AVANTAJLARINIZ.

  BMW Filo ve Kurumsal Satış departmanı ile birlikte çalışmak.

  BMW Filo ve Kurumsal Satış olarak bizler, her müşterimize özel çözümler geliştiririz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan ağımız, otomobil tipi, finansman gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunar. Bu çözümler müşteri talepleri doğrultusunda BMW ve MINI otomobillerinden oluşan bir filo oluşturmayı hedefler.

  Devamı

  FİLO VE KURUMSAL MÜŞTERİ OLMANIN AVANTAJLARI.

  Yakıt verimliliği sağlayan tasarruflu motorları ile en üst kalite otomobiller. BMW ya da MINI şirket otomobilinin dinamik sürüşü ve daha yüksek yakıt verimliliği ile motivasyonları artan şirket çalışanları. BMW EfficientDynamics ve BMW ConnectedDrive gibi ileri teknolojiler sayesinde ulaşılan daha güvenli ve ekonomik sürüş.

  DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ.

  BMW Kurumsal Satış’ın size sunduğu otomobillerde yüksek artı değerler, yakıt verimliliği sunan motorlar ve düşük bakım gerekliliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ekonomi, performans ve sürüş keyfinin mükemmel birleşimi olan BMW 520d, 100 kilometrede 4,1 litre ve 109 gr CO2/km değeriyle son derece düşük yakıt tüketim ve emisyon değerlerine sahiptir.

  SERVİS VE DESTEK.

  Borusan Otomotiv olarak bizler, kendimizi şirketinizin ihtiyaç ve taleplerini uzun vadede karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya adadık. Yerel pazarınıza özel ürün ve hizmetler sağlıyoruz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan global ağımız sayesinde otomobil tipi, finansman ve filo yönetimi gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunuyoruz. Ekibimiz size yardımcı olmak için daima hazır. Alanında uzman müşteri danışmanlarımız kişiye özel hizmet verirken iletişimin daima kusursuz olmasını sağlar ve uzun vadede başarılı bir işbirliğinin temellerini atar.

  BMW EFFICIENTDYNAMICS.

  BMW EfficientDynamics, BMW’nin daima en iyi verimlilik ve maksimum gücü bir araya getirmeyi hedefleyen kurumsal stratejisini temsil eder. Düzenli olarak BMW otomobillerinin aynı anda hem verimliliğini hem de gücünü arttırmaya odaklanan bütün önlemleri kapsar. Bu akıllı hafif yapı ve aerodinamik, BMW eDrive ve BMW TwinPower Turbo motorlarda olduğu gibi enerji yönetimini, güç aktarım elemanlarını ve genel otomobil konseptini etkiler. Bunun sonucunda ise ödün vermeyen, saf sürüş keyfi elde edilir. Bu nedenle BMW EfficientDynamics, çalışan motivasyonunu ve maliyet optimizasyonunu birbirine anlamlı bir şekilde yaklaştırır.

  • Genel otomobil konsepti
  • Sürüş konsepti
  • Akıllı enerji yönetimi