BMW M

BMW M3 Sedan: Dört kapılı yüksek performanslı spor otomobil. Tamamen yeniden geliştirilen 431bg gücündeki M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor tüm devir aralığında anlık performans sunar. Aktif M Diferansiyel, Adaptif M süspansiyon, M Servotronic veya Drivelogic özellikli 7 ileri M çift debriyajlı şanzıman gibi motor sporlarına özgü yenilikler, olanakların sınırlarını yeniden tanımlar. Kokpit kusursuz ergonomide son noktadır. Deniz kabuğu biçiminde yeni M koltuklar yan denge sağlar ve otomobille ideal bağlantı sunar. Her şey tek bir noktaya, yani sürücüye odaklanmıştır.
DIN uyarınca 1.500kg'ın altındaki rekor kıran hafifliğiyle BMW M4 Coupé imkansızı mümkün kılmak olan amacını açıkça belli eder. Bir yanda yeni 431bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve Drivelogic özellikli 7 ileri M çift debriyajlı şanzımanla ve M Servotronic, Aktif M Diferansiyel ve Adaptif M süspansiyon gibi hassas araçlarla donatılan otomobil bulunurken karşısında fizik kanunları yer alır. Kozu, insan ve makineyi daha önce olmadığı gibi bir araya getiren sürüş karakteridir.
Üst düzey güç emrinizde. 431bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından gelen yeniliklerle donatılmış BMW M4 Cabrio adrenalin yüklü yüksek performans ve eksiksiz sürüş keyfi arasında doğrudan bir bağlantı kurar. M motor 7 ileri M çift debriyajlı şanzımanı, Aktif M diferansiyel, Adaptif M süspansiyon ve M Servotronic ile kesintisiz bir güç sunarak sınırları zorlarken, güçlü, hassas bir sürüşe de olanak tanır. Bu yalnızca üstü kapalıyken benzersiz bir deneyim değildir. Aynı zamanda M sürüş deneyimini farklı bir seviyeye taşır.
BMW M5 daima kendine güvenen bir izlenim yaratır. Klasik sedanın silueti yüksek performanslı bir spor otomobil silüetiyle birleşir. M arka spoyler ve ikiz egzoz çıkışı görünüşü güzel bir şekilde tamamlar. İki turboşarj M TwinPower motora durmadan tahrik sağlar. BMW EfficientDynamics gibi yenilikçi teknolojiler mümkün olan en düşük yakıt tüketim değerlerini sağlar.
Kişiselleştirilmiş yüksek performansla BMW M6 Coupé lüks şıklığın en atletik formunu hayata geçirir. Etkileyici dinamikleri, alışılmadık görünümü, üstün teknolojisi ve görkemli verimliliği ile yeni standartları belirleyen yüksek performanslı, büyüleyici bir otomobil.
BMW M6 Coupé, özgürce programlanabilen M Drive otomobil ayarlarına kadar uzanan özelleştirilmiş yüksek performansı ile lüks şıklığın en atletik biçimini somutlaştırır. Etkileyici dinamikleri, alışılmadık görünümü, üstün teknolojisi ve görkemli verimliliği ile yeni standartları belirleyen yüksek performanslı, büyüleyici bir otomobil. Tipik BMW M GmbH olarak bu yeni neslin tüm ayrıntıları, yüksek performanstan ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış ve tüm işlevler sistematik bir şekilde sürücüye göre uyarlanmıştır.
BMW M tasarımcıları ve mühendisleri, BMW M6 Gran Coupé ile beraber, atletik tasarımı, motor sporları teknolojisini ve lüks donanımı büyüleyici bir şekilde birleştirmeyi başardı. Bu otomobil hiçbir kurala bağlı kalmaz, fakat güç ve zarafetiyle kendi standartlarını oluşturur.
Yarış pistinden açık havada yüksek performansa aktarılan BMW M6 Cabrio'nun yeni nesli çok daha atletik hatlarıyla, yoğun dinamikleriyle ve klasik spor soft tavanının getirdiği ilerici zarafetiyle etkileyicidir. M Twin Power Turbo V8 benzinli motor, olağanüstü itme kuvveti ve zahmetsiz torkuyla hafif bir gaz pedalı dokunuşuna bile cevap verir.
Aradığınız BMW M otomobil ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW M otomobilleri için finansman ve leasing ile test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı önerileri de mevcuttur. M Power World, M yüksek performans otomobilleri hakkında özel bilgiler sağlar ve M tutkusuyla bir araya gelmiş herkesin buluşma yeridir.