Sizin için Buradayız | BMW Türkiye

SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

Tüm BMW müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının sağlığı ve emniyetleri en yüksek derecede önem taşımaktadır. Borusan Otomotiv, Koronavirüs’ün yayılma riskini olabildiğince minimize etmek için alınması gereken sağlık önlemleri konusunda hassasiyet göstermekte, kendi politikalarını sürekli gözden geçirip yenilemekte, çalışanlarını ve müşterilerini bilgilendirmektedir.

Devamı

SATIŞ İŞLEMLERİYLE İLGİLİ SORULAR.

 • Otomobil satın almak istiyorum. Hangi kanalları kullanabilirim?

  Satın almaya karar verdiğiniz BMW modelini BMW’ni Bul’da arayıp stoklara göz atabilir; seçtiğiniz otomobili rezerve edip satın alma ve teslimat işlemlerini dilediğiniz BMW Yetkili Satıcısında başlatabilirsiniz. BMW Yetkili Satıcıları ile görüşmek ve teklif almak için bu sayfadaki iletişim bilgilerini listeleyebilirsiniz. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarını ziyaret etmeniz gerekiyorsa aynı sayfadaki BMW’ye özel web siteleri üzerinden ilgili lokasyonun çalışma saatlerini gözden geçirin.

 • İkinci el BMW otomobillerini en kolay nasıl inceleyebilirim?

  İkinci el BMW otomobillerini görüntülemek için Borusan Otomotiv İkinci El’i ziyaret edebilirsiniz. Onaylı BMW Premium Selection otomobillerin de yer aldığı bu web sitesinde Borusan Otomotiv güvencesiyle size en uygun kullanılmış otomobili bulabilirsiniz.

 • BMW İletişim Merkezi’ne nasıl ulaşabilirim?

  Bize telefonla ulaşmak isterseniz BMW İletişim Merkezi'mizi hafta içi 08.00 - 20.00, hafta sonu ise 09.00 - 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz: 0850 2521010

  Dilerseniz iletişim formunu da doldurabilirsiniz.
   

SATIŞ SONRASI İŞLEMLERLE İLGİLİ SORULAR.

 • Acil servis hizmetleri devam ediyor mu?

  Evet, BMW Acil Yol Yardım Hattı 444 22 99 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 • Otomobilimi yetkili servise götürmem gerekiyor. Ne yapmalıyım?

  BMW Yetkili Servisleri gerekli tüm sağlık önlemlerini alarak size titizlikle hizmet sunmaya devam etmektedir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerini ziyaret etmeniz gerekiyorsa lütfen bu sayfada listelenen web siteleri üzerinden ilgili lokasyonun çalışma saatlerini gözden geçirin.

 • Servis randevumu internet üzerinden alabilir miyim?

  Elbette. BMW servis randevunuzu doğrudan almak için My BMW web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz servis randevu talep formumuzu doldurarak randevunuzu iletişim merkezimiz aracılığı ile de oluşturabilirsiniz.

 • Garanti / Garanti+ / BMW Service Inclusive paket sürelerim doldu. Ne yapmalıyım?

  İçinizi rahatlatacak bir haberimiz var: 15 Mart itibariyle BMW Yetkili Servislerini ziyaret edememeniz nedeni ile tamamlayamadığınız ve bu nedenle geçerlilik süresi bitmiş olan garanti, Garanti+ (uzatılmış garanti paketi) ve/veya BMW Service Inclusive Bakım Paketi dahilindeki işlemlerinizi 30.06.2020 tarihine kadar BMW Yetkili Servisleri üzerinden yaptırabilirsiniz.

  *Yalnızca olağan sona erme süresi 15 Mart 2020 ve sonrası olan ilgili garanti, Garanti+ Uzatılmış Garanti Paketi veya BMW Service Inclusive Bakım Paketi kapsamına dahil olan işlemler için geçerlidir.
   

BMW’ni Bul.

BMW’ni Bul.

Hayalinizdeki BMW’yi bulup tek tıkla rezerve edin, dilediğiniz BMW yetkili satıcısından teslim alın.
İkinci El Otomobiller.

İkinci El Otomobiller.

Borusan Otomotiv güvencesiyle ikinci el BMW otomobiller: Seçin, inceleyin ve satın alın.

My BMW.

BMW’nize özel ayrıcalıklar dünyasına giriş yapın: BMW’niz için servis randevunuzu hızlıca alın ve otomobilinizin servis süreçlerini adım adım takip edin.

Yetkili Satıcılar ve Servisler.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri’nin iletişim bilgilerini inceleyin.
BMW Broşürler.

BMW Broşürler.

BMW modellerinin güncel kataloglarını indirip detaylarıyla inceleyin.
Joy Blog.

Joy Blog.

BMW dünyasından ve ayrıca farklı kategorilerde ilham verici makalelere göz atın.

Bize Ulaşın.

Arayıp da bulamadığınız bir bilgi varsa iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz iletişim merkezimizi de arayabilirsiniz.