Tutku her zaman kazanır. Daha fazla dinamizm, daha fazla duygu ve daha fazla yenilikle Yeni BMW 3 Serisi Sedan her yolculuğunuza ilham verir. Spor sedan konseptini başka hiçbir otomobilde görülmemiş şekilde hayata geçirir. Şimdi de yedinci nesliyle çok daha fazla güç, verimlilik ve kişisellik sunuyor. İleriye doğru itiş kuvvetini destekleyen 6, 4 ve 3 silindirli, en yeni BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip güçlü motorlar. Sonuç ise etkileyici dinamiklere ve düşük yakıt tüketimine sahip bir Sedan otomobil. Öne çıkan modelleri ise BMW M340i xDrive* ve 4 silindirli benzinli motoru yenilikçi BMW eDrive teknolojisiyle bir araya getiren plug-in hibrit sistemine sahip BMW 330e*’ modelidir. Tüm bunlara ek olarak, akıllı ve arka tekerlekten itiş ağırlıklı BMW xDrive dört çeker sistemi her tip yolda, her virajda ve her sürüş durumunda sürüş keyfini mümkün kılar.

*07/2019 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır

 

Tutkunun zaferi: Daha dinamizm, daha fazla duygu ve daha fazla yenilikle Yeni BMW 3 Serisi Sedan’ın her seyahate ilham katmasını sağlar. “Spor sedan” konseptini başarıyla üstlenir ve temsil eder. Şimdi de yedinci nesli ile daha da güçlü, daha da verimli ve kendine özgü.
 

İleriye doğru itiş kuvvetini destekleyen 6, 4 ve 3 silindirli, en yeni BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip güçlü motorlar. Sonuç ise etkileyici dinamiklere ve düşük yakıt tüketimine sahip bir Sedan otomobil. Öne çıkan modelleri ise BMW M340i xDrive* ve 4 silindirli benzinli motoru yenilikçi BMW eDrive teknolojisiyle bir araya getiren plug-in hybrid sistemine sahip BMW 330e* modelidir. Tüm bunlara ek olarak, akıllı ve arka tekerlekten itiş ağırlıklı BMW xDrive dört çeker sistemi her tip yolda, her virajda ve her sürüş durumunda sürüş keyfini mümkün kılar.
 

*07/2019 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır.

Devamı