TAMAMEN SÜRÜŞ KEYFİNİZE ODAKLANIN.

  BMW Servisleri.

  BMW Yetkili Servisleri tarafından sunulan uzmanlığın üç yapı taşı kalite, verimlilik ve yeniliktir. Yeni bir BMW modelinin üretimi yapılmadan önce mühendislerimiz yenilikçi servis özellikleri ve konseptleri geliştirir. BMW otomobiliniz için birinci sınıf servis sağlamak ve size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için yoğun şekilde çalışıyoruz.

  Devamı

  BMW TEKNOLOJİSİ.

  Bu servis anlayışımız ile tam olarak hangi işlerin yapılması gerektiğine dayanan servis durumunu otomobilinizde rahat bir şekilde görebilirsiniz. Otomobil içi sistemler, BMW Yetkili Servisiniz ve BMW merkezi arasındaki bağlantı, özellikle servis sürecini en iyi hale getirmek için kullanılır. Bu bağlantı bakım randevusunu önceden planlamayı kolaylaştırır ve sadece gerekli işlemler için zaman ayırmanızı sağlar.

  BMW YETKİLİ SERVİSLERİ.

  Dünya çapındaki ağ sayesinde BMW Yetkili Servisi her zaman yakınınızda ve hizmetinizde. Gittiğiniz her yerde BMW merkezi ile bağlantı ve sürekli bilgi akışı ideal bir servis hizmeti sunulmasını kolaylaştırır.


  Otomobilinizle Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nin ilgilenmesine izin verdiğinizde, yüksek kalite servis hizmeti alacağınızı ve onarımın iyi eğitimli uzmanlar tarafından gerçekleştirileceğini bilerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

  OTOMOBİL İÇİ TEŞHİS.

  Yüksek teknolojili servis anlayışıyla, otomobil içi sistemler, otomobilin elektronik sistemlerindeki potansiyel arızaları tespit eder ve önceden bildirir. Ayrıca sürekli olarak yüksek servis standartları sunmak için BMW Yetkili Servisi ile BMW merkezindeki uzmanlar arasında interaktif ve doğrudan bir karşılıklı iletişim bulunur.

  ŞARTLARA BAĞLI SERVİS.

  BMW 1982'de periyodik servis aralıklarını bırakıp şartlara bağlı bir servis anlayışı benimseyen ilk otomobil üreticisi oldu. Sıvıların ve aşınan parçaların durumu sensörler ve algoritmalar kullanılarak belirlenir. Motoru çalıştırdığınızda, ekranda otomobilin durumu ve bir sonraki bakımın ne zaman yapılması gerektiği gösterilir. Bu sayede otomobilinizi gerçekten gerektiğinde bakıma götürürsünüz.

  KEYREADER.

  2000 yılından bu yana üretilen BMW modellerinde araç şasi numarası, kilometre veya yaklaşan servis ihtiyacı gibi önemli otomobil verileri anahtara yüklenmiştir. BMW Yetkili Servisiniz otomobiliniz bakım için servise alındığında elektronik bir cihaz olan KeyReader'ı kullanarak bu bilgileri alabilir. Bu sayede belirsizlik ve yanlış bilgi aktarımı önlenir. BMW Servis Danışmanı ile tüm önemli konuları konuşmak için daha fazla zamanınız olur.