BMW 7 Serisi, olağanüstü bir duruş, maksimum performans ve benzersiz konfor sunuyor. Karakteristik Böbrek Izgaralarının yer aldığı etkileyici ön tasarımı kendinden emin duruşunu öne çıkarıyor. Yanlarda bulunan havalandırma, modelin benzersiz karakterini vurguluyor. Gelişmiş dikişleri ve yüksek kaliteli iç kaplama şeritleri ile iç tasarım özellikle lüks bir ambiyans sunuyor.

BMW 7 Serisi, ayrıca dijital ve otomatik işlevleri ve asistanları ile sürüş keyfini ve güvenliği artırıyor. BMW Kişisel Yardımcı Pilot, sürücüye çeşitli durumlarda yardımcı olan ve belirli görevleri tamamen devralan çok sayıda sürüş asistan sistemini bir araya getiriyor. BMW İşletim Sistemi 7.0 içeren BMW Live Cockpit Professional ile kontrol çok daha kolay ve daha sezgisel hale geliyor.


BMW TwinPower Turbo 6 silindirli veya güçlü 8 silindirli benzinli motora ek olarak, BMW 745e/Le plug-in hybrid motora sahip BMW 7 Serisi Sedan, BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli motorun etkileyici performansı ile yeni nesil yüksek gerilimli bataryanın öncü verimliliğini bir araya getiriyor.

Devamı