BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

BMW PROAKTİF BAKIM.

KEYFİNE BAK, BİZ BURADAYIZ.

BMW Proaktif Bakım ile proaktif ve bireysel destek hep yanınızda. Rahatlayın ve BMW Proaktif Bakım hizmetinin tadını çıkarın.

AVANTAJLAR

PROAKTİF BAKIM İLE SERVİS AVANTAJLARINIZ.

BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

Proaktif.

BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

Pratik.

BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

Şeffaf.

BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

Profesyonel.

BMW Proaktif Bakım | BMW Türkiye

Ücretsiz.

GEREKSİNİMLER

NEYE İHTİYACINIZ OLACAK?

0:00
0:00 /  0:00

Proaktif Bakım hizmeti için ihtiyaçlar nelerdir?

 

  • BMW otomobiliniz için etkinleştirilmiş bir BMW ConnectedDrive hesabınızın olması
  • My BMW uygulamasında ve BMW Türkiye mobil uygulamasımda, BMW ID hesabınıza bağlı bir araç olması
  • BMW ID hesabınızın altında kişisel verilerinizin (telefon numarası, e-posta adresi, tercih edilen Yetkili Servis) kaydedilmiş olması


Sizinle iletişime geçebilmemiz için, aracınızdaki Gizlilik Politikaları’na, ve BMW AG veya Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriniz. Bu iletişimi daha da hızlandırmak için, My BMW ve BMW Türkiye mobil uygulamalarındaki bildirimlere izin verebilirsiniz.

İŞLEYİŞ

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?

BMW Proaktif Bakım – Nasıl Çalışır

BMW’nizde bulunan sensörler, servis ihtiyacını veya olası işlevsel arızaları erken aşamada tespit eder ve bunları BMW'ye iletir; böylece biz de proaktif olarak sizinle iletişime geçeriz. Bu bilgileri My BMW uygulaması aracılığıyla veya doğrudan araç içinde size bildiririz. Acil durumlarda ise telefonla aranırsınız.

HER GÜN PROAKTİF BAKIM

HER GÜN OPTİMUM DESTEK SUNAR.

Meşgul insanlar zaman zaman rutin servislerini atlayabilirler. Ancak biz, size hatırlatmak için buradayız. Eğer servise gelmeniz gerekiyorsa, bizden bildirim alacak ve size uygun bir zaman için randevu alabileceksiniz. Arıza veya kaza durumunda da BMW Yol Yardım ekibimizden uzman desteği alabilirsiniz.

0:00
0:00 /  0:00
BMW Proaktif Bakım Yol Yardımı | BMW Türkiye

ACİL YOL YARDIM HATTI.

Her durum için yetkili servislerimiz proaktif davranır ve bir kaza veya arıza halinde destek için yanınızda olur. BMW Yol Yardım Hattı’na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99’dan ulaşabilirsiniz.

BMW Proaktif Bakım Fren Servisi | BMW Türkiye

BMW FREN SERVİSİ.

Aracınızın sensörleri, frenlerinizin servis ihtiyacı olduğunu mu bildirdi? Fren diskleri, balatalar ve fren sıvısı dahil olmak üzere fren sisteminizi kontrol edip, tamir edildiğinden ve düzgün çalıştığından emin olmanızı sağlayalım.

BMW Proaktif Bakım - BMW Mobil Uygulama | BMW Türkiye

BMW TÜRKİYE MOBİL UYGULAMASI.

BMW Türkiye uygulaması ile BMW'nizin ihtiyacı olan servis işlemlerini görüntüler, dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda yetkili servis randevusu alabilirsiniz. Üstelik sadece servis ziyaretinizde öğrenebileceğiniz bilgiler parmaklarınızın ucunda olur.

SIKÇA SORULAN SORULAR.

DİĞER BMW SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ.

"İçiniz rahat olsun. " – Tüm BMW Yetkili Servisleri bu ilkeyi benimser, ve her zaman gelişmek ve daha iyisini yapmak için çalışır.