PREMIUM FIRSATLAR.

PREMIUM FIRSATLAR.

  Kiralama tekliflerimiz güncelleniyor. Bu sırada detaylı bilgi almak için Borusan Otomotiv Premium web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Devamı
  • RENT.EASE İLE ŞİMDİ UZUN DÖNEM BMW KİRALAMA ZAMANI.

   Bireysel olarak ya da şahıs şirketiniz için kiralayabileceğiniz Yeni BMW 216d Gran Coupe, BMW 320i Sedan, Yeni BMW 520i, BMW X1 sDrive 18i modelleri ve daha fazlasını anahtar teslim fiyatlarının %22'sinden başlayan cazip tekliflerle 12 ay boyunca kiralayabilirsiniz.

   Kiralamanın tüm avantajlarının yanı sıra bakım, kasko, muayene ve kış lastiği değişimi gibi hizmetleri de kapsayan Rent.Ease* ile ilgili detaylı bilgilere Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan ve https://www.premiumkiralama.com/rent-ease adresinden ulaşabilirsiniz.

   * Kampanya 01.09.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında ve sadece gerçek kişiler ile şahıs şirketleri için geçerli olup; bu kapsamda kiralanabilecek araçlar stoklarda mevcut olan BMW sıfır araçlardır. Kiralanacak otomobillerin anahtar teslim fiyatının %22’sinden başlayan fiyatlarla ve sadece 1 yıllık süre ile asgari 15.000 km limitli kiralama yapılabilecektir. Kiralama bedeline esas satış bedeli, BMW perakende satışlarında ithalatçı firma tarafından tavsiye edilen anahtar teslim liste satış fiyatıdır. Her bir otomobil için uygulanacak kiralama fiyatı, ilgili otomobilin marka, model ve donanım özelliklerine göre farklılık arz edebilir. Kiralama ödemeleri peşin veya anlaşmalı bankaların kredi kartları bakımından vade farkı olmadan en fazla 12 ay taksitle yapılabilmektedir. Kiralama ilişkisine ilişkin esaslar imzalanacak kiralama sözleşmesinde yer alacaktır. Borusan Otomotiv Premium, kira sözleşmesi akdetmek isteyen tüzel kişilerden işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmesi; gerçek kişilerden ise findeks skoru ve limitlerinin yeterliliği ile nakdi teminat ve geçerli, güncel ve öngörülen limitte kredi kartı ile ödeme isteyebilecektir. Borusan Otomotiv Premium'un, kiralama yapmayı uygun bulmama, kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma hakkı saklıdır. Görselde kullanılan otomobil örnek olarak kullanılmakta olup; fiilen kiralanan otomobiller renk ve donanım farklılığı gösterebilir. Kampanya kapsamındaki araçlar sınırlı sayıda stokla sınırlıdır. Detaylar, www.premiumkiralama.com web sayfamızda açıklanmıştır.