BMW INDIVIDUAL.

Kişiliğinizi ifade edin.

BMW Individual her zaman, detaylara gösterilen özeni ve gerçek anlamda ayrıcalıklı özellikleri temsil etmiştir. Kusursuz el yapım ustalığı ve benzersizliğiyle, kişisel karakteri vurgulamak üzere öne çıkan donanım seçenekleri ile BMW Individual Collection en iyi malzeme ve büyüleyici renk kompozisyonuyla ilham verir ve arzu ettiğiniz bireysel tasarımı elde etmenizi sağlar. BMW Individual’ın sunduğu neredeyse sınırsız olanakları keşfedin ve tamamen kişiliğinize uygun bir BMW tasarlayın.

Devamı
BMW INDIVIDUAL.Kişiliğinizi ifade edin.

  SINIRSIZ.

  Dış tasarım için çok yönlü kişiselleştirme seçenekleri.

  BMW Individual en güzel renk tonlarına sahip 100’den fazla özel gövde rengiyle sizi bekliyor. Mat gövde renkleri güçlü bir stili öne çıkarırken, parlak metalik gövde renkleri taklit edilemeyen bir parıltı efekti ve büyüleyici derinlikte bir parlaklık sunuyor. Maksimum seviyede kişisellik ve gerçek doğanızı yansıtan bir tarz için göz alıcı Bicolor gövde renginizi yaratın veya tasarımcılarımızla birlikte kendi renk tonunuzu belirleyin.

  Devamı

  SINIRSIZ.

  Dış tasarım için çok yönlü kişiselleştirme seçenekleri.

  MAT YA DA METALİK.

  BMW Individual tarafından sunulan mat renkler her bir BMW’nin güçlü tasarım dilini öne çıkarır. Titizlikle şekillendirilmiş yüzeyler arasındaki büyüleyici etkileşimi ne ışık ne de gölge karanlıkta bırakabilir. Aksine, BMW Individual metalik renkler her otomobilin kendine özgü parlaklıkla ışıldamasını sağlar. Taklit edilemeyen parıltı efektleri, bağımsız ışık yansıması ve büyüleyici derin bir parlaklık sayesinde kalıcı bir etki bırakırlar.

  DETAYLARA GÖSTERİLEN ÖZEN.

  Renklerin karakteristik BMW Böbrek Izgaraları, havalandırma, kapı kollarındaki desenler veya arka ışık bandı gibi öğelerle olan uyumu mükemmel bir özel yapım görünümü yaratır. İster siyah renkte ister farklı kaplama türlerinde olsun, BMW Individual her detayın uyumlu bir kompozisyon ya da bilinçlice yerleştirilmiş özel bir kontrasta olmasını sağlar.

  “BMW Individual Manufaktur, müşterilerimizin bir tür yansımasıdır. Hayallerindeki otomobili hayata geçirmeleri için bir araçtır.”
  Lothar Schupet, BMW M GmbH Bölgesel Satış Yönetimi ve Pazarlama Direktörü

  MALZEME YELPAZESİ.

  İç tasarım için çok yönlü kişiselleştirme seçenekleri.

  BMW Individual’ın otomobilinizin iç tasarımında sunduğu özgürlüğün keyfini çıkarın. Her zaman hayalini kurduğunuz iç tasarımı yaratmak için deri, ipek, Alcantara, ahşap ve diğer birçok malzemeyi bir araya getirebilirsiniz. Fikirlerinizi sınırlandırmayın; BMW Individual Manufaktur alışılmadık isteklerinizi bile yerine getirir. Herhangi bir güvenlik gerekliliği ya da markaya özgü karakteristik özelliklerle çelişmemesi koşuluyla her şey mümkündür.

  Devamı

  MALZEME YELPAZESİ.

  İç tasarım için çok yönlü kişiselleştirme seçenekleri.

  SON DOKUNUŞ.

  Sanat eserlerini andıran narin süslemeler, göz kamaştırıcı elmas işlemeler . Dünyanın en değerli materyallerinden üretilen BMW Individual iç kaplamalar kıyas kabul etmeyen özellikler taşır. Örneğin sizin için özel bir anlam ifade eden bir ağacın ahşabını ayrıcalıklı bir ihtişama sahip dekoratif bir öğeye dönüştürebilmenizi sağlar. Veya iç tasarıma gerçek som gümüşten, gerçek anlamda bir ayrıcalık katabilirsiniz.

  ŞÜPHEYE YER BIRAKMAZ.

  İç tasarım detaylarını Merino deri kullanarak tasarlayan BMW Individual size sınırsız bir hareket alanı sunar. Renk seçiminden, etkileyici Bicolor deri kaplamalara kadar her şey mümkündür. Ustalıkla kontrast oluşturan dikişler özel bir karakter oluşturur. Kişiselleştirilmiş mühürler ve monogramlar bireyselliği öne çıkaran bir vurgu oluşturur.

  BMW INDIVIDUAL İLETİŞİMİNİZ.

  BMW Individual hakkında daha fazla bilgi veya talepleriniz için, lütfen BMW Yetkili Satıcınız ile bağlantıya geçin. BMW Individual Manufaktur ile ilgili herhangi bir özel talebinize kapsamlı bir biçimde ve zamanında yanıt vermekten memnuniyet duyacağız.

  25 YILLIK MÜKEMMEL EL İŞÇİLİĞİ.

  BMW Individual yıldönümünü kutluyor.

  BMW Individual, tıpkı 25 yıl önce olduğu gibi bugün de kişiliğin ifadesini temsil ediyor. Mükemmel el işçiliği ilkesi ve sunulan ayrıcalıklar ile tüm özellikler müşterilere ve kişiliklerine odaklanır. Bu güçlü tutku sayesinde son çeyrek yüzyılda olağanüstü bir karaktere ve zamansız cazibeye sahip BMW Individual modelleri oluşturuldu.

  BMW Individual 25. yıldönümünü kutlamak üzere çok özel bir şaheser sunuyor: BMW Individual M760Li xDrive Inspired by Nautor’s Swan. Geleneksel Finlandiya yatlarının üreticisi Nautor’s Swan ile birlikte yaratılan bu benzersiz model, iç tasarımı tanımlayan ve sizi sıcak bir şekilde karşılayan ve nefesleri kesen bir biçimde rüzgar ve su elementleri dahilinde mükemmele yönelik arayışı sembolize eden tik ağacı ile kişisel lüks ve mükemmel işçiliğe bir övgü niteliğindedir.

  Kesin olan bir şey var ki; BMW Individual gelecek 25 yılda da inançlarına bağlı kalacak ve insanların kendi bireysel kişilikleriyle eşleşen bir BMW kullanabilmelerini sağlamak üzere görevini getirecek.

  Devamı

  25 YILLIK MÜKEMMEL EL İŞÇİLİĞİ.

  BMW Individual yıldönümünü kutluyor.

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW M4 Coupé:
   Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,1 [8,3]
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 209 (194)

   BMW 540i Sedan:
   Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,9-6,5)
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-149

   BMW M760Li xDrive ve BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence:
   Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 12,8
   CO2 emisyonu, (gr/km) (ortalama): 294

   Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

   Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.