ÇİFTE SİYAH.

ÇİFTE SİYAH.

BMW X5 M ve BMW X6 M Edition Black Fire.

ÇİFTE SİYAH.

ÇİFTE SİYAH.BMW X5 M ve BMW X6 M Edition Black Fire.

Siyah güçlüdür, siyah heyecan vericidir ve siyah ayrıcalıklıdır: Yeni BMW X5 M ve BMW X6 M Edition Black Fire şıklığı ve çevikliği bir araya getiriyor. Yeni BMW X5 M ve BMW X6 M iki otomobilin de gücünü gözler önüne serecek bir stile sahip. Edition Black Fire heyecan verici dış ve iç tasarımı üst düzey, ayrıcalıklı donanım detaylarıyla bir araya getiriyor ve tüm bu özellikleri etkileyici dinamikler ve güç üretimiyle birleştiriyor.

Devamı
BMW M

Teknik veriler
BMW X5 M Edition Black Fire
BMW X6 M Edition Black Fire

Etkileyici tasarım.

Etkileyici tasarım.

Etkileyici tasarım.

BMW X5 M Edition Black Fire ve BMW X6 M Edition Black Fire modelleri tüm zemin tipleri üzerinde ve her türlü yolda iyi görünür. Metalik Safir Siyah’ın zengin tonları başlı başına dikkat çeker. Aynısı ve daha fazlası siyah renkli çubuklara sahip siyah M çift Böbrek Izgaralar için de söylenebilir. Bu Edition Black Fire’ın benzersiz bir özelliğidir.

Hareketli dinamikler.

Hareketli dinamikler.

Hareketli dinamikler.

Bu aynı zamanda siyah renkli dövme 21 inç M alaşım jantlar için de geçerlidir. Karma lastiklere sahip (ön: 10 J x 21, arka: 11.5 J x 21) bu büyük jantların ağırlığı optimize edilmiştir ve M TwinPower Turbo Teknolojisi tarafından üretilen gücün yola aktarılmasında aracılık yapar. M alaşım frenler mükemmel hız kesme özelliği, hassas dozaj, hafiflik ve daha fazla termal denge sunar.

Gösterişli karakter.

Gösterişli karakter.

Gösterişli karakter.

Edition Black Fire’ın bir diğer ayırt edici özelliği de standart karbon ayna kapaklarıdır. Bunlar iki modelin de hafif tasarımını öne çıkarır, BMW X5 M ve BMW X6 M ile motor sporları arasındaki yakın ilişkiyi gösterir.

Güç caddelere hükmediyor.

Güç caddelere hükmediyor.

Güç caddelere hükmediyor.

İki model de 4,4 litrelik V8 motor tarafından üretilen 575 bg güçle üstün bir performans sergiler. İki otomobil de standart 8-ileri M Steptronic şanzımanla 0’dan 100 km/sa hıza 4,2 saniyede ulaşır. Maksimum 750 Nm tork, 2.200 ve 5.000 dev/dk arasında etkileyici bir tahrik üretir. xDrive dört çeker sistemi BMW X5 M ve BMW X6 M’in çevikliğini artıracak şekilde, arka tekerlek ağırlıklı olarak ayarlanmıştır. Dinamik Performans Kontrol sistemi torku arka tekerlekler arasında akıcı biçimde dağıtır. Her şey çevik ve dinamik bir sürüş stili sunacak şekilde yerli yerindedir. M TwinPower turbo motorun karakteristik sesi iki modelin de etkileyici performansının işitilebilmesini sağlar ve bu sayede son derece heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatır. Dinamik Denge Kontrolü (DSC) de sürücülerin bir düğmeyle BMW X5 M veya BMW X6 M otomobillerinin sportif karakterini her duruma ve kişisel tercihlerine göre ayarlayabilmelerine izin verir. “DSC açık” modunda önden veya arkadan savrulmayı önlemek üzere fren müdahalesi gerçekleştirilir. “MDM” tekerleklerin daha fazla kaydırılabilmesine izin vererek iddialı sürücülerin küçük drift manevraları yapabilmesini mümkün kılar. DSC özelliğinin devre dışı bırakılması (“DSC kapalı”) yarış pistindeki sınırları keşfetmenizi sağlarken, otomobile drift manevraları yaptırmak üzere gaz pedalınızı kullanmanıza izin verir.

Devamı

Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir. Rakamlar belirli bir otomobili temel almaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için verilmiştir. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.

Devamı

Burada gösterilen tüm otomobiller, donanım ve kombinasyon olasılıkları ve farklılıkları örnek amaçlıdır ve bulunduğunuz ülkeye göre farklılık gösterebilir. Hiçbir şekilde BMW M GmbH tarafından sunulan bağlayıcı bir teklif oluşturmaz. Türkiye için geçerli teklifler ve en doğru detaylar için Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarına başvurun.