BMW iX3 G08 M Karbon Siyah, yandan görünüm
Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli

BEDENİ MACERACI
RUHU ELEKTRİKLİ.

BMW iX3 G08 M Karbon Siyah, yandan görünüm

Tamamen Elektrikli BMW iX3 eDrive20.

Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli
BEDENİ MACERACI <br>RUHU ELEKTRİKLİ.Tamamen Elektrikli BMW iX3 eDrive20.

  Yeni tasarımıyla standart özellik olarak sunulan M Sport donanımı sayesinde BMW iX3 eDrive20 her zamankinden daha sportif görünüyor. Aerodinamik öğeler ve mavi vurgular otomobilin elektrikli doğasını tüm etkisiyle gözler önüne seriyor. Yolculuklarınız ister kısa ister uzun olsun, BMW iX3 eDrive20, 460 kilometreye* varan menzili ve 18,5 kWsa/100 km* elektrik tüketimiyle her rotaya uygun.

   

  BMW iX3 eDrive20:
  kWsa/100 km'de güç tüketimi: 18,9 - 18.5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0,0

  Devamı

  BMW iX3 MODELLERİNİ KARŞILAŞTIRIN.

  IMPRESSIVE MODELİ

  %100 elektrikli: Standart "Inspiring" modelini geliştiren opsiyonel "Impressive" modeli, BMW'nizin ayrıcalıklı havasını ve sürüş konforunu artırıyor.
  M Karbon metalik Siyah renkteki BMW iX3 G08 M Sport Impressive modelinin ön çaprazdan görünümü

  INSPIRING MODELİ

  %100 elektrikli: Standart "Inspiring" modeli konfor düzeyini, güvenliği ve sürüş keyfini artırmak üzere etkileyici bir donanım yelpazesini içeriyor:
  Metalik Mavi/Phytonic renkteki BMW iX3 G08 M Sport Inspiring modelinin ön çaprazdan görünümü
  • IMPRESSIVE MODELİ
  • INSPIRING MODELİ

  BMW iX3 eDRIVE20'NİN DIŞ TASARIM ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN.

  BMW iX3 G08

  BMW iX3 eDRIVE20'NİN DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  BMW iX3 G08 önden görünüm

  Ön tasarım.

  Neredeyse tamamen kapalı BMW i Böbrek Izgaraları, etkileyici ön bölümün odak merkezini oluşturuyor. BMW M tasarımına sahip aerodinamik üstünlük sağlayan yeni hava kapakçıkları BMW iX3 eDrive20’nin güçlü ve elektrikli duruşunu tamamlıyor. Yeni tasarımdaki düz Adaptif LED farlar BMW iX3 eDrive20’nin ön bölümüne etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

  BMW iX3 G08 yandan görünüm

  Yandan görünüm.

  Çamurlukların etrafında yer alan geniş konturlar 20 inç, stil 890 M, alüminyum vurgulara sahip Siyah M aerodinamik jantların kendinden emin bir şekilde ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Ön tekerleğin arkasındaki kanat üzerinde yer alan BMW M tasarımlı havalandırma, optimum hava akışı sağlıyor.
  BMW iX3 G08 arkadan görünüm

  Arka tasarım.

  Üç boyutlu modellenmiş ışık grafiğine ve modele özgü yatay sinyal göstergelere sahip tam LED stop lambaları dikey havalandırmayla birlikte tüm ilgiyi üzerine çeken bir görünüm yaratıyor. Mavi difüzörler, otomobilin yol üzerindeki arkadan görünümünü tamamlıyor. Araya yerleştirilen metalik Gri/Frozen kaplama ile yüksek kaliteli bir görünüm sağlanıyor.

  BMW iX3 eDRIVE20'NİN İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİNİ BU VİDEO İLE KEŞFEDİN.

  BMW iX3 G08

  BMW iX3 eDRIVE20'NİN İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  BMW iX3 G08, kokpit

  Kokpit.

  BMW Live Cockpit Professional, tamamen dijital 12,3 inç gösterge panelini ve dokunmatik olarak kullanılabilen 12,3 inç Kontrol Ekranını bir araya getiriyor. Start/Stop düğmesi üzerinde yer alan mavi renkli BMW i vurguları BMW iX3'ün emisyonsuz motor sistemini sembolize ediyor.

  Panoramik cam tavan, BMW iX3 G08

  Panoramik cam tavan.

  Panoramik cam tavan açıldığında hem otomobilin içinde aydınlık bir atmosfer yaratıyor hem de bol miktarda temiz havanın içeri girmesini sağlıyor. Bir düğmeye basılarak veya otomobil anahtarı yardımıyla tam otomatik olarak açılır ve kapanırken, kaydırma ve kaldırma işlevine, elektrikli yan perdelere ve bir rüzgar koruyucuya sahiptir.
  Spor koltuklar, BMW iX3 G08

  Spor koltuklar.

  Standart olarak sunulan 'Vernasca’ döşemeye sahip spor koltuklar yüksek hızlı virajlarda sürücü ve ön yolcu için optimum destek sağlarken, üst düzey konforu BMW iX3'ün iç tasarımına taşıyor. Çok fonksiyonlu tuşlara ve M amblemine sahip M deri direksiyon 3 kollu tasarımla karşımıza çıkıyor. Koyu Alüminyum Rhombicle iç kaplamalar ek bir sportif vurgu yapıyor.

  Geniş bagaj alanı, BMW iX3 G08

  Geniş bagaj alanı

  Orta kontrol paneli yeniden tasarlanan BMW iX3, 1560 litre bagaj kapasitesi ile kullanıcılarına oldukça geniş bir bagaj hacmi sunuyor.

  BMW iX3 eDRIVE20 İÇİN ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

  19 in&ccedil;, &Ccedil;ift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar, BMW iX3 G08

  19 inç, Çift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar.

  19 inç, Çift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar. 8J x 19 jant boyutu, run-flat lastikler ve lastik basıncı monitörü ile kışlık jant ve lastik seti.
  BMW her t&uuml;rl&uuml; hava koşuluna uygun &ouml;n paspaslar, BMW iX3 G08

  BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

  Siyah renkte ve BMW logolu olarak sunulan her türlü hava koşuluna uygun BMW paspaslar, Siyah renkli paspaslar paslanmaz çelik X3 yazısını içeriyor.
  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı, BMW iX3 G08

  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı.

  İki bisiklet/e-bisiklet kapasiteli hafif ve stabil BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı. Maksimum 60 kg yük, kompakt şekilde katlanabilir.

  163 BG (120 kW) İLE BMW iX3 eDRIVE20.

  BMW iX3 G08

  BMW iX3 eDRIVE20'NiN HEYECAN VERİCİ SÜRÜŞ PERFORMANSI.

  BMW iX3 eDrive20, beşinci nesil BMW eDrive teknolojisi ile her zamankinden daha dinamik, verimli ve yenilikçi. Bu teknoloji, yeni geliştirilen yüksek gerilimli batarya ve Adaptif süspansiyonla bir araya gelerek SAV modelinin her metrede heyecan verici bir sürüş performansı ve hızlanma sunmasını mümkün kılıyor.

  Adaptif süspansiyon, BMW iX3 G08

  Adaptif süspansiyon.

  Adaptif süspansiyon amortisör karakterinin herhangi bir sürüş durumuna uyarlanabilmesini mümkün kılarak lastik konforu ve sürüş dinamiklerini artırır. Daha fazla sürüş konforu için standart COMFORT ayarına ek olarak SPORT programı atletik amortisör ayarları sunar.
  BMW iX3 G08 elektrikli motor ünitesi

  Elektrikli motor ünitesi.

  Entegre hareketli aksam birimi elektrikli motor, şanzıman ve güce ilişkin elektronikleri alüminyum bir muhafaza içerisinde bir araya getirirken, yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlıyor. Doğrudan, anlık hızlanma özelliği BMW’ye özgü sürüş keyfini mümkün kılıyor. Nadir toprak elementleri içermeyen elektrikli motor, sürdürülebilir oluşu ile ön planda.
  Geri kazanım sistemi, BMW iX3 G08

  Geri kazanım sistemi.

  Geri kazanım sistemi yavaşlama ve fren sırasında ortaya çıkan kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor ve bu enerjiyi menzili artırmak üzere sistemin yüksek gerilimli bataryasına besliyor. Geri kazanım seviyesinin dört kademe olarak ayarlanması konfor açısından önemli bir avantaj ve kişiselleştirme sunuyor.
  BMW IconicSounds Electric, BMW iX3 G08

  BMW IconicSounds Electric.

  BMW IconicSounds Electric ile saf elektrikli sürüşün heyecan verici deneyimini daha yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Burada, çeşitli sürüş manevraları sırsında anında sesli geri bildirim alırsınız. Ses çıkışı içeride araç içindeki ses sistemi aracılığıyla, dışarıda ise yayalara yönelik sesli koruma bileşenleri üzerinden iletiliyor. Elbette BMW IconicSounds Electric stili ve farkıyla...

  BMW iX3 eDRIVE20 İLE 460 KİLOMETREYE* VARAN MENZİL.

  BMW iX3 G08, M Karbon Siyah, sürüş sırasında ön yandan görünüm

  Verimli hareketli aksam konsepti, aerodinamik tasarımı ve yüksek gerilimli, 8 yıl veya 160.000 km garanti süresine sahip Gen 5 bataryası sayesinde BMW iX3 eDrive20, 460 kilometreye* varan menzile ulaşıyor. Fren enerjisi geri kazanımı gibi yenilikçi teknolojiler menzilde artışa olanak tanırken enerji tüketimini 18,5 kW/100 km'nin altına düşürüyor.

  BİLGİ FORMU.

  BMW iX3 hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

  Ayrıca, kredili veya kredisiz satın alacağınız BMW iX3 ile birlikte, evde şarjı hızlandıran ve kolaylaştıran BMW i Wallbox ve bir adet orijinal BMW şarj kablosu distribütörden hediye**.

  Devamı

  TASARRUFUNUZU HESAPLAYIN.

  Tasarruf Hesaplayıcı | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli bir BMW i otomobil kullanıcısı olarak ne kadar maliyet tasarrufu yaptığınızı merak ediyor musunuz? Tasarruf Hesaplayıcı sayesinde elektrik tüketimi ile yakıt tüketimi maliyetlerini kıyaslayarak sağladığınız tasarrufu hesaplayabilir, aynı zamanda CO2 emisyonu parametresi ile çevreye bulunduğunuz katkıyı da ölçümleyebilirsiniz. 

  BMW iX3 eDRIVE20'NİN TEKNOLOJİLERİ.

  BMW iX3 eDrive20, size kapsamlı dijital hizmetler ve akıllı asistan sistemleri sunuyor. Park asistanından kişisel sesli asistana kadar yenilikçi teknolojiler yolculuk sırasında konforu ve güvenliği artırıyor.
  Kokpit BMW iX3 G08
  Profesyonel Sürüş Asistanı, BMW iX3 G08

  Profesyonel Sürüş Asistanı.

  Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
  Park Asistanı, BMW iX3 G08

  Park Asistanı.

  Park Asistanı, otomobili park etmeyi daha kolay hale getirir. Geri Görüş Kamerası, otomobilin arka kısmının net bir görünümünü sunar. Aktif Park Mesafe Kontrolü, otomobil park edilirken meydana gelebilecek hasarlara karşı daha fazla koruma sağlar. Park Asistanı, yola paralel ya da dikey olan park yerlerine otomobili otomatik olarak park ediyor ve paralel park yerlerinden otomatik olarak çıkar. Geri Vites Asistanı, dar ara sokaklarda geri manevra sırasında destekçiniz olur.
  Aktif Navigasyon, BMW iX3 G08

  Aktif Navigasyon.

  Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanının genişletilmiş bir fonksiyonu olan Aktif Navigasyon Rehberi, navigasyon rotasının izlenmesi için gerekli olduğunda şeridin değiştirilmesini tavsiye eder. Bunun için sistem trafik akışı içerisinde uygun bir boşluğu belirler ve ardında dikkatinizi şerit değiştirmeye yönlendirir.
  BMW Intelligent Personal Assistant, BMW iX3 G08, Kontrol Ekranı, iç tasarım

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant ile otomobilinizle iletişim kurabilirsiniz. Çeşitli otomobil fonksiyonlarını çalıştırmak için sesli komutlar verebilirsiniz. Bu özellik, otomobilinizle ilgili konuları açıklayabilir ve BMW'nizi çok daha iyi tanımanıza yardımcı olur.
  BMW iX3 kokpit

  BMW Head-Up Display.

  Tam Renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Mevcut hız, navigasyon talimatları ile birlikte telefon ve eğlence bilgisi ekranda görüntülenir.
  Konfor Erişim Sistemi , BMW iX3 G08

  Konfor Erişim Sistemi

  Konfor erişim sistemi, araç anahtarını kullanmanıza gerek kalmadan aracın kapılarının kilidini açmanıza olanak tanır. Çıkıp uzaklaşırsanız kapılar otomatik olarak tekrar kilitlenir. Her ikisi de menü navigasyonu aracılığıyla tekrar etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Araca yaklaşırken, bir karşılama ışığı da sahnelenir.Donanım yelpazesi ayrıca bagaj kapağının temassız açılmasını da içerir. Otomatik bagaj kapağı çalıştırma ile bağlantılı olarak, bagaj kapağının temassız olarak kapanması da mümkündür. Fonksiyonlar yalnızca araç anahtarını yanınızda taşıyorsanız kullanılabilir.

  BMW Iconic Sounds Electric, BMW iX3 G08

  BMW Iconic Sounds Electric.

  BMW IconicSounds Electric ile tamamen elektrikli sürüşün duygusal deneyimini daha da artırabilirsiniz. Ses yapımları, çeşitli sürüş manevralarında size doğrudan akustik geri bildirim sağlar. Ses çıkışı, ses sistemi aracılığıyla içeride gerçekleşir.

  BMW Gesture Control, BMW iX3 G08

  BMW Gesture Control.

  BMW Gesture Control ile özel olarak tanımlanmış işlevler belirli el hareketleriyle çalıştırılabilir. "Kaydırma" veya "nokta" gibi basit hareketler, ön orta konsolun üzerindeki tanıma alanında tanımlanır ve gelen bir telefon aramasını kabul etme veya reddetme gibi bir işlevi tetikler. Ses, işaret parmağını çevirerek de ayarlanabilir.

  Aktif Yaya Koruma, BMW iX3 G08

  Aktif Yaya Koruma.

  Aktif yaya koruması, bir kaza durumunda otomatik olarak yükselen aktif kaputtan oluşur. Bu sayede darbe enerjisi dağılır ve özellikle baş ve üst vücut bölgesinde yaralanma riski azalır.

  BMW i OTOMOBİLLERİNDE BATARYA GARANTİSİ.

  Batarya Garantisi | BMW Türkiye

  BMW’nin sürdürülebilir ve geleceğe odaklı mobilite anlayışı doğrultusunda Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı Garantisi, BMW i modelleri için ayrıcalıklı bir batarya garanti kapsamı sunuyor. BMW i otomobillerde yüksek gerilimli batarya hariç diğer komponentler için 2 yıl batarya garantisi; yüksek gerilimli bataryalar için ise, 8 yıl ve/veya 160.000 km’ye varan batarya garantisi sağlanıyor. 

  BMW iX3 eDRIVE20 HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER.

  BMW iX3 eDRIVE20 MOTORU.

  1/dk’da motor gücü kW/bg

  120 kW / 163 bg

  Nm cinsinden maksimum tork:  

  400

  0–100 km/sa hızlanma, sn:

  10.1

  Elektrikli menzil (km) (WLTP):

  460*

  Maksimum şarj kapasitesi:  

  10 dakikalık şarj maksimum 100 km ekleyebilir
  (yüksek güçlü şarj istasyonu)

  BMW iX3 G08 teknik bilgiler

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW iX3 G08, müşteriyi karşılayan BMW servis çalışanı

  BMW Service Inclusive ön ödemeli bakım paketi, bakım maliyetleri konusunda avantaj sağlar. BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı satın almış olduğunuz paket kapsamında dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır.

  BMW iX3 eDrive20'nin enerji tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • *Veriler, WLTP ölçüm yöntemine göre hesaplanmıştır

   BMW iX3 eDrive20:
   kWsa/100 km'de güç tüketimi: 18,9 - 18.5
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0,0

   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil değerleri belirlenmiş ölçüm yöntemine uygundur ve değiştirildiği şekliyle (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur. Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.