OTOMOBİLİNİZ İLK GÜNKÜ GİBİ PARILDASIN.

Profesyonel onarım ve bakım.

İster kaza onarımları ister otomobildeki küçük hasarlar olsun, BMW servis uzmanlarımız sayesinde otomobiliniz her zaman en iyi ellerdedir. Onaylı boya ve gövde atölyelerimizde BMW’nizi ilk günkü haline getiriyoruz. Üstün kalite standartları ve Orijinal BMW Parçalarının kullanımı, otomobilinizin değerini koruması açısından kilit önem taşır.

Devamı
OTOMOBİLİNİZ İLK GÜNKÜ GİBİ PARILDASIN.Profesyonel onarım ve bakım.

  ELEKTRONİK VE MEKANİK ONARIMLAR.

  Fren balataları ve diskleri gibi mekanik parçaların veya navigasyon sistemi gibi elektronik parçaların onarımı söz konusu olduğunda uzman bir BMW teknisyeni gereklidir. BMW'nizin sahip olduğu yenilikçi teknolojiyi BMW atölyesindeki deneyimli ve nitelikli servis uzmanlarımızdan daha iyi hiç kimse bilemez. BMW Yetkili Servisleri, BMW otomobillerinin onarımında yalnızca Orijinal BMW Parçalarını kullanır ve üst düzeyde kalite ve performansı garantiler. Orijinal BMW Parçaları BMW’nizle uyumludur, her bir bileşen son derece güvenilirdir ve uzun süre, değerini kaybetmeyecek şekilde üretilir. BMW onarımı ile her zaman uzman tavsiyesi ve mümkün olan en iyi servisi alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

  • Elektronik onarımları
  • Mekanik onarımlar

  GÖVDE VE BOYA.

  BMW, otomobilinizin onarımını üstlenir ve zaman içerisinde değerini korumasını sağlar. Onaylı gövde ve boya atölyelerimizdeki BMW servis teknisyenleri, bu tipte hassas onarım işlemleri için gerekli donanıma sahiptir. BMW servis teknisyenleri, özel teknik bilgiler ve modern onarım tekniklerinin kullanımı sayesinde çepeçevre güvenlikten bir kez daha keyif alabilmeniz amacıyla profesyonel onarımlar gerçekleştirir.

  Orijinal BMW Parçalarının kullanımı, en küçük detaya bile hassasiyet ve işlevsellik kazandırır. Bu parçalar, BMW otomobilleriyle aynı katı kalite standartlarına tabidir. Yenilenen her bir Orijinal BMW parçasının uyumu ve yüksek kaliteli işçiliği, BMW’nizin bütün bileşenlerinin, optimum performans, maksimum güvenlik ve dayanıklılık açısından birbiriyle kusursuz şekilde çalışmasını sağlar.

  • Gövde işleri
  • Boya Onarımları

  KOZMETİK BAKIM VE ONARIM.

  BMW kozmetik bakım ve onarım ile BMW Yetkili Servisiniz gündelik yaşamda oluşan küçük çizik ve göçükleri sorunsuz şekilde düzeltebilir. BMW kozmetik onarım işlemleri, BMW'den beklediğiniz üst düzey kaliteyle hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz gövdedeki küçük ezikleri veya boya çiziklerini ortadan kaldırır. Böylelikle BMW’niz etkileyici görünümünü, değerini ve size sunduğu sürüş keyfini korur. Üstelik, geniş çeşitlilikteki Orijinal BMW Bakım Ürünlerimiz, BMW'nizin şık aerodinamik parlaklığını korumanıza yardımcı olur. BMW kozmetik onarım hizmeti sunan Yetkili Servislerimizden bu hizmeti deneyerek BMW’niz için sunulan profesyonel kozmetik onarımların ve bakımın değerine bizzat şahit olabilirsiniz.

  Devamı

  BMW SERVICE INCLUSIVE İLE TANIŞIN.

  Her bakımdan büyük avantaj: BMW Service Inclusive paketleri ile bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarihe karışıyor. Satın almış olduğunuz paket kapsamında, BMW’nizin ilgili süre/kilometre sınırları içerisindeki bakımı dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır.