BMW 2 Serisi Gran Coupé | BMW Türkiye
Motor ve Yakıt TipiBenzinDizel

İYİ BİR İKİLİ OLACAKSIN.

BMW 2 Serisi Gran Coupé.

Motor ve Yakıt TipiBenzinDizel
İYİ BİR İKİLİ OLACAKSIN. BMW 2 Serisi Gran Coupé.

BMW 218i Gran Coupé:

Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama):

5,9

CO2 emisyonu (g/km) (ortalama):

135

BMW 2 Serisi Gran Coupé, kompakt sınıfa cesur bir karaktere sahip yepyeni bir otorite kazandırıyor. İddiasını gözler önüne seren en önemli şey ise tavizsiz ve performans odaklı estetiği. Bu otomobil şık olmak yerine ölçüsüzlüğü, geleneksel olanın yerine bireyselliği ve sıradan olanın yerine olağanüstü olmayı tercih ediyor. Yüksek teknolojisi ve kusursuz sürüş dinamikleri sayesinde BMW 218i Gran Coupé ve BMW 216d Gran Coupé diğerlerinden kolaylıkla ayrılıyor ve kendi yolunu çiziyor.

BMW 216d Gran Coupé ve BMW 218i Gran Coupé modellerinin fiyat bilgilerine ve e-broşürüne aşağıdaki linklerden ulaşabilir; dilerseniz test sürüş randevu formunu doldurabilirsiniz.

  İLK BAKIŞTA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin tasarımı, sürüş dinamikleri ve yenilikçi teknolojileri.

  Coupé silueti BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yandan görünüm

  DIŞ TASARIM.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin heyecan verici dış tasarımı sportif, ilerici tasarımı, çerçevesiz kapıları ve şık coupé silueti ile öne çıkıyor.

  Sürücü odaklı kokpit BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarımı

  İÇ TASARIM.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin iç tasarımı sportif premium ortamı ve sofistike, sürücü odaklı kokpitiyle son derece ikna edici.

  Video BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 Metalik Mavi/Snapper Rocks dış tasarım
  Video BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 Metalik Mavi/Snapper Rocks dış tasarım
  Video BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 Metalik Mavi/Snapper Rocks dış tasarım

  SÜRÜCÜYE ODAKLI.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’deki sürücü odaklı destek özellikleri sürüş keyfinizi yeni bir boyuta taşıyor. Geri Sürüş Asistanı’nı da içeren Park Asistanı, Fren fonksiyonlu cruise control gibi sistemler sürüş deneyiminizi tamamen değiştirecek.

  BİLGİ VE TEKLİF ALIN.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

  Devamı
  BMW 2 Serisi Gran Coupé | BMW Türkiye

  KEREM BÜRSİN SİZİ BİRİYLE TANIŞTIRMAK İSTİYOR.

  Hem bir sedan hem bir coupé, hem konforlu hem de sportif: BMW 2 Serisi Gran Coupé’yi bir de Kerem Bürsin’in anlatımıyla keşfedin. Youtube kanalımızdaki bu videoda, BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dinamik görünümlü zengin detayları, Kerem Bürsin’in sportif ve karizmatik duruşuyla birleşiyor.

  Devamı

  GÖZ ALICI.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dış ve iç tasarımında öne çıkanlar.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé'nin ayırt edilir ön tasarımında çerçevesiz kapılardan başlayarak hafif eğimli tavan çizgisi boyunca ilerleyen ve LED stop lambalarını barındıran arka bölüme kadar şıklık, gösterişle bir araya geliyor. İç tasarım, özel detayları, yüksek kaliteli malzemeleri, arzu edildiğinde tamamen dijitalleşebilen kokpiti ve her biri 10,25 inç boyutundaki merkezi ekranlarıyla sizi gerçekten etkileyecek. Aynı zamanda panoramik cam tavan gibi özellikler sportif iç tasarıma olağanüstü bir ferahlık duygusu veriyor.
  BMW 2 Serisi Gran Coupé, kafes tasarımına sahip çift Böbrek Izgaraları metalik Mavi/Snapper Rocks F44 önden görünüm
  Güçlü arka tasarım BMW 2 Serisi Gran Coupé metalik Mavi/Snapper Rocks F44
  BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yandan görünüm
  İlerici tasarım BMW 2 Serisi Gran Coupé metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yandan görünüm
  BMW Live Cockpit Professional ile BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım
  Işıklı iç kaplamalar BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 İç tasarım
  BMW 2 Serisi Gran Coupé, kafes tasarımına sahip çift Böbrek Izgaraları metalik Mavi/Snapper Rocks F44 önden görünüm

  ETKİLEYİCİ ÖN TASARIM.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin atletik ön tasarımını Çift Böbrek Izgaraların cesur karakteri, geniş hava girişlerine sahip ön rüzgarlık ve farklı bir şekle sahip LED farlar tanımlıyor.

  Güçlü arka tasarım BMW 2 Serisi Gran Coupé metalik Mavi/Snapper Rocks F44

  GÜÇLÜ ARKA TASARIM.

  Belirgin omuz çizgisi, dinamik serbest formda kaplamalar ve çarpıcı biçimli arka rüzgarlıkla birlikte BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin geniş duruşu, otoriter ve dinamik bir arka tasarım oluşturuyor.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yandan görünüm

  CAZİP COUPÉ SİLUETİ.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé, yan profilden bakıldığında uzun aks aralığı, çerçevesiz kapılar, akıcı tavan çizgisi ve kaslı çamurluklarıyla atletik tasarımını göz önüne seriyor.

  İlerici tasarım BMW 2 Serisi Gran Coupé metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yandan görünüm

  ÇARPICI BİR TASARIM ÖZELLİĞİ.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin progresif tasarımı Hofmeister kıvrımının yeni bir yorumunu sunuyor ve bunu görsel olarak gövdeye doğru uzatıyor.

  BMW Live Cockpit Professional ile BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  FERAH İÇ TASARIM.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin iç tasarımı sportif modern bir ortam ve BMW Live Cockpit Professional’a ait 10,25 inç ekranlar gibi yenilikçi özellikler sunuyor.

  Işıklı iç kaplamalar BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 İç tasarım

  IŞIKLI VURGULAR.

  İç tasarımın görsel açıdan öne çıkan özellikleri arasında sürücü ve yolcu kapılarının yanı sıra ön konsol boyunca gösterişli şekilde uzanan ışıklı iç kaplamalar yer alıyor.

  "BMW 2 Serisi Gran Coupé, kompakt BMW Coupé'lerin yeni neslini simgeliyor. Dinamik bir biçimde uzatılmış silüeti ve çerçevesiz kapıları gibi üstün kaliteli detaylarıyla bu otomobil, yüksek sınıf BMW Coupé modellerinin premium görünümüne tamamen uyum sağlıyor. BMW 2 Serisi Gran Coupé seçkin, sportif, hatta bazen kışkırtıcı olabilir ancak her zaman ayrıcalıklı bir cazibeye sahip."
  Domagoj Dukec, BMW Tasarım Başkanı

  BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN TASARIMI.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dış ve iç tasarımının üst düzey özellikleri.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé; ayırt edici BMW Böbrek Izgaraları, LED farlar ve stop lambaları, çerçevesiz kapıları, güçlü omuzları ve sportif arka bölümü ile iç tasarıma da yansıyan gerçek gücü ifade ediyor. Işıklı iç kaplamalar ve opsiyonel spor koltuklarla birlikte sürücü odaklı kokpit, aynı oranda ayrıcalık ve dinamizm sunan bir ortam oluşturuyor. Aynı zamanda standart olarak sunulan BMW Live Cockpit Professional 10,25 inç boyutunda bilgi ekranı ve 10,25 inç boyutunda kontrol paneli ekranı ile dijital bir deneyim sunuyor.
  Panoramik cam tavanlı BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 kuş bakışı görünüm
  Çerçevesiz kapılar BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 dış tasarım

  Çerçevesiz kapılar.

  Şık çerçevesiz kapılar BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin şık çizgilerini tamamlarken, sportif karakterini öne çıkarıyor.
  Egzoz çıkışı BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yakın çekim arka görünüm

  Egzoz çıkışı.

  Egzoz çıkışı 90 mm çapıyla özel bir görsel ifadeye sahip ve otomobili daha sportif kılıyor.
  LED stop lambaları BMW 2 Serisi Gran Coupé Metalik Mavi/Snapper Rocks F44 yakın görünüm

  LED stop lambaları.

  LED stop lambaları otomobilin dinamik arka görünümünü öne çıkarıyor ve yolu en iyi şekilde aydınlatırken, karanlıkta daha iyi görüş ve fark edilebilirlik sağlıyor.
  BMW Live Cockpit Professional BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  BMW Live Cockpit Professional.

  Navigasyon fonksiyonlu, opsiyonel BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak ve tam dijital 10,25 inç Kontrol Ekranı’ndan oluşan yüksek kaliteli iki ekran içeriyor. BMW İşletim Sistemi 7.0 özelliği de iDrive Dokunmatik Kontrol aracılığıyla çalıştırılabilir.
  “Aydınlatılmış Brooklyn” iç kaplamalar BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  Aydınlatılmış iç kaplamalar.

  Ön konsolda ‘Üçgen’ vurguya sahip Aydınlatılmış iç kaplamalar ve kapı kaplaması, iç tasarıma modern bir atmosfer kazandırırken yüksek değer hissi sunuyor. Göze çarpmayacak şekilde arkadan aydınlatmalı kaplamaların parıldayan tasarımı, otomobil içinde keyifli ve şık bir atmosfer yaratıyor.
  BMW Head-Up Display BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kokpit

  BMW Head-Up Display.

  Büyük, tam renkli ve opsiyonel olarak sunulan BMW Head-Up Display, sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonun sürüşe verilmesini sağlar. Donanıma bağlı olarak, mevcut hız, navigasyon talimatları ve Hız Limit Bilgisi ile birlikte telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler ekranda görüntülenir.
  Panoramik cam tavan BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kuş bakışı görünüm

  Panoramik cam tavan.

  Panoramik cam tavan, açıldığında size bol miktarda temiz hava sunuyor. Kapatıldığında iç tasarımda parlak, ışıkla dolu bir atmosfer yaratıyor. Bir düğmeyle veya otomobil anahtarıyla otomatik olarak açılıp kapanıyor; kaydırma ve kaldırma işlevleri, elektrikli perdeler ve rüzgar koruyucu ile donatılmış.
  Spor koltuklar BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  Spor ön koltuklar.

  Spor ön koltuklar standart koltuklardan daha büyük oturma ve sırtlık minderleriyle öne çıkıyor ve hızlı viraj dönüşleri sırasında mükemmel bir ergonomi ve daha iyi yan destek için ayarlanabilir kalça desteğine sahip. Koltuk derinliğine (mekanik) ek olarak, sırtlık genişliği (elektrikli) de sürücü koltuğunda ayarlanabiliyor. Ayrıca, sürücü koltuğu elektrikli hafızaya da sahip.

  SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin motor, hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri.

  Çift kavramalı otomatik vites ile BMW 2 Serisi Gran Coupé bu segmentte çeviklik açısından da öncü. Karakteristik BMW sürüş dinamiklerini temsil eden güçlü ve son derece verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motor seçenekleriyle birlikte diğer modeller arasından kolaylıkla sıyrılıyor ve her rotada kendinden emin, olağanüstü bir tavır ortaya koyuyor.
  7 ileri Steptronic şanzıman BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

  7-ileri Steptronic şanzıman.

  Çift kavramalı otomatik vites teknolojisine sahip 7-ileri Steptronic şanzıman, birbirine yakın vites değiştirme oranları ve hızlı motor devri geçişleri sayesinde yüksek verimliliği, özellikle akıcı vites değişimi ve olağanüstü sürüş konforuyla bir araya getiriyor. Bu sayede üstün konforu etkileyici dinamik özellikler ve artırılmış yakıt verimliliğiyle birleştiriyor.

  Servotronic özellikli M Sport direksiyon BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 kokpit

  M Sport direksiyon.

  Servotronic M Sport direksiyon, doğrudan ve çevik direksiyon tepkisi sağlayarak direksiyonu çevirmek için daha az çaba sarf edilmesini sağlıyor. Otomobil daha hassas şekilde yönlendirilebilir, özellikle virajlı yollarda son derece atletik kullanım özellikleri sunuyor.
  M Sport süspansiyon BMW 2 Serisi Gran Coupé F44

  M Sport süspansiyon.

  Opsiyonel olarak sunulan M Sport Süspansiyon, otomobili yaklaşık 10 milimetre alçaltıyor. M Sport süspansiyon ayrıca daha kısa süspansiyon yayları ve daha sıkı amortisör ayarları ile birlikte daha sert dengeleyiciler kullanıyor. Bu özellikler bir araya geldiğinde çok daha doğrudan bir süspansiyon tasarımı sunarak ayırt edilir bir sportif sürüş stili sağlıyor.

  DESTEK SİSTEMLERİ VE KONFOR FONKSİYONLARI.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé’deki yenilikçi sürücü destek sistemleri ve teknoloji özelikleri.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé en ince detayına kadar teknik açıdan ileri bir görünüm sergiliyor. Şerit Takip Sistemi ve şehir içi fren foksiyonuna sahip Sürüş Asistanı, Otomatik Park ve Geri Sürüş Asistanı'nı kapsayan Park Asistanı gibi yenilikçi sürücü destek sistemleri sizi yolculuğunuz sırasında desteklerken, tamamen sürücü odaklı kokpitiyle sürücü ve otomobil arasındaki iletişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.
  BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım
  Park Asistanı BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  Park Asistanı.

  Park asistanı ile BMW’nizi park etmek hem kolay hem de zevkli. Geri Görüş Kamerası otomobilin arka kısmını size çok net bir şekilde gösteriyor. Aktif Park Mesafe Kontrolü, park ederken oluşabilecek hasarlara karşı ekstra koruma sağlıyor. Park Asistanı, otomobili yola paralel veya dikey olarak, tamamen otomatik şekilde park eder ve paralel park boşlukları bırakıyor. Geri Sürüş Asistanı, örneğin dar yollarda geri manevra yaparken size yardımcı oluyor.
  Sürüş Asistanı güvenlik paketi BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 iç tasarım

  Sürüş Asistanı.

  Sürüş Asistanı güvenlik paketi frenleme özellikli ön çarpışma uyarısı ve Şerit Terk Uyarısı gibi kamera tabanlı sistemleri içeriyor. Ek olarak radar tabanlı donanım Çapraz Trafik Uyarısı, Şerit Değiştirme Uyarısı ve Arka Çarpışma Uyarısı özelliklerini içeriyor.
  Alarm sistemi BMW 2 Serisi Gran Coupé

  Alarm sistemi.

  Araç kilitlendiğinde veya kilidi açıldığında devreye giren ve devreden çıkan alarm sistemi, yüksek bir sinyal sesiyle aracı hırsızlığa karşı koruyor ve bir tekerlek çalınmaya teşebbüs edilirse hemen sesli olarak tepki veriyor.

  Runflat lastikler BMW 2 Serisi Gran Coupé

  Runflat lastikler.

  Sahip olduğu güçlendirilmiş lastik yan duvarları sayesinde, lastik hava basıncı kaybı olması durumunda maksimum 80 km sürüş mesafesi sağlayarak en yakın tamir atölyesine ulaşmanız konusunda yardımcı olur.

  ŞİMDİ TASARLAYIN.

  BMW 2 Serisi Gran Coupé

  SADE.

  BMW 1 Serisi
  • Elektrikli/Hafızalı Sürücü Koltuğu
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Sürüş ve Park Asistanı

  BMW 2 Serisi Gran Coupé

  DETAYLI.

  Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé
  • Isıtmalı Ön Koltuklar
  • Perfore/Dakota Deri Döşeme
  • Individual Alüminyum Dış Kaplama

  BMW 2 Serisi Gran Coupé

  AYRICALIKLI.

  BMW X1
  • BMW M 50. Yıl Özel Logosu
  • M Sport Tasarım Koltuklar
  • M Aerodinamik Paket

  BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ MODELLERİ.

  Sport Line

  Sport Line ile otomobil daha dinamik bir görünüme kavuşuyor. Parlak siyah renkteki çarpıcı tasarım detayları özellikle sportif bir görünüm yaratıyor. Spor ön koltuklar maksimum konfor ve ideal destek sunuyor. Bu seçenek, Advantage model içeriği ve Aydınlatma donanımı ile tamamlanıyor.
  • Parlak krom ızgara çerçevesi ve özel tasarımlı parlak siyah dikey çubuklarıyla BMW Böbrek Izgaraları
  • M Parlak Siyah Dış Kaplama
  • Gri vurgulu ve Antrasit Kumaş/Sensatec kombinasyonu spor ön koltuklar; farklı döşeme seçenekleri mevcuttur
  • Spor deri direksiyon
  BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 Sport Line, Metalik Kırmızı/Melbourne, ön çaprazdan görünüm

  M Sport

  M Sport, otomobile çok daha sportif bir hava katıyor. Hem iç hem dış tasarıma daha keskin bir görünüm kazandıran M Sport aynı zamanda sürüş keyfini de daha yukarıya taşıyor. M Sport direksiyon sistemi dahil M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik donanımı sürüş dinamiklerini belirgin şekilde iyileştiriyor. Bu seçenek, Advantage donanımının içeriği ve LED sis farları ile tamamlanıyor.
  • 18 inç, Çift kollu, stil 819 M, Bicolor, M hafif alaşım jantlar; farklı jant seçenekleri mevcuttur
  • M Sport direksiyon sistemi dahil M Sport süspansiyon; farklı süspansiyon seçenekleri mevcuttur
  • Trigon Kumaş/Siyah Sensatec kombinasyonu spor ön koltuklar; farklı döşeme seçenekleri mevcuttur
  • M deri direksiyon
  BMW 2 Serisi Gran Coupé F44 M Sport, Metalik Mavi/Misano, ön çaprazdan görünüm
  • Sport Line
  • M Sport

  BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ TEKNİK VERİLERİ.

  BMW 218i Gran Coupé.

  Güç (beygir)/Güç devir (devir/dak)

  140/4600-6500

  0-100 km/sa hızlanma

  8.7

  Ortalama (litre/100 km)

  5.9

  CO2 emisyonu (gr/km)

  135

  BMW 2 Serisi Gran Coupé F44, Metalik Mavi/Snapper Rocks, içinde iki kişi bulunan kapıları açık otomobilin önden görünümü

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW 218i Gran Coupé:
   Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 5,9
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 135

   Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

   Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

   Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.