BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, sürüş sırasında ön çaprazdan görünüm
Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli

THE i4 M50

BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, sürüş sırasında ön çaprazdan görünüm

TAMAMEN ELEKTRİKLİ İLK M OTOMOBİLİ

Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli
THE i4 M50TAMAMEN ELEKTRİKLİ İLK M OTOMOBİLİ

Heyecan verici sportif performansıyla BMW i4 M50, BMW M'in yenilikçi gücünü ilk kez BMW i'nin gücüyle birleştiriyor. İki BMW M eDrive motorun sağladığı tamamen elektrikli sürüş deneyimi ile BMW i4 M50, Sport Boost modunda 544 bg (400 kW) değerinde olağanüstü bir kapasiteye ulaşıyor ve tipik BMW M dinamiklerini şimdiye kadar tanık olmadığımız bir formda sunuyor. Bu yeni ve tamamen emisyonsuz sürüş keyfine eşlik eden ilerici tasarım sportif, ayrıcalıklı ve son derece modern bir atmosfer ile tamamlanıyor. Uzun menzili, geniş iç hacmi ve akıllı bağlantı özellikleri ile üst düzeyde günlük kullanışlılık vadeden bu olağanüstü otomobil, BMW M tarafından sunulan tamamen elektrikli ilk Gran Coupé olarak kendine özgü bir sınıf yaratıyor.

BMW i4 M50:
Güç tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama): 22.5-18.1
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0

Devamı

BMW i4 M50'NİN PERFORMANSI.

Motor, süspansiyon ve performans.

BMW i4 M50.

Heyecan verici elektrikli sürüş dinamikleri çok yönlü günlük kullanım özellikleriyle bir araya geliyor.
BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, ön çaprazdan görünüm

BMW i4 M50'NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

BMW i4 M50'nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Duyularınızı harekete geçiren BMW i4 M50, iki BMW M eDrive motoruyla Sport Boost modunda 544 bg (400 kW) üretiyor ve tamamen yeni bir sürüş deneyimini M ailesine özgü sayısız teknolojiyle sunuyor. Bu deneyim, 3,9 saniyede 0'dan 100 km/saate kesintisiz hızlanma, BMW M ailesine özgü hassasiyet, adrenalin yüklü dinamikler ve BMW M IconicSounds Electric ile sunulan son derece duygusal bir sürüş sesi ile karakterize ediliyor. Seride standart olarak gelen M aerodinamik donanımı ve opsiyonel M Teknoloji donanımı ile bu deneyim daha da geliştiriliyor. Cerium Gri özel tasarım öğeleri ve kapalı M Böbrek Izgarasından M arka spoylere kadar çarpıcı M özellikleri dinamik görünümü tamamlıyor. İç tasarımda sürücüye doğru eğimli yeni BMW Kavisli Ekran ve ince ön konsol son derece modern ambiyansı tanımlıyor. M Sport ön koltuklar veya M renklerinde kontrast dikişli M deri direksiyon gibi öne çıkan M özellikleri sportif bir vurgu oluşturuyor.

BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, sürüş sırasında arka çaprazdan görünüm
BMW M eDrive, BMW i4 M50 G26, hareketli aksam

BMW M eDrive.

BMW i4 M50, BMW eDrive teknolojisinin en yeni neslini temel alıyor. Bu teknoloji, yüksek performanslı iki elektrikli motorun yanı sıra yüksek gerilimli bataryayı, elektronik güç devrelerini ve otomobilin şarj teknolojisini kapıyor. Sport Boost modunda, ön ve arka akstaki iki güçlü BMW M eDrive motor etkileyici performansıyla 544 beygir gücüne (400 kW) ulaşıyor ve bu beş kapılı gran coupé otomobilin yalnızca 3,9 saniyede 0'dan 100 km/saate akıcı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Yüksek gerilimli bataryanın özel olarak ayarlanmış konumu, otomobilin ağırlık merkezini alçaltırken neredeyse 50:50 aks yükü dağılımı ile sürüş dinamiklerini yukarı çekiyor. Aynı zamanda, 510* kilometreye varan olağanüstü menzili (WLTP) ile günlük hayatın gerisinde kalmamanızı garanti ediyor.

BMW M IconicSounds Electric, BMW i4 M50 G26, hoparlörlü iç kapı

BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric, BMW i4 M50 için duygulara hitap eden bambaşka bir ses dünyası yaratıyor. Otomobilin içindeki ses sistemi aracılığıyla etkileyici bir sürüş sesi deneyimi yaşatarak tüm duyularınızla eşsiz sürüş keyfinin doruklarına ulaşmanızı sağlıyor. Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla uyarlanan ses özellikleri SPORT modunda net yük geri bildirimi ile güçlü ve dinamik bir ses, COMFORT modunda hafif yük geri bildirimi ile dengeli bir akustik veya ECO PRO modunda tamamen sessiz bir sürüş sunuyor.

Adaptif M süspansiyon, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, önden yakın plan görünüm

Özel ayara sahip adaptif M süspansiyon.

BMW i4 M50'nin adaptif M süspansiyonu, M Sport freni ve değişken spor direksiyonu, sürüş sırasında mümkün olan en yüksek hassasiyeti sağlıyor. Tüm yürüyen aksam ve sistem bileşenlerinin özel ayarı ve ayrıca belirli gövde sertliği önlemleri, M modeline özgü üst düzey sürüş deneyimini garanti ediyor.

BMW i4 M50 hareketli aksam, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, sürüş sırasında arkadan görünüm

BMW i4 M50 hareketli aksam.

BMW i4 M50'nin yüksek performanslı iki BMW M eDrive motora sahip üst düzey performanslı hareketli aksamı hızlı güç dağıtımını garanti ediyor. Dört çeker sistemin arkadan itiş ağırlıklı ayarı ve duygulara hitap eden ses deneyimi modelin sportif karakterini vurguluyor. Uzun bir menzil sunan yüksek gerilimli büyük batarya, uzun yolculuklarda bile sürüş keyfini kesintisiz yaşamanızı sağlıyor.

M Sport fren, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, jantın üstten yakın plan görünümü

M Sport fren.

M Sport fren donanımının önde dört pistonlu sabit, arkada ise tek pistonlu yüzer konfirügasyondaki kaliperleri M logosu ile parlak mavi renkte sunuluyor ve daha büyük fren diskleri ile birleştiğinde olağanüstü bir fren performansı vadediyor. Otomobilin son derece yüksek dinamik potansiyeline uyarlanan M Sport frenler çok daha atletik bir sürüş stili ve ıslak zeminde mükemmel frenleme sağlıyor.
M Teknoloji donanımı, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, jantın yakın plan görünümü

M Teknoloji donanımı.

M Teknoloji donanımı sportif kullanım sırasında bile maksimum performansı mümkün kılan spor lastiklerle birlikte 19 inç, Çift kollu, stil 861 M, hafif alaşım M jantları içeriyor. Ayrıca, ön aksta yer alan M Sport fren daha büyük fren diskleri sayesinde daha güçlü bir karakterle karşımıza çıkıyor. 20 inç, Çift kollu, stil 868 M, özel hafif alaşım M jantlar ise spor lastiklerle birlikte opsiyonel olarak sunuluyor.
M Aerodinamik donanımı, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, hava perdesinin yakından görünümü

M Aerodinamik donanımı.

M ailesine özgü gövde rengindeki ön ve arka rüzgarlığı, parlak Siyah marşpiye tasarım öğelerini ve metalik Koyu Gri ve parlak Siyah iki parçalı difüzör eklentilerini içeren M Aerodinamik donanımı saf dinamik özellikleri ve sportif karakteri yansıtıyor.
M Karbon dış tasarım donanımı, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, M ayna kapağının yakından görünümü

M Karbon dış tasarım donanımı.

Opsiyonel M Karbon dış tasarım donanımı, otomobilin atletik potansiyelini öne çıkarıyor. Bu donanımda ön tampondaki hava perdesinin yan spoyler öğelerinde ve dış ayna kapaklarında karbon fiber takviyeli plastik (CFRP) kullanılıyor. Donanım, arka bölümdeki yan kaplamalar ve özel geometriye sahip arka spoyler ile tamamlanıyor. BMW i4 M50, aynı zamanda özel geometriye sahip M ayna kapakları ile de fark yaratıyor.

Siyah Dış Kaplama M farlar ve BMW Laserlight, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, farların yakından görünümü

Siyah Dış Kaplama M farlar ve BMW Laserlight.

Farlarda tamamen krom eklentilere sahip opsiyonel Siyah Dış Kaplama M farlar oldukça ayırt edici bir tasarım yaratıyor. Lazer uzun huzme modunda Adaptif BMW Laserlight maksimum 550 metreye kadar mesafeyi, yani geleneksel farlara göre yaklaşık iki kat daha uzağı aydınlatıyor. Karanlık koşullarda daha iyi görüş sayesinde güvenlik seviyesini ciddi ölçüde artırıyor. Farlarda kullanılan mavi vurgular ve "BMW Laser" yazısı, otomobilin teknolojik standartlarını ve sportif karakterini öne çıkarıyor.
19 inç, stil 861 M, hafif alaşım M jantlar, BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao

19 inç, stil 861 M, hafif alaşım M jantlar.

19 inç, Çift kollu, stil 861 M, mat Siyah, Bicolor, parlak işlenmiş özel M hafif alaşım jantlar karma lastiklerle birlikte sunuluyor ve BMW i4 M50 için özel olarak tasarlanmış özel bir stille geliyor. Ön tekerleklerde 8.5 J x 19 jant boyu ile 245/40 R 19 lastikler, arka tekerleklerde ise 9 J x 19 jant boyu ile 255/40 R 19 lastikler kullanılıyor.

BMW Kavisli Ekran ile BMW Live Cockpit Professional, BMW i4 M50 G26, iç tasarım, kokpit

BMW Kavisli Ekran ile BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional'ın en son nesli BMW i4 M50'de sizi bekliyor. M logosuna sahip yeni BMW Kavisli Ekranın görünümü sürüş keyfini daha üst düzeye taşıyor. Bu son derece modern ekran grubu, çerçevesiz yapıdaki tek bir cam yüzeyin altında 12,3 inç gösterge ekranını ve 14,9 inç dokunmatik ekranı bir araya getiriyor. Sürücüye doğru eğime sahip olan ince yapılı Dijital Ekran, BMW M ailesinin bilindik sürücü odaklı ergonomisini ve sezgisel kullanımı temsil ediyor.

M deri direksiyon, BMW i4 M50 G26, iç tasarım, kokpit

M deri direksiyon.

Üç kollu bir tasarıma sahip M deri direksiyon çok fonksiyonlu tuşların yanı sıra M amblemi ve sürücü tarafında entegre bir hava yastığı içeriyor. "Walknappa" siyah deriden yapılmış ve M renklerinde kontrast dikişlere sahip güçlendirilmiş direksiyon başparmak dayama hatları ile direkt ve atletik bir hakimiyet hissi sunuyor.
M Sport koltuklar, BMW i4 M50 G26, iç tasarım, kokpit

M Sport koltuklar.

Kısmen entegre başlıklara ve çoklu ayar fonksiyonuna sahip pilot koltuk tasarımlı opsiyonel M Sport koltuklar, sürücü ve ön yolcu için mükemmel yanal destek sunuyor. Ayrıca, sırtlık genişliği bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Siyah M logosunu taşıyan özel tasarım, otomobilin atletik kapasitesini öne çıkarıyor.
M "Karbon Fiber" iç kaplamalar, BMW i4 M50 G26, iç tasarım, kokpit

M "Karbon Fiber" iç kaplamalar.

Parlak Krom şeritli yüksek kaliteli M "Karbon Fiber" iç kaplamalar, pilot koltuk tasarımlı M Sport koltuklar ile mükemmel şekilde uyum sağlıyor ve BMW i4 M50'nin iç tasarımına son derece modern ve dinamik bir görünüm kazandırıyor.

BMW M ICONIC SOUNDS ELECTRIC:
BMW i4 M50'NİN DUYGULARA HİTAP EDEN SESİ.

BMW i4 M50 G26, SPORT+ sürüş modu ile ses

BMW M IconicSounds Electric, BMW i4 M50 için duygulara hitap eden ve BMW M ile tamamen uyumlu bir motor sesi üretiyor. Bu sayede, SPORT modunda net yük geri bildirimi ile güçlü ve dinamik bir ses karakteri, COMFORT modunda hafif yük geri bildirimi ile dengeli bir ses karakteri ve ECO PRO modu ise tamamen sessiz bir sürüş karakteriyle üst düzey bir sakinlik sunuyor.

Devamı

100 KM MENZİL İÇİN ŞARJ SÜRESİ.

BMW i4 M50 eDrive40 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, şarj süresi grafiği ile ön çaprazdan görünüm

100 km menzil için evde şarj.

01:36 sa - BMW Wallbox (11 kW)
01:36 sa - Endüstriyel prizlerde esnek hızlı şarj cihazı (11 kW)
08:07 sa - Ev tipi prizlerde standart şarj kablosu veya esnek hızlı şarj cihazı (2,3 kW)

BMW i4 M50 eDrive40 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, şarj süresi grafiği ile arka çaprazdan görünüm

100 km menzil için yolda şarj.

00:05 sa - Yüksek güçlü şarj istasyonu (BMW modelleri için maksimum şarj kapasitesi)
00:21 sa - Hızlı şarj istasyonu (50 kW)
01:36 sa - AC şarj istasyonu (BMW modelleri için maksimum şarj kapasitesi)

TASARRUFUNUZU HESAPLAYIN.

Tasarruf Hesaplayıcı | BMW Türkiye

Tamamen elektrikli bir BMW i otomobil kullanıcısı olarak ne kadar maliyet tasarrufu yaptığınızı merak ediyor musunuz? Tasarruf Hesaplayıcı sayesinde elektrik tüketimi ile yakıt tüketimi maliyetlerini kıyaslayarak sağladığınız tasarrufu hesaplayabilir, aynı zamanda CO2 emisyonu parametresi ile çevreye bulunduğunuz katkıyı da ölçümleyebilirsiniz. 

%100 TEMİZ ENERJİ İLE ÜRETİLEN BMW i4 M50.

BMW i4 M50 G26, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Portimao, kır yolunda sürüş sırasında arkadan görünüm

Sürdürülebilirlik ilkelerinin her aşamada takip edildiği BMW i4 M50'nin üretiminde yalnızca doğa dostu enerji kullanılıyor. Ayrıca, BMW i4 M50'nin yüksek performanslı bataryasının tasarımında herhangi bir nadir toprak elementine yer verilmiyor. Bu sayede, BMW i4 M50 ile yollarda her zaman sıfır emisyonla ilerleyebilir ve dinamik sürüş deneyiminin keyfini daima çıkarabilirsiniz.

BMW i OTOMOBİLLERİNDE BATARYA GARANTİSİ.

Batarya Garantisi | BMW Türkiye

BMW’nin sürdürülebilir ve geleceğe odaklı mobilite anlayışı doğrultusunda Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi, BMW i modelleri için ayrıcalıklı bir batarya garanti kapsamı sunuyor. BMW i otomobillerde yüksek gerilimli batarya hariç diğer komponentler için 2 yıl batarya garantisi; yüksek gerilimli bataryalar için ise, 8 yıl ve/veya 160.000 km’ye varan batarya garantisi sağlanıyor. 

BMW i4 M50’NİN TEKNİK VERİLERİ.

BMW i4 M50.

kW (bg) cinsinden maksimum güç çıkışı

400 kW (544 bg)

Maksimum Tork (Nm):

795

0-100 km/sa hızlanma (sn):

3.9 sn

Elektrikli menzil (km) (WLTP):

415-520

BMW i4 (G26): Motorlar ve Teknik Veriler | BMW Türkiye

BMW i4 M50 İÇİN BMW M PERFORMANCE PARÇALARI VE AKSESUARLAR.

BMW i4 M50 için sportif donanım ve kullanışlı aksesuar seçeneklerini keşfedin.

BMW i4 M50, dinamik sürüş keyfi ve çok sayıda sportif donanım seçeneği sunuyor. BMW M Performance Parçaları, BMW i4 M50'nin dinamik görünümünü en üst düzeye çıkarmanıza ve otomobilin iç ve dış tasarımında gerçek motor sporları vurguları yaratmanıza olanak sağlıyor. Özel isteklerinizi karşılamak içinse Orijinal BMW Aksesuarları sunuluyor. Tamamen elektrikli bu spor otomobil ile mükemmel şekilde koordine edilmiş kaliteli tasarım ve performans eklemeleri ve ekstra özellikler, otomobiliniz için planlarınız ne olursa olsun maksimum katma değer sunuyor.

M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları, BMW i4 M50 G26

M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları.

Premium karbon fiber malzemeden üretilen M Performance Böbrek Izgaraları ile tarzınızı yansıtın. Özellikle şık, sportif ve bağımsız bir görünüm elde edin.
M Performance karbon fiber arka spoyler, BMW i4 M50 G26

M Performance karbon fiber arka spoyler.

M Performance karbon fiber arka spoyler, otomobilin premium kalitesini ve dinamik görünümünü vurgularken en ideal aerodinamik özellikleri sunuyor.
M Performance karbon fiber arka difüzör, BMW i4 M50 G26

M Performance karbon fiber arka difüzör.

Çok daha modern bir görünüm yaratan M Performance karbon fiber arka difüzör, otomobilin sportif karakterini ön plana çıkarıyor.
20 inç, Çift kollu, stil 868 M, Bicolor (Night Gold, parlatılmış), M Performance hafif alaşım jant, yazlık jant ve lastik seti, BMW i4 M50 G26

20 inç Çift kollu, stil 868 M, Bicolor, M Performance hafif alaşım jantlar.

20 inç, Çift kollu, stil 868 M, Bicolor, Night Gold, parlak işlenmiş özel M Performance hafif alaşım jantlar. Lastik basıncı monitörü ile yazlık jant ve lastik seti.
M Performance direksiyon, BMW i4 M50 G26

M Performance direksiyon.

Etkileyici özellikler bir arada. Alcantara kaplama kavrama bölümleri sayesinde, direksiyon daha sportif bir sürüşe olanak tanıyan mükemmel bir his ve tutuş sağlıyor.
Alcantara malzemeden M Performance seçim kolu, BMW i4 M50 G26

Alcantara malzemeden M Performance seçim kolu.

Alcantara malzemeden M Performance seçim kolu, özellikle iyi bir tutuş sağlarken iç tasarımın görünümünü ve sunduğu hissi bir üst seviyeye taşıyor.
BMW WaterBlade, BMW i4 M50 G26

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade, yenilikçi silecek teknolojisine sahip bir ön cam sileceği olarak önemli ölçüde daha etkili temizleme performansı sağlıyor.
BMW tavan bisiklet taşıyıcısı, BMW i4 M50 G26

BMW tavan bisiklet taşıyıcısı.

BMW tavan bisiklet taşıyıcısı, maksimum 20 kilograma kadar yarış, touring, çocuk veya dağ bisikletlerinin güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor.
BMW Seyahat ve Konfor Sistemi elbise askısı, BMW i4 M50 G26

BMW Seyahat ve Konfor Sistemi elbise askısı.

Temel taşıyıcıya veya opsiyonel "Seyahat ve Konfor" donanımına takılabilen kıyafet askısı ayrıca otomobilin dışında da kullanılabiliyor.
18 inç, Çift kollu, stil 853, Gunmetal Gri, BMW hafif alaşım jant, BMW i4 M50 G26

18 inç, Çift kollu, stil 853, Gunmetal Gri, BMW hafif alaşım jantlar.

18 inç, Çift kollu, stil 853, Gunmetal Gri, BMW hafif alaşım jantlar. Lastik basıncı monitörü ile kar zincirleriyle uyumlu kışlık jant ve lastik seti, 8.5 J x 18 jant boyutu.
BMW Advanced Car Eye 2, BMW i4 M50 G26

BMW Advanced Car Eye 2.

Otomobilin önünde ve arkasında bir sorun olması halinde son derece hassas Full-HD kamera durumu otomatik olarak kaydediyor.
BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar, BMW i4 M50 G26

BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

Siyah renkte ve BMW logolu olarak sunulan her türlü hava koşuluna uygun BMW paspaslar, otomobile mükemmel şekilde uyum sağlayarak ön ayak bölümünü neme ve toza karşı koruyor.

BİLGİ VE TEKLİF ALIN.

BMW i4 M50, şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya iş birliği içinde olunan finansman kuruluşunca tüzel kişilere özel kredi avantajlarından birinden yararlanmak* ve detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Ayrıca, kredili veya kredisiz satın alacağınız BMW i4 M50 ile birlikte, evde şarjı hızlandıran ve kolaylaştıran BMW i Wallbox ve bir adet orijinal BMW şarj kablosu distribütörden hediye**.

Devamı

KREDİ FİNANSMAN SEÇENEKLERİ:

Kredi Tutarı
Vade
Faiz Oranı
Aylık Ödeme Tutarı

TAKAS SEÇENEĞİ:

Model
Takas Desteği
BMW i4 eDrive40 G26, Metalik Beyaz/Mineral, ön çaprazdan görünüm

BMW i4.

Sportif ve şık özellikleriyle tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli BMW i4, ayrıcalıklı konforun hakim olduğu geniş iç hacminin yanı sıra olağanüstü dinamik sürüş özellikleri sunuyor. 590 kilometreye (WLTP) varan menziliyle ve ferah alan sunan tam boy beş koltuğuyla tüm yolculuklar için mükemmel yol arkadaşı haline geliyor.

Enerji tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • * Geçici değerler olup WLTP test döngüsüne göre ölçülmüştür

    BMW i4 M50:
    Güç tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama): 22.5-18.1
    CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0

    Güç tüketimi ve elektrikli menzil ile ilgili resmi veriler zorunlu ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve onay sırasında yürürlükte olan (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Mevzuatıyla uyumludur. Menzil bakımından, WLTP değerleri modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı için test edilen otomobillerin resmi verileri NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur.