Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 arkadan görünüm

THE 2

YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ: MODELLER VE DONANIMLAR.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé kompakt sınıfı yeni bir seviyeye yükseltiyor. Bu spor coupé otomobilin ilerici tasarımını, çerçevesiz kapılar, benzersiz arka LED far tasarımı gibi detaylarını deneyimleyin.

Devamı
THE 2YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ: MODELLER VE DONANIMLAR.

TASARIMLAR.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin cazip tasarım versiyonları.

M Sport

M Sport, otomobile daha sportif bir görünüm kazandırıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak M Sport sürüş keyfini artırmayı garanti ediyor. M Aerodinamik Paketi,  sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor. 

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Misano M Sport F44 önden görünüm

M Sport, otomobile daha sportif bir görünüm kazandırıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak M Sport sürüş keyfini artırmayı garanti ediyor. M Aerodinamik Paketi,  sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor. 

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

Luxury Line

Luxury Line, otomobilin şıklığını ön plana çıkartıyor. Alüminyum görünümlü zarif tasarım öğeleri iç mekana ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şıklık izlenimi iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar, lüks hissi artırıyor.

BMW Böbrek Izgaraları Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Gri/Storm Bay Luxury Line F44 önden görünüm

Luxury Line, otomobilin şıklığını ön plana çıkartıyor. Alüminyum görünümlü zarif tasarım öğeleri iç mekana ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şıklık izlenimi iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar, lüks hissi artırıyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

Sport Line

Sport Line, otomobilin daha dinamik görünmesini sağlıyor. Parlak siyah çarpıcı tasarım öğeleri özellikle sportif bir görünümü vurguluyor. Maksimum konfor ve ideal destek için spor ön koltuklar. Advantage içeriğinin yanı sıra Aydınlatma Paketi ve LED sis farları Sport Line yelpazesini tamamlıyor.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Kırmızı/Melbourne Sport Line F44 önden görünüm

Sport Line, otomobilin daha dinamik görünmesini sağlıyor. Parlak siyah çarpıcı tasarım öğeleri özellikle sportif bir görünümü vurguluyor. Maksimum konfor ve ideal destek için spor ön koltuklar. Advantage içeriğinin yanı sıra Aydınlatma Paketi ve LED sis farları Sport Line yelpazesini tamamlıyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN TASARIMI.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dış ve iç tasarımının üst düzey özellikleri.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé 19 inç boyutuna kadar olan jantlarıyla son derece hafif bir görünüme sahip. Ayırt edilir BMW Böbrek Izgaraları, LED farlar ve stop lambaları, çerçevesiz kapılar, güçlü omuzlar ve sportif arka bölüm iç tasarıma da yansıyan gerçek gücü ifade ediyor. Işıklı iç kaplamalar ve opsiyonel spor koltuklarla birlikte sürücü odaklı kokpit, aynı oranda ayrıcalık ve dinamizm sunan bir ortam oluşturuyor. Aynı zamanda opsiyonel olarak sunulan BMW Live Cockpit Professional ile iki adet 10,25 inç ekran ve BMW Head-Up Display her an bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
Panoramik cam tavanlı Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 kuş bakışı görünüm
Çerçevesiz kapılar Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 dış tasarım

Çerçevesiz kapılar.

Şık çerçevesiz kapılar Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin şık çizgilerini tamamlarken, sportif karakterini öne çıkarıyor.
Egzoz çıkışı Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yakın çekim arka görünüm

Egzoz çıkışı.

Egzoz çıkışı 90 mm çapıyla özel bir görsel ifadeye sahip ve otomobili daha sportif kılıyor.
LED stop lambaları Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yakın görünüm

LED stop lambaları.

LED stop lambaları otomobilin dinamik arka görünümünü öne çıkarıyor ve yolu en iyi şekilde aydınlatırken, karanlıkta daha iyi görüş ve fark edilebilirlik sağlıyor.
BMW Live Cockpit Professional Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

BMW Live Cockpit Professional.

Navigasyon fonksiyonlu, opsiyonel BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak ve tam dijital 10,25 inç Kontrol Ekranı’ndan oluşan yüksek kaliteli iki ekran içeriyor. BMW İşletim Sistemi 7.0 özelliği de iDrive Dokunmatik Kontrol aracılığıyla çalıştırılabilir.
“Aydınlatılmış Brooklyn” iç kaplamalar Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

Aydınlatılmış iç kaplamalar.

Ön konsolda ‘Üçgen’ vurguya sahip Aydınlatılmış iç kaplamalar ve kapı kaplaması, iç tasarıma modern bir atmosfer kazandırırken yüksek değer hissi sunuyor. Göze çarpmayacak şekilde arkadan aydınlatmalı kaplamaların parıldayan tasarımı, otomobil içinde keyifli ve şık bir atmosfer yaratıyor.
BMW Head-Up Display Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kokpit

BMW Head-Up Display.

Büyük, tam renkli ve opsiyonel olarak sunulan BMW Head-Up Display, sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonun sürüşe verilmesini sağlar. Donanıma bağlı olarak, mevcut hız, navigasyon talimatları ve Hız Limit Bilgisi ile birlikte telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler ekranda görüntülenir.
Panoramik cam tavan Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kuş bakışı görünüm

Panoramik cam tavan.

Panoramik cam tavan, açıldığında size bol miktarda temiz hava sunuyor. Kapatıldığında iç tasarımda parlak, ışıkla dolu bir atmosfer yaratıyor. Bir düğmeyle veya otomobil anahtarıyla otomatik olarak açılıp kapanıyor; kaydırma ve kaldırma işlevleri, elektrikli perdeler ve rüzgar koruyucu ile donatılmış.
Spor koltuklar Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

Spor ön koltuklar.

Spor ön koltuklar standart koltuklardan daha büyük oturma ve sırtlık minderleriyle öne çıkıyor ve hızlı viraj dönüşleri sırasında mükemmel bir ergonomi ve daha iyi yan destek için ayarlanabilir kalça desteğine sahip. Koltuk derinliğine (mekanik) ek olarak, sırtlık genişliği (elektrikli) de sürücü koltuğunda ayarlanabiliyor.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin motor, hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri.

Çift debriyajlı otomatik vitesi ile Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé bu segmentte çeviklik açısından da öncü. Karakteristik BMW sürüş dinamiklerini temsil eden güçlü ve son derece verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motor seçenekleriyle birlikte diğer modeller arasından kolaylıkla sıyrılıyor ve her rotada kendinden emin, olağanüstü bir tavır ortaya koyuyor.
7 ileri Steptronic şanzıman Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

7-ileri Steptronic şanzıman.

Çift debriyaj teknolojisine sahip 7-ileri Steptronic şanzıman, birbirine yakın vites değiştirme oranları ve hızlı motor devri geçişleri sayesinde yüksek verimliliği, özellikle akıcı vites değişimi ve olağanüstü sürüş konforuyla bir araya getiriyor. Bu sayede üstün konforu etkileyici dinamik özellikler ve artırılmış yakıt verimliliğiyle birleştiriyor.
Servotronic özellikli M Sport direksiyon Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kokpit

M Sport direksiyon.

Servotronic M Sport direksiyon, doğrudan ve çevik direksiyon tepkisi sağlayarak direksiyonu çevirmek için daha az çaba sarf edilmesini sağlıyor. Otomobil daha hassas şekilde yönlendirilebilir, özellikle virajlı yollarda son derece atletik kullanım özellikleri sunuyor.
M Sport süspansiyon Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

M Sport süspansiyon.

Opsiyonel olarak sunulan M Sport Süspansiyon, otomobili yaklaşık 10 milimetre alçaltıyor. M Sport süspansiyon ayrıca daha kısa süspansiyon yayları ve daha sıkı amortisör ayarları ile birlikte daha sert dengeleyiciler kullanıyor. Bu özellikler bir araya geldiğinde çok daha doğrudan bir süspansiyon tasarımı sunarak ayırt edilir bir sportif sürüş stili sağlıyor.

DESTEK SİSTEMLERİ VE KONFOR FONKSİYONLARI.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’deki yenilikçi sürücü destek sistemleri ve teknoloji özelikleri.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé en ince detayına kadar teknik açıdan ileri bir görünüm sergiliyor. Şerit Takip Sistemi ve şehir içi fren foksiyonuna sahip Sürüş Asistanı, Otomatik Park ve Geri Sürüş Asistanı'nı kapsayan Park Asistanı gibi yenilikçi sürücü destek sistemleri sizi yolculuğunuz sırasında desteklerken, tamamen sürücü odaklı kokpitiyle sürücü ve otomobil arasındaki iletişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.
Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım
Park Asistanı Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

Park Asistanı.

Park asistanı ile BMW’nizi park etmek hem kolay hem de zevkli. Geri Görüş Kamerası otomobilin arka kısmını size çok net bir şekilde gösteriyor. Aktif Park Mesafe Kontrolü, park ederken oluşabilecek hasarlara karşı ekstra koruma sağlıyor. Park Asistanı, otomobili yola paralel veya dikey olarak, tamamen otomatik şekilde park eder ve paralel park boşlukları bırakıyor. Geri Sürüş Asistanı, örneğin dar yollarda geri manevra yaparken size yardımcı oluyor.
Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

Aktif cruise control.

Fren fonksiyonlu Aktif Cruise Control 30 ile 160 km/sa arasındaki hızlarda önde seyreden otomobille aranızda önceden belirlenmiş bir mesafeyi koruyor. Hız Limiti Asistanı, cruise control sisteminde hız limitlerinin devralınmasını sağlıyor. Frenle müdahale fonksiyonuna sahip ön çarpışma uyarısı hareketsiz otomobillere, yayalara ve bisiklet sürücülerine tepki gösteriyor.
Manuel Hız Limit Yardımı Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

Manuel Hız Limit Yardımı

Manuel Hız Limit Yardımı, belirlenen hız limitinin sınırlama fonksiyonu ve aktif cruise control ve fren fonksiyonuna sahip cruise control için hız limiti olarak devralınmasını sağlıyor. Otoyollarda hızın sürekli olarak hız limitiyle karşılaştırılması ve kontrol edilmesi gerekliliğini ortadan kaldırır.
Sürüş Asistanı güvenlik paketi Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

Sürüş Asistanı.

Sürüş Asistanı güvenlik paketi frenleme özellikli ön çarpışma uyarısı ve Şerit Terk Uyarısı gibi kamera tabanlı sistemleri içeriyor. Ek olarak radar tabanlı donanım Çapraz Trafik Uyarısı, Şerit Değiştirme Uyarısı ve Arka Çarpışma Uyarısı özelliklerini içeriyor.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, şimdi kaçırılmayacak 160.000 TL’ye %0 faiz oranı avantajı, takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle*. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Bu ve diğer cazip ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı
BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yan görünüm

TEKLİFLER VE HİZMETLER.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 218i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 5,9
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 135

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.