ZIRHLI OTOMOBİLLER.

Yüksek standartları ve çok daha da ötesini karşılar.

Yüksek sorumluluk taşıyan kişiler yalnızca bir BMW Zırhlı Otomobili’nin sunacağı sertifikalı koruma özelliklerine keyifli bir sürüş deneyiminden ödün vermeden güvenebilmelidir. BMW, 30 yıldan uzun süredir zırhlı otomobillerin tasarım ve geliştirilmesinde standartları belirliyor. Mevcut ürün yelpazemiz bu geleneği oldukça etkileyici bir stille sürdürüyor. Bulunabileceğiniz en güvenli ve rahat ortamda olduğunuz güvencesi ile otomobilinize binin ve arkanıza yaslanın. Her bir zırhlı otomobil özel üretim olup sürecin her aşaması bir el sanatı özeniyle gerçekleştirilir. Böylece en kişisel talepleri ve balistik korumanın en yüksek standartlarını karşılayabilen bir araç elde edilir.

Devamı
ZIRHLI OTOMOBİLLER.Yüksek standartları ve çok daha da ötesini karşılar.

  HER TEHDİT SEVİYESİ İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLMİŞ KORUMA.

  Ödün vermeyen güvenlik. Optimum güvenlik seviyesi sürücünün ve yolcuların bireysel koşullarına, bulundukları ortama, hayatlarının günlük akışlarında karşılaştıkları sorunlara bağlı olabilir. BMW, talepleriniz doğrultusunda üç güvenlik kategorisi sunabilen tek otomobil üreticisidir. BMW Kamu Araçları risk içeren üç koşula göğüs gerebilecek şekilde tasarlanıyor - sokak suçları (keskin olmayan nesnelerle ve en fazla .44 kalibre Magnum tabancalarla yapılan saldırılar), organize suçlar (dünyada en fazla kullanılan otomatik silah, AK-47 ile yapılan saldırılar) ve patlayıcı aletler ya da zırh delici silahlarla gerçekleştirilen saldırılar. BMW için hem güvenlik hem de konforunuz çok önemlidir. Seçeneklerimiz hem sürücülerin hem de yolcuların ihtiyaçlarına en uygun güvenlik seviyesini seçmelerini sağlıyor.

  NELER KORUNABİLİR.

  Ne kadar korumaya ihtiyacınız olduğu, nerede yaşadığınız, işinizin neyi kapsadığı veya tanınırlığınızın ne kadar yüksek olduğu gibi içinde bulunduğunuz koşullarla doğru orantılıdır. BMW, 30 yılı aşkın zırhlı araç üretim deneyimine dayanarak geliştirilen üç farklı güvenlik seviyesi seçeneği aracılığıyla farklı ihtiyaçları göz önünde bulunduran tek üreticidir. Bu nedenle BMW, güvenli yolculuk için dünyanın en kapsamlı çözümlerini sağlayarak herkese kendini güvende hissedebilmesi için ihtiyacı olanı sunuyor.

  • Yolcu bölümü
  • Güvenlik seviyesi
  • Üst seviye güvenlik için test edildi

  NASIL KORUNUR.

  BMW Güvenlik Otomobilleri en sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılayabilen ve mümkün olan en düşük ağırlığı oluşturan hafif ve dayanıklı malzemelerin akıllı bir birleşimini sunuyor. Önceden şekil verilmiş aramid ve polietilen parçalar, otomobilin yapısındaki hassas ek yerlerini korumak için ultra güçlü özel çelikle birleştiriliyor. Bu durum otomobilin tepki hızını ya da çevik kullanımını etkilemiyor.

  • BMW X5 Security Plus
  • BMW X5 Security
  • Koruma paketi
  • Koruma / Kaçış sağlayıcı

  Bu bölümdeki diğer konular: