BMW Jant Lastik Setleri | BMW Türkiye

ORİJİNAL BMW JANT - LASTİK SETLERİ.

Yolda giderken aniden sağanak bir yağmur veya kar yağışının başladığını düşünün. Böyle durumlarda yıldız logolu Orijinal BMW lastiklerine sahip kışlık jant-lastik setleri, sert hava koşulları ve farklı yol tiplerinde size daha fazla güvenlik sunar: Kendinizi her açıdan iyi ve güvende hissettirecek sürüş keyfi. 

Devamı
ORİJİNAL BMW JANT - LASTİK SETLERİ.

  SİZİN İÇİN TEST EDİLDİ.

  Yıldız logolu Orijinal BMW Jant ve Lastikleri.

  Yıldız logosu, lastiğin en yüksek BMW standartlarına uygun olarak, BMW için özel olarak üretildiği anlamına gelir. Lastiklerin geliştirme çalışmaları otomobilin erken geliştirme aşamaları sırasında başlar ve yoğun testlerle tamamlanacak şekilde üç yıla kadar sürebilir. Yıldız logolu lastikler güvenlik, yıpranma, konfor, verimlilik ve BMW’ye özel olarak sürüş stili ve sportif karakter olmak üzere iki sürüş keyfi özelliği açısından 6 genel sınıfta test edilir. Buna ek olarak seçkin premium üreticilerle (ör. Continental, Dunlop, Goodyear and Pirelli) işbirliği de gerçekleştirilir. Bu lastikler için BMW Yetkili Servisinize güvenli, yıldız işaretli lastikleri sormanız yeterlidir.
  Yıldız işaretli BMW Jant, yakından görünüm
  BMW ile tüm mecarelarınız güvenli

  Özel yapım.

  Tüm Orijinal BMW Jant ve Lastikleri sürüş dinamiklerine ve ilgili BMW modelinin tasarım diline uygun olarak bağımsız şekilde geliştirilir.
  Adam ve bir kızın ormanda arkadan çekilmiş resmi

  Test edildi.

  Her lastik maksimum 50 farklı kalite kriterinden oluşan zorlu testlerden geçti (AB Lastik etiketi gereklilikleri yalnızca üç kriter talep eder).
  Dağ manzarası önünde gülen bir kız

  Güvenli.

  Yıldız işaretli lastikler özellikle uzun ömür, üst düzey güvenlik derecesi ve en yeni run-flat teknolojisiyle ikna edicidir.
  • Jant setinin avantajları
  • Hafif alaşım jantların avantajları

  SİZ NASIL İSTERSENİZ.

  Sonsuz olasılıklarla doğru jant ve lastik stiline karar verin ve BMW’nizi türünün tek örneği haline getirin.

  Devamı
  BMW Jant ve Lastik Setleri ile güvendesiniz

  GÜVENLİK VE DİNAMİK ÖZELLİKLER BİR ARADA.

  Orijinal BMW Jant ve Lastik Setleri.

  Her türlü yol yüzeyinin ortak ihtiyacı maksimum tutuştur. Ancak bunun her koşula uygun, tek bir çözümü yoktur. Her model farklı davranır ve bu nedenle farklı bir yaklaşım gerektirir. BMW elbette her bir BMW modelinin benzersiz sürüş fiziğini ve tasarım dilini detaylı olarak bilir ve lastik geliştirme çalışmalarına buna göre yön verir. Size düşen ise lastiklerinizi düzenli olarak değiştirmektir. BMW Yetkili Servisi sorularınızı yanıtlamaya ve en uygun hizmetler konusunda size tavsiyelerde bulunmaya her zaman hazırdır.

  Devamı

  GÜVENLİK VE DİNAMİK ÖZELLİKLER BİR ARADA.

  Orijinal BMW Jant ve Lastik Setleri.

  BMW Kış Jant Lastik Setleri 2019

  BMW JANT VE LASTİK SÖZLÜĞÜ.

  Jant ve lastiklerle ilgili bilmek istedikleriniz.

  Devamı
  • Lastik bileşenleri
  • Lastik yanağı
  • RDC sensörleri
  • Dört mevsim lastikler
  • Diş derinliği
  • Run-flat
  • Lastik tipleri

  LASTİKLERLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZ

  Lastiklerle ilgili merak ettikleriniz | BMW Joy Blog

  Hava soğuduğunda neden kış lastiklerine geçiyoruz? Lastikler ne sıklıkta yenilenmelidir? Kızaklama oluştuğunda ne yapmak gerekir? Kış lastiklerine geçme mevsimi gelmişken lastik konusunda merak edilen konuları ele aldığımız yazımıza göz atın.