BMW M

Yeni BMW M2 Competition modelinin tasarımı ve altında yatan fikir BMW M GmbH’nin köklü tarihine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.

Yeni BMW M4 Coupé hareketsiz haldeyken bile, güçlü dinamikler, atletik çeviklik ve heyecan verici motor sporları genleri gibi bir M otomobilini farklı kılan özellikleri yansıtır. M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve Drivelogic özellikli 7-ileri M çift debriyajlı şanzımanla ve M Servotronic, Aktif M Diferansiyel ve Adaptif M süspansiyon gibi hassas araçlarla donatılan bu model her an yarışa hazırdır. Fizik kanunları karşısında kozu, insan ve makineyi daha önce olmadığı gibi bir araya getiren sürüş karakteridir.

Üst düzey güç emrinizde. 431 bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından gelen yeniliklerle donatılmış Yeni BMW M4 Cabrio, adrenalin yüklü yüksek performans ve eksiksiz sürüş keyfi arasında doğrudan bir bağlantı kuruyor. M motor; 7-ileri M çift kavramalı şanzıman, Aktif M diferansiyel, Adaptif M süspansiyon ve M Servotronic ile kesintisiz bir güç sunarak sınırları zorlarken, güçlü, hassas bir sürüşe de olanak tanır. Bu da üstü kapalıyken yaşanan benzersiz bir deneyim olmasının yanı sıra M sürüş deneyimini farklı bir seviyeye taşır.

Heyecan veren, zarif bir tasarım Her zamankinden daha güçlü. M xDrive özellikli Yeni BMW M5, yüksek mühendislik ve yenilikçi sürüş zekasının bir ifadesidir. Şimdiye kadar hayal edilemeyen sürüş dinamiklerini gerçeğe dönüştürür. Olağanüstü performans, tüm kontrol sistemlerini de içeren özel süspansiyon kurulumu ve parlak siyah renkte karakteristik vurgular - bu özelliklerle Yeni BMW Competititon’ın tek bir amacı var: Bir business sedanı inanılmaz güçlü bir atlete çevirmek.

Yeni BMW M550i xDrive sedan sportiflik, konfor ve kullanışlılığı ile etkileyicidir. 390 kW (530 hp) ile donatılmış Yeni BMW M550i xDrive etkileyici bir dinamik sürüş deneyimi sunar. BMW xDrive ve Adaptive M Süspansiyon Professional (opsiyonel) gibi mükemmel şekilde koordine edilmiş bileşenler, optimum düzeyde sürüş dengesi ve çeviklik sağlar.

Devamı