BMW M

Yeni BMW M2 Competition modelinin tasarımı ve altında yatan fikir BMW M GmbH’nin köklü tarihine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.

Dört kapılı yüksek performanslı bir spor otomobil olan BMW M3 Sedan‘da 431 bg gücündeki M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor tüm devir aralığında anlık performans sunar. Aktif M Diferansiyel, Adaptif M süspansiyon, M Servotronic veya Drivelogic özellikli 7-ileri M çift kavramalı şanzıman gibi motor sporlarına özgü yenilikler, olanakların sınırlarını, kokpit ise kusursuz ergonomiyi yeniden tanımlar. Deniz kabuğu biçiminde yeni M koltuklar yan denge sağlar ve otomobille ideal bağlantı sunar. Her şey tek bir noktaya, yani sürücüye odaklanmıştır. BMW M3 Sedan’ın yüksek performanslı doğası dış tasarımından anlaşılır. Çift çubuklu siyah Böbrek Izgaraları ve M amblemi, siyah karbon tavan veya dinamik L biçimine sahip LED stop lambaları gibi çarpıcı tasarım öğeleri, ödün vermeyen bir sportif tavır sunar.

Yeni BMW M4 Coupé hareketsiz haldeyken bile, güçlü dinamikler, atletik çeviklik ve heyecan verici motor sporları genleri gibi bir M otomobilini farklı kılan özellikleri yansıtır. M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve Drivelogic özellikli 7-ileri M çift debriyajlı şanzımanla ve M Servotronic, Aktif M Diferansiyel ve Adaptif M süspansiyon gibi hassas araçlarla donatılan bu model her an yarışa hazırdır. Fizik kanunları karşısında kozu, insan ve makineyi daha önce olmadığı gibi bir araya getiren sürüş karakteridir.

Üst düzey güç emrinizde. 431 bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından gelen yeniliklerle donatılmış Yeni BMW M4 Cabrio, adrenalin yüklü yüksek performans ve eksiksiz sürüş keyfi arasında doğrudan bir bağlantı kuruyor. M motor; 7-ileri M çift kavramalı şanzıman, Aktif M diferansiyel, Adaptif M süspansiyon ve M Servotronic ile kesintisiz bir güç sunarak sınırları zorlarken, güçlü, hassas bir sürüşe de olanak tanır. Bu da üstü kapalıyken yaşanan benzersiz bir deneyim olmasının yanı sıra M sürüş deneyimini farklı bir seviyeye taşır.

BMW M5’i oluşturmak için bir araya gelen en temel özellikler: Muhteşem bir güç, ilgili tüm kontrol sistemlerini birleştiren özel bir şasi düzeneği ve parlak Siyah renkte karakteristik vurgular.

BMW X5 M, M geleneğine sahip spor otomobillerin yapısıyla X modellerinin işlevselliğini bir araya getiriyor. Yüksek torklu M TwinPower sekiz silindirli benzinli motor, 8-ileri M Steptronic şanzıman ve M serisine özel tasarlanmış xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Ön ve arka rüzgarlığın dinamik tasarımı ve standart 20 inç hafif alaşım jantlar sayesinde bu otomobil, etkileyici bir görünüm sunar. Spor kullanıma uygun bu otomobilin ferah iç tasarımında premium malzemeler kullanıldı ve spor görünümlü yükseltilmiş koltukların yanı sıra bir dizi karakteristik M tasarım detayına sahip. BMW X5 M, mükemmel performans, kullanım, fonksiyonellik ve günlük kullanıma uygunluğu bir araya getirerek her iki dünyanın da en iyisini bir arada sunuyor.

BMW X6 M, M otomobillere özgü performansı bir X modelinin esnekliğiyle bir araya getiriyor. Güçlü M TwinPower 8 silindirli benzinli motor, 8-ileri M Steptronic şanzıman ve M serisine özel tasarlanmış xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Standart 20 inç veya opsiyonel 21 inç hafif alaşım jantlar ile ön ve arka rüzgarlığın güçlü tasarımı hakim bir duruşu garantiler. Bu Spor Aktivite Coupé otomobilin geniş iç tasarımı premium malzeme, sportif M koltuklar ve bilinen M tasarımında yer alan çeşitli detaylarla etkileyicidir. Karşınızda, olağanüstü hızlanma ve yol tutuşu, üstün konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunan yüksek performanslı bir otomobil.

Read more