Tutkunun zaferi: Daha fazla güç, daha fazla verimlilik ve daha fazla şıklık, BMW 3 Serisi Sedan’ın her seyahate ilham katmasını sağlar. “Spor sedan” konseptini başarıyla üstlenir ve temsil eder. Şimdi de altıncı nesli ile daha da güçlü, daha da verimli ve kendine özgü. Türünün tek örneği BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip sıralı 6 silindirli ve 4 silindirli benzinli ve dizel motorları sundukları güç ile öne çıkar. Etkileyici dinamiklere ve düşük yakıt tüketimine sahip BMW 3 Serisi Sedan modelleri bu yüzden verimlilikte zirvededir. Tüm bunlara ek olarak BMW xDrive AWD sistemi her tip yolda, her kavşakta ve her yol koşulunda sürüş keyfini garantiler.

 

BMW 3 Serisi Touring sizi dünyayı keşfetmeye çağırır. Çok yönlülüğü ve yenilikçi teknolojileri ile sportif otomobil kimliği perçinlenir. Özellikle 320d’deki yüksek performanslı ve verimli dizel motor uzakları yakınlaştırır; EfficientDynamics teknolojisi, dolu yakıt deposu ile 1200 kilometreye kadar sürüş mesafesini garantiler.

 

BMW 3 Serisi Gran Turismo’daki kusursuz biçim/alan uyumu, güçlü ve dinamik görünümlü bir coupé şıklığı sunar ve etkileyici bir ferahlık hissi uyandırır. Bu da aslında onun benzersiz ve hemen tanınan imzasıdır.

 

İster yeni ister kullanılmış bir BMW 3 Serisi otomobili arayanlar burada ihtiyacınız olan tüm bilgilere, test sonuçlarına ve elbette en yakın BMW Yetkili Satıcıları’na ulaşabilir.

Devamı