Farklı renklerdeki BMW M modelleri

BMW INDIVIDUAL.

SIRADANLIĞA MEYDAN OKUYAN STİL.

Alışılagelmiş olan yerine kendinize uygun bir stili mi tercih ediyorsunuz? Benzersiz olduğu kadar beklenmedik deneyimler yaşamayı mı istiyorsunuz? Bu isteklerinizi, tercihlerinize tam olarak uyan bir BMW otomobili ile gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? BMW Individual ile karakterinizi kendinize özgü bir şekilde dışa vurma olanağına sahipsiniz. Büyüleyici renk seçenekleri, tamamen deri malzemeden etkileyici döşemeler veya yüksek kaliteli detaylar arasından kendinize özel tercihler yapabilirsiniz. Otomobilinizin iç ve dış tasarımında ilk andan itibaren göze çarpan bireysel vurgular oluşturarak kendi kişisel stiliniz ile diğerlerinden ayrılın.

Devamı
BMW INDIVIDUAL.SIRADANLIĞA MEYDAN OKUYAN STİL.

  ÖZGÜN TASARIMLAR.

  Karakterinizi yansıtmanın özel bir yolu olarak etkileyici sanat eserlerini, kusursuz otomobil versiyonlarını ve ilham veren BMW Individual donanım özelliklerini deneyimleyin ve BMW Individual’ın seçkin örnekler üzerinden sağladığı sayısız farklı fırsatı keşfedin.

  Devamı
  BMW M3 Sedan G80, BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Mantis ile BMW M3 Sedan G80, BMW Individual Metalik Yeşil/Mint Green, karşı karşıya kuş bakışı görünümden yakın plan çekim

  BMW INDIVIDUAL RENKLERİ: KENDİNİZİ İFADE ETMENİN ÇOK YÖNLÜ BİÇİMİ.

  Yaratıcılığınızı özgür bırakın: BMW Individual ile tamamen size özel bir BMW otomobil tasarımı için 100’den fazla büyüleyici renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin; Metalik Mavi/Macau Blue, Metalik Gri/Lime Rock Grey, Metalik Turuncu/Fire Orange veya Mat Siyah gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Tercihinizi ister mat isterseniz metalik yüzey işleminden ya da ister etkileyici isterseniz de gösterişli bir görünümden yana kullanın, mükemmel parlaklıkları ve göz alıcı renk derinlikleri ile ilham veren renk seçeneklerimiz emrinizde. Birinci sınıf kalite sunan seçenek yelpazemiz ile her açıdan dikkat çeken bir otomobile sahip olacaksınız. Evinizin önünde park halinde, Alp Dağları'nın virajlı yollarında veya Fransız Rivierası'nın palmiye ağaçlarıyla çevirili bulvarlarında, kısacası gittiğiniz her yerde, ilk andan itibaren göz alıcı bir otomobile sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız. 

  PARLAK METALİK STİL.

  BMW M4 Competition Coupé G82, BMW Individual Metalik Thundernight, ön çaprazdan kuş bakışı yakın plan çekim

  Güçlü performansı yansıtan ışıltılı seçenekler. BMW Individual ile sunulan metalik renkler, özellikle de otomobil güneşe çıktığında ışığı kırarak BMW otomobilinizin ayırt edici hatlarını mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor. Dilerseniz, yansıyan ışığın değişimiyle birlikte olağanüstü derinlikte bir parlamayla meydana gelen benzersiz parıltı efektlerini de tercih edebilirsiniz. Çok sayıda etkileyici renk sayesinde BMW otomobilinize kişisel stiliniz ile uyumlu bir hava katabilirsiniz.

  BÜYÜLEYİCİ MAT GÖRÜNÜM.

  BMW M4 Competition Coupé G82, Metalik Mat Gri, hareketsiz halde önden kuş bakışı yakın plan çekim

  BMW Individual’ın sunduğu mat boyalar ile BMW otomobilinizi daha da göz alıcı hale getirin. Otomobilinizin atletik ve güçlü tasarım dilini etkili bir şekilde vurgulayan bu boya seçenekleri, son derece modern bir görünüm yakalamanıza olanak tanıyor. Üstelik, tüm koşullarda ışığın hassas şekilde biçimlendirilmiş yüzeyler üzerindeki etkileşimini açığa çıkaran mat boyalar tüm detayları maksimum düzeyde ifade ediyor.

  " BMW Individual, BMW M tarafından sunulan ve şaşırtıcı derecede bireysel dokunuşlarla kendinizi maksimum düzeyde ifade etmenize yardımcı olan ayrıcalıklı kişiselleştirme seçenekleri ile öne çıkıyor. "
  Markus Flasch, BMW M GmbH İcra Kurulu Başkanı

  BMW X MODELLERİ İÇİN BMW INDIVIDUAL RENKLERİ.

  Bir köy yolu üzerinde blok halinde dizilmiş dört farklı BMW X modeli

  Yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı BMW Individual renkleri sayesinde dilediğiniz X modeline oldukça özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Metalik Mavi/Atlantis, Metalik Mavi/Le Mans veya Metalik Yeşil/Java gibi oldukça parlak renkleri ya da Metalik Mat Siyah veya Metalik Mat Mavi/Marina Bay gibi ilgi çekici mat renkleri tercih ederek, sportif dış tasarımı kendi zevkinize göre şekillendirebilir, bu sayede aracınıza daha kişisel, daha dinamik ve daha ayrıcalıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

  BMW M4 Competition Edition x KITH, BMW Individual Siyah Merino tamamen deri döşemeler ve M renklerinde detaylarla M Karbon pilot koltuklar

  BMW INDIVIDUAL DERİ DÖŞEMELER İLE KUSURSUZ İÇ TASARIM.

  Stilinizi incelikle ifade edin. Tercihinizi, BMW otomobilinizin iç tasarımını hem özel hem de kişisel bir alana dönüştüren kusursuz BMW Individual ince tanecikli Merino deriden yana kullanın. Üstelik, BMW Individual’ın sunduğu son derece geniş malzeme, renk ve kombinasyon seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  Tek renk veya Bicolor renk seçenekleri ve göze çarpmayan kontrast dikişlerin yanı sıra ayrıcalıklı kontrast dikişler ve en kaliteli Alcantara kombinasyonları ile sportif olduğu kadar şık ve lüks bir iç tasarımın keyfini yaşayın. Bu ayrıcalıklı deri döşeme seçenekleri ile BMW otomobilinizi en ince detayına kadar tercihlerinize göre tasarlayın.

  BMW Individual sayesinde müşterilerimiz üstün bir stil anlayışıyla geleneksel tasarımların dışına çıkıyor, kendi karakterlerini tam olarak ifade ederek standartların üzerine çıkıyor.
  Lothar Schupet, BMW M Marka Yönetimi Müşteri Danışmanlığı Müdürü
  BMW Individual alüminyum detaylı Siyah “Fineline” ahşap kaplama, yakın plan çekim

  BMW INDIVIDUAL İÇ KAPLAMALAR: MÜKEMMEL BİR SEÇİM.

  Dışarıdan görünenin ötesine geçen gerçek bir tasarım harikası: BMW Individual’ın etkileyici iç kaplama seçenekleri sayesinde BMW otomobilinizin iç tasarımını tamamen özel, sportif veya lüks vurgularla düzenleyebilir, kendi zevkinize ve otomobilinizin karakterine hitap eden seçeneklerden faydalanabilirsiniz. En iyi malzemelerden üretilen, özenle işlenen ve muhteşem yüzey işlemlerine tabi tutulan tüm kaplama seçeneklerimiz ortak bir paydada birleşiyor: Kalite. Alüminyum, karbon ya da ahşap kaplama seçeneklerini kullanarak BMW otomobilinizin iç tasarımında ilgi çekici kontrastlar oluşturabilir veya iç tasarımda kaplamalar ile deri döşeme arasında uyumlu efektler elde edebilirsiniz.

  BMW Individual M Parlak Siyah Dış Kaplama farlar, yakın plan çekim
  BMW Individual kapı eşik kaplamaları, BMW M Town, yakın plan çekim
  BMW M5 Sedan, M Böbrek Izgaralar, M Parlak Siyah Dış Kaplama

  MÜKEMMEL UYUMLA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

  BMW'nize kişisel bir dokunuş katın. BMW Individual tarafından sunulan özel tasarım dokunuşlarının keyfini sürün. Örneğin, renk vurgularıyla sunulan etkileyici hafif alaşım jantları veya kişiselleştirilmiş kapı eşik kaplamalarını, işlemeli koltuk başlıklarını, Bicolor veya Tricolor lüks döşemeleri ya da mükemmel tutuş hissi ve zarif görünümü ile öne çıkan Alcantara direksiyonu seçebilirsiniz. Dilerseniz, M Parlak Siyah Dış Kaplama serisinden otomobilin rengiyle mükemmel bir uyum yakalayan Böbrek Izgara çerçevesi, dış ayna kapakları veya arka spoyler gibi parlak siyah detayları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Temel far tasarımındaki krom parçaların tamamını siyah kaplama ile sunan M Parlak Siyah Dış Kaplama ile hem muhteşem hem de ayırt edici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tercihiniz hangi yönde olursa olsun, BMW Individual’ın yüksek kaliteli özel donanım seçenekleri ile sunulan ayrıcalıklı vurgular, BMW'nizin size özel görünümünü ideal bir şekilde tamamlayacak.

  AYRICALIKLI BMW SPECIAL EDITION SEÇENEKLERİ.

  FUTURA 2000 tarafından tasarlanan BMW M4 Competition x KITH ve BMW M2 Edition, müşterilerimizin yanı sıra uluslararası arenadaki uzmanları da etkileyen ve oldukça sınırlı sayıda üretilen iki özel BMW M modeli olarak öne çıkıyor. İki seri de rekor sürede tükenmiş olsa da BMW Individual’ın bu otomobillerin üretimi üzerindeki etkisini keşfetmek sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

  Devamı
  BMW ve KITH İş Birliği | BMW Türkiye

  BMW VE KITH İŞ BİRLİĞİ.

  Tasarım süreçleri üründen ürüne farklılık gösteriyor mu? Örneğin bir kıyafet ile otomobil tasarımının düşünme süreçleri aynı mı? BMW’den Anne Forschner ve “sokak modası” markası KITH’ten Ronnie Fieg bu sorunun cevabını veriyor, aynı zamanda BMW ile KITH arasındaki heyecan verici iş birliğinden bahsediyor.
  BMW M2 by Futura 2000 | BMW Türkiye

  BMW M2 BY FUTURA 2000.

  Bir BMW M2 hayal edin. İddiası zaten ortada, doğuştan bir tutku ve arzu nesnesi. Peki bu M2’nin aynı zamanda bir modern sanat objesi olduğunu ve ona sahip olabileceğinizi söylesek? Ünlü sanatçı Futura 2000, BMW M GmbH için üç özel ve benzersiz BMW M2 modeli tasarlıyor.
  BMW M4 CS G82, M Performance Parçalarıyla yandan görünüm

  BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

  BMW M Performance parçaları BMW’niz için en üst düzeyde kişiselleştirme ve gerçek bir motor sporları karakteri sunuyor. Aerodinamik, hareketli aksam, dış tasarım, kokpit, yürüyen aksam ve jant gibi geniş seçenekleri içeren kategorilerle tasarımda size yardımcı olmaya hazır.

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW M2 Competition:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10.0 [9.2]
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 227 [209]

   BMW M3 Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 224-223

   BMW M3 Competition Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,2-10,0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 231-227

   BMW M4 Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,1-9,9
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 230-226

   BMW M4 Competition Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 224-223

   BMW M5 Competition:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,3-11,1
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 259-253

   BMW M8 Competition Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,4-11,0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 260-251

   BMW M8 Competition Cabrio:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,6-11,2
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-255

   BMW M340i xDrive Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 8,2-7,5
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 188-172

   BMW M850i xDrive Cabrio:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,9-10,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 248-246

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu ile ilgili resmi veriler, onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Menzil bakımından, WLTP değerleri modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı için test edilen otomobillerin resmi verileri NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.

   Yeni binek otomobillere ilişkin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonu ile ilgili bilgiler için "Yeni Binek Otomobiller için Yakıt Tüketimi, CO2 Emisyonu ve Güç Tüketimi Kılavuzuna" bakın. Kılavuza ücretsiz olarak tüm satış noktalarımızdan, Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen adresinden veya https://www.dat.de/co2/ sitesinden erişebilirsiniz.