Sizin için Buradayız | BMW Türkiye

SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

Tüm BMW müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının sağlığı ve emniyetleri en yüksek derecede önem taşımaktadır. Borusan Otomotiv, Corona (Covid-19) virüsünün yayılma riskini olabildiğince minimize etmek için alınması gereken sağlık önlemleri konusunda hassasiyet göstermekte, kendi politikalarını sürekli gözden geçirip yenilemekte ve çalışanlarını bilgilendirmektedir.

Bize telefonla ulaşmak isterseniz BMW İletişim Merkezi'mizi hafta içi 08.00 - 20.00, hafta sonu ise 09.00 - 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz: 0850 2521010

BMW Acil Yol Yardım Hattı 444 22 99 da 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servislerini ziyaret etmeniz gerekiyorsa lütfen bu sayfada gösterilen ilgili web siteleri üzerinden lokasyonun çalışma saatlerini gözden geçirin.

Mevcut BMW modellerini incelemek ve rezerve etmek için BMW’ni Bul’u, onaylı BMW Premium Selection ikinci el otomobilleri görüntülemek için Borusan Otomotiv İkinci El web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

BİZE YAZIN.

Bilmek istediklerinizi bizimle paylaşın. Mesajınız yetkililerimiz tarafından özenle incelendikten sonra ilgili departmanlara ulaştırılacak ve en kısa sürede cevaplanacaktır.

Devamı

Yetkili Satıcılar ve Servisler.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri’nin iletişim bilgilerini inceleyin.
BMW’ni Bul.

BMW’ni Bul.

Hayalinizdeki BMW’yi bulup tek tıkla rezerve edin, dilediğiniz BMW yetkili satıcısından teslim alın.

My BMW.

BMW’nize özel ayrıcalıklar dünyasına giriş yapın, BMW sahibi olmanın keyfini online yaşayın.
BMW Broşürler.

BMW Broşürler.

BMW modellerinin güncel kataloglarını indirip detaylarıyla inceleyin.