BMW 4 Serisi Cabrio, Metalik Beyaz/Mineral

SHOP THE LOOK

YENİ

4

YENİ BMW 4 SERİSİ CABRIO.

Yeni BMW 430i xDrive Cabrio: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 8,0–7,3; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 182–166

SPORTİF DENEYİMLER İÇİN TAMAMEN HAZIR.

Yeni BMW 4 Serisi Cabrio, atletik görünüm ile günlük kullanım rahatlığını şık şekilde bir araya getiriyor. Karşı konulmaz dış tasarımı, BMW Böbrek Izgaraları ve dar farlarıyla şık bir görünüm sunuyor. Yeni BMW 4 Serisi Cabrio’nun tüm model seçeneklerini, sunulan donanımlarını ve teknik verilerini keşfedin.

TEKNİK VERİLER

MODELLER.

 • Modeller
  • Benzinli
   BMW 430i Cabrio
   BMW 430i Cabrio

   Güç[1]

   180 kW (245 bg)

   Tork[1]

   400 Nm

   0-100 km/sa[1]

   6,3 s

   Maksimum Hız[1]

   250 km/sa

   Yeni BMW 430i xDrive Cabrio: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 8,0–7,3; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 182–166

   TASARIM

   İÇ VE DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

   BMW 4 Serisi Cabrio, softtop tvan

   KAPALI HALİYLE DE DİKKAT ÇEKİYOR.
   SINIRSIZ ÖZGÜRLÜĞE AÇILIYOR.

   Yeni BMW 4 Serisi Cabrio’da etkileyici üstün işçiliğiyle öne çıkan softtop tavan, iç mekan gürültüsünü azaltıyor ve soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. Kumaş softtop tavan maksimum 50 km/saate kadar hızlarda otomatik olarak açılıp kapanabiliyor.

   TEKNOLOJİLER

   DÜNYAYLA BAĞLANTIDA. YOLDA DİJİTAL DENEYİMLER.

   ASİSTAN SİSTEMLERİ VE BAĞLANTI.

   Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede.

   Profesyonel Sürüş Asistanı, 210 km/sa’e kadar olan hızlarda aracınızı güvenli bir şekilde şeridinde ve uygun mesafede tutuyor. Bu, özellikle de trafik sıkışıklığı durumlarında ek bir avantaj sağlıyor. Acil bir durumda BMW'niz fren yaparak duruyor ve otomatik olarak tekrar hareket ediyor.

   Daha kolay park için daha fazla kamera.

   Park Asistanı Plus, park ederken kapsamlı bir genel bakış sağlıyor. Ek kameralar, otomobilin çevresine ait 3 boyutlu görüntüyü kontrol ekranına iletiyor. Böylece sürücü ne kadar manevra alanı olduğunu anında görebiliyor.

   Otomobilinizin anahtarlarını evde bırakın.

   Anahtar görevini akıllı telefonunuz üstlenerek BMW Dijital Anahtarınız haline geliyor. Otomobilinize binmek için akıllı telefonunuzu sadece kapı koluna doğru tutmanız yeterlidir. BMW'nizi çalıştırmak için telefonunuzu özel tepsiye yerleştirin.

   Yoldan daha fazlasını görüntüleyin.

   Varış noktanıza daha net bilgilerle ulaşın. BMW Head-Up Display, navigasyon ve sürüş bilgilerini doğrudan görüş alanınıza yansıtıyor. Artırılmış Görüş teknolojisi, kontrol ekranında ve gösterge panelinde canlı video görüntüsü aracılığıyla rota yönlendirmesine ilişkin bilgileri görüntülüyor.

   YENİ BMW 4 SERİSİ CABRIO HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR.

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.


   Yeni BMW 430i xDrive Cabrio: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 8,0–7,3; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 182–166

   Yeni BMW M4 Competition Cabrio M xDrive: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 10,3–10,2; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 233–231

   Benzinli motorların performans değerleri RON 98 yakıt kullanan araçlar için geçerlidir. Yakıt tüketimi verileri, 715/2007 sayılı AB Mevzuatına uygun referans yakıtları kullanan araçlar için geçerlidir. Kurşunsuz RON 91 ve maksimum %10 (E10) etanol içerikli daha yüksek RON değerine sahip yakıtlar da kullanılabilir. BMW, RON 95 yakıtını önerir. Yüksek performanslı otomobiller için BMW, RON 98 yakıtını önerir.

    

   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, enerji tüketimi ve elektrikli menzil verileri, öngörülen ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve şu anda yürürlükte olan (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatına uygundur. Menzil için WLTP uyarınca belirlenen veriler tüm opsiyonel donanımları hesaba katar (bu durumda Almanya pazarında mevcut olan donanımlar). Yeni tip onayı 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yapılmış otomobiller için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak EC mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 itibarıyla uyumluluk sertifikalarından kaldırılmıştır. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.com.tr/wltp adresini ziyaret edin.