ÜRÜNLER VE SERVİSLER.

Her nerede olursanız olun özel teklifler ve optimum hizmet.

Bir diplomat olarak sürekli olarak üstesinden gelinecek yeni zorluklarla karşı karşıyasınız; dolayısıyla BMW'niz size zorluk çıkarmamalıdır. Göreviniz sizi nereye götürürse götürsün, 4000'den fazla yetkili satıcı içeren global ağ ve BMW uzmanlarımızdan alacağınız bireysel hizmetler sayesinde BMW'niz konusunda endişelenmenize hiç gerek yok.

Read more

BMW MODELLERİ.

İster şehir içi kullanım için BMW 1 Serisi olsun, ister uzun mesafe yolculuklar için BMW 5 Serisi Touring ya da resepsiyonlar ve resmi görüşmeler için prestijli BMW 7 Serisi olsun; BMW'de her durum için özel bir otomobil seçeneği mevcuttur.

BMW Diplomatik Satış hizmeti ile tüm BMW modelleri ve donanım seçenekleri arasından dünyanın neresinde olursanız olun seçim yapabilirsiniz. New York'ta İngiliz tarzı sağdan direksiyonlu bir sürüş mü arzuluyorsunuz? Hiç sorun değil. Uzmanlarımız idealinizdeki otomobili ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir araya getirmekten memnuniyet duyacaktır.

ÖZEL OTOMOBİLLER.

Yüksek sorumluluk almış kişiler aynı zamanda en yüksek koruma donamına güvenmek durumundadırlar - tabii yalnızca bir BMW Özel Otomobilinin sunacağı sürüş deneyiminden vazgeçmek zorunda kalmadan-. BMW, 30 yıldan uzun süredir zırhlı otomobillerin tasarım ve üretiminde standartları belirliyor. Mevcut ürün yelpazemiz bu geleneği oldukça etkileyici bir stille sürdürüyor. Bulunabileceğiniz en güvenli ve rahat ortamda olduğunuz güvencesi ile otomobilinize binin ve arkanıza yaslanın. Her bir Güvenlik Otomobili hem etrafa kolayca uyum sağlayıp hem de kalabalıkta fark edilecek yapıdadır ve sürecin her aşaması bir el sanatı titizliğiyle gerçekleştirilir. Böylece en kişisel talepleri ve balistik korumanın en yüksek standartlarını karşılayabilen bir araç elde edilir.

BMW YETKİLİ SERVİSİ.

BMW Yetkili Servisi tarafından sunulan otomobil bakım uzmanlığının üç mihenk taşı bugün ve gelecekte kalite, verimlilik ve yeniliktir. Yeni bir BMW modeli üretime bile girmeden önce mühendislerimiz, her BMW otomobilinin yıllar geçse bile performansının zirvesinde olmasını sağlayacak yenilikçi, kullanışlı ve sürücü odaklı hizmet özellikleri geliştirir. Otomobiliniz için sınıfının en iyisi bakımı sağlamak ve size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

 • Tam BMW Garantisi

  Doğası gereği, BMW Diplomatik Satış otomobilleri standart BMW modellerindeki kapsamlı garantiye benzer bir garanti ile sunulur. Yeni bir BMW satın aldığınızda sürüş keyfinin garantisini beklersiniz. Bu nedenle, BMW Yetkili Servisi gövde işleri için oniki, boya işleri içinse üç yıl garanti sunuyor. Tüm otomobil (aşınmış parçalar hariç), Orijinal BMW Parçaları ve Orijinal BMW Aksesuarları için kilometreden bağımsız olarak iki yıl garanti sunuyoruz. Güvenebileceğiniz hizmeti garanti ediyoruz.

 • BMW Service Inclusive

  Farklı BMW Service Inclusive paketleri ile sabit bir fiyat öder ve ardından paketiniz dahilindeki tüm hizmetlerin belli bir zaman veya kilometreye kadar ve kaç kere kullandığınızdan bağımsız olarak kapsandığını bildiğinizden içiniz rahat olur. Daha fazla bilgi için lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçin.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics, BMW Group'un daima en iyi verimlilik ve maksimum dinamiği bir araya getirmeyi hedefleyen kurumsal stratejisini temsil eder. Düzenli olarak BMW otomobillerinin aynı anda hem verimliliğini hem de dinamiklerini arttırmaya odaklanan bütün önlemleri kapsar. Bu akıllı hafif yapı, aerodinamik, BMW eDrive ve BMW TwinPower Turbo motorlar gibi enerji yönetimini, güç aktarım elemanlarını ve genel otomobil konseptini etkiler. Bunun sonucunda ise ödün vermeyen, katıksız sürüş keyfi elde edilir. Bu nedenle BMW EfficientDynamics, çalışan motivasyonu ve maliyet optimizasyonu arasındaki farkı etkin bir şekilde kapatır.

BMW EfficientDynamics

Performansı arttırırken tüketimi azaltan akıllı çözümler.

 • Genel otomobil konsepti

  Akıllı Hafif Yapı:
  İşlevine bağlı olarak doğru malzemelerin doğru yerlerde kullanımı. Çelik, alüminyum ve karbon fiber gibi çeşitli malzemelerin ustalıkla bir araya getirilmesiyle hem hafif hem de verimli bir genel yapı elde edilir. BMW'nin her modeli, optimum sürüş dinamiklerini ve sürüş keyfini sunmak için yüksek dayanıklığa sahiptir.

  Aerodinamik:
  Mükemmel ayarlanmış aerodinamik önlemler sayesinde en iyi hava direnci elde edilir. Düz otomobil alt paneli, ön rüzgarlıktaki hava perdesi ve ön tekerlek yuvasındaki havalandırma gibi detaylı çözümler BMW otomobilinin verimliliğini ve tüketimini olumlu şekilde etkiler.

 • Sürüş konsepti

  BMW eDrive:
  Sürüş keyfinin yepyeni bir boyutu; elektrikli motorlu, yüksek voltajlı akülü ve akıllı enerji yönetimi içeren sürüş konsepti BMW eDrive, etkileyici dinamiklere sahiptir ve tamamen elektrikli modda kullanıldığında, yerel emisyon üretmez. Yeni geliştirilen eş zamanlı elektrikli motor, sürdürülebilir mobilite ve olağanüstü çeviklik için hızlanırken de maksimum hızda ilerlerken de sabit kalabilen inanılmaz bir tork sunar. BMW eDrive, elektrikli araçlar ve Plug-in Hibrid modelleri temsil etmektedir.

  BMW BluePerformance:
  Bu teknoloji, dizel motorlar tarafından üretilen nitrojen oksitleri (NOx) minimum düzeye indirir. Yanma süreci etkilenmezken, dizel motorların yüksek verimlilik seviyesi korunur. BMW BluePerformance özelliğine sahip BMW modelleri, NOx emisyonlarının azaltılmasını gerektiren ve 2014'ten itibaren yürürlüğe girecek EU6 emisyon standardının gereksinimlerini şimdiden karşılamaktadır.

 • Akıllı enerji yönetimi

  ECO PRO Modu:
  ECO PRO Modu etkinleştirildiğinde tüm unsurları daha fazla verimliliğe yönelik hale gelir. Kişisel sürüş stilinize bağlı olarak bu mod, yakıt tüketiminde yüzde 20'ye varan azalmaya yol açar (Dahili BMW yakıt tüketimi çalışmaları sonuçlarına göre)

  Otomatik Start/Stop işlevi
  Otomatik Start Stop işlevi kısa süreli duruşlardan faydalanır (örn. trafik ışıklarında) ve motoru geçici olarak kapatır. Motor kapalı olduğunda otomobil yakıt tüketmez ve emisyon üretmez. Vitese bağlı olarak motorun ara vermeden tekrar çalışması için sürücünün yalnızca fren pedalından ayağını kaldırması veya debriyaja basması yeterlidir. Motoru kısa süreli kapatmak güvenliği ve konforu hiçbir şekilde azaltmaz.

  Fren Enerjisi Geri Kazanımı:
  Sürücü frene bastığı anda veya otomobili boş vitese aldığında kinetik enerji açığa çıkar. Fren Enerjisi Geri Kazanımı bunu elektrik enerjisine dönüştürür ve aküyü şarj etmek için kullanır. Böylelikle motorun aküyü şarj etmek için ihtiyaç duyduğu güç azaltılarak, daha az tüketim ve daha az emisyon değerleri elde edilir.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive, sizi dış dünya ile daha da bağlantılı hale getirecek çeşitli hizmetler, uygulamalar ve Sürücü Destek sistemleri ile dolu bir teknoloji paketidir. Arkanıza yaslanın ve ofisinizi otomobilinizin içine taşıyın. BMW ConnectedDrive ile e-postalarınızı alabilir, okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ya da adres defteri girdileri gibi bilgilerinizi otomobilinizle senkronize edebilirsiniz. Peki dünyada başka neler olup bitiyor? BMW'niz ilgi alanlarınızı bilir ve ses sistemi aracılığıyla size yolculuğunuz boyunca ilgileneceğiniz haberleri okur. Her yolculuğunuzda Sürücü Destek sistemlerine tamamen güvenebilirsiniz. Bu sistemler BMW'nizi çok daha akıllı bir hale getirir ve her türlü durumda size destek olur. BMW ConnectedDrive ile daha fazla güvenlik ve rahatlığın tadını çıkarın.

Ağ bağlantılı sürüş artık sadece bir hayal değil, gerçek bir deneyim.

 • Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi

  Hareketsiz kalmak yerine ilerleyin. Ve bir sonraki randevuya daima zamanında yetişin. O anki trafik durumuyla ilgili kesin bilgi: Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi en yakın 100 metreye kadarki trafiğin durumuyla ilgili sizi gerçek zamanlı olarak bilgilendirir. Böylece sıkışık trafikten önceden haberdar olup önerilen alternatif güzergahlardan birini kullanabilirsiniz. BMW'niz en hızlı ilerleyebileceğiniz güzergahı bilir ve gideceğiniz yere daha rahat bir şekilde varmanızı sağlar.

 • Trafik Sıkışıklığı Asistanı

  Arkanıza yaslanın ve bırakın yol ile BMW'niz ilgilensin. Trafik Sıkışıklığı Asistanı, Avrupa ve ABD'de bir otobanda ilerlerken monoton bir sürüş durumunda üzerinizdeki baskıyı alıp götürür. Sıkışık bir trafikte saatte en fazla 40 kilometre hızla ilerlerken sistem, trafik ile birlikte 'akmanıza' ve tıkanıklıktan rahatça geçmenize olanak tanır. Öndeki araç ile aradaki mesafeyi otomatik olarak ayarlar, tamamen duruyor olsanız bile hızınızı bağımsız olarak düzenler ve direksiyon hakimiyetine ortak olur. Böylece sistem bir eliniz direksiyonda olduğu sürece şeritte kalmanız için size yardımcı olur.