BMW Uzatılmış Garanti

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

GARANTİNİZ GARANTİ+ İLE DEVAM ETSİN.

Garanti+, BMW otomobil sahiplerinin, otomobillerinin yasal garanti süreleri dolduğunda satın aldıkları paket dahilinde kullanabildikleri, yasal garantiden bağımsız, ek garanti hizmetinin adıdır. Garanti+ sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatmanız mümkündür. Dahil olduğunuz Garanti+ paketinde var olan yıl ya da kilometre sınırından hangisi önce dolarsa Garanti+ paketinin geçerliliği sona erer. Satın aldığınız Garanti+ paketi, otomobilinizin taahhütnamede belirtilen parçalarını teminat kapsamına dahil eder ve oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı otomobilinizi seçtiğiniz Garanti+ paketi dahilinde bir nevi koruma altına alır. Garanti+’ın sağladığı, yasal garanti süresi bittiğinde kullanılabilen bu ek koruma nasıl gerçekleştirilir? Oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalar karşısında Garanti+, hiçbir dış neden olmaksızın işlevini yitiren bir parçanın onarılması ya da değiştirilmesini sağlayarak bunu gerçekleştirir. Böylece oluşabilecek sorunun en kesin ve profesyonel çözümüne ulaşmış olursunuz.

Devamı
BMW Garanti +
BMW Garanti +
BMW Garanti +

 • Garanti+ paketine sahip olmanın en avantajlı yolu nedir?

  BMW modellerinde geçerli olan Garanti+, oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı sizin yanınızda olur. Bu hizmetten yararlanacak olmanız, otomobilinizin Garanti+ paketi kapsamında yer alan parçalarında oluşabilecek ani ve beklenmedik arızaların giderilmesinde sizi ekstra masraftan korur. Otomobilinizi aldıktan sonraki aylarda da dahil olabileceğiniz bu hizmeti otomobilinizi teslim aldığınız sırada alırsanız çok daha avantajlı fiyatlar sizi bekliyor olacak.

 • Garanti+ ile sınırlama yok.

  Eğer otomobilinizi dış etkenlerden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek sorunlara karşı daha uzun süre koruma altına almak istiyorsanız Garanti+ hizmetini satın almak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Türkiye genelinde hizmet veren, size yakın tüm Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerimizden seçtiğiniz paket tanımlamasını yaptırabilir ya da karşılaşacağınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

 • Garanti+, otomobilinizin garanti süresi bittiğinde kullanabileceğiniz bağımsız ek paketler sunar.

  Garanti+, aldığınız BMW modelinin yasal garanti süresinin bitmesinin ardından hemen başlar ve seçtiğiniz paketin bitiş tarihine kadar devam eder. Yani yasal garantiden bağımsız, ek garanti paketi olarak adlandırılabilecek olan Garanti+ hizmetini aldığınız tarih paketin bitiş tarihini etkilemez, bu sayede otomobilinizin daha uzun süre güvende olmasına olanak verir. Ayrıca Garanti+ sipariş sonrasındaki 1 ay içerisinde iptal edilebilir. Seçilen Garanti+ paketinin iptalinin gerçekleştirilebilmesi için ön koşul ise paket içerisinde sunulan hiçbir onarımın yapılmamış olmasıdır.

 • Garanti+ paketine sonradan dahil olmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  Garanti+ hizmetinden otomobilinizi aldıktan bir süre sonra yaralanmak için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Otomobilinizin servis geçmişi düzenliyse, otomobiliniz 72 nokta kontrolünden geçtiyse, 36 ay ve 80.000 kilometre sınırlarını aşmamışsa Garanti+ paketinin başlıca koşullarını yerine getirmiş olursunuz ve hizmetten yararlanabilirsiniz.

GARANTİ + PAKETİNİZİN SÜRESİ DOLDUYSA.

GARANTİ + PAKETİNİZİN SÜRESİ DOLDUYSA.

GARANTİ + PAKETİNİZİN SÜRESİ DOLDUYSA.

COVID-19 dolayısıyla hepimizin hayatında değişen çok şey oldu. Borusan Otomotiv bu zorlu süreçte de yanınızda olmaya devam ediyor.

15 Mart itibariyle BMW Yetkili Servislerini ziyaret edememeniz nedeni ile tamamlayamadığınız ve bu nedenle geçerlilik süresi bitmiş olan garanti ve Garanti+ Uzatılmış Garanti Paketi dahilindeki işlemlerinizi 30.06.2020 tarihine kadar BMW Yetkili Servisleri üzerinden yaptırabilirsiniz. *

*Yalnızca olağan sona erme süresi 15 Mart 2020 ve sonrası olan ilgili garanti, Garanti+ Uzatılmış Garanti Paketi ve/veya BMW Service Inclusive Bakım Paketi kapsamına dahil olan işlemler için geçerlidir.