BMW Individual gövde renginde altı BMW M modeli üstten görünüm

BMW INDIVIDUAL.

SIRADANLIĞA MEYDAN OKUYAN STİL.

Alışılagelmiş olan yerine kendinize uygun bir stili mi tercih ediyorsunuz? Benzersiz olduğu kadar beklenmedik deneyimler yaşamayı mı istiyorsunuz? Bu isteklerinizi, tercihlerinize tam olarak uyan bir BMW otomobili ile gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? BMW Individual ile karakterinizi kendinize özgü bir şekilde dışa vurma olanağına sahipsiniz. Büyüleyici renk seçenekleri, tamamen deri malzemeden etkileyici döşemeler veya yüksek kaliteli detaylar arasından kendinize özel tercihler yapabilirsiniz. Otomobilinizin iç ve dış tasarımında ilk andan itibaren göze çarpan bireysel vurgular oluşturarak kendi kişisel stiliniz ile diğerlerinden ayrılın.

Devamı
BMW INDIVIDUAL.SIRADANLIĞA MEYDAN OKUYAN STİL.

  ÖZGÜN TASARIMLAR.

  Karakterinizi yansıtmanın özel bir yolu olarak etkileyici sanat eserlerini, kusursuz otomobil versiyonlarını ve ilham veren BMW Individual donanım özelliklerini deneyimleyin ve BMW Individual’ın seçkin örnekler üzerinden sağladığı sayısız farklı fırsatı keşfedin.

  Devamı
  BMW M3 Sedan G80, BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Mantis ile BMW M3 Sedan G80, BMW Individual Metalik Yeşil/Mint Green, karşı karşıya kuş bakışı görünümden yakın plan çekim

  BMW INDIVIDUAL GÖVDE RENKLERİ: KİŞİLİĞİNİZİN ÇOK YÖNLÜ BİR İFADESİ.

  Yaratıcılığınızı özgür bırakın: BMW Individual ile kişisel BMW'nizin size özel tasarımı için 150 büyüleyici gövde rengi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Metalik Mavi/Macao'dan Metalik Gri/Lime Rock'a, Metalik Turuncu/Fire'dan Siyah/Frozen'a kadar ister mat veya metalik, ister şık ya da gösterişli olsun, tüm renkler kusursuz pırıltısı ve büyüleyici renk derinliğiyle ilham veriyor. Bunun sonucunda gövde renklerimiz birinci sınıf kalitesiyle dikkatleri her açıdan aracınıza yönlendiriyor. İster evinizin önünde, ister Alp Dağlarının virajlı yollarında ya da deniz kenarında sıra sıra palmiyelerin eşlik ettiği bir caddede olsun, stilinden ve güçlü karakterinden her zaman emin olabilirsiniz.

  ÜSTÜN KALİTEYLE TANIMLANAN GÜÇLÜ KARAKTER.

  tbd

  Karakterinizi ayrıcalıklı bir şekilde öne çıkarın: BMW Individual tam da bu konuda size yardımcı olmaya hazır. BMW Individual efekt, renk, ödün vermeyen kalite ve kusursuz el işçiliği açısından bireysel ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun bir araç elde etmenizi sağlıyor. Bunu gerçekleştirmek amacıyla her bir parça en yüksek kalite kriterlerini sağlaması için ayrı ayrı değerlendirilerek çok sayıda gövde rengi titizlikle elde üretiliyor.

  BMW M3 Sedan:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,1-10,0
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 231–227

  BMW X7 M60i xDrive:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 12,9-12,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 292–274

  BMW XM(1):
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 1,6-1,4
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 36–32

  BMW M8 Competition Coupé:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11,6-11,2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-255

  BMW M4 Competition Coupé:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 9,8
  CO2 misyonu (g/km) (ortalama): 224–223

  BMW M3 Competition M xDrive Touring:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,4-10,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 235–229

  BMW M5 Competition Sedan:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11,3-11,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 259-253

  Resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil değerleri öngörülen ölçüm yöntemine uygundur ve yürürlükteki haliyle (AT) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur. Menzile ait WLTP değerleri tüm opsiyonel donanımı (bu durumda yalnızca Almanya pazarında mevcut olanlar) göz önünde bulundurur. 1 Ocak 2021 tarihinden bu yana yeni tip onayı alan araçlar için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak AT Mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla uygunluk sertifikalarından kaldırılmıştır. NEDC ve WLTP ölçüm prosedürleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.com/wltp adresini ziyaret edin

  Yeni binek otomobiller için yakıt tüketimi ve resmi, modele özel CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, tüm satış noktalarından ve Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ya da https://www.dat.de/co2/ web sitesinden ücretsiz olarak edinilebilen "Yeni binek otomobillere ait yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik tüketimi kılavuzu"nda bulabilirsiniz.

  Devamı
  BMW 7 Serisi G70 BMW Individual Metalik Bakır/Liquid, hareketsiz halde çapraz önden görünüm

  BMW INDIVIDUAL ÇİFT TONLU GÖVDE RENKLERİ.

  BMW 7 Serisi otomobilinizi çok daha renkli bir şekilde yollara çıkartın. Yüksek kalitede ikili gövde renkleri BMW 7 Serisi otomobilinizi tasarlarken daha fazla seçenek sunuyor. Çok çeşitli bir renk yelpazesinden en sevdiğiniz rengi otomobilinizin gövdesinin alt yarısı için belirleyin ve bu rengi son derece özel ve kişiselleştirilmiş bir görünüm yaratmak üzere üst bölüm için sunulan iki kontrast renkten biriyle bir araya getirin. Hassas şekilde konumlandırılan dekoratif çizgi iki renk seçeneğini birbirinden ayıran iç içe geçmiş bir imza niteliğindedir. İkili gövde renklerinin kendine özgü kalitesi elle maskeleme ve kusursuz bir yüzey oluşturmaya yönelik parlatma işlemleri ile titiz bir ustalıkla yaratılır.

  PARLAK METALİK STİL.

  BMW M4 Competition Coupé G82, BMW Individual Metalik Thundernight, ön çaprazdan kuş bakışı yakın plan çekim

  Güçlü performansı yansıtan ışıltılı seçenekler. BMW Individual ile sunulan metalik renkler, özellikle de otomobil güneşe çıktığında ışığı kırarak BMW otomobilinizin ayırt edici hatlarını mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor. Dilerseniz, yansıyan ışığın değişimiyle birlikte olağanüstü derinlikte bir parlamayla meydana gelen benzersiz parıltı efektlerini de tercih edebilirsiniz. Çok sayıda etkileyici renk sayesinde BMW otomobilinize kişisel stiliniz ile uyumlu bir hava katabilirsiniz.

  BÜYÜLEYİCİ MAT GÖRÜNÜM.

  BMW M4 Competition Coupé G82, Metalik Mat Gri, hareketsiz halde önden kuş bakışı yakın plan çekim

  BMW Individual’ın sunduğu mat boyalar ile BMW otomobilinizi daha da göz alıcı hale getirin. Otomobilinizin atletik ve güçlü tasarım dilini etkili bir şekilde vurgulayan bu boya seçenekleri, son derece modern bir görünüm yakalamanıza olanak tanıyor. Üstelik, tüm koşullarda ışığın hassas şekilde biçimlendirilmiş yüzeyler üzerindeki etkileşimini açığa çıkaran mat boyalar tüm detayları maksimum düzeyde ifade ediyor.

  BMW X MODELLERİ İÇİN BMW INDIVIDUAL GÖVDE RENKLERİ.

  BMW X Ailesi X düzeninde üstten görünüm

  Yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı BMW Individual gövde renkleri X modelinize çok özel bir görünüm kazandırır. Özellikle parlak Atlantis, Metalik Mavi/Le Mans veya Metalik Yeşil/Signal renkleriyle ya da tercihen Mat Siyah/Frozen veya Mavi/Frozen Marina Bay renkleriyle sportif dış görünümü kişisel tercihlerinize kolayca uyarlayın ve SAC veya SAV aracınıza çok daha kişisel, dinamik ve özel bir görünüm kazandırın. İlginizi çekti mi? BMW Individual Tasarlayıcı, bilgi amaçlı bir ilk izlenim edinebilmenizi sağlıyor.

  BMW XM G09 Özel içeriğiyle birlikte BMW Individual 'Merino' deri iç tasarım, aracın arka koltuğunda oturan kadın

  BMW INDIVIDUAL DÖŞEMELER: İÇ TASARIMDA DEĞER.

  Bireysel stilinizi ifade edin. Kusursuz BMW Individual ince taneli ‘Merino deriyle. BMW Individual, BMW'nizin iç tasarımını özel ve aynı oranda kişisel bir ifadeye dönüştürüyor. Bunu yaparken etkileyici bir çeşitlilikte malzeme, renk ve bunların oluşturduğu kombinasyonları sunuyor. Özellikle sportif, şık ve lüks görünümden, düz kontrast dikişler ya da karakter dolu kontrast dikişlerle birlikte tek renkli veya iki renkli seçeneklere kadar. Bu çok çeşitli döşeme seçenekleri BMW'nizi en ince detayına kadar tercihlerinize uygun şekilde tasarlama fırsatı sunuyor.

  ŞIK İNCE TANECİKLİ "MERINO" DERİ.

  BMW M4 Cabrio G83 Fiona Kırmızı/Black M Carbo koltuklar

  Kusursuzluğun en çok yakıştığı yer: BMW Individual ince tanecikli ‘Merino’ derinin üst düzey kalitesi malzeme seçimiyle başlıyor. Daha sonraki işlemlerde yalnızca birinci kalite doğal malzemeler kullanılıyor. Renk malzemeye özellikle özenli davranan varil boyama yöntemi kullanılarak elde ediliyor. Deriyi yüzeysel olarak boyamak yerine işlem saatler sürüyor ve malzeme bütünüyle işleniyor. Bunun sonucunda deri yumuşak ve esnek kalıyor. Derinin nefes alabilme özelliği, bu malzemeyi BMW'nizin iç tasarımını süslemeye uygun hale getiriyor.

  DEĞERLİ KAŞMİR.

  BMW 7 Serisi G70 Duman Beyazı/Açık Gri ön koltuklar

  Benzersiz bir özellik: Özel içeriğiyle birlikte lüks BMW Individual Merino deri/kaşmir-yün kombinasyonuyla BMW 7 Serisi’nin saf konforunu deneyimleyin. Lüks kaşmir-yün bileşimi olağanüstü yumuşaklığı nedeniyle öne çıkan büyüleyici bir malzemedir. Aynı zamanda zor yıpranması ve dayanıklılık özelliği sayesinde BMW'nizin iç tasarımında kullanıma uygundur. Nefes alabilen ve termal yalıtım sağlama özelliğine sahip malzeme, aşırı sıcaklarda ve soğuklarda aracın içine keyifli bir sıcaklık getirir. Doğal ve keyif veren esansı paketi tamamlayarak bu değerli ve konforlu döşemeyi tüm duyulara uygun bir seçenek haline getirir.

  Alüminyum parlak kumaş BMW Individual iç kaplamalar

  BMW INDIVIDUAL İÇ KAPLAMALAR: MÜKEMMEL BİR SEÇİM.

  Yüzeyin ötesine geçen göz alıcı bir özellik: BMW Individual tarafından sunulan etkileyici iç kaplamalar BMW'nizin iç tasarımı için ayrıcalıklı, sportif veya lüks vurguları belirliyor. Kişisel zevkinize ve aracınızın karakterine tam olarak uyan geniş ve çeşitliliğe sahip ürün yelpazesinden tercihinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte tüm iç kaplamalar ortak bir özelliğe sahip: En iyi malzemelerden üretilir, kusursuz şekilde işleniyor ve mükemmel yüzey görünümüyle ilham veriyor. Alüminyum ızgara, karbon veya ahşap malzeme BMW'nizin iç tasarımında ilginç kontrastlar oluşturuyor. İç tasarım ve vurguların deri döşemeyle etkileşimi son derece etkileyici efektler meydana getirmenizi sağlıyor.

  BMW M4 CS G82, M Performance Parçalarıyla yandan görünüm

  BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

  BMW M Performance parçaları BMW’niz için en üst düzeyde kişiselleştirme ve gerçek bir motor sporları karakteri sunuyor. Aerodinamik, hareketli aksam, dış tasarım, kokpit, yürüyen aksam ve jant gibi geniş seçenekleri içeren kategorilerle tasarımda size yardımcı olmaya hazır.

  BİLGİ ALIN.

  BMW Individual ile özel tasarım otomobiller BMW Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

  Devamı

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW M2 Competition:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10.0 [9.2]
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 227 [209]

   BMW M3 Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 224-223

   BMW M3 Competition Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,2-10,0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 231-227

   BMW M4 Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,1-9,9
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 230-226

   BMW M4 Competition Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 224-223

   BMW M5 Competition:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,3-11,1
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 259-253

   BMW M8 Competition Coupé:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,4-11,0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 260-251

   BMW M8 Competition Cabrio:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,6-11,2
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-255

   BMW M340i xDrive Sedan:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 8,2-7,5
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 188-172

   BMW M850i xDrive Cabrio:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,9-10,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 248-246

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu ile ilgili resmi veriler, onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Menzil bakımından, WLTP değerleri modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı için test edilen otomobillerin resmi verileri NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.

   Yeni binek otomobillere ilişkin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonu ile ilgili bilgiler için "Yeni Binek Otomobiller için Yakıt Tüketimi, CO2 Emisyonu ve Güç Tüketimi Kılavuzuna" bakın. Kılavuza ücretsiz olarak tüm satış noktalarımızdan, Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen adresinden veya https://www.dat.de/co2/ sitesinden erişebilirsiniz.