Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

BMW 2 SERİSİ ACTIVE TOURER.

BMW 2 Serisi Active Tourer şimdi 24 ay, %0 faiz ve takas desteği avantajı ile.

Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

BMW 2 SERİSİ ACTIVE TOURER. BMW 2 Serisi Active Tourer şimdi 24 ay, %0 faiz ve takas desteği avantajı ile.

1/dk’da BG cinsinden motor gücü (216d)

116/4.000-4.000

l/100km cinsinden ortalama tüketim (216d)

4,6

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (216d)

121

Bagaj bölümü kapasitesi

468 - 1.510 litre

BMW 2 Serisi Active Tourer, sunduğu keyif, stil ve karakter ile şehrin nabzını tutar. Tıpkı meydanlar ve kafeler, caddeler ve kavşaklar gibi günümüzün büyük şehirlerinin olmazsa olmazıdır. Sunduğu keyif ve şıklıkla şehir içi trafiğinin üstesinden gelir. Dinamizm ve çevikliği ile dar sokaklarda rahatlıkla ilerlerken çok yönlülüğü ve verimliliği ile yoğun programınıza ayak uydurur. 


BMW 216d Active Tourer(1):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,6
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 121

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

BMW 2 Serisi Active Tourer, şimdi kaçırılmayacak 160.000 TL’ye %0 faiz oranı avantajı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle*. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Bu ve diğer cazip ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı

BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAR.

İlk bakışta göz alıcı olmasının yanı sıra BMW 2 Serisi Active Tourer her açıdan ve her bir detayı ile etkileyicidir. Ön bölümdeki geniş Böbrek Izgaraları ve aralıksız hava girişleri, otomobilin harekete geçmeye ne kadar hazır olduğunu gösterirken LED farlar dikkat çekici görünümünü vurgular. Yatay karakter çizgisi ve çarpıcı şekilde biçimlendirilmiş marşpiyeleri ile dinamik silueti, BMW 2 Serisi'ne sportif ve modern bir kişilik kazandırır.

“Benim için BMW 2 Serisi Active Tourer en işlevsel BMW modeli. Eşsiz sürüş keyfini yeniden yorumluyor.”
Dr. Norbert Reithofer, BMW AG Denetim Kurulu Başkanı

ONUNLA GİTTİĞİNİZ HER YER TREND OLUR.

BMW 2 Serisi Active Tourer ile dışarıdayken her şey çok daha kolay. Geniş iç hacim ve esneklik sunan model, 1510 litreye kadar ayarlanabilir bagaj alanı ile her zaman yeni aktivitelere hazırdır. Geniş kapılar otomobile biniş ve inişleri konforlu hale getirir, bagaj kapağının opsiyonel olarak temassız açma ve kapatma özelliği yüklemeyi kolaylaştırır ve maksimum konfor sunar.

Her şey gözünüzün önünde.

Opsiyonel olarak sunulan tam renkli BMW Head-Up Display sürüşle ilgili tüm bilgileri sürücünün görüş alanı içindeki bir panelin üzerine yansıtır, böylelikle sürücü yola odaklanmayı sürdürebilir. Mevcut hız, navigasyon sisteminden gelen yön talimatları ile telefon ve eğlence listeleri görüntülenen diğer öğeler arasındadır.

Devamı

Her şey güvenli bir mesafede.

Sürüş Asistanı donanımı, güvenlik ve konfor açısından fark yaratan iyileştirmeler sunuyor. Kamera tabanlı çalışan Sürüş Asistanı; Yaklaşma Kontrolü Uyarısı ve hafif şehir içi fren özelliği ile birlikte yaya uyarısı fonksiyonunu, Şerit Terk Uyarısı’nı ve trafik durumuna göre açılıp kapanan Uzun Far Fonksiyonu’nu da içeriyor.

Devamı

TRAFİK YOĞUNLUĞUNA DAYANIKLI.

BMW 2 Serisi Active Tourer ile şehir bir macera haline gelir. Serbest devirli ve verimli motorlar her türlü hızlanmaya hazırdır. Aynı zamanda adaptif süspansiyon ve çeşitli aerodinamik özelikler otomobilin yolla ideal şekilde temas etmesini sağlar. Sürüş Deneyimi Kontrolü bir düğmeye basarak özellikle konforlu bir sürüşten son derece sportif bir sürüş stiline kadar çeşitli sürüş modları arasında geçiş yapmanızı sağlar. Saf sürüş dinamikleri şehrin karmaşası içinde yolunuzu bulmanızı mümkün kılar.

Devamı

TRAFİK YOĞUNLUĞUNA DAYANIKLI.

KOŞUCU.

Performans, güç ve kontrol. Ekonomik 3 silindirli dizel motora sahip BMW 2 Serisi Active Tourer her zaman atletik ve verimli bir performans ortaya koyar. Ve tüm bunları 7 ileri çift kavramalı şanzımanın sportif ayarı sayesinde son derece akıcı şekilde yapar. Böylece ideal çekiş ve daha fazla sürüş keyfi sunar.

HEYECAN VERİCİ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

HEYECAN VERİCİ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

HER DURUMA UYGUN DONANIMLI.

Çeşitli donanım seçenekleri BMW 2 Serisi Active Tourer’ı tamamen kişisel tercihlerinize uygun bir şekilde kişiselleştirmenizi sağlar. Çok daha fazla bagaj alanına yönelik ek iç tasarım aksesuarları veya şık aksesuarlar otomobilin şıklığını arttırır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 216d Active Tourer:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,6
  gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 121

  Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır. Bu sayfada gösterilen bazı özellikler Türkiye pazarında sunulmayabilir. Detaylı bilgi için sayfada bulunan bilgi formunu doldurabilir ya da Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.