PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Sürüş keyfi her şeye değer.

PREMIUM KİRALAMA VE FİNANSAL ÇÖZÜMLERSürüş keyfi her şeye değer.

  UZUN DÖNEM KİRALAMA

  Tamamen zevkinize göre konfigüre edebileceğiniz tüm BMW otomobillerini 12 ay esnek ödeme ve yüksek hizmet standardı ile kiralayarak BMW keyfini uzun dönem kiralamanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz otomobilleri yetkili satıcılarımızdaki uzman satış danışmanları ile görüşerek seçebilir ve otomobile istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. 

  Dilerseniz bireysel kiralama dilerseniz de filo kiralamadan yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmeti süresince otomobilinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kiralamış olduğunuz otomobilleri satın alma önceliğine de sahipsiniz. Geleneksel iş modeline kıyasla sunulan esnek ve müşteri odaklı ek ayrıcalıklar ile Borusan Otomotiv Premium'da edineceğiniz uzun dönem kiralama deneyimi, ihtiyaçlarınıza ideal yanıtı verir.

  Devamı

  FİNANSAL ÇÖZÜMLER

  Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile kurduğu işbirlikleri sayesinde sunduğu özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış finansman seçeneklerini Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları** tarafından satışı yapılan BMW otomobilleri, müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

  İşbirliği içerisindeki bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini belirlemeyi amaçlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere sunmaktadır.

  Sigorta ihtiyaçlarınız bakımından anlaşmalı sigorta aracısı vasıtasıyla, BMW otomobiller için sigorta ihtiyaçlarınız bakımından en uygun seçeneklere ulaşılması imkânını sunmayı hedefler.

  *Halihazırda anlaşmalı bankalar Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., AKBANK T.A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu TEB Finansman A.Ş.’dir. 

  Devamı

  ÖNE ÇIKANLAR.

  Rent●Ease'i keşfedin.

  • Rent●Ease ile Fiyatının %25'ine 1 Yıl BMW Keyfi Sürebilirsiniz.