KULLANIM ALANLARI.

  Her bir saniyenin hayati önem taşıdığı durumlarda güvenilir iş ortağınız.

  Sağlık görevlileri, itfaiye, üniformalı ya da sivil polisler gibi acil durum hizmetlerinde çalışan herkesin ortak noktası yaptıkları işin baskı altında yüksek performans göstermelerini gerektirmesidir ve onlar otomobillerinden de aynı yüksek performansı beklerler.

  Devamı

  POLİS.

  Polislerin üstlendikleri görevler bir BMW için oldukça zorludur. Her gün kullanım ve kat edilen yüksek kilometre miktarı, hesaplı olmasının yanında yüksek güvenilirlik ve performans, servis aralıklarının uzun olması ve bir sonraki servis randevusunu otomatik olarak ayarlayan yenilikçi Şartlara Bağlı Servis ile BMW'nin gerçek karakterini ortaya koyabilmesini sağlar. Bu durum bir BMW Resmi Kullanım Aracı’na yatırım yapmanın uzun vadede kazançlı olduğunun göstergesidir.

  İTFAİYE ARAÇLARI.

  Yangınlar, trafik kazaları, fırtınalar ve çok daha fazlasına koşan itfaiye ekipleri daima hareket halinde, insanlara yardım eder. Buradaki öncelikler performans, güvenlik ve güvenilirliktir. BMW bu tarz operasyonlar için oldukça donanımlıdır ve her türlü zorluğa göğüs gerebilir.

  AMBULANS OTOMOBİLLERİ.

  Bir hayatın kurtarılması söz konusu olduğunda saniyelerin önemi büyüktür. Bu nedenle acil durum servislerinde çalışanlar, kullandıkları otomobillerden çok şey beklerler. Bu otomobiller güvenilir, güvenli ve hızlı olmak durumundadır. BMW bu gereklilikleri bütünüyle karşılar ve teknoloji harikası aktif ve pasif güvenlik sistemlerini kullanarak ekibi olay mahalline mümkün olan en kısa sürede ulaştırır.

  Bu bölümdeki diğer konular: