Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 1

THE i4

Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 1

TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE YENİ BMW i4

Tamamen elektrikli ilk Gran Coupé gövdesine sahip otomobil olma özelliğini taşıyan Yeni BMW i4, 590 kilometreye* varan menzili ile eşsiz sürüş keyfini garanti ediyor. Bu dört kapılı otomobil, 390 kW/530 bg'ye kadar çıkan olağanüstü bir performans vadederken, etkileyici menziliyle uzun mesafe yolculuklarınız için ideal yol arkadaşı olmaya hazırlanıyor.

Devamı
THE i4TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE YENİ BMW i4

YALNIZCA 4 SANİYE.

Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 2

Yeni BMW i4, 390 kW/530 bg'ye varan maksimum güç ile nefes kesen dinamikler sunuyor. Etkileyici şekilde akıcı sürüş özellikleri sergileyen bu Gran Coupé, 100 km/sa’e yalnızca dört saniyede ulaşıyor. Modele özgü süspansiyon teknolojisi, ani hızlanmanın herhangi bir sürüş kayması veya rota düzeltmesi olmadan heyecan verici ve aynı zamanda kontrollü bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor.

DAHA UZUN MENZİL, DAHA UZUN MESAFELER.

Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 3

Tamamen elektrikli Gran Coupé, 590 kilometreye* (WLTP) kadar menziliyle ister kısa veya uzun mesafe yolculuklar, ister şehir içinde veya şehir dışında virajlı yollarda sürüş için çok yönlülük sunuyor ve günlük kullanım için ideal. Neredeyse sessiz sürüş ve optimize edilmiş süspansiyon teknolojisi, otomobilin daha yüksek hızlarda ve daha zorlu çekiş koşullarında bile hedefine zahmetsizce ilerlediği izlenimini veriyor. 

YÜKSEK HASSASİYET VE DİNAMİK VİRAJ DÖNÜŞÜ.

Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 4

Optimize edilmiş aerodinamik özellikler ve dengeli bir ağırlık dağılımına sahip yeni otomobil konsepti, motor ve süspansiyon bileşenlerinin ince ayarı ile daha da artırılan yüksek düzeyde çeviklik ve hassasiyet sağlıyor. Yay ve sönümleme sistemleri, optimum yol teması ve viraj dönme sırasında üst düzey denge sağlıyor.

İLERİCİ TASARIM VE MAKSİMUM KONFOR.

Yeni BMW i4 2021 G26 tamamen elektrikli Gran Coupé elektrikli otomobil Sahne görüntüsü 5

Tam donanımlı, beş koltuklu bir model olan Yeni BMW i4, arkada baş ve diz mesafesi için sağladığı geniş alanla optimum oturma konforu sunuyor. Kısa aks dışı mesafe ile uzun aks aralığı ve akıcı tavan çizgisi, BMW Gran Coupé’nin sportif ve şık tasarımını tanımlıyor.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Heyecan verici ve tamamen elektrikli Yeni BMW i4 ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

 

Devamı

* Geçici değerler olup WLTP test döngüsüne göre ölçülmüştür

Devamı