YENİ

THE X2

BMW M

YENİ BMW X2 M35i xDRIVE.

Yeni BMW X2 M35i xDrive: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 8,0-7,7; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 181-174

SÜRÜŞ KEYFİ.

Güçlü motoru, hassas yürüyen aksamı ve süspansiyonuyla Yeni BMW X2 M35i xDrive, olağanüstü bir performans sunuyor. Sportif ve günlük kullanımın benzersiz birleşimini sunan Yeni BMW X2 M35i xDrive’ın öne çıkan özellikleri, donanım seçenekleri ve teknik verilerini keşfedin.

TEKNİK VERİLER

MODELLER.

   BMW X2 M35i xDrive
   BMW X2 M35i xDrive

   Güç[1]

   300 (bg)

   Tork[1]

   400 Nm

   0-100 km/sa[1]

   5,4 s

   Maksimum Hız[1]

   250 km/sa

   Yeni BMW X2 M35i xDrive: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 8,0-7,7; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 181-174

   Metalik Mavi/Portimao gövde renginde BMW X2 M35i xDrive’ın şehir içinde bir ofisin önünde önden görünümü

   M’E ÖZGÜ.

   Dört egzoz çıkışı, opsiyonel M spor koltuklar ve M ailesine özel aerodinamik bileşenleriyle Yeni BMW X2 M35i xDrive’ın bir BMW M modeli olduğu daha ilk bakışta açıkça görülüyor. Yeni BMW X2 M35i xDrive’ın M Twin Power Turbo 221 kW (300 bg) benzinli motoru, adaptif M süspansiyonu ve yüksek performanslı M Sport fren sistemi, M stilinde bir sürüş deneyimini garanti ediyor.

   TASARLAYIN

   YENİ BMW X2 M35i xDRIVE ARACINIZ.

   PERFORMANS

   M TARZI SÜRÜŞ.

   DURURKEN DE GÜCÜ HİSSEDİN.

   Modelin 19 inç M Alaşım frenleri, ıslak zeminde bile olağanüstü yavaşlama sağlıyor. Aracın perfore fren diskleri ise ısıya son derece dayanıklı. M logosunu taşıyan parlak gri fren kaliperleri ise aracın olağanüstü performansını görsel olarak da yansıtıyor.

   SÜRÜŞ DİNAMİKLERİNİ KEŞFEDİN.

   Güçlü motor ve sportif sürüş dinamikleri. Yeni BMW X2 M35i xDrive, yüksek hassasiyetli kullanım ve performansı bir araya getiriyor.

   TASARIM

   M VURGUSU.

   HEM GÖZE HEM DE KULAĞA HİTAP EDEN M TASARIMI.

   M egzoz sistemi dört egzoz çıkışıyla zengin bir motor sesi sunuyor. M Sport Pro ile egzoz sistemi siyah kapaklarla sunuluyor.

   DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

   M HİSSİ.

   ASİ ALCANTARA STİLİ.

   Tarzınızı mükemmel şekilde yansıtan tasarım. Lüks ön konsol, sofistike Alcantara/Veganza döşeme kombinasyonuyla öne çıkıyor. Bu kombinasyon kapı kaplamalarına kadar uzanıyor. Ön konsolu ve kapı eşiklerini Mavi M dikişler çerçeveliyor. Ayrıca başka bir döşeme seçeneğini daha sunuluyor. Diğer seçenekte ön konsolda yüksek kaliteli Veganza görünümlü elmas deseni göze çarpıyor.

   İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

   TEKNOLOJİLER

   AKILLI VE YENİLİKÇİ.

   ÖNE ÇIKAN DİJİTAL ÖZELLİKLER.

   AKILLI TEKNOLOJİLER.

   Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede.

   Profesyonel Sürüş Asistanı, 210 km/sa’e kadar olan hızlarda aracınızı güvenli bir şekilde şeridinde ve uygun mesafede tutuyor. Bu, özellikle de trafik sıkışıklığı durumlarında ek bir avantaj sağlıyor. Acil bir durumda BMW'niz fren yaparak duruyor ve otomatik olarak tekrar hareket ediyor.

   Daha kolay park için daha fazla kamera.

   Park Asistanı Plus, park ederken kapsamlı bir genel bakış sağlıyor. Ek kameralar, aracın çevresine ait 3 boyutlu görüntüyü doğrudan kontrol ekranına iletiyor. Böylece sürücü ne kadar manevra alanı olduğunu anında görebiliyor.

   Uzun far sürekli açıkken sürüş.

   BMW'niz, parlama yapmayan Otomatik Uzun Far Fonksiyonu sayesinde yoldaki diğer kullanıcıları ışık konisinden koruyor. Karanlık yollarda en iyi seviyede aydınlatma sunuyor.

   YENİ BMW X2 M35i xDRIVE HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR.

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

   Yeni BMW X2 M35i xDrive: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 8,0-7,7; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 181-174

   [1]
    BMW Dijital Premium ücretli bir abonelik hizmetidir, bazı fonksiyonları bir ağ bağlantısı gerektirebilir. BMW Dijital Premium uygulama içi satın alma içermez.
   Benzinli motorların performans değerleri RON 98 yakıt kullanan araçlar için geçerlidir. Yakıt tüketimi verileri, 715/2007 sayılı AB Mevzuatına uygun referans yakıtları kullanan araçlar için geçerlidir. Kurşunsuz RON 91 ve maksimum %10 (E10) etanol içerikli daha yüksek RON değerine sahip yakıtlar da kullanılabilir. BMW, RON 95 yakıtını önerir. Yüksek performanslı araçlar için BMW, RON 98 yakıtını önerir.

    

   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil verileri, öngörülen ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve şu anda yürürlükte olan (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatına uygundur. Menzil için WLTP uyarınca belirlenen veriler tüm opsiyonel donanımları hesaba katar (bu durumda Almanya pazarında mevcut olan donanımlar). Yeni tip onayı 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yapılmış araçlar için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak EC mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 itibarıyla uyumluluk sertifikalarından kaldırılmıştır.