AİLENİZİN
DEĞİŞMEZ ÜYESİ.

BMW 2 Serisi Active Tourer.

Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

AİLENİZİN
DEĞİŞMEZ ÜYESİ.

BMW 2 Serisi Active Tourer.

Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

AİLENİZİN<br>DEĞİŞMEZ ÜYESİ.BMW 2 Serisi Active Tourer.

1/dk’da BG cinsinden motor gücü (216d)

116/4.000-4.000

l/100km cinsinden ortalama tüketim (216d)

4,3(1)

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (216d)

113(1)

Bagaj bölümü kapasitesi

468 - 1.510 litre

BMW 2 Serisi Active Tourer, sunduğu keyif, stil ve karakter ile şehrin nabzını tutar. Tıpkı meydanlar ve kafeler, caddeler ve kavşaklar gibi günümüzün büyük şehirlerinin olmazsa olmazıdır. Sunduğu keyif ve şıklıkla şehir içi trafiğinin üstesinden gelir. Dinamizm ve çevikliği ile dar sokaklarda rahatlıkla ilerlerken çok yönlülüğü ve verimliliği ile yoğun programınıza ayak uydurur. 


BMW 216d Active Tourer(1):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,3
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 113

TEKLİF ALIN.

BMW 2 Serisi Active Tourer, aktif ve hareketli yaşayan herkes için ideal bir seçenek. Üstelik ayrıcalıklı ödeme planları ve avantajlı kredi olanakları ile Premium Finans yanınızda. BMW 2 Serisi Active Tourer ile ilgili bilgi ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0,79 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı

BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAR.

İlk bakışta göz alıcı olmasının yanı sıra BMW 2 Serisi Active Tourer her açıdan ve her bir detayı ile etkileyicidir. Ön bölümdeki geniş Böbrek Izgaraları ve aralıksız hava girişleri, otomobilin harekete geçmeye ne kadar hazır olduğunu gösterirken LED farlar dikkat çekici görünümünü vurgular. Yatay karakter çizgisi ve çarpıcı şekilde biçimlendirilmiş marşpiyeleri ile dinamik silueti, BMW 2 Serisi'ne sportif ve modern bir kişilik kazandırır.

“Benim için BMW 2 Serisi Active Tourer en işlevsel BMW modeli. Eşsiz sürüş keyfini yeniden yorumluyor.”
Dr. Norbert Reithofer, BMW AG Denetim Kurulu Başkanı

ONUNLA GİTTİĞİNİZ HER YER TREND OLUR.

BMW 2 Serisi Active Tourer ile dışarıdayken her şey çok daha kolay. Geniş iç hacim ve esneklik sunan model, 1510 litreye kadar ayarlanabilir bagaj alanı ile her zaman yeni aktivitelere hazırdır. Geniş kapılar otomobile biniş ve inişleri konforlu hale getirir, bagaj kapağının opsiyonel olarak temassız açma ve kapatma özelliği yüklemeyi kolaylaştırır ve maksimum konfor sunar.

Her şey gözünüzün önünde.

Opsiyonel olarak sunulan tam renkli BMW Head-Up Display sürüşle ilgili tüm bilgileri sürücünün görüş alanı içindeki bir panelin üzerine yansıtır, böylelikle sürücü yola odaklanmayı sürdürebilir. Mevcut hız, navigasyon sisteminden gelen yön talimatları ile telefon ve eğlence listeleri görüntülenen diğer öğeler arasındadır.

Devamı

Her şey güvenli bir mesafede.

Sürüş Asistanı donanımı, güvenlik ve konfor açısından fark yaratan iyileştirmeler sunuyor. Kamera tabanlı çalışan Sürüş Asistanı; Yaklaşma Kontrolü Uyarısı ve hafif şehir içi fren özelliği ile birlikte yaya uyarısı fonksiyonunu, Şerit Terk Uyarısı’nı ve trafik durumuna göre açılıp kapanan Uzun Far Fonksiyonu’nu da içeriyor.

Devamı

TRAFİK YOĞUNLUĞUNA DAYANIKLI.

BMW 2 Serisi Active Tourer ile şehir bir macera haline gelir. Serbest devirli ve verimli motorlar her türlü hızlanmaya hazırdır. Aynı zamanda adaptif süspansiyon ve çeşitli aerodinamik özelikler otomobilin yolla ideal şekilde temas etmesini sağlar. Sürüş Deneyimi Kontrolü bir düğmeye basarak özellikle konforlu bir sürüşten son derece sportif bir sürüş stiline kadar çeşitli sürüş modları arasında geçiş yapmanızı sağlar. Saf sürüş dinamikleri şehrin karmaşası içinde yolunuzu bulmanızı mümkün kılar.

Devamı

TRAFİK YOĞUNLUĞUNA DAYANIKLI.

KOŞUCU.

Performans, güç ve kontrol. Ekonomik 3 silindirli dizel motora sahip BMW 2 Serisi Active Tourer her zaman atletik ve verimli bir performans ortaya koyar. Ve tüm bunları 7 ileri çift kavramalı şanzımanın sportif ayarı sayesinde son derece akıcı şekilde yapar. Böylece ideal çekiş ve daha fazla sürüş keyfi sunar.

HEYECAN VERİCİ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

HEYECAN VERİCİ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

HER DURUMA UYGUN DONANIMLI.

Çeşitli donanım seçenekleri BMW 2 Serisi Active Tourer’ı tamamen kişisel tercihlerinize uygun bir şekilde kişiselleştirmenizi sağlar. Çok daha fazla bagaj alanına yönelik ek iç tasarım aksesuarları veya şık aksesuarlar otomobilin şıklığını arttırır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 216d Active Tourer(1):
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,3
  gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 113

  Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.


  (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

  (3) ile işaretli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.