Orijinal BMW Parçaları yedek parça BMW Yeni Parçalar BMW Yeniden Üretim Parçalar

ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

BMW'nizin orijinalliğini koruyun.

Her gün üst düzey performans sunan BMW’nizin tüm fonksiyonlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi için bütün parçaları arasında sorunsuz bir etkileşim olmalıdır. Olağanüstü performans, yalnızca her bir BMW modelinin ihtiyaçlarına tam olarak uygun parçalar sayesinde elde edilebileceği için tercihinizi Orijinal BMW Parçalarından yana kullanmalısınız. Orijinal BMW Parçaları, üretim planlamasından kalite kontrolüne kadar BMW otomobilleriyle aynı kalite standartlarına tabi tutulur. Her bir Orijinal BMW Parçasının kusursuzluğu ve yüksek kaliteye sahip işçiliği, BMW’nizdeki tüm bileşenlerin optimum performans, maksimum güvenlik ve uzun süreli kullanım açısından birbiriyle uyumlu şekilde çalışmasını sağlar.

Devamı

SİZE ÖZEL AVANTAJLAR:

 • 01 Her açıdan en yüksek kalite
 • 02 Ödediğiniz paranın tam karşılığı
 • 03 BMW'niz için uzun vadede değer garantisi
 • 04 Birinci sınıf BMW uzmanlığı
 • 05 24 aya kadar garanti
Orijinal BMW Parçaları BMW Yetkili Servisi BMW servis randevusu

BMW YETKİLİ SERVİSİNİZ SİZE BİLGİ VERMEKTEN MEMNUNİYET DUYACAKTIR.

BMW Yetkili Servisiniz, BMW'niz için tüm ürün ve hizmetler hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır. Size yakın bir BMW Yetkili Servisinden kolayca randevu alın ve hayattaki keyifli şeylere daha fazla zaman ayırın!

ORİJİNAL BMW YENİ PARÇALAR.

MÜKEMMELDEN AZI YETERLİ DEĞİL.

Aşınma ve yıpranma, hasar veya arıza durumları için modelin piyasaya sürülmesinden sonra en az 12 yıl boyunca otomobilin tüm bileşenleri için kusursuz uyum sağlayan Orijinal BMW Yeni Parçaları sunan BMW, güvenilirliğin ve sürüş keyfinin yanında otomobilinizin değerinin korunmasını da sağlar. Hem de otomobilin tüm kullanım ömrü boyunca.

Orijinal BMW Parçaları yeni parçalar fren diskleri fren balatası

Orijinal BMW Fren Diskleri ve Balataları.

Tüm otomobil bileşenleriyle mükemmel bir uyum içinde çalışan Orijinal BMW Fren Diskleri ve Balataları, yüksek fren performansı ve güvenilirliği garanti eder. Örneğin, BMW otomobilinizdeki ABS özelliği, Orijinal BMW Fren Diskleri ve Balataları ile birlikte çalışmak üzere hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel fren performansı, her bir BMW modeli için hassas şekilde hesaplanan geniş fren diski çapı ve daha bir çok faktör sayesinde elde edilir. Yüksek bileşen mukavemeti karakteristiklerine sahip olan Orijinal BMW Fren Balataları, aşırı yük altında bile dayanıklılık gösterir ve düşük aşınma davranışı sayesinde uzun kullanım ömrü sunar.
BMW Yetkili Servisleri
Orijinal BMW Parçaları yeni parçalar BMW aküsü

AGM Teknolojisine sahip Orijinal BMW Aküsü ve Kalsiyum Teknolojisine sahip Orijinal BMW Aküsü.

AGM teknolojisine (AGM, "Emici Cam Keçe" anlamına gelir) sahip BMW Aküleri, modern elektrikli sistemlerin sürekli artan elektrik ihtiyacını karşılamaya uygundur. Fabrikada otomobile orijinal olarak AGM teknolojisi monte edildikten sonra, gelecekte akü başka bir teknoloji ile değiştirilmemelidir. Ekstrem sıcaklıklarda bile yüksek elektrik performansı sergileyen ve soğuk çalıştırma ihtiyaçlarını karşılayan bir güvenilirlik sunan Kalsiyum Teknolojili Orijinal BMW Aküsü, özellikle EfficientDynamics fonksiyonlarına sahip olmayan BMW otomobillerine uygundur.
BMW Yetkili Servisleri
Orijinal BMW Parçaları yeni parça filtre

Orijinal BMW Kabin Filtresi, Hava Filtresi, Yakıt Filtresi ve İnce Toz Filtresi.

Partiküller, polenler ve kirlenmeye neden olan maddeler için tasarlanan Orijinal BMW Kabin Filtreleri, tüm bu tehlikeli öğeleri temizler ve otomobilinizin havasını önemli ölçüde iyileştirir. Orijinal BMW Hava Filtreleri, uyumlu BMW motorlarına göre hassas biçimde tasarlanır ve doğru miktarda temiz hava sağlar. Motorunuz ister benzinli ister dizel olsun, Orijinal BMW Yakıt Filtresi motor gücünün optimum düzeye ulaşmasını sağlar ve enjeksiyon sisteminin kirlenmesini önler. BMW'nize bindiğiniz anda derin bir nefes alıp kendinizi yenilenmiş ve rahat hissedebilirsiniz. Yeni Orijinal BMW İnce Toz Filtresi ve yenilikçi filtre teknolojisi sayesinde, otomobilinize giren havada bulunan zararlı partiküller en aza indirilir.
BMW Yetkili Servisleri
Orijinal BMW parçaları yeni parçalar silecek lastikleri

Orijinal BMW Silecek Lastikleri.

Kar, su veya çamur artık sorun değil. Optimum temizlik verimliliği sunan Orijinal BMW Silecek Lastikleri, 300 saatlik kullanımın ardından bile her türlü hava koşulunda etkileyici bir performans sağlar. Orijinal BMW Silecek Lastiklerinde iki farklı malzeme kullanılır. Temas basıncının optimum dağıtımı için sert, dayanıklı bir silecek yeri ve silecek yerini nemlendirmek için yumuşak bir silecek kauçuk desteği.
BMW Yetkili Servisleri
Orijinal BMW Parçaları yeni parçalar LED stop lambaları

Orijinal BMW LED Stop Lambaları.

LED teknolojisine sahip Orijinal BMW Stop Lambaları, estetik görünümleri ve hem yüksek kaliteli hem de dayanıklı malzemelerinin yanı sıra belki de en önemlisi olarak uygun maliyetleri ve güvenlik düzeyleri ile etkileyicidir. LED teknolojisi, geleneksel ampullere kıyasla %50'ye varan enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda uzun bir kullanım ömrü ve arıza açısından daha yüksek bir performans sağlar. Farların hızlı tepkisi sayesinde trafikte arkanızda ilerleyen sürücüler bilgiyi gecikmeden alır ve sonuç olarak daha hızlı tepki verebilirler. Bu da trafikte daha yüksek bir güvenlik düzeyi sağlar. Orijinal donanım üreticisinin sunduğu kaliteye sahip olan Orijinal BMW Stop Lambaları ve farlar, ilgili ulusal yasal standartlarla (Avrupa'da ECE, ABD'de SAE) uyumlu Orijinal BMW Ampulleri içerir.
BMW Yetkili Servisleri
Orijinal BMW parçaları yeni parçalar amortisör

Orijinal BMW Amortisörleri.

Orijinal BMW Amortisörler, maksimum güvenlik ve olağanüstü sürüş konforu sunar. Amortisörlerin gaz destekli çift borulu yapısı üç önemli avantaj sağlar: hassas tekerlek yönlendirmesi ve doğrudan tepki sayesinde gelişmiş sürüş özellikleri, gürültüde fark edilir azalma ve özel yağ kullanımı sayesinde zorlu koşullarda bile önemli ölçüde artırılmış fonksiyonel denge. Tasarımı ve her BMW modeline sağladığı mükemmel uyum ile amortisörler optimum konfor ve üstün dinamiklerle tanınan BMW'ye özgü sürüş özelliklerini garanti eder. Darbelerin sönümlenmesi ayrıca gövde yapısını dengede tutar ve lastik aşınmasının yanı sıra yürüyen aksam bileşenleri üzerindeki baskıyı en aza indirir.
BMW Yetkili Servisleri

YENİSİ KADAR İYİ, DAHA HESAPLI.

Bu parçaların üretiminde temel alınan fikir geri dönüşümdür. Tüm bileşenlerin %90'a kadarı yeniden kullanılabilir. Orijinal BMW Yeniden Üretim Parçalar, aynı zamanda Orijinal BMW Yeni Parçalar ile aynı kalite standartlarına sahiptir ve üstelik 24 aylık garantiyle sunulur. Doğrudan işlenemeyen tüm bileşenler %95'e kadar geri dönüştürülmüştür. Bu sayede parçalar hem çevrenin hem cüzdanınızın dostu olur.

Devamı

Orijinal BMW Yeniden Üretim Parçalar.

 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Motorlar.
 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Otomatik Şanzımanlar.
 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Transfer Kutuları.
 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Direksiyon Kutuları.
 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Turboşarjlar.
 • Orijinal BMW Yeniden Üretim Marş Motorları.

BMW YENİDEN ÜRETİM SÜRECİ.

Orijinal BMW Parçaları BMW Yeniden Üretim Parçalar yeniden üretim süreci sökme işlemi

Profesyonel sökme işlemi.

Uygun parçalar, yetkili satıcı organizasyonu aracılığıyla tekrar parça döngüsüne alınır veya kullanılmış otomobillerden profesyonel şekilde sökülür.
Orijinal BMW Parçaları BMW Yeniden Üretim Parçalar yeniden üretim süreci temizlik

Kapsamlı temizlik.

Yenileme sürecinin başlangıcında, yeniden üretilecek tüm parçalar kapsamlı bir temizleme işlemine tabi tutulur (ör. kuru buz kullanılarak).
Orijinal BMW Parçaları BMW Yeniden Üretim Parçalar yeniden üretim süreci test işlemi

Görsel ve işlevsel test.

Parçalar yenilenmeden önce, Orijinal BMW Yeniden Üretim Parçası olarak kullanıma uygunluklarını onaylamak üzere görsel ve işlevsel testlerden geçirilir.
Orijinal BMW Parçaları BMW Yeniden Üretim Parçalar yeniden üretim süreci yenileme

Son teknoloji yenileme.

Yeniden üretim süreci sırasında parçalar profesyonel şekilde sökülür, ardından bileşenler test edilir ve kusurlu olmaları halinde endüstriyel montaj işleminde değiştirilir. İşlenen parçalar daha sonra yeniden incelemeye tabi tutulur. Hassas ve aşınmaya tabi bileşenler koruyucu bir önlem olarak değiştirilir ve mümkün olduğunda elektronik parçalar en son yazılıma yükseltilir.
Orijinal BMW Parçaları BMW Yeniden Üretim Parçalar yeniden üretim süreci Kalite güvence

Ödün vermeyen kalite güvencesi.

Orijinal BMW Yeniden Üretim Parçalar, yeni parçalarla aynı kalite standartlarına tabidir ve titizlikle gerçekleştirilen eş değer inceleme prosedürlerinden geçirilir. 24 aylık garanti ve kalite güvencesi, yeniden üretilen ürünlerin yeni parçalarla aynı kalitede olmasını sağlar.

SERVİS RANDEVUNUZU ŞİMDİ ALIN.

BMW güvencesi otomobilinizi ilk günkü kadar orijinal tutmanızı sağlar. BMW’nizin sürüş keyfini kesintisiz devam ettirmeniz için Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri sizi bekliyor. Detaylı bilgi ve randevu almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı