AVANTAJLARINIZ.

BMW Filo ve Kurumsal Satış departmanı ile birlikte çalışmak.

BMW Filo ve Kurumsal Satış olarak bizler, her müşterimize özel çözümler geliştiririz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan ağımız, otomobil tipi, finansman gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunar. Bu çözümler müşteri talepleri doğrultusunda BMW ve MINI otomobillerinden oluşan bir filo oluşturmayı hedefler.

Read more

FİLO VE KURUMSAL MÜŞTERİ OLMANIN AVANTAJLARI.

Yakıt verimliliği sağlayan tasarruflu motorları ile en üst kalite otomobiller. BMW ya da MINI şirket otomobilinin dinamik sürüşü ve daha yüksek yakıt verimliliği ile motivasyonları artan şirket çalışanları. BMW EfficientDynamics ve BMW ConnectedDrive gibi ileri teknolojiler sayesinde ulaşılan daha güvenli ve ekonomik sürüş.

DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ.

BMW Kurumsal Satış’ın size sunduğu otomobillerde yüksek artı değerler, yakıt verimliliği sunan motorlar ve düşük bakım gerekliliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ekonomi, performans ve sürüş keyfinin mükemmel birleşimi olan BMW 520d, 100 kilometrede 4,1 litre ve 109 gr CO2/km değeriyle son derece düşük yakıt tüketim ve emisyon değerlerine sahiptir.

SERVİS VE DESTEK.

Borusan Otomotiv olarak bizler, kendimizi şirketinizin ihtiyaç ve taleplerini uzun vadede karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya adadık. Yerel pazarınıza özel ürün ve hizmetler sağlıyoruz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan global ağımız sayesinde otomobil tipi, finansman ve filo yönetimi gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunuyoruz. Ekibimiz size yardımcı olmak için daima hazır. Alanında uzman müşteri danışmanlarımız kişiye özel hizmet verirken iletişimin daima kusursuz olmasını sağlar ve uzun vadede başarılı bir işbirliğinin temellerini atar.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics, BMW’nin daima en iyi verimlilik ve maksimum gücü bir araya getirmeyi hedefleyen kurumsal stratejisini temsil eder. Düzenli olarak BMW otomobillerinin aynı anda hem verimliliğini hem de gücünü arttırmaya odaklanan bütün önlemleri kapsar. Bu akıllı hafif yapı ve aerodinamik, BMW eDrive ve BMW TwinPower Turbo motorlarda olduğu gibi enerji yönetimini, güç aktarım elemanlarını ve genel otomobil konseptini etkiler. Bunun sonucunda ise ödün vermeyen, saf sürüş keyfi elde edilir. Bu nedenle BMW EfficientDynamics, çalışan motivasyonunu ve maliyet optimizasyonunu birbirine anlamlı bir şekilde yaklaştırır.

 • Genel otomobil konsepti

  Akıllı Hafif Yapı:
  İşlevine bağlı olarak doğru malzemelerin doğru yerlerde kullanımı ve çelik, alüminyum ve karbon fiber gibi çeşitli malzemelerin ustalıkla bir araya getirilmesiyle hem hafif hem de verimli bir genel yapı elde edilir. BMW'nin her modeli, optimum sürüş dinamiklerini ve sürüş keyfini sunmak için yüksek dayanıklığa sahiptir.

  Aerodinamik:
  Titizlikle tasarlanan aerodinamik önlemler sayesinde en uygun hava direnci elde edilir. Düz otomobil alt paneli, ön rüzgarlıktaki hava perdesi ve ön tekerlek yuvasındaki havalandırma gibi detaylı çözümler BMW otomobilinin verimliliğini ve yakıt tüketimini olumlu şekilde etkiler.

 • Sürüş konsepti

  BMW TwinPower Turbo:
  BMW EfficientDynamics’in yenilikleri arasında birçok ödül kazanmış BMW TwinPower Turbo teknolojisine sahip benzinli ve dizel motorlar yer alıyor. Bu motorlar en son yakıt enjeksiyon sistemlerini, tamamen değişken performans kontrolünü ve yenilikçi turboşarj teknolojisini bir araya getirerek düşük yakıt tüketimli tipik BMW performansını sunuyor.

 • Akıllı enerji yönetimi

  ECO PRO Modu:
  ECO PRO Modu etkinleştirildiğinde tüm unsurlar daha fazla verimliliğe yönelik hale gelir. Bu mod, kişisel sürüş stilinize bağlı olarak yakıt tüketiminde yüzde 20'ye varan tasarruf edilebilmesine olanak sağlar. (Dahili BMW yakıt tüketimi çalışmalarında elde edilen sonuçlara göre).

  Otomatik Start/Stop işlevi
  Otomatik Start/Stop işlevi kısa süreli duraklamalardan faydalanır (örn. trafik ışıklarında) ve motoru geçici olarak kapatır. Motor kapandığında otomobil yakıt tüketmez ve emisyon üretmez. Vitese bağlı olarak motorun ara vermeden tekrar çalışması için sürücünün yalnızca fren pedalından ayağını kaldırması veya debriyaja basması yeterlidir. Motoru kısa süreli kapatmak güvenliği ve konforu hiçbir şekilde azaltmaz.

  Fren Enerjisi Geri Kazanımı:
  Sürücü frene bastığı anda veya otomobili boş vitese aldığında açığa çıkan kinetik enerji Fren Enerjisi Geri Kazanımı işlevi tarafından elektrik enerjisine dönüştürülür ve aküyü şarj etmek için kullanılır. Böylelikle motorun aküyü şarj etmek için ihtiyaç duyduğu güç azaltılarak, daha az yakıt tüketimi ve daha az emisyon değerleri elde edilir.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive, sizi dış dünya ile daha da bağlantılı hale getirecek çeşitli hizmetler, uygulamalar ve Sürücü Destek sistemleri ile dolu bir teknoloji paketidir. Bu teknolojiyle arkanıza yaslanıp ofisinizi otomobilinizin içine taşıyabilirsiniz. BMW ConnectedDrive ile e-postalarınızı alabilir, okuyabilir ve yanıtlayabilir ya da adres defteri girdileri gibi bilgilerinizi otomobilinizle senkronize edebilirsiniz. Peki dünyada başka neler olup bitiyor? BMW'niz ilgi alanlarınızı bilir ve ses sistemi aracılığıyla size yolculuğunuz boyunca ilgileneceğiniz haberleri okur. Yolculuğunuz boyunca sürücü destek sistemlerine tümüyle güvenebilirsiniz. Bu sistemler BMW'nizi çok daha akıllı bir hale getirir ve her türlü durumda size destek olur. BMW ConnectedDrive ile güvenli sürüşün ve rahatlığın tadını çıkarın.

 • Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi

  Trafikte hareketsiz kalmak yerine ilerleyin ve bir sonraki randevuya daima zamanında yetişin. Yol durumuyla ilgili anlık kesin bilgi sunan Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi en yakın 100 metreye kadar olan trafik durumuyla ilgili sizi gerçek zamanlı olarak bilgilendirir. Böylece sıkışık trafikten haberdar olup önerilen alternatif güzergahlardan birini kullanabilirsiniz. BMW'niz en hızlı ilerleyebileceğiniz güzergahı bilir ve gideceğiniz yere daha rahat bir şekilde varmanızı sağlar.