PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLERSürüş keyfi her şeye değer.

UZUN DÖNEM KİRALAMA

Tamamen zevkinize göre konfigüre edebileceğiniz tüm BMW otomobillerini 12-47 ay arasındaki sürelerde esnek ödeme ve yüksek hizmet standardı ile kiralayarak BMW keyfini uzun dönem kiralamanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz otomobilleri yetkili satıcılarımızdaki uzman satış danışmanları ile görüşerek seçebilir ve otomobile istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. Size özel üretilmiş BMW otomobil kiralamalarınızda farklı finansman seçeneklerinden yararlanabilir ve kiraladığınız otomobili yine showroomlarımızdan teslim alabilirsiniz.

Dilerseniz bireysel kiralama dilerseniz de filo kiralamadan yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmeti süresince otomobilinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kiralamış olduğunuz otomobilleri satın alma önceliğine de sahipsiniz. Geleneksel iş modeline kıyasla sunulan esnek ve müşteri odaklı ek ayrıcalıklar ile Borusan Otomotiv Premium'da edineceğiniz uzun dönem kiralama deneyimi, ihtiyaçlarınıza ideal yanıtı verir.

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile kurduğu işbirlikleri sayesinde sunduğu özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış finansman seçeneklerini Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları** tarafından satışı yapılan BMW otomobilleri, müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

İşbirliği içerisindeki bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini belirlemeyi amaçlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere sunmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız bakımından anlaşmalı sigorta aracısı vasıtasıyla, BMW otomobiller için sigorta ihtiyaçlarınız bakımından en uygun seçeneklere ulaşılması imkânını sunmayı hedefler.

*Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.'dir.

ÖNE ÇIKANLAR.

Rent●Ease ve Flex.Rent’i keşfedin.

 • Rent●Ease ile Fiyatının %22'sine 1 Yıl BMW Keyfi Sürebilirsiniz

  BMW otomobilleri, Borusan Otomotiv Premium’un kolaylık ve konforu bir araya getiren Rent.Ease çözümü ile anahtar teslim bedelinin %22'*sinden başlayan fiyatlarla ve %0 faizli kredi oranı avantajı ile 1 yıl süre ile kiralanabilir.
  Detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayabilir veya 0850 252 44 44‘ten bilgi alabilirsiniz.

  *%22’den başlayan oranlar, Temmuz ayı içerisinde kiralanan 2017 model 118i, 116d 318i, 320i Ed, 320d, 320d xDrive, 418i Gran Coupe, 418d Gran Coupe, 520i, 520d, 520d xDrive, X3 sDrive 20i ve X5 xDrive 25d otomobillerde geçerlidir.
  Rent●Ease çözümü Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında da geçerlidir. Doktor, avukat, mimar, eczacı, mali müşavir gibi şahıs şirketlerine de sunulabilmektedir.
  Bireysel müşteriler dışında, şirketlere de sunulabilir.
  Özel donanım paketli otomobillerde geçerli değildir.
  Kredi kullanımları TEB, TEB Cetelem ve İş Bankası üzerinden gerçekleşmektedir.

 • Flex.Rent

  Belirli BMW modellerinde, uzun dönem kiraladığınız otomobili sözleşmeniz bitmese bile bedelsiz iade edebilme şansına sahipsiniz. Böylece dilerseniz sözleşmeniz bitmeden otomobilinizi daha yenisi, donanımlısı ya da tamamen farklı modeli ile değiştirebilirsiniz.