Metalik Kırmızı/Fire Red gövde renginde BMW 4 Serisi Coupé

SHOP THE LOOK

YENİ

4

YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ.

Yeni BMW 420i Coupé: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 7,7–7,1; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 178–160

SPORTİF YOL ARKADAŞINIZ.

Yeni BMW 4 Serisi Coupé gittiği her yerde hayranlık dolu bakışları üzerine çekiyor. Dış tasarımda BMW Böbrek Izgaraları ve ince farları, etkileyici gücünün ilk işaretini veriyor. Yeni BMW 4 Serisi Coupé’nin tüm model seçeneklerini, sunulan donanımlarını ve teknik verilerini keşfedin.

TEKNİK VERİLER

MODELLER.

 • Modeller
  • Benzinli
   BMW 420i Coupé
   BMW 420i Coupé

   Güç

   125 kW (170 bg)

   Tork

   250 Nm

   0-100 km/sa

   8,2 s

   Maksimum Hız

   230 km/sa

   Yeni BMW 420i Coupé: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 7,7–7,1; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 178–160

   TASARIM

   İÇ VE DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

   TEKNOLOJİLER

   DÜNYAYLA BAĞLANTIDA. YOLDA DİJİTAL DENEYİMLER.

   ASİSTAN SİSTEMLERİ VE BAĞLANTI.

   Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede.

   Profesyonel Sürüş Asistanı, 210 km/sa’e kadar olan hızlarda aracınızı güvenli bir şekilde şeridinde ve uygun mesafede tutuyor. Bu, özellikle de trafik sıkışıklığı durumlarında ek bir avantaj sağlıyor. Acil bir durumda BMW'niz fren yaparak duruyor ve otomatik olarak tekrar hareket ediyor.

   Daha kolay park için daha fazla kamera.

   Park Asistanı Plus, park ederken kapsamlı bir genel bakış sağlıyor. Ek kameralar, otomobilin çevresine ait 3 boyutlu görüntüyü kontrol ekranına iletiyor. Böylece sürücü ne kadar manevra alanı olduğunu anında görebiliyor.

   Otomobilinizin anahtarlarını evde bırakın.

   Anahtar görevini akıllı telefonunuz üstlenerek BMW Dijital Anahtarınız haline geliyor. Otomobilinize binmek için akıllı telefonunuzu sadece kapı koluna doğru tutmanız yeterlidir. BMW'nizi çalıştırmak için telefonunuzu özel tepsiye yerleştirin.

   Önünüzdekinden çok daha fazlasını görüntüleyin.

   Varış noktanıza daha net bilgilerle ulaşın. BMW Head-Up Display, navigasyon ve sürüş bilgilerini doğrudan görüş alanınıza yansıtıyor. Artırılmış Görüş teknolojisi, kontrol ekranında ve gösterge panelinde canlı video görüntüsü aracılığıyla rota yönlendirmesine ilişkin bilgileri görüntülüyor.

   YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR.

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.


   Yeni BMW M440i xDrive Coupé: Yakıt tüketimi, ortalama WLTP (litre/100 km): 8,5–7,7 Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 191–174


   Benzinli motorların performans değerleri RON 98 yakıt kullanan araçlar için geçerlidir. Yakıt tüketimi verileri, 715/2007 sayılı AB Mevzuatına uygun referans yakıtları kullanan araçlar için geçerlidir. Kurşunsuz RON 91 ve maksimum %10 (E10) etanol içerikli daha yüksek RON değerine sahip yakıtlar da kullanılabilir. BMW, RON 95 yakıtını önerir. Yüksek performanslı otomobiller için BMW, RON 98 yakıtını önerir.


   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, enerji tüketimi ve elektrikli menzil verileri, öngörülen ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve şu anda yürürlükte olan (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatına uygundur. Menzil için WLTP uyarınca belirlenen veriler tüm opsiyonel donanımları hesaba katar (bu durumda Almanya pazarında mevcut olan donanımlar). Yeni tip onayı 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yapılmış otomobiller için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak EC mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 itibarıyla uyumluluk sertifikalarından kaldırılmıştır.