BMW 4 Serisi Coupé'nin karakterini güçlü estetik özellikler ve sportif dinamizm oluşturur. Alçak ağırlık merkezi, ideal aks yükü dağılımı, gövdenin dayanıklılığı ve BMW TwinPower Turbo teknolojisine sahip motorlar sayesinde benzersiz bir sürüş hissi bu özellikleri tamamlar. Sport, Luxury ve Modern BMW Line'ları M Sport paketle birlikte BMW 4 Serisi Coupé'yi kişiselleştirme seçenekleri sunar. Öne çıkan özelliklerinden biri de BMW Seçici Far dahil olmak üzere yeni adaptif tamamen LED farlardır (elektrokrom Uzun Far Fonksiyonu). Yenilikçi havalandırma heyecan verici bir tasarım vurgusu yaparken yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltır. Sürüş keyfini artıran özelliklerden biri de 8-ileri Steptronic sport şanzıman ve BMW Head-Up Display gibi sürüş asistan sistemleridir.

Doğal bir şıklığa sahip BMW 4 Serisi Gran Coupé heyecan verici estetik özelliklerle BMW'ye özgü performans ve usta işi işlevselliği bir araya getirir. Öne çıkan özellikler arasında etkileyici tavan ve diz mesafesi, büyük bir bagaj kapağı ve etkileyici tasarım öğeleri yer alır. Otomobilin dinamik sürüş özellikleri, opsiyonel Adaptif M süspansiyon ve verimli, yüksek performanslı TwinPower Turbo motorlar tarafından vurgulanır. Tüm bu özellikler BMW 4 Serisi Gran Coupé'yi dinamizm, şıklık ve konforun kusursuz bir bileşimi haline getirir.

BMW 4 Serisi Cabrio şık zarafetle bir araya getirilen yeni, heyecan verici bir sportif boyuta sahiptir. BMW 4 Serisi Cabrio'nun atletik karakteri dalgalı ön kısmı, geniş tekerlek izi ve etkileyici arka bölümünden fark edilir. Katlanır hard tavan, saf bir üstü açık sürüş deneyimi ve her mevsimde benzersiz bir sürüş keyfi sunar. Akıcı stili ve yanlardaki çift karakter çizgisi zarif duruşunu öne çıkarır. Öne çıkan özellikleri arasında opsiyonel Adaptif LED Farlar BMW Seçici Far (Elektrokrom Uzun Far Fonksiyonu) ile yakıt tüketimini ve emisyonu azaltmaya yardımcı olan bir aerodinamik önlem olarak, çamurluk davlumbazlarında yenilikçi Havalandırmalar bulunur. Motorun sahip olduğu TwinPower Turbo teknolojisi canlı bir performansı garanti eder. En yeni BMW ConnectedDrive teknolojileri ve üstün konfor ile aktif bir yaşam tarzına uygun akıllı işlevlerle sürücünün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş üst düzey iç tasarım genel konsepti belirler.

Read more