PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLERSürüş keyfi her şeye değer.

UZUN DÖNEM KİRALAMA

Tamamen zevkinize göre konfigüre edebileceğiniz tüm BMW otomobillerini 12-47 ay arasındaki sürelerde esnek ödeme ve yüksek hizmet standardı ile kiralayarak BMW keyfini uzun dönem kiralamanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz otomobilleri yetkili satıcılarımızdaki uzman satış danışmanları ile görüşerek seçebilir ve otomobile istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. Size özel üretilmiş BMW otomobil kiralamalarınızda farklı finansman seçeneklerinden yararlanabilir ve kiraladığınız otomobili yine showroomlarımızdan teslim alabilirsiniz.

Dilerseniz bireysel kiralama dilerseniz de filo kiralamadan yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmeti süresince otomobilinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kiralamış olduğunuz otomobilleri satın alma önceliğine de sahipsiniz. Geleneksel iş modeline kıyasla sunulan esnek ve müşteri odaklı ek ayrıcalıklar ile Borusan Otomotiv Premium'da edineceğiniz uzun dönem kiralama deneyimi, ihtiyaçlarınıza ideal yanıtı verir.

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile kurduğu işbirlikleri sayesinde sunduğu özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış finansman seçeneklerini Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları** tarafından satışı yapılan BMW otomobilleri, müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

İşbirliği içerisindeki bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini belirlemeyi amaçlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere sunmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız bakımından anlaşmalı sigorta aracısı vasıtasıyla, BMW otomobiller için sigorta ihtiyaçlarınız bakımından en uygun seçeneklere ulaşılması imkânını sunmayı hedefler.

*Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.'dir.

ÖNE ÇIKANLAR.

Rent●Ease ve Flex.Rent’i keşfedin.

  • Rent●Ease ile Fiyatının %20'sine 1 Yıl BMW Keyfi Sürebilirsiniz

    Belirli BMW modellerinde, (BMW 1, 2, 3, 4 ve 5 Serisi, BMW X1, X3 ve X5) anahtar teslim liste fiyatının %20*sinden başlayan kısmı ödenerek, 12 ay süre ile ek sigorta, vergi, kasko gibi operasyonel masraflar olmadan ve bakım-onarım giderleri düşünülmeden kiralayın. Rent●Ease ile kiralanacak otomobiller kişiselleştirilebilir, Yetkili Satıcı Showroomları’ndan teslim alınabilir; hem bireyler hem de kurumlar tarafından operasyonel kiralamanın avantajlarından yararlanılabilir. Hem bireylere hem de kurumlara sunulan Rent●Ease ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.
     
    *Bu kampanyada yer alan %20 oranı yalnızca  BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 520i ve BMW 525d xDrive modellerinde; 2016 model "0" otomobil kiralamalarında Şubat ayı sonuna kadar geçerlidir. Diğer modellerde farklı oranlar uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve en az 12 ay 10.000 km/yıl (hangisi önce dolarsa) kiralamalar için geçerli olup, kampanya sona erene kadar sözleşmesi başlamış ve kredisi de onaylanmış kiralamalarda geçerlidir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş kampanya şartlarını dilediği zaman değiştirme ve iptal etme ve kiralama taleplerini değerlendirdikten sonra gerekli görürse reddetme hakkını saklı tutar.

  • Flex.Rent

    Belirli BMW modellerinde, uzun dönem kiraladığınız otomobili sözleşmeniz bitmese bile bedelsiz iade edebilme şansına sahipsiniz. Böylece dilerseniz sözleşmeniz bitmeden otomobilinizi daha yenisi, donanımlısı ya da tamamen farklı modeli ile değiştirebilirsiniz.