PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLERSürüş keyfi her şeye değer.

UZUN DÖNEM KİRALAMA

Tamamen zevkinize göre konfigüre edebileceğiniz tüm BMW otomobillerini 12-47 ay arasındaki sürelerde esnek ödeme ve yüksek hizmet standardı ile kiralayarak BMW keyfini uzun dönem kiralamanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz otomobilleri yetkili satıcılarımızdaki uzman satış danışmanları ile görüşerek seçebilir ve otomobile istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. Size özel üretilmiş BMW otomobil kiralamalarınızda farklı finansman seçeneklerinden yararlanabilir ve kiraladığınız otomobili yine showroomlarımızdan teslim alabilirsiniz.

Dilerseniz bireysel kiralama dilerseniz de filo kiralamadan yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmeti süresince otomobilinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kiralamış olduğunuz otomobilleri satın alma önceliğine de sahipsiniz. Geleneksel iş modeline kıyasla sunulan esnek ve müşteri odaklı ek ayrıcalıklar ile Borusan Otomotiv Premium'da edineceğiniz uzun dönem kiralama deneyimi, ihtiyaçlarınıza ideal yanıtı verir.

Devamı

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile kurduğu işbirlikleri sayesinde sunduğu özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış finansman seçeneklerini Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları** tarafından satışı yapılan BMW otomobilleri, müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

İşbirliği içerisindeki bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini belirlemeyi amaçlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere sunmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız bakımından anlaşmalı sigorta aracısı vasıtasıyla, BMW otomobiller için sigorta ihtiyaçlarınız bakımından en uygun seçeneklere ulaşılması imkânını sunmayı hedefler.

*Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.'dir.

Devamı

ÖNE ÇIKANLAR.

Rent●Ease'i keşfedin.

 • Rent●Ease ile Fiyatının %25'ine 1 Yıl BMW Keyfi Sürebilirsiniz.

  BMW otomobilleri, Premium’un kolaylık ve konforu bir araya getiren Rent.Ease çözümü ile anahtar teslim bedelinin %25'*inden başlayan fiyatlarla ve %0 faizli kredi oranı avantajı ile 1 yıl süre ile kiralanabilir.**
  Detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayabilir veya 0850 252 44 44‘ten bilgi alabilirsiniz.

  * %25'inden başlayan oranlar, Ekim ayı içerisinde kiralanan 2018 model 0 km BMW 520i, BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive16d ve BMW X2 sDrive18i otomobillerde geçerlidir. Bu tutarın %25'inden başlayan kiralama bedelleri 12 ay/ 10.000 km kiralama sözleşmelerinde belirtilen modellerde "0" otomobil kiralamalarında Ekim ayı sonuna kadar geçerlidir.

  ** Bu kampanya, 2018 Model BMW 118i, BMW 116d, BMW 318i, BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 418i Gran Coupé, BMW 520i, BMW 520d, BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive16d, BMW X1 sDrive18i, BMW X2 sDrive18i ve BMW X3 sDrive20i modellerinde geçerli olup, otomobillerin distribütörü Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından ilan edilen cari anahtar teslim liste fiyatları üzerinden hesaplanacak olan ödeme oranları da aracın modeline, kilometre seçeneğine ve otomobil donanımlarına göre değişiklik gösterebilecektir.

  Rent●Ease çözümü Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda da geçerlidir. Doktor, avukat, mimar, eczacı, mali müşavir gibi şahıs şirketlerine de sunulabilmektedir.
  Bireysel müşteriler dışında, şirketlere de sunulabilir.
  Özel donanım paketli otomobillerde geçerli değildir.
  Kredi kullanımları TEB, TEB Cetelem ve İş Bankası üzerinden gerçekleşmektedir.