BMW X3 G01 Metalik Gri/Sophisto, hangar önünde ön çaprazdan görünüm
Ortalama Yakıt Tüketimi6.5 – 5.8 l/100 km
Motor ve Yakıt TipiBenzinDizel

MACERANIN YENİ BOYUTU.

BMW X3

Ortalama Yakıt Tüketimi6.5 – 5.8 l/100 km
Motor ve Yakıt TipiBenzinDizel

  BMW X3, her türlü arazi koşuluna meydan okuyor. Sınıfında ilk kez kullanılan yarı otonom sürüş, harekete duyarlı komut ve yenilenen xDrive gibi sistemleri ile BMW X3 heyecan verici performansıyla sizlere benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

  BMW X3 xDrive20d:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 6,5 - 5,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 171 - 151

  Devamı

  BMW X3’ÜN DIŞ TASARIMI.

  BMW X3 G01

  BMW X3’ÜN ÖN TASARIMI.

  BMW X3 G01 Metalik Gri/Sophisto, önden yakın plan görünüm

  Genişliğe ve X modellerine özgü öğelere yapılan yoğun vurgu, BMW X3'ün ön tasarımına son derece ayırt edici bir görünüm kazandırıyor. Açılı bir formda tasarlanan BMW Böbrek Izgaraları ve üçgen şeklinde yorumlanan dikey hava girişleriyle yeniden tasarlanan tampon aracın olağanüstü hakimiyetini öne çıkarıyor. Yaklaşık 10 mm kadar alçaltılan tamamen LED farlar, modern ve dikkat çekici görünümüyle BMW X3'ün genel hatlarını tamamlıyor.

  BMW X3’ÜN ARKA TASARIMI.

  BMW X3 G01 Metalik Gri/Sophisto, arkadan yakın plan görünüm

  BMW X3'ün yeniden tasarlanan arka bölümü çarpıcı ve modern bir etki yaratıyor. Yeni 3 boyutlu tamamen LED farlar araca daha belirgin bir duruş kazandırıyor. Gömme serbest formdaki geniş egzoz çıkışları, üst bölümdeki yatay çizgilerden başlayarak aracın modern görünümünü ön plana çıkartıyor. Yeniden tasarlanan gövde altı korumasıyla birlikte BMW X3'ün arka bölümü yol üzerinde net ve güçlü bir duruş sergiliyor.

  BMW X3'ÜN İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  BMW X3 G01 öne çıkan tasarım özellikleri Sensatec Konyak döşeme
  BMW X3 G01 BMW Live Cockpit Plus

  BMW Live Cockpit Professional.

  Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, 12,3 inç gösterge paneli ve yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranını içeriyor.
  BMW X3 G01 Spor ön koltuklar

  Spor ön koltuklar.

  Ayarlanabilen spor ön koltuklar, ileri/geri konum ayarının yanı sıra sırtlık ve koltuk açısı ayarı da dahil olmak üzere çeşitli manuel ayar seçenekleriyle birlikte sunuluyor. Ayrıca, sürücü koltuğunun sırtlık genişliği de ayarlanabiliyor.
  BMW X3 G01 Galvanize kumanda süslemeleri

  Kumandalar için galvanize süslemeler.

  Elektrikli camlar, direksiyondaki çok fonksiyonlu tuşlar, kapı kontrol paneli ve kapı kilitleme düğmesi üzerindeki opsiyonel özel galvanize süslemelere sahip kumanda öğeleri yüksek kaliteli bir görünüm yaratıyor.

  ŞİMDİ TASARLAYIN.

  BMW X3

  SADE.

  BMW X3 | BMW Türkiye
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Adaptif LED Farlar
  • Harman/Kardon Surround Ses Sistemi

  BMW X3

  DETAYLI.

  BMW X3 | BMW Türkiye
  • BMW Laserlight
  • Park Asistanı Plus
  • Sensatec Deri Ön Panel

  BMW X3

  AYRICALIKLI.

  BMW X3 | BMW Türkiye
  • Sürüş Asistanı Professional
  • M Sport Tasarım Koltuklar
  • M Sport Fren Diskleri/Kırmızı Kaliperli

  BİLGİ VE TEKLİF ALIN.

  BMW X3, şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya iş birliği içinde olunan finansman kuruluşunca tüzel kişilere özel kredi avantajlarından birinden yararlanmak* ve detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

  Devamı

  2024 MODEL YILI BMW X3 sDRIVE20i İÇİN KREDİ FİNANSMAN SEÇENEKLERİ:

  Kredi Tutarı
  Vade
  Faiz Oranı
  Aylık Ödeme Tutarı

  TAKAS SEÇENEĞİ:

  Model
  Takas Desteği

  BMW X3'ÜN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

  BMW X3, akıllıca tasarlanmış hafif yapılı konseptinin yanı sıra Aktif Hava Akışı özelliğine sahip Böbrek Izgaraları için benzersiz bir havalandırma kontrolü içeriyor. Soğutma havası talebi düşük olduğunda bir havalandırma kontrolü otomatik olarak kapanarak aerodinamik özellikleri daha da ideal hale getiriyor.

  Devamı
  BMW X3 G01 sürüş dinamikleri, ön çaprazdan görünüm, Metalik Gri/Sophisto

  DESTEK SİSTEMLERİ VE KONFOR FONKSİYONLARI.

  BMW X3’deki yenilikçi sürücü destek sistemleri ve teknoloji özelikleri.

  BMW X3 en ince detayına kadar teknik açıdan ileri bir görünüm sergiliyor. Şerit Takip Sistemi ve şehir içi fren foksiyonuna sahip Sürüş Asistanı, Otomatik Park ve Geri Sürüş Asistanı'nı kapsayan Park Asistanı gibi yenilikçi sürücü destek sistemleri sizi yolculuğunuz sırasında desteklerken, tamamen sürücü odaklı kokpitiyle sürücü ve otomobil arasındaki iletişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.
  Yeni BMW X3 iç tasarım
  Park Asistanı BMW X3 iç tasarım

  Park Asistanı.

  Park asistanı ile BMW’nizi park etmek hem kolay hem de zevkli. Geri Görüş Kamerası otomobilin arka kısmını size çok net bir şekilde gösteriyor. Aktif Park Mesafe Kontrolü, park ederken oluşabilecek hasarlara karşı ekstra koruma sağlıyor. Park Asistanı, otomobili yola paralel veya dikey olarak, tamamen otomatik şekilde park eder ve paralel park boşlukları bırakıyor. Geri Sürüş Asistanı, örneğin dar yollarda geri manevra yaparken size yardımcı oluyor.
  Sürüş Asistanı güvenlik paketi BMW X3 iç tasarım

  Sürüş Asistanı.

  Sürüş Asistanı güvenlik paketi frenleme özellikli ön çarpışma uyarısı ve Şerit Terk Uyarısı gibi kamera tabanlı sistemleri içeriyor. Ek olarak radar tabanlı donanım Çapraz Trafik Uyarısı, Şerit Değiştirme Uyarısı ve Arka Çarpışma Uyarısı özelliklerini içeriyor.
  Akıllı Telefon Entegrasyonu BMW X3 iç tasarım kokpit

  Akıllı Telefon Entegrasyonu.

  BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay® ve Android Auto® fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.
  Akustik Koruma BMW X3

  Akustik Koruma.

  Akustik cam, standart ön camın yanı sıra ön yan camları da kaplar ve tüm iç mekanın daha sessiz olmasını sağlar. Yalnızca hava akışını ve çevresel gürültüyü değil, aynı zamanda motorun, lastiklerin ve ön cam sileceklerinin gürültüsünü de en aza indirir.

  Ambiyans Aydınlatma BMW X3

  Ambiyans Aydınlatma.

  Ambiyans aydınlatma, özellikle karanlık olduğunda, iç mekanda rahatlatıcı, konforlu bir aydınlatma atmosferi yaratır. LED teknolojisindeki donanım, orta konsolun dolaylı aydınlatması, yolcu tarafındaki gösterge panelinin aydınlatması, harita cepleri ve orta konsoldaki depolama için yansıyan bir ışık içerir. Ek olarak, kontur ışığı dört kullanım durumunda (hoş geldiniz, hoşçakal, açık kapı ve telefon görüşmesi) dinamik bir işlev içerir.

  HiFi Ses Sistemi BMW X3

  HiFi Ses Sistemi.

  On iki hoparlörü ve 205 Watt çıkışlı dijital amplifikatörü ile hi-fi hoparlör sistemi tüm koltuklarda mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. Harici çok kanallı dijital amplifikatör, özellikle ince bir ses ayarı ve dolayısıyla mükemmel bir ses sağlar.

  Aktif Cruise Kontrol Stop&Go BMW X3

  Aktif Cruise Kontrol Stop&Go

  Fren müdahaleli ön çarpışma uyarısı içeren Stop&Go işlevli aktif cruise control, trafikte daha fazla konfor ve daha da fazla aktif güvenlik sunar. Sistem, 30 ila 210 km/s* hız aralığında öndeki araçlarla olan mesafeyi sürekli olarak ölçer ve önceden seçilmiş bir mesafeyi bağımsız olarak korur.

  *Model bazlı olarak üst hız limiti değişebilmektedir.

  Konfor Erişim Sistemi BMW X3

  Konfor Erişim Sistemi.

  Konfor erişim sistemi, araç anahtarını kullanmanıza gerek kalmadan aracın kapılarının kilidini açmanıza olanak tanır. Çıkıp uzaklaşırsanız kapılar otomatik olarak tekrar kilitlenir. Her ikisi de menü navigasyonu aracılığıyla tekrar etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Araca yaklaşırken, bir karşılama ışığı da sahnelenir.Donanım yelpazesi ayrıca bagaj kapağının temassız açılmasını da içerir. Otomatik bagaj kapağı çalıştırma ile bağlantılı olarak, bagaj kapağının temassız olarak kapanması da mümkündür. Fonksiyonlar yalnızca araç anahtarını yanınızda taşıyorsanız kullanılabilir.

  BMW X3'ÜN HAREKETLİ VE YÜRÜYEN AKSAMI.

  BMW X3 G01 TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor

  TwinPower Turbo motorlar.

  2,0 litrelik TwinPower Turbo 4 silindirli motorun hem benzinli hem de dizel versiyonları maksimum sürüş keyfi sunuyor. Bu motorlar, heyecan verici güç üretimi ve düşük devirlerde bile anlık tepki sayesinde öne çıkmayı başarıyor.
  BMW X3 G01 BMW xDrive

  BMW xDrive.

  BMW'nin akıllı dört çeker xDrive sistemi daha fazla çekiş, daha üstün sürüş dinamikleri ve her türlü sürüş durumunda güvenlik sağlamak üzere gücü ön ve arka tekerlekler arasında akıcı ve değişken biçimde dağıtıyor.
  BMW X3 G01 Değişken spor direksiyon

  Değişken spor direksiyon.

  Direkt ve çevik direksiyon tepkisi sağlayan Servotronic değişken spor direksiyon, direksiyonun daha az fiziksel efor ile çevrilmesine olanak tanıyor. Bu sayede, daha dinamik bir sürüş sırasında hakimiyeti artırıyor ve park ederken ya da dönüşlerde direksiyonun daha az eforla döndürülmesini sağlıyor.
  BMW X3 G01 Steptronic Sport şanzıman

  Steptronic Sport Şanzıman.

  8 ileri Steptronic Sport şanzıman son derece sportif vites geçişlerine olanak tanıyor. Konforlu veya oldukça dinamik bir sürüşün keyfini ister otomatik kullanımda ister seçim kolu veya vites kulakçıkları M Sport tasarım paketi ile manuel kullanımda yaşayabilirsiniz.

  BMW X3 İÇİN ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

  BMW X3, üstün sürüş keyfini garanti ediyor. Orijinal BMW Aksesuarları ise özel isteklerinizi karşılamak için sunuluyor. Tercihiniz hangisi olursa olsun kalite, tasarım ve performans açısından BMW X3 aracınıza uygun ve maksimum katma değer sağlayan ekstra özellikleri geniş bir yelpazede bulabilirsiniz.
  BMW X3 G01 20 inç, Y kollu, stil 695, mat Siyah BMW hafif alaşım jantlar

  20 inç, Y kollu, stil 695, mat Siyah, BMW hafif alaşım jantlar, yazlık jant ve lastik seti.

  20 inç, Y kollu, stil 695, mat Siyah, BMW hafif alaşım jantlar. Lastik basıncı monitörü ve run-flat lastiklerle birlikte yazlık jant ve lastik seti.
  BMW X3 G01 BMW WaterBlade.

  BMW WaterBlade.

  BMW WaterBlade, yenilikçi silecek teknolojisine sahip bir ön cam sileceği olarak önemli ölçüde daha etkili temizleme performansı sağlıyor.
  BMW X3 G01 Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı.

  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı.

  İki bisiklet/e-bisiklet kapasiteli hafif ve stabil BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı. Maksimum 60 kg yük, kompakt şekilde katlanabilir.
  BMW X3 G01, BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

  BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

  Her türlü hava koşuluna uygun BMW paspaslar otomobile mükemmel şekilde uyum sağlayarak ön ayak bölümünü nem ve toza karşı koruyor. Siyah renkli paspaslar paslanmaz çelik X3 yazısıyla sunuluyor.
  BMW X3 G01, BMW Advanced Car Eye 2.

  BMW Advanced Car Eye 2.

  Otomobilin önünde ve arkasında bir sorun olması halinde son derece hassas Full-HD kamera durumu otomatik olarak kaydediyor.
  BMW X3 G01, BMW Wallbox

  BMW Wallbox.

  Evdeki dolum istasyonunuz. BMW Wallbox sayesinde BMW otomobilinizi 22 kW'a kadar hızlı, güvenilir ve rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz.

  BMW X3 İÇİN BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

  BMW X3 çarpıcı tasarımıyla kendinden emin bir şekilde diğerlerinden ayrılıyor. BMW M Performance Parçaları kapsamında sunulan yüksek kaliteli aksesuarlar, bu ayrıcalıklı SAV aracın sportif karakterini öne çıkarıyor.
  BMW X3 G01 M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları

  M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları.

  Özellikle şık, sportif ve bağımsız bir görünüm için çerçevesi premium karbon fiber malzemeden üretilen M Performance Böbrek Izgarası ile tarzınızı yansıtın.
  BMW X3 G01 M Performance tavan spoyleri, parlak siyah

  M Performance tavan spoyleri, parlak siyah.

  Heyecan verici tasarım. Parlak siyah PUR malzemeden üretilen M Performance tavan spoylerinin etkileyici tasarımı, otomobilin arka bölümünü şık ve atletik bir şekilde vurguluyor.
  BMW X3 G01, 21 inç, Y kollu, stil 701 M, Bicolor, BMW hafif alaşım jantlar

  21 inç, Y kollu, stil 701 M, Bicolor (mat Siyah, parlak işlenmiş) M Performance dövme jantlar.

  21 inç, Y kollu, stil 701 M, Bicolor, mat Siyah, parlak işlenmiş M Performance dövme jantlar. Lastik basıncı monitörü ve run-flat lastiklerle birlikte yazlık jant ve lastik seti.
  BMW X3 G01 M Performance Direksiyon

  M Performance direksiyon.

  M Performance direksiyon, çarpıcı şekli ve anında göze çarpan Alcantara tutuş alanı ile kokpitte benzersiz bir motor sporları atmosferi yaratıyor.
  BMW X3 G01 M Performance paspas

  M Performance paspas.

  Premium görünüme ve olağanüstü kavramaya sahip M Performance paspaslar, ayak bölümüne sportif bir dokunuş ekleyerek otomobilin tamamına daha dinamik bir görünüm kazandırıyor.
  BMW X3 G01 Aramid fiber M Performance anten kapağı

  Aramid fiber M Performance anten kapağı.

  Otomobilin tavanında hem görsel hem de işlevsel olarak öne çıkan bir özellik: M Performance aramid anten kapağı.

  BMW X3'ÜN TEKNİK VERİLERİ.

  BMW X3 xDrive20d.

  Beygir/1/dk’da kW (bg) cinsinden motor gücü:

  190 / 4000-4000

  0-100 km/sa hızlanma:

  7.9 – 9 

  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama):

  6,5-5,8

  Ortalama CO2 emisyonu, (g/km):

  171-151

  BMW jant ve lastikleri, AB lastik etiketi yakın plan görünüm

  BMW JANT VE LASTİKLERİ.

  Otomobil lastiklerimiz, Avrupa genelinde geçerli olan tek tip lastik etiketleme yönetmeliğinde belirlenen kriter sayısının çok üstünde olan yaklaşık 50 farklı kalite kriterine göre zorlu testlerden geçirilir. BMW'nin kullandığı lastiklerin özellikleriyle ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

  BMW KATALOG UYGULAMASI: TÜM BMW MODELLERİ VE DETAYLARI.

  BMW X3 G01 Katalog Uygulaması

  BMW Katalog Uygulaması ile tüm BMW modellerini ve öne çıkan özelliklerini keşfedin.

  SIKÇA SORULAN SORULAR.

  BMW X3 hakkında en çok merak edilen soruları ve yanıtlarını sizin için derledik. 

  Devamı
  • BMW X3 bir cümleyle nasıl özetlenir?
  • BMW X3’ün satış fiyatı nedir?
  • BMW X3 ailesinde hangi tasarım paketi seçenekleri sunulmaktadır?
  • BMW X3 xDrive20d’nin yakıt tüketim verisi nedir?
  • BMW X3’ün performans özellikleri nelerdir?
  • BMW X3’te sunulan donanım özellikleri nelerdir?

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW X3 xDrive20d:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 6,5 - 5,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 171 - 151

   BMW X3 sDrive20i:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9.3
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 211

   Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.


   CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

   binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.