PREMIUM FIRSATLAR.

PREMIUM FIRSATLAR.

PREMIUM FIRSATLAR.

Hayallerinizi süsleyen BMW otomobillerine ulaşarak sürüş keyfini sürdürebilmek artık daha kolay. Aşağıda sizler için sunduğumuz uzun dönem kiralama çözümlerine göz atabilirsiniz.

 • Bedelsiz erken iade imkan: Flex.Rent

  Flex.Rent ile uzun dönem kiralayın, kısa dönemde de karlı çıkın.

  Flex.Rent size kiraladığınız otomobili sözleşmeniz bitmese bile ücretsiz iade edebilme şansı veriyor. Böylece dilerseniz sözleşmeniz bitmeden kiraladığınız otomobili daha yenisiyle, daha donanımlısıyla ya da tamamen farklı modelde bir otomobil ile değiştirebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için 0850 252 44 44 numaralı hattımızı arayabilir ya da aşağıdaki butona tıklayarak bilgi formunu kolayca doldurabilirsiniz

 • Fiyatının %20'sine 1 Yıl BMW Keyfi: Rent●Ease

  Hayalini kurduğunuz BMW otomobillerini kiralamak şimdi çok daha kolay. Belirli BMW model otomobilleri, otomobil anahtar teslim tutarının %20*'sinden başlayan oranlar ile bir yıl süre ile uzun dönem kiralayabilirsiniz. Üstelik ek sigorta, vergi, kasko gibi operasyonel masraflarını ve bakım-onarım giderlerini düşünmenize gerek yok.

  *Bu kampanyada yer alan %20 oranı yalnızca  BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 520i ve BMW 525d xDrive modellerinde; 2016 model "0" otomobil kiralamalarında Şubat ayı sonuna kadar geçerlidir. Diğer modellerde farklı oranlar uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve en az 12 ay 10.000 km/yıl (hangisi önce dolarsa) kiralamalar için geçerli olup, kampanya sona erene kadar sözleşmesi başlamış ve kredisi de onaylanmış kiralamalarda geçerlidir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş kampanya şartlarını dilediği zaman değiştirme ve iptal etme ve kiralama taleplerini değerlendirdikten sonra gerekli görürse reddetme hakkını saklı tutar.