Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

  Elektriğin Öncüleri’ne hoş geldiniz.

  Elektromobilitenin öncüsü BMW, tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına özel bir topluluk sunuyor: Elektriğin Öncüleri.

  Elektrikli otomobillerin etkileyici menzillere sahip oluşu ve hızlı şarj istasyonlarının gittikçe yaygınlaşması, elektrikli sürüşü ve şarj işlemlerini her zamankinden daha rahat, esnek ve cazip hale getiriyor. Elektriğin Öncüleri de kendilerine özel olarak sunulan ayrıcalıklarla elektrikli sürüşün keyfini çıkarıyor.

  Devamı

  TAMAMEN ELEKTRİKLİ BMW SÜRÜCÜLERİNİN TOPLULUĞU:
  ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

  Tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarını bir araya getiren “Elektriğin Öncüleri” topluluğunu bu videoda keşfedin.

  Devamı
  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye
  Elektriğin Öncüleri Hangi Avantajlara Sahip? | BMW Türkiye

  Çevreye Duyarlı Hoş Geldiniz Paketi.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  BMW elektrikli otomobil sahipleri için hazırlanan hoş geldiniz paketi, doğaya zarar vermeyecek şekilde tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Hoş geldiniz paketinin içinde; Türkiye’deki şarj istasyonları haritasını gösteren ortak şarj istasyonu rehberi ve güneş enerjisi ile elektrik üretebilmenizi sağlayan Solarçatı’dan ek indirim ayrıcalığı bulunmaktadır. (*)

  Wallbox ile Pratik ve Hızlı Şarj.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektrikli otomobilinizi evde şarj etmenin en hızlı ve pratik yöntemi ile tanışın: BMW i Wallbox. Elektriğin Öncüleri, elektrikli otomobil sahiplerine Wallbox’ı ücretsiz olarak sunuyor.  BMW iX xDrive 40 modelini 8 saatten kısa sürede tam kapasiteye ulaştıran BMW i Wallbox; evde veya işte şarjı hızlı ve esnek kılıyor, size ise elektrikli sürüşün keyfini çıkartmak kalıyor.

  Solarçatı’dan Elektriğin Öncüleri'ne Özel Avantajlı Paketler.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektriğin Öncüleri, özel Solarçatı paketlerinde %5 indirim ayrıcalığından faydalanıyor. Solarçatı’nız sayesinde hem elektrikli otomobilinizin hem de evinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz.

  Elektrikli BMW Otomobillerine Özel İndirimli Kışlık Jant Lastik Setleri.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli BMW otomobil sahipleri, stoklarla sınırlı olmak üzere satın alacakları BMW Kış Jant Lastik Setlerinde avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Her türlü hava koşulunda güvenli sürüş keyfini garanti eden BMW Kış Jant Lastik Setleri, BMW Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

  Elektriğin Öncüleri ile Tanışın | BMW Türkiye

  ŞİMDİ DENEYİMLEYİN.

  Elektriğin Öncüleri ile şarj noktalarını kolayca bulun.

  Elektriğin Öncüleri'nin sunduğu kapsamlı haritada, Türkiye'nin önde gelen şarj istasyonlarının detaylarına ulaşabilir, rotanızın üzerindeki şarj istasyonlarını görebilir veya rotanızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

  Dilerseniz BMW Türkiye Mobil Uygulaması’nı hemen indirebilir ve BMW Şarj Haritası’na mobil uygulamadan da ulaşabilirsiniz.

  Devamı

  TASARRUFUNUZU HESAPLAYIN.

  Tasarruf Hesaplayıcı | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli bir BMW i otomobil kullanıcısı olarak ne kadar maliyet tasarrufu yaptığınızı merak ediyor musunuz? Tasarruf Hesaplayıcı sayesinde elektrik tüketimi ile yakıt tüketimi maliyetlerini kıyaslayarak sağladığınız tasarrufu hesaplayabilir, aynı zamanda CO2 emisyonu parametresi ile çevreye bulunduğunuz katkıyı da ölçümleyebilirsiniz. 

  (*) 01.01.2024 tarihinden itibaren belirli BMW marka sıfır araç satın almış olup Elektriğin Öncüleri kulübüne üye olan herkese “Hoş geldin Paketi” hediye edilmekte olup, bir süredir yaşanan tedarik sorunu nedeniyle gönderimler 2024 yılı başından itibaren durmuştur. Bu kapsamda 2024 yılı içerisinde üye olan ve olacak herkese ilgili paket gönderimlerine Haziran ayından itibaren başlanacaktır. Hoş Geldin Paketi hediye uygulaması 01.01.2024-31.12.2024 tarihleri arasında Borusan Otomotiv BMW yetkili satıcılarından gerçekleşen sıfır araç alımları ile www.bmw.com.tr üzerinden yapılan ön rezervasyon işlemi üzerine gerçekleşen sıfır araç alımları için geçerli bulunmakta olup, Borusan Otomotiv, her zaman için hediye uygulamasının kapsam ve içeriğini değiştirebilir ve/veya uygulamayı tamamen sonlandırabilir. Hediye paketi ve uygulama hakkındaki ayrıntılı bilgi için yukarıdaki açıklamaları inceleyebilirsiniz.

  Devamı