Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

  Elektriğin Öncüleri’ne hoş geldiniz.

  Elektromobilitenin öncüsü BMW, tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına özel bir topluluk sunuyor: Elektriğin Öncüleri.

  Elektrikli otomobillerin etkileyici menzillere sahip oluşu ve hızlı şarj istasyonlarının gittikçe yaygınlaşması, elektrikli sürüşü ve şarj işlemlerini her zamankinden daha rahat, esnek ve cazip hale getiriyor. Elektriğin Öncüleri de kendilerine özel olarak sunulan ayrıcalıklarla elektrikli sürüşün keyfini çıkarıyor.

  Devamı

  TAMAMEN ELEKTRİKLİ BMW SÜRÜCÜLERİNİN TOPLULUĞU:
  ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

  Tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarını bir araya getiren “Elektriğin Öncüleri” topluluğunu bu videoda keşfedin.

  Devamı
  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye
  Elektriğin Öncüleri Hangi Avantajlara Sahip? | BMW Türkiye

  Çevreye Duyarlı Hoş Geldiniz Paketi.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  BMW elektrikli otomobil sahipleri için hazırlanan hoş geldiniz paketi, doğaya zarar vermeyecek şekilde tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Hoş geldiniz paketinin içinde; Türkiye’deki şarj istasyonları haritasını gösteren ortak şarj istasyonu rehberi ve güneş enerjisi ile elektrik üretebilmenizi sağlayan Solarçatı’dan ek indirim ayrıcalığı bulunmaktadır.

  Borusan EnBW’den Doğaya Dost Enerji.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Kullandıkları elektrikli otomobiller ile sürdürülebilirliğe destek olan Elektriğin Öncüleri; otomobil şarjında ve evsel tüketimde Borusan EnBW Enerji’nin tamamen yenilenebilir kaynaklarla elde ettiği elektriği avantajlı fiyatlar ile kullanabilirler.

  Wallbox ile Pratik ve Hızlı Şarj.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektrikli otomobilinizi evde şarj etmenin en hızlı ve pratik yöntemi ile tanışın: BMW i Wallbox. Elektriğin Öncüleri, elektrikli otomobil sahiplerine Wallbox’ı ücretsiz olarak sunuyor.  BMW iX xDrive 40 modelini 8 saatten kısa sürede tam kapasiteye ulaştıran BMW i Wallbox; evde veya işte şarjı hızlı ve esnek kılıyor, size ise elektrikli sürüşün keyfini çıkartmak kalıyor.

  Solarçatı’dan Elektriğin Öncüleri'ne Özel Avantajlı Paketler.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektriğin Öncüleri, özel Solarçatı paketlerinde %5 indirim ayrıcalığından faydalanıyor. Solarçatı’nız sayesinde hem elektrikli otomobilinizin hem de evinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz.

  Enterprise'da BMW Modellerini %40 İndirimli Kiralama Ayrıcalığı.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektriğin Öncüleri, Enterprise’da BMW otomobillerini %40 indirim avantajı ile kiralama fırsatına sahip oluyor. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için aşağıdaki butona tıklayabilir ve size mail aracılığıyla iletilen kodu ilgili sayfada promosyon kodu alanına girebilirsiniz. Üstelik bu kodu aynı avantajdan yararlanmak için tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

  Elektrikli BMW Otomobillerine Özel İndirimli Kışlık Jant Lastik Setleri.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli BMW otomobil sahipleri, stoklarla sınırlı olmak üzere satın alacakları BMW Kış Jant Lastik Setlerinde avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Her türlü hava koşulunda güvenli sürüş keyfini garanti eden BMW Kış Jant Lastik Setleri, BMW Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

  Elektriğin Öncüleri ile Tanışın | BMW Türkiye

  ŞİMDİ DENEYİMLEYİN.

  Elektriğin Öncüleri ile şarj noktalarını kolayca bulun.

  Elektriğin Öncüleri'nin sunduğu kapsamlı haritada, Türkiye'nin önde gelen şarj istasyonlarının detaylarına ulaşabilir, rotanızın üzerindeki şarj istasyonlarını görebilir veya rotanızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

  Dilerseniz BMW Türkiye Mobil Uygulaması’nı hemen indirebilir ve BMW Şarj Haritası’na mobil uygulamadan da ulaşabilirsiniz.

  Devamı

  TASARRUFUNUZU HESAPLAYIN.

  Tasarruf Hesaplayıcı | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli bir BMW i otomobil kullanıcısı olarak ne kadar maliyet tasarrufu yaptığınızı merak ediyor musunuz? Tasarruf Hesaplayıcı sayesinde elektrik tüketimi ile yakıt tüketimi maliyetlerini kıyaslayarak sağladığınız tasarrufu hesaplayabilir, aynı zamanda CO2 emisyonu parametresi ile çevreye bulunduğunuz katkıyı da ölçümleyebilirsiniz.