Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

  Elektriğin Öncüleri’ne hoş geldiniz.

  Elektromobilitenin öncüsü BMW, tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına özel bir topluluk sunuyor: Elektriğin Öncüleri.

  Elektrikli otomobillerin etkileyici menzillere sahip oluşu ve hızlı şarj istasyonlarının gittikçe yaygınlaşması, elektrikli sürüşü ve şarj işlemlerini her zamankinden daha rahat, esnek ve cazip hale getiriyor. Elektriğin Öncüleri de kendilerine özel olarak sunulan ayrıcalıklarla elektrikli sürüşün keyfini çıkarıyor.

  Devamı
  Elektriğin Öncüleri Hangi Avantajlara Sahip? | BMW Türkiye
  Elektriğin Öncüleri ile Tanışın | BMW Türkiye

  ŞİMDİ DENEYİMLEYİN.

  Elektriğin Öncüleri ile şarj noktalarını kolayca bulun.

  Elektriğin Öncüleri'nin sunduğu kapsamlı haritada, Türkiye'nin önde gelen şarj istasyonlarının detaylarına ulaşabilir, rotanızın üzerindeki şarj istasyonlarını görebilir veya rotanızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

  Çevreye Duyarlı Hoş Geldiniz Paketi.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  BMW elektrikli otomobil sahipleri için, büyük ölçüde geri dönüştürülebilen malzemeler ile hazırlanan Hoş Geldiniz Paketi’nin içinde geri dönüştürülebilen kağıttan yapılan Türkiye’deki şarj istasyonları haritası ve Apple USB-C - Lightning Kablosu bulunuyor. Ayrıca hediye olarak sunulan Starbucks kartı ile otomobiliniz şarj olurken lezzetli bir kahve içebilirsiniz. 

  Elektriğin Öncüleri’ne %30 İndirimli Satış Sonrası Ürünleri.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektrikli BMW otomobil sahipleri, Haziran ayının sonuna kadar %30’a varan indirimle Flexible Fast Charger’a sahip olabiliyor. Kompakt tasarım ile yüksek performansı bir araya getiren Flexible Fast Charger, BMW Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

  Enterprise'da BMW Modellerini %40 İndirimli Kiralama Ayrıcalığı.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektriğin Öncüleri, Enterprise’da BMW otomobillerini %40 indirim avantajı ile kiralama fırsatına sahip oluyor. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için aşağıdaki butona tıklayabilir ve size mail aracılığıyla iletilen kodu ilgili sayfada promosyon kodu alanına girebilirsiniz. Üstelik bu kodu aynı avantajdan yararlanmak için tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

  Borusan EnBW’den Doğaya Dost Enerji.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Kullandıkları elektrikli otomobiller ile sürdürülebilirliğe destek olan Elektriğin Öncüleri; otomobil şarjında ve evsel tüketimde Borusan EnBW Enerji’nin tamamen yenilenebilir kaynaklarla elde ettiği elektriği avantajlı fiyatlar ile kullanabilirler.

  Wallbox ile Pratik ve Hızlı Şarj.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektrikli otomobilinizi evde şarj etmenin en hızlı ve pratik yöntemi ile tanışın: BMW i Wallbox. Elektriğin Öncüleri, elektrikli otomobil sahiplerine Wallbox’ı ücretsiz olarak sunuyor.  Yeni BMW iX xDrive 40 modelini 8 saatten kısa sürede tam kapasiteye ulaştıran BMW i Wallbox; evde veya işte şarjı hızlı ve esnek kılıyor, size ise elektrikli sürüşün keyfini çıkartmak kalıyor.

  Solarçatı’dan Elektriğin Öncüleri'ne Özel Avantajlı Paketler.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Elektriğin Öncüleri, özel Solarçatı paketlerinde %5 indirim ayrıcalığından faydalanıyor. Solarçatı’nız sayesinde hem elektrikli otomobilinizin hem de evinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz.

  Elektrikli BMW Otomobillerine Özel İndirimli Yazlık Jant Lastik Setleri.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  Tamamen elektrikli BMW otomobil sahipleri, stoklarla sınırlı olmak üzere satın alacakları BMW Yaz Jant Lastik Setlerinde avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Her türlü hava koşulunda güvenli sürüş keyfini garanti eden BMW Yaz Jant Lastik Setleri, BMW Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

  Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

  ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ SPOTIFY ÇALMA LİSTESİ.

  Elektriğin Öncüleri için hazırlanan çalma listesini Spotify üzerinden dinleyerek, tamamen elektrikli BMW otomobilinizle yolculuklarınıza keyif katabilirsiniz.