Yeni BMW Vision Neue Klasse Ailesi

NEUE KLASSE MODELLERİ.

YENİ BİR ÇAĞIN BAŞLANGICI.

GELECEĞİN MOBİLİTESİ ŞİMDİDEN HAYATIMIZDA.

Otomobiller bizi birçok açıdan ileriye taşıyor. Bu video ile "Yeni Sınıf" anlamına gelen Neue Klasse konseptinin iki öncü modelini keşfediyoruz. BMW Vision Neue Klasse X ve BMW Vision Neue Klasse, yola çıkmayı ve size ilham vermeyi bekliyor.

0:00
0:00 /  0:00

MOBİLİTENİN GELECEĞİNE CESUR BİR ADIM ATIN. GERÇEK SÜRÜŞ MAKİNESİ.

BMW Vision Neue Klasse ile mobiliteyi yeniden yorumlayarak elektrikli, dijital ve döngüsel hale getiriyoruz. Ve yaptığımız her şeyin merkezine insanı koyuyoruz. Gelecekte nasıl otomobil kullanmak istiyoruz? Gelecek nesil otomobillerden beklentilerimiz neler? Sonuç olarak sürüş deneyimini zenginleştiren yenilikçi teknolojilerle donatılmış bir ortam karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde hareket etmek istiyoruz. Bu yüzden de kendimize geleceğin bizden ne istediğini soruyoruz. BMW Vision Neue Klasse'nin tasarımı, teknolojisi ve verimli tamamen elektrikli sürüş konseptleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Tasarım, BMW Vision Neue Klasse Ailesi

YENİ BİR ÇAĞIN TASARIMI.

İlerici ve zamansız tasarım bir arada. Hem sade hem şık. Temel öğelerine indirgense de özgün BMW tasarımını koruyor. BMW Vision Neue Klasse'nin tasarımı mobilitenin geleceğinin nasıl olabileceğini gösteriyor. Dış tasarımda belirgin çizgiler, geniş yüzey alanlarıyla buluşuyor. İç tasarım ferah konforu ve dijital teknolojisiyle davetkar bir ortam sunuyor.

BMW iDrive, BMW Vision Neue Klasse Ailesi

HEM DİJİTAL HEM DUYGUSAL.

İç tasarımda sanal ve gerçek dünyalar yeni BMW iDrive işletim sistemiyle bir araya geliyor. Dijital özellikler tamamen yeni bir iç mekan deneyimi yaratıyor. Sürücü odaklı, kişiselleştirilmiş ve tam olarak sizin zevkinize göre uyarlanmış.

BMW eDrive, BMW Vision Neue Klasse Ailesi

TAMAMEN ELEKTRİKLİ, EKSİKSİZ KONFOR, SINIRSIZ SÜRÜŞ KEYFİ.

Gelecek elektrikli sürüşte. Ve her zamankinden daha fazla kullanım rahatlığı sunuyor. Yüzde 30 daha fazla menzil, yüzde 30 daha hızlı şarj, yüzde 25 daha fazla verimlilik. Altıncı nesil BMW eDrive ile geleceğe hazır sorunsuz sürüşün keyfini çıkarın.

İki yönlü şarj, BMW Vision Neue Klasse Ailesi

ÇİFT YÖNLÜ ŞARJ ÖZELLİĞİ İLE OTOMOBİL BİR ENERJİ DEPOLAMA CİHAZINA DÖNÜŞÜYOR.

Yeni nesil batarya, otomobilinize güç sağlamaktan daha fazlasını yapıyor. Neue Klasse’nin bataryasını, iki yönlü şarj sırasında elektrik için geçici depolama ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Batarya, evinize elektrik sağlayabiliyor veya elektriği şebekeye geri besleyebiliyor. Veya otomobilinizi örneğin kamp ekipmanlarınızı çalıştırmak veya e-bisikletinizi şarj etmek için taşınabilir bir şarj cihazı olarak kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, her türlü maceraya hazır.

VISION NEUE KLASSE.

YENİLİKÇİ. ÜRETİMDE BİLE.

BMW Group, BMW iFACTORY ile üretimde kaynakları sorumlu bir şekilde kullanma görevini üstleniyor. BMW Group, halihazırda tesisleri için elektriği uluslararası enerji tedarikçilerinden yenilenebilir kaynaklardan elde ediyor ve döngüsellik ilkesiyle hareket ediyor.

ELEKTRİKLİ BMW MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN.