İLK GÖRÜŞTE AŞK.

BMW 1 Serisi. Bağlantılı performans.

İLK GÖRÜŞTE AŞK.

BMW 1 Serisi. Bağlantılı performans.

İLK GÖRÜŞTE AŞK.BMW 1 Serisi. Bağlantılı performans.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 118i)

8,7

Azami hız (km/sa) (BMW 118i)

210

Ortalama tüketim (l/100 km) (BMW 118i)

5,1

Ortalama CO2 emisyonu, (gr/km) (BMW 118i)

119

BMW 1 Serisi 5-Kapı, sportif tasarımı, dinamik sürüş özellikleri ve mükemmel bağlantısı ile bu yeni şehir kahramanı hayranlık uyandırır. Seri bir şekilde çalışır hale gelmesinin yanı sıra işlem hızıyla her türlü zorluğun üstesinden gelir. Bu küçük bir fark olsa da, yarattığı etki çok büyüktür.

BMW 1 Serisi 118i ve 116d modellerinin fiyat bilgisi ve broşürünü incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

BMW 1 Serisi Genel Bakış: Şehirde Arkadan Görünüm

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAR.

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAR.

BMW 1 Serisi 5-Kapı’nın tasarımını en iyi ifade eden kelime ”dinamik”tir. Bu model, ideal oranları ile her açıdan hayranlık uyandırır ve her bir detayı ile otomobillerin taviz vermeyen sportif özelliğini vurgular. Son derece odaklıdır ve seçtiğiniz line veya modelden bağımsız olarak, tüm oranları ve detayları kusursuz bir bütünlük oluşturur.

BMW 118i 5-Kapı:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,1
CO2 emisyonu, (gr/km) (ortalama): 119

Devamı
"Yeni gövde rengi, döşemeleri ve tasarım öğeleri ile otomobilin çarpıcı karakteri korunurken müşterilere daha fazla seçenek sunulur." 
BMW Automobile Renk ve Malzeme Tasarımı Başkanı Martina Starke

MACERAPEREST.

Her koşulda eşsiz sürüş keyfi sunan ve her virajda bol miktarda adrenalin sağlayan BMW 1 Serisi’nin BMW'ye özgü hızlı direksiyon tepkisi, hassas şekilde ayarlanmış süspansiyonu ve optimum aks ağırlık dağılımı hayranlık uyandırıcı düzeyde çevik bir performans sunar. Ayrıca uzatılmış motor bölümü kapağı altında yer alan Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ile BMW 1 Serisi, kompakt sınıfında rakipsiz dinamiklere sahiptir. Gerçek anlamda sportif bir otomobil.

Devamı
BMW 1 Serisi Genel Bakış Bağlantı Özellikleri Kokpit Ekran

DOĞUŞTAN DİJİTAL.

DOĞUŞTAN DİJİTAL.

Benzersiz bir sürüş deneyimi sunan son derece sezgisel işletim konsepti, akıllı sürüş asistan sistemleri ve bu sınıftaki olağanüstü dijital hizmetler ile kesintisiz bağlantının bir sonraki aşamasını deneyimleyin. Otomobilinizi akıllı telefonunuza bağlayan bir uygulama ile bu bağlantı özelliği randevu ve rota planlaması, iş iletişimi ve eğlence açısından tamamen yeni seçenekler sunar.

Devamı
"Sürücülere kendilerini en rahat hissettikleri işletim aracını seçme olanağı sunuyoruz."
Kullanıcı Deneyimi Tasarım Başkanı Holger Hampf
BMW 1 Serisi M Performance M140i xDrive Arka | BMW Türkiye

GÜÇ GÖSTERİSİ.

GÜÇ GÖSTERİSİ.

BMW M140i xDrive, en saf haliyle 4,4 saniyede sıfır kilometreden yüz kilometreye ulaşarak olağanüstü bir performans gösterir. BMW M140i xDrive, gücünü etkileyici 340 bg güç çıkışına sahip M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motordan alır. Bu otomobil, sınırsız sürüş keyfi için çok sayıda yüksek performanslı bileşenle donatılmıştır. Böylece nabzınızı yükseltirken yüzünüzde bir tebessüm bırakır.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

    Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenmiştir ve seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinde bulabilirsiniz.

    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.