan önerileri sizin için “X’İN KEŞFETTİKLERİ” etkinlik takviminde derledik. Son zamanlarda etkinliklerin online yapılmasından dolayı birden takip edilemeyecek kadar yoğunlaşan gündemi yakalamanızda katkısı olacağını umuyoruz.

Her ayın ilk haftası yayınladığımız X’İN KEŞFETTİKLERİ takvimine göz atmak için BMW Joy Blog’u takipte kalın.

 

Devamı

X’İN MAYIS AYI FAVORİLERİ.

Bu ayki takvimin öne çıkanları:
X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Today

X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Home Studio – Radyo Eksen

X’İN SEÇTİKLERİ.

We Are One

X’İN SEÇTİKLERİ.

Laughter Wellness Emotional Detox

X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Today

Hazırsanız BMW evreninin sanal kapıları herkese açılıyor. Evinizin konforunda BMW'nin büyüleyici dünyasını keşfe çıkmaya hazır mısınız? Üretim ve tasarım süreçleri, marka tarihi ve soru cevap temalı videolardan oluşan BMW Today projesinin yayınlanan tüm bölümlerini Joy Blog'da keşfedin.

X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Home Studio – Radyo Eksen

BMW Home Studio’nun her hafta salı ve cuma günleri saat 18:00’da Radyo Eksen’in Instagram hesabından, ünlü DJ Gülşah Güray’ın evinde gerçekleştirilen canlı yayınları takip etmeyi unutmayın.

X’İN SEÇTİKLERİ.

We Are One

Berlin Film Festivali, Cannes Film Festivali ve Tribeca Film Festivali gibi önemli film festivallerinin temsilcileri, Youtube üzerinden gerçekleştirilecek on günlük bir dijital film festivaline hazırlanıyor.

X’İN SEÇTİKLERİ.

Laughter Wellness Emotional Detox

Laughter Online University, 5 Mayıs Dünya Kahkaha Günü’nden aldığı ilhamla 6 Mayıs ve 13 Mayıs’ta “Laughter Wellness Emotional Detox” adlı bir buluşma organize ediyor.

SİNEMA

Sinema tutkumuzu evlerimizden sürdürürken, Netflix, Hulu, Amazon Prime gibi platformların yanı sıra; bazı film festivallerinin programlarındaki filmleri dijital ortamda yayınladıklarıyla ilgili haberler de hepimize ilaç gibi geldi.

X’İN SEÇTİKLERİ.

'Hollywood’ Netflix’te Yayınlandı

American Horror Story, American Crime Story, Feud gibi dizilere imza atan Ryan Murphy’nin yeni dizisi Hollywood’un ilk sezonu, 1 Mayıs’ta Netflix’te yayına girdi. Dizi, Hollywood’un Altın Çağı’na odaklanıyor ve Hollywood’da oyuncu ve yönetmen olmayı hayal eden insanların hikayelerini alternatif bir perspektiften ele alıyor.
X’İN SEÇTİKLERİ.

Space Force | 29 Mayıs

Sevilen komedi dizisi The Office’ten tanıdığımız Steve Carell ve Greg Daniels, 29 Mayıs’ta Netflix ekranlarında olacak Space Force filmi için bir araya geliyor. Steve Carell’ı başrolünde göreceğimiz film, Uzay Birliği’ni kurmakla görevlendirilmiş bir grubun maceralarını konu alıyor.
X’İN SEÇTİKLERİ.

We Are One | 29 Mayıs – 7 Haziran

Berlin Film Festivali, Cannes Film Festivali ve Tribeca Film Festivali gibi önemli film festivallerinin temsilcileri, Youtube üzerinden gerçekleştirilecek on günlük bir dijital film festivaline hazırlanıyor. 29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek, tam adıyla “We Are One: A Global Film Festival”ın programıyla ilgili detayları Youtube kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Artists' Film International 2020 | 31 Mayıs’a kadar

İstanbul Modern’in, dünyanın farklı coğrafyalarından sanatçıların yapımlarına yer verdiği Artists’ Film International (Uluslararası Sanatçı Filmleri) programı bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleşiyor ve “lisan” konusuna odaklanıyor. Programda Ergin Çavuşoğlu, Yu Guo, Lerato Shadi, Reha Storr gibi isimler yer alıyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Filmmor | Mayıs boyunca

Mayıs ayı boyunca, Filmmor’un her gün ücretsiz olarak gösterime açtığı bir kadın temalı filmini Instagram hesapları üzerinden takip ederek izleyebilirsiniz. Filmler; toplumsal eşitlik, feminist hareketler, cinsiyetçilik, ötekileştirme gibi konulara odaklanarak bu konudaki farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

PODCAST

Türüne ve konusuna göre bilgilendirici, eğitici, eğlenceli, ciddi veya sürükleyici olan podcastler, dijitalleşen dünyanın en verimli ürünlerinden. Müziğe harika bir alternatif olan podcastler evde geçirdiğimiz bugünlerde hepimizi ele geçirmeyi başardı.

X’İN SEÇTİKLERİ.

Karanlık Bölge | Podbee

Çok özel bir haberimiz var: Türkiye’nin ilk podcast dizisi Karanlık Bölge, BMW’nin sponsorluğunda gerçekleşiyor. Dizi, geçmişte işlediği bir suçtan ötürü izole bir bölgede rehabilite olan Kuzey, ütopik bir dünyadan gelen dedektif Yaz ve onun çömez partnerinin başından geçen olaylara odaklanıyor. İlginç ve inovatif bir deneyim için tüm bölümleri yayında olan Karanlık Bölge’yi bir solukta ‘dinleyeceksiniz’.
Spotify’da dinleyin
X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Today

BMW dünyasından otomobiller, teknoloji ve insanlarla ilgili büyüleyici bilgileri evinizin konforundan keşfetmeye ne dersiniz? Bir podcast’ten ziyade, yenilikçi ve heyecan verici bir video serisi olan BMW Today’in her bölümünde uzmanlar eşliğinde otomobil geliştirme ve üretim süreçlerinden, tasarım sürecine ve markanın geçmişine merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.
Joy Blog’da okuyun
X’İN SEÇTİKLERİ.

BMW Home Studio - Radyo Eksen

BMW Home Studio’nun her hafta salı ve cuma günleri saat 18:00’da Radyo Eksen’in Instagram hesabına konuk olduğu canlı yayınları takip etmeyi unutmayın. Gülşah Güray’ın keyifli sunumuyla gerçekleşen, her bölüme bir konuğun eşlik ettiği ve şimdiye dek Murat Meriç, Elif Key, Özge Fışkın gibi isimlerin yer aldığı yayınlarda, ismi önceden duyurulmayan sürpriz konuklar da oluyor. Müzikseverlerin bu yayınları kaçırmamalarını öneriyoruz.
X’İN SEÇTİKLERİ.

CNN, Coronavirus: Fact vs Fiction

“Coronavirus: Fact vs Fiction”, CNN'in baş sağlık muhabiri Dr. Sanjay Gupta’yla birlikte en güncel Covid-19 haberlerini ele aldığı bir podcast serisi. Gupta’nın alanında uzman isimlerle bir araya geldiği seride, virüsün etkileri ekonomiden sosyal ilişkilere çeşitli başlıklar altında inceleniyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Bir Yaşam Felsefesi Olarak Girişimcilik

HerGünÖğren’in kurucu ortağı ve fikritesisat'ın kurucusu olarak tanıdığımız İnanç Ayar, “Bir Yaşam Felsefesi Olarak Girişimcilik” adlı podcast serisinde, girişimcilik konusunu etraflıca mercek altına alıyor. Bölümleri dinlerken, start-up fikrine karar verme sürecinden etkili iletişim tekniklerine, girişimcilik üzerine pek çok konuda fikir edinebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

The Happiness Lab

The Happiness Lab, Yale Üniversitesi’nin en popüler dersi seçilen Mutluluğun Bilimi’nin podcast serisi. Seri boyunca, Dr. Laurie Santos’un anlatımıyla, mutluluk üzerine yapılan en son araştırmaların detaylarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle aynı zamanda, sizi gerçekte neyin mutlu edip etmediğine dair kendi içinizde bir sorgulamaya kapı aralayabilir ve bakış açınızı genişletebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Jim Kwik ile ‘Kwik Brain’

Los Angeles merkezli çevrimiçi beyin eğitimi ve öğrenimi şirketi Kwik Learning'in kurucusu Jim Kwik, “Kwik Brain with Jim Kwik” adlı podcast kanalı aracılığıyla bizleri beynin bilinmeyen yönlerine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Minnet duygusunun beynin yapısında meydana getirdiği değişiklikler, olumsuz duyguların yönetme becerisi ve daha fazlasına dair ipuçları için podcast’e göz atabilirsiniz.
Siteye gidin

MODERN SANAT

Evde olmak modern sanatın peşinde koşmak için bir engel değil. Sanal müzelerin içerisinde keşfe çıkmak, sergilerini sanal turlar aracılığıyla ziyarete açan galerileri takip etmek ve çok daha fazlası, çok yakınınızda.

X’İN SEÇTİKLERİ.

Borusan Contemporary’de Online Sergiler

Online müzeler sayesinde, size birbirinden farklı bakış açıları kazandıracak modern sanat eserlerini inceleyebilirsiniz. Guggenheim’dan MoMA’ya birçok ünlü müzenin; empresyonist, post-empresyonist, modern ve çağdaş sanat akımlarına özgü eserlerini keşfedebilirsiniz. 5 Mayıs’tan itibaren ise, Borusan Contemporary’nin, “Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan Seçkiler” adlı sergisini Google Arts and Culture üzerinden ziyaret edebilirsiniz. *Fotoğraf: Mika Tajima, İnsan Sentezi (İstanbul) - Human Synth (Istanbul), 2018
Online sergiyi gezin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Disability Arts Online | 29 Mayıs’a kadar

Disability Arts, engelli sanatçıların sanat eserlerini paylaşabilecekleri bir destek platformu. Disability Arts Online ise, platformun her hafta cuma günü düzenleyeceğini duyurduğu, paylaşım odaklı bir buluşma. Siz de bu etkinliğin bir parçası olmak isterseniz, joe@disabilityarts.online mail adresine adınızı iletmeniz ve birkaç cümleyle buluşmada neden yer almak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Tangible Things, Harvard Üniversitesi

Harvard Üniversitesi’nin 5 haftalık online ve ücretsiz eğitim programı “Tangible Things”e katılarak sanat eserlerinin kürasyonu, düzenlemesi ve yorumlanmasıyla ilgili kendinizi geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Eğitim boyunca aynı zamanda farklı disiplinlere ait işler arasında bağ kurmayı öğrenebilir, böylece eleştirel ve analitik düşünme becerilerinizi iyileştirebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Sanat Kursları, London Art College

Kendinizi sanat konusunda geliştirmek istiyorsanız, London Art College’ın online olarak erişime açtığı 30 farklı sanat kursunu incelemelisiniz. Kısa, sertifikalı ve diplomalı olmak üzere ayrılan dersler; sanat tarihi, portre çizimi, renk farkındalığı ve dijital illüstrasyon gibi oldukça ilgi çekici başlıklar etrafında şekilleniyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

(S)edition

(S)edition, modern sanat eserlerinin dijital ortamda takip edilmesi, satışa sunulması ve edinilmesine olanak sağlayan bir platform. (S)edition’ın web sitesi veya Sedition Art adlı mobil uygulaması aracılığıyla, dünyanın farklı coğrafyalarından çağdaş sanatçıların işlerini takip edebilir ve kendi koleksiyonlarınızı oluşturabilirsiniz.
Siteye gidin

MÜZİK

Müzik ruhun gıdası. Evin içerisinde yaptığınız pek çok aktiviteyi, ruhunuza iyi gelen müzikler eşliğinde yapabilirsiniz. Bunlar, müzik zevkinize hitap eden Spotify listeleri de olabilir; Berlin Filarmoni Orkestrası’nın bir performansından kulağınıza çalınan hafif bir melodi de...

X’İN SEÇTİKLERİ.

New York Gitar Festivali | 4-15 Mayıs

New York Guitar Festival, 4-15 Mayıs tarihleri arasında çevrimiçi bir konser serisi şeklinde gerçekleşiyor. Harlemli sokak sanatçısı Reverend Gary Davis’in müziğini keşfetme ortak paydası etrafında şekillenen festival; Bill Frisell, Rosanne Cash, Larkin Poe, Jorma Kaukonen ve Dom Fleemons gibi isimlerin, her gün Türkiye saatiyle 23.00’te festivalin YouTube kanalından canlı yayınlanacak performanslarını müzikseverlerle buluşturuyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

#evdeçal | 15 Mayıs’a kadar

Arter bizleri, #evdeçal başlığını taşıyan çevrimiçi bir video seçkisiyle buluşturuyor. Annika Kahrs, Cevdet Erek, Sarkis gibi sanatçıların sesle ve müzikle farklı şekillerde bağ kurmaya odaklanarak yarattığı sekiz videoya 15 Mayıs tarihine kadar erişebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Beethoven'ın 9. Senfonisi ve 19. Yüzyıl Orkestrası

Harvard Üniversitesi müzikseverleri, odağına Beethoven’ın unutulmaz eseri 9. Senfoni’yi alan online ve hem de ücretsiz bir ders serisiyle buluşturuyor. Aynı zamanda 19. yüzyıl orkestrasına ve orkestra müziğinin diğer formlarına bir yakından bakış niteliği taşıyan eğitim, 3 haftlık bir zaman dilimini kapsıyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Drive and Listen

Evinizin en rahat köşesinden, dünyanın dilediğiniz noktasına dair melodilere kulak vermeye ne dersiniz? Barselona, Londra, Oslo... Drive and Listen adlı platform sizlere, çok sayıda seçenek arasından istediğiniz şehrin yerel radyo kanalını dinleme fırsatı sunuyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Viyana Devlet Operası

Viyana Devlet Operası’nın, müzikseverlerin erişimine ücretsiz olarak açtığı opera performanslarını izleyerek ruhunuzu müzikle doldurabilirsiniz. Don Pasquale, Patchwork, Arabella, Salome; sahnenin Mayıs ayı takviminde yer alan gösterimleri arasında.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Berlin Filarmoni Orkestrası

Dünyanın en saygın orkestralarından biri olan Berlin Filarmoni Orkestrası’nın konserlerini ücretsiz olarak izleyebilir, günlerinizi eşsiz opera tınılarıyla doldurabilirsiniz. Orkestranın Mayıs ayı takviminde bizi en çok heyecanlandıran konserse, The Berlin Phil Serisi’nin “Two Clarinets in Vienna” konseri. 9 Mayıs’ta gerçekleşecek olan konserde Daishin Kashimoto ve Naoko Shimizu’nun performansları eşliğinde Viyana’ya doğru büyülü bir yolculuğa çıkmak için sabırsızlanıyoruz.
Siteye gidin

DOĞA

Doğayla olan ilişkimizi de ister istemez pencereden dışarı bakma ve manzara videosu izleme ile bugünlerde, doğanın bizlere sunduğu mucizelere tanıklık edip büyülenirken; bir yandan da doğaya olan saygımızı yansıttığımız aktivitelere de zaman ayırabiliriz.

X’İN SEÇTİKLERİ.

Doğal Boyalara Giriş Atölyesi 21 Mayıs’a kadar

“Doğal Boyalara Giriş” atölyesi, doğal boyamanın temellerini merkezine alıyor ve doğal boya üretimi noktasında bitkisel bazlı süreçleri yakından inceliyor. 23 Nisan’da başlayıp 21 Mayıs’a kadar devam eden online eğitim programı, Flora Arbuthnott’un resmi sitesinde gerçekleşiyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Erguvan Mevsimi

Her yıl, Mayıs ayının ilk günleriyle birlikte birkaç haftalığına erguvan çiçeklerinin açtığına şahit oluyor ve şehrin mor tonlarına bürünüşünü hayranlıkla izliyoruz. Boğaz’ın, Gülhane, Yıldız ve Emirgan Parkları’nın erguvanlarla dolup taştığı manzaraları en kısa zamanda yakından görebilmeyi umut ediyoruz.
X’İN SEÇTİKLERİ.

Anneler Günü | 10 Mayıs

Bu yıl Anneler Günü’nde annenize yaşam dolu bir hediye vermeye ne dersiniz? Bir panda, saz kedisi, yunus, deniz kaplumbağası veya kutup ayısı... WWF Türkiye aracılığıyla anneniz adına tehlike altındaki bir türü evlat edinebilir, böylece hem annenize hem de doğaya anlamlı ve unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Botanik Meraklıları İçin

İngiltere’deki The Royal Botanic Garden Edinburgh adlı botanik bahçesinin, bir doğa olayı olan ‘tozlaşma’yı mercek altına aldığı eğitimine katılabilirsiniz. Yaklaşık 1,5 saat süren ve ücretsiz olarak erişime açılan ders, tozlaştırıcıların önemi ve çeşitleri gibi konulara odaklanıyor.
Siteye gidin

GASTRONOMİ

Ünlü şeflerle yapılan canlı söyleşiler, şeflerin paylaştığı yaratıcı tarifler ve kendilerinden aldığımız tüyolarla mutfağa girdiğimizde yarattığımız harika lezzetler... Bu dönem içimizdeki gurmeyle tanışmak için bir fırsat.

X’İN SEÇTİKLERİ.

Rouxbe: Professional Online Culinary School’un Dersleri

Gastronomi alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Rouxbe: Professional Online Culinary School’un online derslerine mutlaka göz atmalısınız. Bitkisel bazlı beslenmeden bıçak kullanma tekniklerine, evde makarna yapımından farklı pişirme yöntemlerine; websitelerinde ilgi alanlarınıza yönelik çok sayıda dersle karşılaşacağınızdan eminiz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Joanna Gaines’in “Quarantine Cooking” Serisi

Magnolia Table adlı yemek kitabının yazarı Joanna Gaines’ın “Quarantine Cooking” serisine Youtube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz. Seri, Ispanaklı Tortellini Çorbası’ndan Zucchini’ye pek çok leziz tarif yer alıyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Top Chef Üniversitesi’nin Kursları

Top Chef Üniversitesi’nde yer alan gastronomi kurslarının, en iyi 11 Top Chef yarışmacısı tarafından verildiğini biliyor muydunuz? Aynı zamanda telefonunuza veya iPad’inize uygulamasını da yükleyebileceğiniz programda; çorbalardan deniz ürünlerine ve Çin, Hint, İspanya gibi dünya mutfaklarına uzanan toplam 200 kurs yer alıyor.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

The Bread Ahead Bakery School’un Workshop ve Tarifleri

Londra’daki The Bread Ahead Bakery School, kendini özellikle pastacılık, tatlı ve artizan ekmek yapımı alanlarında geliştirmek isteyenlere dolu dolu bir online workshop programı sunuyor. Doughnut, bagel ve pretzel gibi daha pek çok hamur işinin yapımını öğrenebileceğiniz workshop’ları websiteleri üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Instagram hesapları, @breadaheadbakery üzerinden paylaştıkları leziz tarifleri takip etmeyi de unutmayın.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

#SymonDinners | @chefsymon

Amerikalı şef Michael Symon, belli aralıklarla gerçekleştirdiği 10 günlük #SymonDinners programının bir yenisini gerçekleştiriyor. 13 Nisan’a kadar, şefin kendi Instagram hesabı üzerinden devam edecek olan programda Michael Symon, her gün yeni ve özel bir tarif paylaşıyor.
X’İN SEÇTİKLERİ.

Madem Evdeyiz | @mademevdeyiz

Didem Şenol, Şemsa Denizsel, Esen Hünal, Gabriele Sponza gibi sevilen şeflerden aldığı kolay uygulanabilir tarifleri ve pratik bilgileri paylaşan Instagram hesabı @mademevdeyiz’i, yemeğe dair sohbetleri ve daha fazlasıyla günlerinize biraz lezzet katmak için takip edebilirsiniz.
X’İN SEÇTİKLERİ.

Massimo Bottura ile Kitchen Quarantine | @massimobottura

Ünlü şef Massimo Bottura, Instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınlarla, her gün saat 21.00’da gastronomi tutkunlarıyla buluşuyor. Bottura, Kitchen Quarantine adını verdiği bu seri aracılığıyla, her gün farklı bir tarifle karşımızda oluyor.
X’İN SEÇTİKLERİ.

MSA Şefleriyle Söyleşiler | @msaistanbul

Mutfak Sanatları Akademisi’nin Instagram hesabı, kendi şeflerinden alanında uzman profesör doktorlara birçok değerli isimle; fonksiyonel beslenme ve mutfak eğitimi, temel sebze meyve kesim teknikleri gibi konularda gerçekleştirdiği canlı söyleşilerle dolu.

WELLNESS

Fiziksel açıdan olduğu kadar, ruhsal ve mental açıdan da kendimize çok iyi bakmamız gereken bir dönemdeyiz. Biraz yavaşlamaya, zihninizin dinginleşmesine izin vermeye ve size iyi hissettiren anları çoğaltmaya ne dersiniz?

X’İN SEÇTİKLERİ.

Laughter Wellness Emotional Detox | 13 Mayıs

Laughter Online University, 5 Mayıs Dünya Kahkaha Günü’nden aldığı ilhamla 6 Mayıs ve 13 Mayıs’ta “Laughter Wellness Emotional Detox” adlı bir buluşma organize ediyor. Online ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek buluşmada, dünyanın farklı noktalarından bir araya gelen katılımcıların etkileşim içerisinde bulunduğu ve birbirleriyle mindfulness üzerine çeşitli ipuçları paylaştığı, eğlenceli ve bol kahkahalı bir ortam yaratılması amaçlanıyor.
X’İN SEÇTİKLERİ.

Eckhart Tolle’nin 5 Videoluk Serisi

Kısa sürede dünya çapında bir ilgiyle karşılanan Şimdinin Gücü adlı kitabın yazarı Eckhart Tolle, Covid-19 dönemine özel olarak hazırladığı “Staying Conscious In The Face Of Adversity” adlı 5 videodan oluşan serisini Youtube üzerinden erişime sunuyor. Büyük zorlukların spiritüel uyanışlara ne şekillerde kapı araladığı sorusu üzerinde şekillenen paylaşımları kendisine ait Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Online Zumba Dersi | 30 Mayıs

2017’de Florida’da gerçekleştirilen Uluslararası Zumba® Next Rising Star Yarışması’nda birinci seçilen ZJ Jonathan Benoit, tüm zumba severleri 30 Mayıs akşamı, Türkiye saatiyle 23.30’da ekran başına davet ediyor. Etkinlik boyunca bir yandan spor yaparken, bir yandan da dansa ve müziğe doyabilirsiniz.
Siteye gidin
X’İN SEÇTİKLERİ.

Stanford Üniversitesi’nin Online Wellness Kursları

Stanford Üniversitesi’nin online wellness kurslarını keşfetmeye ne dersiniz? Büyük bir çeşitliliğe sahip ders programının arasında bizim için öne çıkan dersler arasında; “The Internet and Psychological Health: Sanity in a Digital Life”, “Exploring Creative Mindfulness” ve “Choosing Happiness” yer alıyor.
Siteye gidin

X’İN KEŞFETTİKLERİ’ni takip etmeye devam edin. Haziran ayında da dopdolu bir takvimle karşınızda olacağız, o zaman kadar sağlıkla kalın!

Devamı
X'İNİ SEÇ. HAYATI KAÇIRMA.

X SESİNİ DİNLE.

X'İNİ SEÇ. HAYATI KAÇIRMA.

X SESİNİ DİNLE.

X'İNİ SEÇ. HAYATI KAÇIRMA.

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR:

Duyguları Canlandıran İkili. | BMW Joy Blog

DUYGULARI CANLANDIRAN İKİLİ.