BMW M440i xDrive Coupé Metalik Gri/Dravite G22 arkadan görünüm

THE 4

BMW M

YENİ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELLER VE DONANIM

THE 4YENİ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELLER VE DONANIM

Yeni BMW 4 Serisi Coupé M Otomobilleri kendi kurallarına göre hareket eder. Çeşitli özel donanım ve öne çıkan tasarım öğeleri, performansa yönelik teknolojiler ve birinci sınıf dijital hizmetler hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Bu çevik coupé otomobilin güçlü bir motor ve mükemmel bir uyuma sahip dinamikler sayesinde eşsiz sürüş keyfini nasıl zirveye taşıdığını öğrenin.

Devamı

TASARIM VE PERFORMANS.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé’nin tasarım seçenekleri ve sürüş dinamikleri.

Konfor alanınıza tüm şıklığınızla veda edin. Yeni BMW M440i xDrive olağanüstü performansın yanı sıra kişisel tasarıma yönelik de mesajlar gönderiyor. Metalik Gri/Cerium renkte M modeline özgü tasarım özellikleri, dikey BMW Böbrek Izgaralarından egzoz çıkışlarına kadar bu spor coupé otomobilin dinamik görünümünü tamamlıyor. İç tasarımda ise M Spor koltuklar veya M Deri direksiyon gibi öne çıkan özellikler sürücüye yönelik kokpitin özel sportif ruhunu öne çıkarıyor.  

BMW M440i xDrive Coupé G22 Metalik Mavi/Arctic Race kapı açık olarak model ile birlikte yandan görünüm
BMW M440i xDrive Coupé Metalik Mavi/Arctic Race G22 önden görünüm, Metalik Gri/Cerium dikey BMW çift Böbrek Izgaraları

Metalik Gri/Cerium M Böbrek Izgaraları.

Farklı dikey BMW çift Böbrek Izgaraları, BMW 328 gibi motor sporları efsanelerine atıfta bulunuyor. Metalik Gri/Cerium çerçeve, ilerici Böbrek Izgaralarına özgün bir duruş kazandırırken BMW geleneğini yeniden yorumluyor.
BMW M440i xDrive Coupé Metalik Mavi/Arctic Race G22 M Aerodinamik donanımıyla ön rüzgarlığın yakın çekim yandan görünümü

M Aerodinamik.

M modeline özel ön rüzgarlığı içeren M Aerodinamik donanımı, gövde renginde arka rüzgarlık ve marşpiyelerle iki parçalı Metalik Dark Shadow ve parlak siyah difüzör ekleri, saf dinamik özellikleri ve sportif karakteri yansıtıyor. M440i modelinde difüzör ekinin tamamı parlak siyah renktedir.
18 inç, Çift kollu, stil 848, Bicolor, Siyah, M hafif alaşım jantlar BMW M440i xDrive Coupé G22 yakın çekim

18 inç, Çift kollu, stil 848, Bicolor, Siyah, M hafif alaşım jantlar.

18 inç, Çift kollu, stil 848 M, Bicolor Siyah, M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle, parlak işlenmiş, önde 7,5J x 18 225/45 R18 lastikler, arkada 8,5J x 18 255/40 R18 lastikler.
M Spor koltuklar BMW M440i xDrive Coupé G22 iç tasarım, yakın çekim

M Spor koltuklar.

Vücudu kavrayan karaktere ve kısmen entegre başlıklara sahip çoklu ayarlı M Spor koltuklar siz ve ön yolcu için etkileyici bir yanal destek sunuyor. Ek olarak sırtlık genişliği de bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Siyah M logosunu taşıyan özel tasarım, otomobilin atletik becerisini öne çıkarıyor.
M deri direksiyon BMW M440i xDrive Coupé G22 iç tasarım, yakın çekim

M deri direksiyon.

Çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon üç kollu tasarımda, bir M amblemi ve sürücü tarafında entegre hava yastığını içeriyor. Şekilli parmak dayamalara sahip siyah dikişli 'Walknappa' siyah deriden yapılmış direksiyon ile direkt, atletik bir direksiyon kullanım deneyimi sunuluyor.
BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor BMW M440i xDrive Coupé G22 yakın çekim

BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

Hakim güç, kesintisiz çalışma ve heyecan verici ses BMW EfficientDynamics motor ailesinin en son nesli tarafından sunulan BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motorun öne çıkan özellikleri arasında. Çift VANOS, Valvetronic, Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ve TwinScroll turboşarj ile bu motor, özellikle güçlü ve verimli.
Adaptif M süspansiyon BMW M440i xDrive Coupé Metalik Mavi/Arctic Race G22 arka rüzgarlık detayı

Adaptif M süspansiyon.

Adaptif M süspansiyon yol ve sürüş koşullarına uyum sağlamak üzere istendiği zaman elektrikli olarak ayarlanabilir. İstediğiniz zaman konforlu sürüşten çevik kullanımı içeren son derece atletik bir sürüşe kadar tercih ettiğiniz sürüş stilini etkinleştirmek üzere Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla süspansiyon karakterini ayarlayabilirsiniz.
Servotronic M deri direksiyon BMW M440i xDrive Coupé G22 iç tasarım, yakın çekim

Değişken spor direksiyon.

Servotronic değişken spor direksiyon direkt ve çevik direksiyon tepkisi sağlayarak direksiyonu çevirmek için daha az çaba sarf edilmesini sağlıyor. Değişken direksiyon oranları sayesinde direksiyon açısına tepki veren bu özellik, daha dinamik sürüş sırasında hakimiyeti artırıyor ve park ederken ya da virajlarda direksiyonu döndürmek için sarf edilen çabayı azaltıyor.
BMW M440i xDrive Coupé Metalik Mavi/Arctic Race G22 yandan görünüm

M Sport diferansiyel.

M Sport diferansiyel şerit değişimi sırasında veya viraj sonrasında hızlanırken, virajları yüksek hızla dönerken veya farklı yol yüzeylerinde tutuşu ve sürüş dengesini optimize eder. Çekiş gücü arka tekerlekler arasındaki devir hızı farkını azaltan, elektronik olarak çalıştırılan bir cihaz yardımıyla optimize edilir.
Steptronic Sport Şanzıman BMW M440i xDrive Coupé G22 iç tasarım, detaylı seçim kolu

Steptronic Sport Şanzıman.

8-ileri Steptronic Sport şanzıman atletik vites değiştirmeye olanak sağlıyor. Konforlu bir seyir veya son derece dinamik bir sürüş için ister otomatik ister manuel vites kulakçıkları veya vites kolu kullanımı mümkün. SPORT modunda ve sol tarafta S/M pozisyonunda vites kolu ile vites değişimleri maksimum performansa yönelik olarak yapılandırılıyor.
M Sport fren BMW M440i xDrive Coupé G22 detaylı hafif alaşım jantlar

M Sport fren.

M Sport fren metalik mavi renkli, M logolu önde dört pistonlu, arkada tek pistonlu yüzer kaliperlere sahip ve olağanüstü bir fren performansı için büyük diskler içeriyor. Otomobilin son derece yüksek dinamik potansiyeline uyarlanan M Spor frenler çok daha atletik bir sürüş stili ve ıslak zeminde olağanüstü frenleme sağlıyor.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER.

BMW M440i xDrive Coupé’nin dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

Profesyonel Sürüş Asistanı BMW M440i xDrive Coupé G22 yakın çekim

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik veya sıkışık trafikte sürüş koşullarında en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme ve Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
Park Asistanı Plus BMW M440i xDrive Coupé G22 yakın çekim

Park Asistanı Plus.

Park Asistanı Plus, otomobili park etmeyi ve manevrayı kolaylaştırır. Diğer özelliklere ek olarak Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm ve Uzaktan 3D görünüm içeren Çevre Görüş Kamera Sisteminin yanı sıra yanal park yardımı, Aktif Park Mesafe Kontrolü, acil durum fren fonksiyonu, doğrusal ve yanal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Sürüş Asistanı da yer alır.
Akıllı telefon entegrasyonu BMW M440i xDrive Coupé G22 iç tasarım

Akıllı Telefon Entegrasyonu.

BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay ve Android Auto fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé’nin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW M440i xDrive Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 178

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé’nin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé(1):
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,2–6,8
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 165-155

(1) işaretli otomobillere ait değerler geçicidir.

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı