BMW i ve e-mobilite

BMW VE ELEKTROMOBİLİTE.

BMW’nin yenilikçi ve sürdürülebilir e-mobilite vizyonu.

BMW VE ELEKTROMOBİLİTE.BMW’nin yenilikçi ve sürdürülebilir e-mobilite vizyonu.

  ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ.

  Yaklaşık elli yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından, sürdürülebilir ve çevreyle dost mobilite konusunu yollara elektrikli otomobillerimizle taşıyoruz. Yeni BMW iX, Yeni BMW iX3 ve Yeni BMW i4 gibi tamamen elektrikli modellerimizin yanı sıra plug-in hybrid modelleri de her yaşam tarzı ve ihtiyaca yönelik olarak iki farklı dünyanın en iyi özelliklerini garanti ediyor. Etkileyici menzil ve sayıları gittikçe artan hızlı şarj istasyonları, elektrikli sürüşü ve şarj işlemlerini daha esnek, rahat, çevre dostu ve her zamankinden daha cazip hale getiriyor. Bir otomobil üreticisi olarak, Paris İklim Anlaşması’nın hedeflerine bağlılığımızı sürdürüyor ve kişisel mobilite açısından en başarılı ve en sürdürülebilir premium tedarikçi olmayı hedefliyoruz. Ne de olsa BMW için sürdürülebilirlik bir moda değil, harekete geçmek için bir davet niteliğinde.

  Devamı

  ELEKTRİKLİ OTOMOBİL ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

  Elektrikli Otomobil Çeşitleri Nelerdir?

  Elektrikli otomobillerden söz ederken ne tip araçlar akla gelmeli? Tamamen elektrikli otomobillerle, plug-in hibrit ve hafif hibritler arasındaki fark nedir? Hidrojenle çalışan yakıt hücreli otomobiller neden elektrikli otomobiller arasında sayılıyor? Karmaşaya gerek yok, tüm bu soruların cevapları için hazırladığımız sayfaya göz atın.

  BMW’NİN ELEKTRİKLİ KONSEPT MODELLERİ.

  BMW Vision M NEXT

  BMW Vision M NEXT

  Tamamen sürücü odaklı bir konsept: BMW Vision M NEXT, BMW M markasının elektrikli geleceğine ilişkin ipuçları sunuyor. Otonom sürüşün otomobil içindeki deneyimi nasıl değiştirdiğini gösteren BMW Vision iNEXT’ten farklı olarak BMW Vision M NEXT, dijital zekanın sürüş deneyimini nasıl daha saf ve duygusal hale getirebileceğini ortaya koyuyor. Sportif oranları ve yalnızca birkaç keskin çizgisiyle BMW Vision M NEXT, güçlü bir karakter sergiliyor.
   

  Devamı
  Elektrikli Otomobillerde Şarj | BMW Türkiye

  ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERDE ŞARJ.

  Merak ettiğiniz her şey.

  Elektrikli otomobilinizi evde veya dışarıda nasıl şarj edebilirsiniz? BMW Wallbox çeşitleri nelerdir? Standart şarj kablosunda nelere dikkat edilmeli? DC (hızlı şarj) istasyonları otomobilinizi ne kadar kısa sürede sarj edebilir? Bu soruların cevapları ve diğer detaylar için “Şarj” bölümünü inceleyin.

  Devamı
  BMW i.

  BMW i

  Elektrikli Otomobiller

  Elektrikli Otomobiller

  Yeni BMW i4 | BMW Türkiye

  Yeni BMW i4

  BMW’ni Bul.

  BMW’ni Bul