DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

360 bg güç ve M Performance ailesinin tartışılmaz genlerine sahip BMW X3 M40i limitleri zorlar ve nabzınızı yükseltir. Nefes kesici çevikliği, yüksek hassasiyete sahip kullanım özellikleri ve her yüzeyde son derece yüksek seviyedeki sürüş dengesi, sınıfında tartışmasız bir lider olmasını sağlar.

Devamı
DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK.BMW X3 M40i.
BMW X3 M40i: M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor

ÇOK DAHA YÜKSEK ADRENALİN SEVİYESİ.

Ödün vermeyen güç ve eşsiz hızlanma seviyeleri sunan BMW X3 M40i modelinin M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, otomobili 4,8 saniyelik etkileyici bir sürede sıfırdan yüz kilometreye ulaştırır. 500 Nm maksimum tork ve motorun doğrudan tepkisi tamamen bir sürüş deneyimi oluşturur. Adrenalini arttırın.

Devamı

ÇOK DAHA YÜKSEK ADRENALİN SEVİYESİ.

BMW X3: M Performance - Görsel 2

HER ZORLUĞA HAZIRLIKLI.

2Güçlü, dinamik ve nefes kesici bir biçimde çevik olan BMW X3 M40i modelinin sürüş deneyimi, saf performansı yoğunlaştırılmış bir sürüş keyfiyle bir araya getirir. Her zorluğun üstesinden gelmek üzere iyileştirilmiştir. Bu otomobilin tüm bileşenleri yüksek performansa yönelik olarak sistematik şekilde tasarlanmıştır. Olağanüstü yönlendirme karakteri, M Sport süspansiyonun sportif ayarı ve son derece dinamik dört çeker sistemi, motorun etkileyici performansını yola her zaman akıcı biçimde aktarır. M Sport frenler, ihtiyaç olduğunda bu konsantre gücü saniyeler içinde hareketsiz hale getirir. Son derece hassas yol tutuşunu ve maksimum çekiş gücünü deneyimleyin.

Devamı

HER ZORLUĞA HAZIRLIKLI.

HEYECAN VERİCİ BİR GÖRÜNÜM.

BMW X3 M40i, yalnızca M Performance Otomobilleri için sunulan Cerium Grisi özel rengiyle büyüleyicidir. İlham verici özellikler arasında Cerium Grisi çift Böbrek Izgaralarına sahip etkileyici ön tasarım ve genişletilmiş hava girişleri yer alır. Arka tasarım, iki yanda yer alan Siyah Krom güçlü çift egzoz çıkışı ile ilham vericidir. Heyecan verici genel izlenim, renkli vurgulara sahip ayna kapakları ve özel 21 inç, Çift kollu, stil 718 M hafif alaşım jantlarla tamamlanır.

BMW X3 M40I MODELİNİN ÖZEL İÇ TASARIMI.

BMW X3 M40i modelinin iç tasarımı, ödün vermeyen performans standartlarının bir ifadesidir. Daha koltuğunuza oturmadan, M Performance isimliğine sahip özel kapı eşik kaplamaları, otomobilin sporcu genlerine dikkat çeker. Sürücü odaklı kokpit, direksiyon ve düğmeler arasındaki kısa mesafesiyle etkileyicidir. Aynı zamanda sürücüyle ilgili tüm bilgiler dijital isimliğe sahip modern ön konsol üzerinde görüntülenir. Cognac renginde kaliteli deriden spor koltuklar, mükemmel ergonomisi ve şık sportif görünümüyle sürekli bir ilham kaynağı oluşturur.

BMW X3: M Performance - Görsel 3

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW M Performance Otomobilleri yan yana

Geliştirilmiş tasarımıyla M Performance Otomobilleri, üstün atletik özelliklerle bir araya gelen hayranlık uyandırıcı bir stil sunar ve her model serisindeki en üst düzey performans sağlayıcılar arasında yer alan güçlü motoruyla etkiler. Ayrıca, konfordan ödün vermeksizin, hayranlık uyandıran sürüş dinamikleri sunar. BMW M Performance Otomobilleri, kısaca daha yoğun bir sürüş keyfini ifade eder.

Devamı

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

RESİMLER VE VİDEOLAR.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW X3 xDrive20i:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 210

  BMW X3 xDrive20d:
  tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 177

  Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

  CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

  binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.