BMW iX3 G08 M Karbon Siyah, yandan görünüm
Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli

BEDENİ MACERACI
RUHU ELEKTRİKLİ.

BMW iX3 G08 M Karbon Siyah, yandan görünüm

Yeni BMW iX3.

Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli
BEDENİ MACERACI <br>RUHU ELEKTRİKLİ.Yeni BMW iX3.

  Yeni tasarımıyla standart özellik olarak sunulan M Sport donanımı sayesinde Yeni BMW iX3 her zamankinden daha sportif görünüyor. Aerodinamik öğeler ve mavi vurgular otomobilin elektrikli doğasını tüm etkisiyle gözler önüne seriyor. Yolculuklarınız ister kısa ister uzun olsun, Yeni BMW iX3 460 kilometreye* varan menzili ve 18,5 kWsa/100 km* elektrik tüketimiyle her rotaya uygun.

   

  Yeni BMW iX3:
  kWsa/100 km'de güç tüketimi: 18,9 - 18.5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0,0

  Devamı

  YENİ BMW iX3 MODELLERİNİ KARŞILAŞTIRIN.

  IMPRESSIVE MODELİ

  %100 elektrikli: Standart "Inspiring" modelini geliştiren opsiyonel "Impressive" modeli, BMW'nizin ayrıcalıklı havasını ve sürüş konforunu artırıyor.
  M Karbon metalik Siyah renkteki Yeni BMW iX3 G08 M Sport Impressive modelinin ön çaprazdan görünümü

  INSPIRING MODELİ

  %100 elektrikli: Standart "Inspiring" modeli konfor düzeyini, güvenliği ve sürüş keyfini artırmak üzere etkileyici bir donanım yelpazesini içeriyor:
  Metalik Mavi/Phytonic renkteki Yeni BMW iX3 G08 M Sport Inspiring modelinin ön çaprazdan görünümü
  • IMPRESSIVE MODELİ
  • INSPIRING MODELİ

  YENİ BMW iX3'ÜN DIŞ TASARIM ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN.

  Yeni BMW iX3 G08

  YENİ BMW iX3'ÜN DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  Yeni BMW iX3 G08 önden görünüm

  Ön tasarım.

  Neredeyse tamamen kapalı BMW i Böbrek Izgaraları, etkileyici ön bölümün odak merkezini oluşturuyor. BMW M tasarımına sahip aerodinamik üstünlük sağlayan yeni hava kapakçıkları Yeni BMW iX3’ün güçlü ve elektrikli duruşunu tamamlıyor. Yeni tasarımdaki düz Adaptif LED farlar Yeni BMW iX3'ün ön bölümüne etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

  Yeni BMW iX3 G08 yandan görünüm

  Yandan görünüm.

  Çamurlukların etrafında yer alan geniş konturlar 20 inç, stil 890 M, alüminyum vurgulara sahip Siyah M aerodinamik jantların kendinden emin bir şekilde ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Ön tekerleğin arkasındaki kanat üzerinde yer alan BMW M tasarımlı havalandırma, optimum hava akışı sağlıyor.
  BMW iX3 G08 arkadan görünüm

  Arka tasarım.

  Üç boyutlu modellenmiş ışık grafiğine ve modele özgü yatay sinyal göstergelere sahip tam LED stop lambaları dikey havalandırmayla birlikte tüm ilgiyi üzerine çeken bir görünüm yaratıyor. Mavi difüzörler, otomobilin yol üzerindeki arkadan görünümünü tamamlıyor. Araya yerleştirilen metalik Gri/Frozen kaplama ile yüksek kaliteli bir görünüm sağlanıyor.

  YENİ BMW iX3'ÜN İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİNİ BU VİDEO İLE KEŞFEDİN.

  Yeni BMW iX3 G08

  YENİ BMW iX3'ÜN İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  BMW iX3 G08, kokpit

  Kokpit.

  BMW Live Cockpit Professional, tamamen dijital 12,3 inç gösterge panelini ve dokunmatik olarak kullanılabilen 12,3 inç Kontrol Ekranını bir araya getiriyor. Start/Stop düğmesi üzerinde yer alan mavi renkli BMW i vurguları Yeni BMW iX3'ün emisyonsuz motor sistemini sembolize ediyor.
  Panoramik cam tavan, BMW iX3 G08

  Panoramik cam tavan.

  Panoramik cam tavan açıldığında hem otomobilin içinde aydınlık bir atmosfer yaratıyor hem de bol miktarda temiz havanın içeri girmesini sağlıyor. Bir düğmeye basılarak veya otomobil anahtarı yardımıyla tam otomatik olarak açılır ve kapanırken, kaydırma ve kaldırma işlevine, elektrikli yan perdelere ve bir rüzgar koruyucuya sahiptir.
  Spor koltuklar, BMW iX3 G08

  Spor koltuklar.

  Standart olarak sunulan 'Vernasca’ döşemeye sahip spor koltuklar yüksek hızlı virajlarda sürücü ve ön yolcu için optimum destek sağlarken, üst düzey konforu Yeni BMW iX3'ün iç tasarımına taşıyor. Çok fonksiyonlu tuşlara ve M amblemine sahip M deri direksiyon 3 kollu tasarımla karşımıza çıkıyor. Koyu Alüminyum Rhombicle iç kaplamalar ek bir sportif vurgu yapıyor.

  Geniş bagaj alanı, BMW iX3 G08

  Geniş bagaj alanı

  Orta kontrol paneli yeniden tasarlanan Yeni BMW iX3, 1560 litre bagaj kapasitesi ile kullanıcılarına oldukça geniş bir bagaj hacmi sunuyor.

  YENİ BMW iX3 İÇİN ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

  19 in&ccedil;, &Ccedil;ift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar, Yeni BMW iX3 G08

  19 inç, Çift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar.

  19 inç, Çift kollu, stil 842, Bicolor, BMW aerodinamik jantlar. 8J x 19 jant boyutu, run-flat lastikler ve lastik basıncı monitörü ile kışlık jant ve lastik seti.
  Ürüne gidin
  BMW her t&uuml;rl&uuml; hava koşuluna uygun &ouml;n paspaslar, Yeni BMW iX3 G08

  BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

  Siyah renkte ve BMW logolu olarak sunulan her türlü hava koşuluna uygun BMW paspaslar, Siyah renkli paspaslar paslanmaz çelik X3 yazısını içeriyor.
  Ürüne gidin
  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı, Yeni BMW iX3 G08

  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı.

  İki bisiklet/e-bisiklet kapasiteli hafif ve stabil BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı. Maksimum 60 kg yük, kompakt şekilde katlanabilir.
  Ürüne gidin

  286 BG (210 kW) İLE YENİ BMW iX3.

  Yeni BMW iX3 G08

  YENİ BMW iX3'ÜN HEYECAN VERİCİ SÜRÜŞ PERFORMANSI.

  Yeni BMW iX3, beşinci nesil BMW eDrive teknolojisi ile her zamankinden daha dinamik, verimli ve yenilikçi. Bu teknoloji, yeni geliştirilen yüksek gerilimli batarya ve Adaptif süspansiyonla bir araya gelerek SAV modelinin her metrede heyecan verici bir sürüş performansı ve hızlanma sunmasını mümkün kılıyor.

  Adaptif süspansiyon, BMW iX3 G08

  Adaptif süspansiyon.

  Adaptif süspansiyon amortisör karakterinin herhangi bir sürüş durumuna uyarlanabilmesini mümkün kılarak lastik konforu ve sürüş dinamiklerini artırır. Daha fazla sürüş konforu için standart COMFORT ayarına ek olarak SPORT programı atletik amortisör ayarları sunar.
  BMW iX3 G08 elektrikli motor ünitesi

  Elektrikli motor ünitesi.

  Entegre hareketli aksam birimi elektrikli motor, şanzıman ve güce ilişkin elektronikleri alüminyum bir muhafaza içerisinde bir araya getirirken, yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlıyor. Doğrudan, anlık hızlanma özelliği BMW’ye özgü sürüş keyfini mümkün kılıyor. Nadir toprak elementleri içermeyen elektrikli motor, sürdürülebilir oluşu ile ön planda.
  Geri kazanım sistemi, BMW iX3 G08

  Geri kazanım sistemi.

  Geri kazanım sistemi yavaşlama ve fren sırasında ortaya çıkan kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor ve bu enerjiyi menzili artırmak üzere sistemin yüksek gerilimli bataryasına besliyor. Geri kazanım seviyesinin dört kademe olarak ayarlanması konfor açısından önemli bir avantaj ve kişiselleştirme sunuyor.
  BMW IconicSounds Electric, BMW iX3 G08

  BMW IconicSounds Electric.

  BMW IconicSounds Electric ile saf elektrikli sürüşün heyecan verici deneyimini daha yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Burada, çeşitli sürüş manevraları sırsında anında sesli geri bildirim alırsınız. Ses çıkışı içeride araç içindeki ses sistemi aracılığıyla, dışarıda ise yayalara yönelik sesli koruma bileşenleri üzerinden iletiliyor. Elbette BMW IconicSounds Electric stili ve farkıyla...

  YENİ BMW iX3'ÜN MENZİLİNİ KEŞFEDİN.

  Yeni BMW iX3'ün uzun menzilini şimdi keşfedin: Ayar seçeneklerini kullanırken yalnızca birkaç faktörü göz önünde bulundurmanız yeterli, ne kadar uzağa gidebileceğinize şaşıracaksınız.
  Model Seçin
  • Yeni BMW iX3

   0 km WLTP 0 g/km CO2

  Sürücü Profili
  Şehir içiOtoyol
  Dış Hava Sıcaklığı
  -10°35°
  Teknik Veriler

  Sürücü Profili
  Şehir içiOtoyol
  Dış Hava Sıcaklığı
  -10°35°
  Teknik Veriler

  By using Google Maps, website users are subject to Google Maps/Google Earth Additional Terms of Service (including the Google Privacy Policy).
  See Google Maps/Google Earth Additional Terms of Service and Google Privacy Policy.

  • Menzil neden değişiyor?
  • Detaylar
  • Bu g&ouml;stergedeki genel menzil &ouml;zellikleri ve menzil değerleri
  • S&uuml;r&uuml;ş stili ayarlarının altında yatan varsayımlar nelerdir?

  YENİ BMW iX3 İLE 460 KİLOMETREYE* VARAN MENZİL.

  Yeni BMW iX3 G08, M Karbon Siyah, sürüş sırasında ön yandan görünüm

  Verimli hareketli aksam konsepti, aerodinamik tasarımı ve yüksek gerilimli, 8 yıl veya 160.000 km garanti süresine sahip Gen 5 bataryası sayesinde Yeni BMW iX3, 460 kilometreye* varan menzile ulaşıyor. Fren enerjisi geri kazanımı gibi yenilikçi teknolojiler menzilde artışa olanak tanırken enerji tüketimini 18,5 kW/100 km'nin altına düşürüyor.

  ŞİMDİ TASARLAYIN.

  Yeni BMW iX3

  SADE.

  BMW 1 Serisi
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Sürüş Asistanı Professional
  • Park Asistanı Plus

  Yeni BMW iX3

  DETAYLI.

  Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé
  • BMW Head Up Display
  • Isıtmalı Direksiyon
  • Antrasit Tavan Döşemesi

  Yeni BMW iX3

  AYRICALIKLI.

  BMW X1
  • BMW Laserlight
  • Parlak Siyah Dış Kaplama/Shadow
  • M Emniyet Kemerleri

  BİLGİ ALIN.

  Elektrikli araçlar için aylık %1,79’dan başlayan, tam hibrit araçlar için aylık %2,05’ten başlayan kredi faiz oranları ile Doğa Dostu Taşıt Kredisi* HSBC’denr!

  * Kampanya 31.08.2022 tarihine kadar geçerlidir. Yetkili bayilerden satın alınan bireysel kullanım amaçlı 0 km veya 2. el elektrikli veya tam hibrit otomobillere taşıt rehinli kredileri kapsamaktadır. Kasko ihtiyari bir sigorta olup bankadan veya herhangi bir sigorta şirketinden/acentesinden temin edilerek bankaya sunulabilmektedir. Kasko sigortasının tarafınızca tercih edilip edilmemesine göre kredi faiz oranı değişmektedir, elektrikli araçlar için aylık %1,79’dan başlayan, tam hibrit araçlar için aylık %2,05’ten başlayan kredi faiz oranları kasko sigortalı krediler için geçerlidir. Yasal düzenlemeler kapsamında zorunlu trafik sigortasının varlığı kontrol edilmektedir. HSBC Bank A.Ş. kredi değerlendirme, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya bağlı kredi kapsamında değildir. Detaylar için www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/doga-dostu-tasit-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Kredili veya kredisiz satın alacağınız Yeni BMW iX3 ile birlikte, evde şarjı hızlandıran ve kolaylaştıran BMW i Wallbox ve bir adet orijinal BMW şarj kablosu distribütörden hediye*. Wallbox hediye kampanyası şartları konusunda ve model hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

  * Wallbox hediye kampanyası 07.07.2022 tarihine kadar geçerlidir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’ndan sıfır olarak satın alınacak BMW iX3 otomobilleri kapsamaktadır. BMW i Wallbox kurulumu kampanya kapsamında olmayıp, kurulum bedeli ve sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri nakliye ve kurulum için distribütor tarafından yönlendirilecektir.


  Devamı

  100 KM MENZİL İÇİN ŞARJ SÜRESİ.

  Yeni BMW iX3'ünüz ve BMW Charging ile evde, yolda ve işte şarj için size özel çok sayıda teklifin yanı sıra 150 kW değerine varan etkileyici bir otomobil şarj kapasitesinden yararlanabilirsiniz. Evde esnek ve taşınabilir şarj için Esnek Hızlı Şarj Cihazının yanı sıra ev dışı şarj için şarj kablosu ve BMW Charging Kart da otomobille birlikte sunuluyor.

  100 km menzil için evde şarj.

  01:37 sa – Wallbox (11 kW)

  01:37 sa – Endüstriyel tip priz ile Esnek Şarj Cihazı (11kW)

  08:07 sa – Ev tipi priz ile standart şarj kablosu veya Esnek Hızlı Şarj Cihazı (2,3 kW)
  Şarj çözümleri için yetkili satıcınız ile iletişime geçin
  Yeni BMW iX3 G08

  100 km menzil için yolda şarj

  00:10 sa – Yüksek güçlü şarj istasyonu (maks. otomobil şarj kapasitesi)

  00:20 sa – Hızlı şarj istasyonu (50kW)

  01:37 sa – AC şarj istasyonu (maks. otomobil şarj kapasitesi)

  Hesaplama, tüketim ve şarj performansını hesaba katar. Değerler; ısıtmalı koltuklar, ekranlar, klima gibi elektrik tüketimi gerektiren ikincil sistemler hariç olmak üzere 29-33 santigratlık batarya çalıştırma ve ortam sıcaklığını ve sertifika değerlerini temel alır. Gerçek tüketim (ör. sürüş profili, sıcaklık, ortam koşullarına bağlı olarak) ve elde edilebilecek gerçek şarj performansı (ör. batarya şarj durumu, otomobil klimasına bağlı olarak) değişiklik gösterebilir. Tüketim, en iyi WLTP durumunu temel alır. Şarj performansı, olası maksimum şarj performansını (şarj ve otomobil tipine bağlı olarak) temel alır.

  Devamı

  BMW CHARGING İLE EV DIŞINDA ŞARJ: TEMEL ÜCRET OLMAKSIZIN 12 AY ŞARJ**.

  BMW iX3 G08, ev dışı yüksek güçlü şarj istasyonunda şarj edilen elektrikli SAV

  Tedarik kapsamında yer alan BMW Charging Kartı, dünya çapında büyüyen bir şarj ağına erişim anahtarınızdır. Aktif tarifeyle tüm Avrupa'da özellikle cazip koşullarla otomobilinizi şarj edebilir ve ilk 12 ay boyunca temel şarj ücreti ödemezsiniz. Yeni BMW iX3 ile aynı zamanda çok sayıdaki IONITY yüksek güçlü şarj istasyondan birinde ultra hızlı imkanlardan yararlanabilmenizi sağlayan IONITY Plus paketine temel ücret olmaksızın bir yıl boyunca sahip olursunuz.

  YENİ BMW iX3 VE BMW DİJİTAL HİZMETLERİ.

  Yeni BMW iX3 G08, M Karbon Siyah, yüksek güçlü şarj istasyonunda arkadan görünüm

  Connected Charging ve Connected Navigation ile beraber My BMW Uygulaması ve BMW Maps tarafından sunulan yenilikçi hizmetler, BMW iX3'ünüzün menzilinden verimli bir şekilde faydalanmanızı ve rotanızı buna göre planlamanızı sağlıyor. Bu hizmetleri, BMW'nizle iletişime geçerek kolayca kullanabilirsiniz. Daimi yol arkadaşınız olan BMW Intelligent Personal Assistant, doğal sesli komutlar üzerinden çok sayıda otomobil fonksiyonunu kullanabilmenizi sağlıyor.

  YENİ BMW iX3'ÜN TEKNOLOJİLERİ.

  Yeni BMW iX3, size kapsamlı dijital hizmetler ve akıllı asistan sistemleri sunuyor. Park asistanından kişisel sesli asistana kadar yenilikçi teknolojiler yolculuk sırasında konforu ve güvenliği artırıyor.
  Kokpit BMW iX3 G08
  Profesyonel Sürüş Asistanı, Yeni BMW iX3 G08

  Profesyonel Sürüş Asistanı.

  Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
  Park Asistanı, BMW iX3 G08

  Park Asistanı.

  Park Asistanı, otomobili park etmeyi daha kolay hale getirir. Geri Görüş Kamerası, otomobilin arka kısmının net bir görünümünü sunar. Aktif Park Mesafe Kontrolü, otomobil park edilirken meydana gelebilecek hasarlara karşı daha fazla koruma sağlar. Park Asistanı, yola paralel ya da dikey olan park yerlerine otomobili otomatik olarak park ediyor ve paralel park yerlerinden otomatik olarak çıkar. Geri Vites Asistanı, dar ara sokaklarda geri manevra sırasında destekçiniz olur.
  Aktif Navigasyon, BMW iX3 G08

  Aktif Navigasyon.

  Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanının genişletilmiş bir fonksiyonu olan Aktif Navigasyon Rehberi, navigasyon rotasının izlenmesi için gerekli olduğunda şeridin değiştirilmesini tavsiye eder. Bunun için sistem trafik akışı içerisinde uygun bir boşluğu belirler ve ardında dikkatinizi şerit değiştirmeye yönlendirir.
  BMW Intelligent Personal Assistant, Yeni BMW iX3 G08, Kontrol Ekranı, iç tasarım

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant ile otomobilinizle iletişim kurabilirsiniz. Çeşitli otomobil fonksiyonlarını çalıştırmak için sesli komutlar verebilirsiniz. Bu özellik, otomobilinizle ilgili konuları açıklayabilir ve BMW'nizi çok daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

  YENİ BMW iX3 HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER.

  BMW iX3 motorları.

  1/dk’da motor gücü kW/bg

  210 kW/286 bg

  Nm cinsinden maksimum tork:  

  400

  0–100 km/sa hızlanma, sn:

  6,8

  Elektrikli menzil (km) (WLTP):

  460*

  Maksimum şarj kapasitesi:  

  10 dakikalık şarj maksimum 100 km ekleyebilir
  (yüksek güçlü şarj istasyonu)

  Yeni BMW iX3 G08 teknik bilgiler
  BMW jant ve lastikleri, AB lastik etiketi yakın plan görünüm

  BMW JANT VE LASTİKLERİ.

  Otomobil lastiklerimiz, Avrupa genelinde geçerli olan tek tip lastik etiketleme yönetmeliğinde belirlenen kriter sayısının çok üstünde olan yaklaşık 50 farklı kalite kriterine göre zorlu testlerden geçirilir. BMW'nin kullandığı lastiklerin özellikleriyle ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

  YENİ BMW iX3 İÇİN BMW FİNANSMAN HİZMETLERİ.

  Yeni BMW iX3 G08, M Karbon Siyah, ön yandan görünüm

  BMW Finansman Hizmetleri tarafından sunulan özel finansman ürünleriyle gitmek istediğiniz yere hızlı ve esnek bir şekilde ulaşın. Finansman ve leasing tekliflerimizin her biri ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre özel olarak hazırlanır. Yeni BMW iX3 otomobiliniz için cazip finansman çözümleri veya uygun leasing teklifleri hakkında daha fazla bilgi alın.

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW iX3 G08, müşteriyi karşılayan BMW servis çalışanı

  BMW Service Inclusive ön ödemeli bakım paketi, bakım maliyetleri konusunda avantaj sağlar. BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı satın almış olduğunuz paket kapsamında dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır.

  Yeni BMW iX3'ün enerji tüketimi ve CO2 emisyonu.

  *Veriler, WLTP ölçüm yöntemine göre hesaplanmıştır

     Yeni BMW iX3:
  kW/100 km'de güç tüketimi: 18,5
  Güç tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama): 0


  Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil değerleri belirlenmiş ölçüm yöntemine uygundur ve değiştirildiği şekliyle (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur.  Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.

  Devamı

  Yeni BMW iX3'ün enerji tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • *Veriler, WLTP ölçüm yöntemine göre hesaplanmıştır

   Yeni BMW iX3:
   kWsa/100 km'de güç tüketimi: 18,9 - 18.5
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0,0

   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil değerleri belirlenmiş ölçüm yöntemine uygundur ve değiştirildiği şekliyle (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur. Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.