HAYATI YENİDEN KEŞFEDİN.

BMW X3 ŞİMDİ TAKAS DESTEĞİ AVANTAJIYLA.

Benzinli Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

HAYATI YENİDEN KEŞFEDİN.

BMW X3 ŞİMDİ TAKAS DESTEĞİ AVANTAJIYLA.

Benzinli Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

HAYATI YENİDEN KEŞFEDİN.BMW X3 ŞİMDİ TAKAS DESTEĞİ AVANTAJIYLA.

0-100 km Hızlanma (sn) (BMW X3 sDrive 20i)

9.1

Azami hız (km/sa) (BMW X3 sDrive 20i)

208

Güç (bg)/Güç devir (devir/dak)

170/5000-6000

Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak)

250/1500-4700

BMW X3, eşsiz bir duruşun ve özgürlüğün ifadesidir; fırsatların sonsuz olduğu bir dünya sunar. Daha ilk bakıştan itibaren atletik görünümüyle etkiler ve heyecan verici sürüş deneyimiyle büyüler. Yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi sayesinde hem yolda hem de arazide üstün bir sürüş konforu sunar. Bu sayede sınıfında standartları belirler ve gideceğiniz yere çok daha farklı şekilde varacağınızı açıkça hissettirir. BMW X3 artık 170 beygir güç üreten 1,6 lt hacmindeki benzinli motor seçeneğiyle sizi bekliyor.
 

BMW X3 sDrive 20i ve xDrive 20d modellerinin fiyat bilgilerine ve e-broşürlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir; dilerseniz test sürüş randevu formunu doldurabilirsiniz.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Hayatın heyecanlı yanlarını bir de onunla yaşayın. Yarı otonom sürüş, gelişmiş sürüş ve park asistanı teknolojilerinin yanında heyecan verici performansıyla BMW X3, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda. Üstelik BMW X3 sDrive 20i şimdi 15.000 TL’ye varan cazip takas desteği avantajıyla*. Detaylı bilgi için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı
“Kendi gücünün farkında olduğundan güçlü ve soğukkanlı bir şekilde bilinme keşfetmek üzere yola çıkıyor.”
MARC MICHAEL MARKEFKA, ORTA ÖLÇEKLİ BMW OTOMOBİLLERİ TASARIM MÜDÜRÜ

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

    binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.