BMW M

Yeni BMW M2 Competition modelinin tasarımı ve altında yatan fikir BMW M GmbH’nin köklü tarihine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.

Dört kapılı yüksek performanslı bir spor otomobil olan BMW M3 Sedan‘da 431 bg gücündeki M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor tüm devir aralığında anlık performans sunar. Aktif M Diferansiyel, Adaptif M süspansiyon, M Servotronic veya Drivelogic özellikli 7-ileri M çift kavramalı şanzıman gibi motor sporlarına özgü yenilikler, olanakların sınırlarını, kokpit ise kusursuz ergonomiyi yeniden tanımlar. Deniz kabuğu biçiminde yeni M koltuklar yan denge sağlar ve otomobille ideal bağlantı sunar. Her şey tek bir noktaya, yani sürücüye odaklanmıştır. BMW M3 Sedan’ın yüksek performanslı doğası dış tasarımından anlaşılır. Çift çubuklu siyah Böbrek Izgaraları ve M amblemi, siyah karbon tavan veya dinamik L biçimine sahip LED stop lambaları gibi çarpıcı tasarım öğeleri, ödün vermeyen bir sportif tavır sunar.

Yeni BMW M4 Coupé hareketsiz haldeyken bile, güçlü dinamikler, atletik çeviklik ve heyecan verici motor sporları genleri gibi bir M otomobilini farklı kılan özellikleri yansıtır. M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve Drivelogic özellikli 7-ileri M çift debriyajlı şanzımanla ve M Servotronic, Aktif M Diferansiyel ve Adaptif M süspansiyon gibi hassas araçlarla donatılan bu model her an yarışa hazırdır. Fizik kanunları karşısında kozu, insan ve makineyi daha önce olmadığı gibi bir araya getiren sürüş karakteridir.

Üst düzey güç emrinizde. 431 bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından gelen yeniliklerle donatılmış Yeni BMW M4 Cabrio, adrenalin yüklü yüksek performans ve eksiksiz sürüş keyfi arasında doğrudan bir bağlantı kuruyor. M motor; 7-ileri M çift kavramalı şanzıman, Aktif M diferansiyel, Adaptif M süspansiyon ve M Servotronic ile kesintisiz bir güç sunarak sınırları zorlarken, güçlü, hassas bir sürüşe de olanak tanır. Bu da üstü kapalıyken yaşanan benzersiz bir deneyim olmasının yanı sıra M sürüş deneyimini farklı bir seviyeye taşır.

Heyecan verici ve şık tasarımıyla her zamankinden daha güçlü BMW M5’in yeni nesli, üstün mühendislik becerisi ile yenilikçi sürüş zekasının bir ifadesidir. Şimdiye kadar hayal edilmemiş boyutta sürüş dinamiklerinin sınırlarını zorlayın.

BMW M6 Coupé, özgürce programlanabilen M Drive otomobil ayarlarına kadar uzanan özelleştirilmiş yüksek performansı ile lüks şıklığın en atletik biçimini somutlaştırır. Etkileyici dinamikleri, alışılmadık görünümü, üstün teknolojisi ve verimliliği ile yeni standartları belirleyen yüksek performanslı, büyüleyici bir otomobil. Tipik BMW M GmbH olarak bu yeni neslin tüm ayrıntıları, yüksek performanstan ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış ve tüm işlevler sistematik bir şekilde sürücüye göre uyarlanmıştır.

BMW M tasarımcıları ve mühendisleri, BMW M6 Gran Coupé ile beraber, atletik tasarımı, motor sporları teknolojisini ve lüks donanımı birleştirmeyi başardı. Bu otomobil hiçbir kurala bağlı kalmaz, fakat gücü ve zarafetiyle kendi standartlarını oluşturur.

Yarış pistinden açık havada yüksek performansa aktarılan BMW M6 Cabrio'nun yeni nesli çok daha atletik hatlarıyla, yoğun dinamikleriyle ve klasik spor soft tavanının getirdiği ilerici zarafetiyle etkileyicidir. M Twin Power Turbo V8 benzinli motor, olağanüstü gücü ve zahmetsiz torkuyla hafif bir gaz pedalı dokunuşuna bile cevap verir.

BMW X5 M, M geleneğine sahip spor otomobillerin yapısıyla X modellerinin işlevselliğini bir araya getiriyor. Yüksek torklu M TwinPower sekiz silindirli benzinli motor, 8-ileri M Steptronic şanzıman ve M serisine özel tasarlanmış xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Ön ve arka rüzgarlığın dinamik tasarımı ve standart 20 inç hafif alaşım jantlar sayesinde bu otomobil, etkileyici bir görünüm sunar. Spor kullanıma uygun bu otomobilin ferah iç tasarımında premium malzemeler kullanıldı ve spor görünümlü yükseltilmiş koltukların yanı sıra bir dizi karakteristik M tasarım detayına sahip. BMW X5 M, mükemmel performans, kullanım, fonksiyonellik ve günlük kullanıma uygunluğu bir araya getirerek her iki dünyanın da en iyisini bir arada sunuyor.

BMW X6 M, M otomobillere özgü performansı bir X modelinin esnekliğiyle bir araya getiriyor. Güçlü M TwinPower 8 silindirli benzinli motor, 8-ileri M Steptronic şanzıman ve M serisine özel tasarlanmış xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Standart 20 inç veya opsiyonel 21 inç hafif alaşım jantlar ile ön ve arka rüzgarlığın güçlü tasarımı hakim bir duruşu garantiler. Bu Spor Aktivite Coupé otomobilin geniş iç tasarımı premium malzeme, sportif M koltuklar ve bilinen M tasarımında yer alan çeşitli detaylarla etkileyicidir. Karşınızda, olağanüstü hızlanma ve yol tutuşu, üstün konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunan yüksek performanslı bir otomobil.

Aradığınız ister yeni, isterse ikinci el bir M otomobil olsun, bu sayfada istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını bulabilirsiniz.

Devamı