ÜRÜNLER VE SERVİSLER.

  Her nerede olursanız olun özel teklifler ve optimum hizmet.

  Bir diplomat olarak sürekli olarak üstesinden gelinecek yeni zorluklarla karşı karşıyasınız; dolayısıyla BMW'niz size zorluk çıkarmamalıdır. Göreviniz sizi nereye götürürse götürsün, 4000'den fazla yetkili satıcı içeren global ağ ve BMW uzmanlarımızdan alacağınız bireysel hizmetler sayesinde BMW'niz konusunda endişelenmenize hiç gerek yok.

  Devamı
  Diplomatik Satışlar - BMW 1 Serisi
  Diplomatik Satışlar - BMW 2 Serisi Gran Coupé
  Diplomatik Satışlar - BMW 3 Serisi
  Diplomatik Satışlar - BMW 5 Serisi
  Diplomatik Satışlar - BMW X3
  Diplomatik Satışlar - BMW 5 Serisi

  BMW MODELLERİ.

  İster şehir içi kullanım için BMW 1 Serisi olsun, ister uzun mesafe yolculuklar için BMW 5 Serisi Touring ya da resepsiyonlar ve resmi görüşmeler için prestijli BMW 7 Serisi olsun; BMW'de her durum için özel bir otomobil seçeneği mevcuttur.

  BMW Diplomatik Satış hizmeti ile tüm BMW modelleri ve donanım seçenekleri arasından dünyanın neresinde olursanız olun seçim yapabilirsiniz. New York'ta İngiliz tarzı sağdan direksiyonlu bir sürüş mü arzuluyorsunuz? Hiç sorun değil. Uzmanlarımız idealinizdeki otomobili ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir araya getirmekten memnuniyet duyacaktır.

  ÖZEL OTOMOBİLLER.

  Yüksek sorumluluk almış kişiler aynı zamanda en yüksek koruma donamına güvenmek durumundadırlar - tabii yalnızca bir BMW Özel Otomobilinin sunacağı sürüş deneyiminden vazgeçmek zorunda kalmadan-. BMW, 30 yıldan uzun süredir zırhlı otomobillerin tasarım ve üretiminde standartları belirliyor. Mevcut ürün yelpazemiz bu geleneği oldukça etkileyici bir stille sürdürüyor. Bulunabileceğiniz en güvenli ve rahat ortamda olduğunuz güvencesi ile otomobilinize binin ve arkanıza yaslanın. Her bir Güvenlik Otomobili hem etrafa kolayca uyum sağlayıp hem de kalabalıkta fark edilecek yapıdadır ve sürecin her aşaması bir el sanatı titizliğiyle gerçekleştirilir. Böylece en kişisel talepleri ve balistik korumanın en yüksek standartlarını karşılayabilen bir araç elde edilir.

  Devamı

  BMW YETKİLİ SERVİSİ.

  BMW Yetkili Servisi tarafından sunulan otomobil bakım uzmanlığının üç mihenk taşı bugün ve gelecekte kalite, verimlilik ve yeniliktir. Yeni bir BMW modeli üretime bile girmeden önce mühendislerimiz, her BMW otomobilinin yıllar geçse bile performansının zirvesinde olmasını sağlayacak yenilikçi, kullanışlı ve sürücü odaklı hizmet özellikleri geliştirir. Otomobiliniz için sınıfının en iyisi bakımı sağlamak ve size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

  • Tam BMW Garantisi
  • BMW Service Inclusive

  BMW EFFICIENTDYNAMICS.

  BMW EfficientDynamics, BMW Group'un daima en iyi verimlilik ve maksimum dinamiği bir araya getirmeyi hedefleyen kurumsal stratejisini temsil eder. Düzenli olarak BMW otomobillerinin aynı anda hem verimliliğini hem de dinamiklerini arttırmaya odaklanan bütün önlemleri kapsar. Bu akıllı hafif yapı, aerodinamik, BMW eDrive ve BMW TwinPower Turbo motorlar gibi enerji yönetimini, güç aktarım elemanlarını ve genel otomobil konseptini etkiler. Bunun sonucunda ise ödün vermeyen, katıksız sürüş keyfi elde edilir. Bu nedenle BMW EfficientDynamics, çalışan motivasyonu ve maliyet optimizasyonu arasındaki farkı etkin bir şekilde kapatır.

  • Genel otomobil konsepti
  • Sürüş konsepti
  • Akıllı enerji yönetimi